Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
i zarzuca Cioci ze teskni za P. którego jedyna "wada" jest młody wiek i zaburzenie psychiczne.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelka ale nie opowiadasz na topiku jakie to zycie jest piekne :O a ona tak robi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
zanczy nie obraź sie Cioci chodzi mi o ten lęk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Cioci - postępowanie salamandry jest jak przerażonej zamykam sie w swojej skorupi, nie czuje m nie mysle... jeste,m poza tym..ale tak sie nie da takie cos. spowoduje powrót ze zdwojona sila problemow... my zachowujemy rownowage .. mamy emocje, czujemy, okazujemy emocje.. wyładowujemy emocje, nie kumulujemy tego w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
może macie rację, ale co innego jest mówić a co innego czuć. Nie wszyscy nawet o uczuciach potrafią pisać!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska widze ze coraz bardziej nasze posty sie zgadzaja :P A to znaczy,ze to wynik naszych terapi chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Cioci nie to znaczy ze ja normalnieje :P annelka ale ja nei mowie ze masz pisac o uczuciach, wylewac tu wszystko... chodzi przeciwne pokazywanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko ale jak juz ktos nie umie nawet pisac o emocjach na anonimowym forum, to chyba jest juz tragicznie ... Bo ja rozumiem,ze nie umie rozmawiac w realu jak Ty, ale pisac na anonimowym forum :O Do mnie dzis kumpela przyjdzie :) :) Zeby nie bylo,ze zamykam sie i nie spotykam z nikim :P A jutro inna kumpela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja ze wzgledu na odleglosc bede wisiec na fonie z moim Matti :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiem tu piszę a okazywać wciąż nie umiem, choć widzę, że to stopniowo się zmienia, chyba "dojrzewam" również emocjonalnie, ale szkoda, że tak późno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
boze Cioci Ty to widzisz co ona napisala "szkoda ze tak pozno " cioci boze powiedz mi z ewidzisz to co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko bo trzeba sie gdzies wygadac ... Nie mozna tego wszystkiego trzymac w sobie, bo to przynosi wiecej szkody niz pozytku :( to potem wraca ze zdwojona sila :O Moja kolezanka ta z lekiem, zapijala dwa miesiace poki sie doezwala do swojego ... i wcale nie bylo jej lepiej z dnia na dzien tylko gorzej :O A Ty tu juz sie otworzylas, wiec w realu tez sie otworzysz, bo pierwszy krok masz juz za soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
to masz coci super :) u mnie disco odpada, dziecko przyjaciółki chore. Ale i tak idziemy na festyn :) szkoda, że ona z mężem, troszkę serce pokłuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
desko, o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no ze annelka dojrzewa :P szoku dostałam a ty nie Cioci :P annelka spokojnie to jest pozytywnie napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole desko powiem Ci,ze na Tobie duzo bardziej widac zmiane myslenia niz na mnie, bo ja nie mialam takich skrajnych emocji w sobie co Ty ;) Ale widac kolosalna zmiane u Ciebie :) Na pcozatku gadalam z Toba, ale nie dawalam Ci szans na zmiane, bo czasami strasznie glupio pisalas :P A teraz widze,ze dobrze,ze Cie nie skreslilam ;) Mam nadzieje,ze P tez sie obudzi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
chyba nie :( bo nie rozumiem. Ale sytuacja z P na wiele rzeczy mi oczy otworzyła, pewnie po to tak było. zresztą i on mówił, że to wszystko chyba za szybko się potoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci bo az sie zawstydziłam :( cioci bo jest lepiej..bo on sie zmienia... to mi daje tez duzą siłe ...chociaz ja juz teraz walcze bardziej os iebie., swoja przyszłosci i swoje lepsze zycie... Annnelka chodizło mi o to ze .. zaczynasz tez sie zmieniac.. i niedługo Cioci napisze ci to co mnie przed chwila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko wiem, ze to,ze on sie zmienia daje sile ... Mi tez dalo sile to,ze P sie wreszcie po rozstaniu przyznal do swojego leku, kazde mile slowo co powiedzial na swoj temat cieszylo :) Ale widzisz jak sie skonczylo :( Chco wiem,ze wiele do niego dotarlo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annelko dalej nic milego na swoj temat nie przyjmujesz :( Uwierz ze skoro to mowimy to znaczy,ze to widzimy i znaczy,ze tak jest, bo dobrze wiesz,ze nie raz Cie tu zjedziemy kiedy trzeba, a kiedy trzeba powiemy cos milego !!! Nie mozesz sie zastanawiac skto razy czy to prawda czy nie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka strasznie mi Ciebie żal :( bo widzę siebie sprzed paru jeszcze miesiecy i wiem co czujesz i wiem jak cierpisz..i wiem ze sama musisz dojrzec do decyzji zmian ..:O ..i wiem, ze nasze tłuczenie nie pomoże .. w trym sensie ze cos sie zmieni... bo sorry ze to napisze ty tego nie chcesz... siedzisz tak jak ja na pocztaku klapki na oczach jak ten kon z kopalni ..i stoisz w miejscu dolujesz sie obwiniasz, o grzechy calego swiata.... tak nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale wiesz są to tylko słowa, które piszę a Wy po nich wnioskujecie. A w rzeczywistości, wszystko zależy od tego w jakiej sytuacji się znajdę, raz potrafię się odnaleźć a raz nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
deseczko, ja widzę a od poniedziałku działam, szukam przychodni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko ale nie wszystko przychodzi od razu, a juz naewno nie w takim problemie ... trzeba wszystko po kolei pokonywac :) Krok po kroku i wreszcie bedzie ok :) Ja tez jeszcze nie we wszystkich sytuacjach sie odnajduje, ale jest o niebo lepiej niz wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DESKOWATA
>>>>>>>>>>>>>>>TERAPIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
:) WIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja tez jeszcze na pewno wszystkiego nie robie dobrze..nawet na pewno..ale wiem przynajmniej juz jak troche do tego inaczej podejsc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi najbardziej pokazalo to teraz rozstanie z P ;) Gdzie pierwszy raz nie odwalilam histeri tylko na spokojne sie pozegnalam :) Choc teraz sie zastanawiam czy nie trzeba bylo zostac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×