Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

dokladnie annelka super napisane ;) Jak mu zalezy to sie odezwie :) a jak nie, to bedziesz miala pewnosc,ze nie zalezalo a nie tylko domysly chore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
jak znam życie to Oni się obudzą za późno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cholera annelka ze tak pozno napsialas tego esa piekne ale na mojego troche za pozne teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja wierzę, że Twój P się obudzi, serce weźmie górę, jak u mnie i będzie miał tę odwagę, by się odezwać, bo będzie mocno cierpiał gdy tylko sobie uświadomi uczucie do Ciebie tylko że może być za późno, jak u mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
desko, szkoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
i siebie przez ten sms też zmobilizowałam do terapii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce wierzyc,ze sie obudzi ... Ona do niego totalnie nie pasuje, jest przeciwienstwem tych ktore kochal :( Nie rozumiem tego :O Ja wiem,ze sie nie odezwe .... i tego jestem pewna ze dopiero na urodziny sie odezwe jak mi jeszcze bedzie zalezec ;) annelko ja wierze ze u Ciebie nie jest jeszcze za pozno, ale Ty przede wszystki musisz isc do psychologa, bo widzisz ze jak sie pojawi jakas szansa to i tak od razu dopatrujesz sie gry :( Annelko tak nie mozna !!!!! Gdyby nie my to wiesz co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja mojemu wysłałam to wszystko w marcu .. wtedy go cały miesiąć praktycznie unikałam, nie rozmawialiśmy a teraz od kwietnia sam szuka kontaktu...może się łudze ale tak właśnie jest.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko ale Ty przeciez juz go nie chcesz :D hehe ale my mamy rozne mysli co chwila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Cioci i właśnie dlatego taką wybrał ... tak jak mój ... na zagłuszenie i zadeptanie uczuć .. nasze przeciwieństwo ..tak jak mój mi napisał 4 miesiąće temu jak go pytałam lepiej Ci teraz -inaczej.. właśnie o to chodiz inaczej żeby mu nic nie przypominało Nas, żeby było inaczej, żeby było łatwiej zniszczyć i zadeptać miłośc do Nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Coci nie napisałam że nie chce tylko ze nie czekam i nie zrobie juz nic a to roznica ale pewnie gdy sie odezwie dalabym szanse.. tylko ze neihc teraz on mnie szuka chociazby i w Ameryce jego problem jak to zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko wlasnie ona jest taka inna ode mnie, a przeciez kochal tylko ex i mnie .... a bylysmy podobne do siebie .... ale przeciez skoro z nia mieszka w pokoju to bedzie ja mial caly czas, nie bedzie mogl jej oszukiwac ... ehhh nie wierze ze on z nia jest !!!!!!! a jak jest to nie jest szczesliwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
dziewczyny ale dalam teraz duszy nie wiem jak ale zalogował mi sie na forum gry jego profil my kiedys gralismy na kompie razem i mam zapamietane wczorja se ot tka weszłam i dzisiaj nie wylogowałam i pusciłam posta z jego konta :( jak wejdzie i zobaczy to znow bedize awantura co ja mam zrobic teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska to wlasnie zrobilas to coannelka jakis czas temu z tym smsem :O ehhh nie da sie tego usunac ?? nie wchodz na jego konto !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie wchodze mieliśmy automatyczne logowanie :O... nie da sie usunac napisalam do moderatora co prawda głupa z siebie zrobiłam ale nie wiem czy usuną :O jessu jak on to zobaczy znow wroca mu mysli z esie wamuje co ja mam zrobic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
może lepiej się od razu samemu przyznać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej sie od razu samemu przyznac, tylko ze Ty powiedzials ze wyjechalas :O Mowilam Ci,zebys nie klamala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Namieszlas sobie ostro :( I jak Wy chcecie po tym co robiecie,zeby oni wierzyli w Wasza zmiane ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cocinelka co zrobiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci w stanach też mają neta nie :P zreszta bedzie wiedzial ze bylam bo bylam na grze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
to co wysłam mu wiadomośc na grze ze na forum to ja zeby dymu nie rpobił, ze ktos mu sie wlamal ze sie pomylilam?> zglosilam do moderatora moze usunie :O ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
to co ja mam teraz zrobic ja powinnam teraz byc gdzies tam na majowce z kims tam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
zachciało mi się włazić i pisac ja to jestem tępa i bezmyślna tyeraz się domyśli że ta majówka to była lipa tylko dla niego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaplatalas sie ... teraz wszystko wyszlo na jaw :( mowilam, ostrzegalam to nie chcialas sluchac :( nie wiem co masz teraz zrobic :O ja ide do kumpeli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
moze napisze ze zlamalam noge i wrocilam do domu :P przed czasem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
to się przyznaj, powiedz przypomnij że mieliście automatyczne logowanie i że go nie usunęłaś a czy Ci uwierzy, niestety wątpliwe. Lepiej jednak sama jako pierwsza powiedz bo i tak raczej to wyjdzie na jaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cos to napisz,ze Ci sie nie podobalo ... bo z tym zlamaniem nogi to tez moze nie uwierzyc !!! ja bym nie uwierzyla :( spadam teraz serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
raczej skręciłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
tak ajsne a za tydzien dostanie kartke ze stanow :O .. o kurwa leze i kwicze teraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
moderator sie wlasnie zalogowal na forum jak On cos zrozumei z tych moich mętnych tłumaczeń to sie zdziwie ale moze usunie :P zanim On sie pojaiw dzisiaj mam nadzieje ze juz nie jest u niego juz 21 wieczorem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×