Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
gdzie zostac cioci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy nim, nie odsuwac sie .... Bo majac lek mogl to odebrac jako kolejne odepchniecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
przy nim? :) coci, te pytania pozostaną przy Tobie długo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie cioci dobrze zrobiłaś .. mnie moj odepchnal, trzepnal mną ostro ...i to mi pomoglo .. poszłąm na terpaie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teeraz nie ma nawet zadnych swiat,zebym mogla sie odezwac i dac mu znak,ze ejszcze mysle :O Moglabym tylko zapytac czy jedzie do londynu, ale nie zrobie tego, nie teraz ... A potem dopiero jego urodziny na koncu wrzesnia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a ja się nie wypowiem, bo rozum a serce to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci boze cialo chyba bedzie ;) o dzien dziecka to akurat dla niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale na takie swieta to nie moge sie odezwac :D :D wiecie co w ogole moja psycholog nawet mi go nie obrzydza :O Wytlumaczylabym sobie jakos,ze widocznie tak powinien robic psycholog ... Ale moja kumpela chodzi do tej samej i kurde jej obrzydza jej bylego i wysmiewa sie z niego :O I co ja mam myslec ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
to ta która po 2 miesiącach powiedziała mu, że ma lęk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie, to inna kolezanka ;) Ktora sie kocha w swoim bylym od 3 lat :O a on jest dupkiem :O Tamta nie sadze,ze kiedykolwiek pojdzie do psychologa bo on ja przyjal od razu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a ile byli ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 miesiace chyba, ale w sumie do niedawna utrzymywali jakis tam kontakt ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
zmęczona jestem dzisiaj..jakaś taka bez energii totalnie.. jak ja bym chciała zeby to czekanie w końcu sie skończyło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kumpela miala byc przed 21 a wlasnie zadzwonila ze bedzie za jskies pol godziny najwczesniej :O Moj pies jakis podschizowany jest :O zawsze sie tak zachowywala przed rpzyjazdem P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie lubił go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie o to chodzilo, ale raczej o to,ze ja sie stresowalam ostatnio jego przyjazdami, wiec na mojego psa sie udzielilo :( tesknie ..... W ogole dzis tez zdarzyla sie dziwna sytuacja :P Moj pies zaczal szczekac pod drzwiami ze szczescia jakby ktos znajomy po tymi drzwiami byl ... ale nikt nie zapukalo :P hehe wiem,ze to nie P, ale w jego wypadku wszystko byloby mozliwe .... nawet stchorzenie przed wejsciem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, a która z nas nie tęskni? Ja dziś mniej, ale serce boli :( tak bym chciała, by napisał choć na gg, ale sama go pożegnałam, sama nie dałam rozwinąć się eh sytuacji. KONIEC, muszę wierzyć, że tak po prostu miało być -- te słowa tu są bardzo wymowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
co taka cisza zapadłą ja akurat fotki na NK obrabiałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ostatnio uwielbiam słuchać feel, te piosenki towarzyszyły najpiękniejszym chwilom, a na pójście na ich koncert nie zgodził się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
i oczywiście jedna na maxa mnie dołuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annelko ja ide na koncert feel w czwartek ;) Kolezanka wlasnie poszla ;) Pierwszy raz od pazdziernika nasze spotkanie nie bylo poswiecone w 99% rozmowie oP :) wow widze jak duzo sie zmienia :) Ale ona mi sie przyznala,ze jak on ze mna zerwal wtedy za pierwszym razem to bylam w takim stanie,ze ona przeze mnie po nocach nie spala bo bala sie,ze sobie cos zrobie :( :( Bylo ze mna koszmarnie, bo to spadlo na mnie jak grom z jasnego nieba, ale nigdy w zyciu bym sobie nic nie zrobila !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja obecnie mam czarne myśli coci, ale uwierz że niedługo pół roku tego 2008 mija a ja ani jednego tak na prawdę dobrego dnia nie miałam, mnie to przeraża ale taka jest prawda. A przed Sylwestrem (w tym samym dniu )mu pisałam, że boję się tego roku, że nie będę dobry tak jak 2007, bo nie może być, bo w poprzednim wszystko co zaplanowałam osiągnęłam. Może on źle mi życzył? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
widzisz jak podobni jesteśmy, teraz ja go oskarżyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem po co on mial by Ci zle zyczyc :O Nie widze w tym sensu :( To raczej Twoj kolejny wymysl :( Ja mam lepsze dni, ale to nic nie znaczy, bo on i tak byl spelnieniem moich marzen ... Wiem,ze drugiego tak dobrego nie bedzie, ze z nikim juz nie bedzie mi tak cudownie jak z nim :( Jest mi zle, bo jemu tez jest zle :( Ale ja juz nie moge nic zrobic :O Tak jak deska mi napisala,ze co z tego ze teraz bym sie odezwala, on by sie napewno ucieszyl, ale tym go tylko naucze, ze on ucieka a ja walcze :O Czyli bez perspektyw n przyszlosc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie wsiem, coci co Ci już radzić,może zostaw go, niech sam powalczy wpierw z samym sobą.Znasz moje uczucia i zapewne wiesz, że chciałabym by mój P się odezwał. A dziś jednak idę do klubu, do którego przed rozstaniem na gg proponowałam mu pójście, ale już wtedy ominą ten temat. Ja zaczęłam mieć ochotę wybywać gdzieś, a On chyba był na to za spokojny, a może się bał- nie wiem i nie dowiem się już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
i tydzień mija od naszego smsowa "żegnaj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
*smsowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×