Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość annelka
a ja nie wiem, co się w to u mnie przerodzi :( i mogę tylko za siebie mówić - to najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci ja zobojetnialam gdzies tak w marcu czyli po jakims pol roku .. teraz wierze ze wroci .. ale jets we mnie obojetnosc tezz mam gdzies ze jest z tamta, moge godzinami ogladac jego zdjeica i mnie nei rusza, sluchac anszej muzyki , anwet na pulpicie mam tapete znaszym zdjeciem i nic :O wisi mi to choc wiem i czuje ze wroci... tylko obawiam sie ze teraz bedzie odwrotna sytuacja on wroci, zacznie sie starac a ja to zleje.. bede obojetna, bede msciwa pamietajac tamto co zrobil ..i bede niedobra dla nieog znow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie zobojetnialam :O Nie potrafie sobie go w zaden sposob obrzydzic :O Nie potrafie nic ... Niby zyje, smieje sie, ale jak zostaje sama to mysle :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
bo za duzo myslisz nie mozesz o nim myslec.. bo to fiola sie wteyd dostaje i faktycznie nie da zyc..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa tylko ciekawe jak to zrobic zeby nie myslec ?? Nie da sie nie myslec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a jak przestać?, gdy nawet na disco się nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
da sie jak widać sie da...sama mowials ze ja sie zmienilam.. widzisz bo nie mysle... a im mniej mysle tym on nawiazuje wiekszy kontakt.. a mnie to jest obojetny.. czekam, wierze ale juz nie zabijam sie io nie zaplakuje z tego powodu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
desko, bo Ty masz tę "pewność", my nie - inna sytuacja :( a mnie kusi, by napisać smsa, skoro skończone to co mi właściwie szkodzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe da sie nie myslec o kims kogo kochasz !!! Annelka wrzuc linka do piosenki czas nie ebdzie na nas czekal, bo nie umiem znalesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annelko wszystko mozesz ;) Ale nie lepiej poczekac az on sie sam odezwie ?? Nie wiem, mysle,ze on powinien sie jednak odezwac o tej ksiazce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
mam pewność bo wierze .. mam mnostwo wiary w siebie i wszystkie fakty na to przemawiają...:D da sie nie myśleć da .. czasem na siłę ale da... ja juz dawno przeształam myslec ktora teraz u niego godizna czy spi z nbia, czy sie pierdola za wyrazeniem .. czy sniadanie razme jedza.. leje na to mma gdzies co robią... skor i tak wiem że wróci .. co się stało to się nie odstanie.. bez powodu się nie zjebało .. oboje zawiniliśmy... bo wina jest zawsze po środku .. zmieniłam sie, mam inne myślenie na świat i myślę ze dopieor teraz jetsem w stanie zbudowac prawdziwny normalny zwiazek bez bluszczyzmu i efektów lęku .. odbudowac a raczej zbudować coś nowego normalnego .. myślę ze ta przerwa wyszła nam na dobre on doceni co stracił a ja się zmieniłam .. wiec bilans nie jest zły i tak na to patrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, a co go ta książka obchodzi. Chcę bym miał miły dzień, ale pewnie w mą szczerość nie uwierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko ja tez mam w sobie wiare, ale nie mysle nie potrafie :( Ja uwazam,ze u mnie wina byla tylko po jego stronie, tzn nawet nie mozna tego nazwac wina, tylko decyzja nie byla zwiazana w ogole z moja osoba, tak jak ja bym nie istaniala :( annelko to napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
może w następną niedziele :) już późno :( chociaż to chyba nie najlepszy pomysł bo w niedziele się zazwyczaj widywaliśmy ale chcę by wiedział, że gdyby chciał, to niech się odezwie jak kolega - prawdziwy ale myślę, że ucieszyłby się z smsa, tak było ale czy teraz bym mu problemu nie sprawiła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Cioci ty nie potrafisz nie wierze..wiem ze potrafisz ty ejstes z nas najsilniejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
serce a siła psychiczna, wola to nie zawsze jest to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko moze i jestem najsilniejsza, ale widzisz nie potrafie nie myslec ... Choc potrafie sie zabwiac, zmiac,spotykac z innymi, nie mowic o nim ... Ale nie myslec nie potrafie :O Gdybym chociaz wiedziala czy on jest szczesliwy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
to jest właśnie to gdybym wiedziała ze ma lepszą.. ze zmienił na lepsze.. ze jest szczęśliwy ..ale ja wiem ze nie wiem, ze tamta to zwykla dziwka ktorej zaleyz na kasie.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie desko, gdybym wiedziala,ze jest szczesliwy,ze to bedzie jego milosc zycia to bym sobie dala spokoj, bo chce zeby byl szczesliwy !! Ale ja wiem,ze ona mu tego szczescia nie da :O Po tym co sam o niej mowil ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a co ja mogę powiedzieć? wystarczy gdy go "olewać", wyśmiewać nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
takie sami sobie wybrali cioci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko :( desko moj wybral bo zapewne wie,ze sie nie zakocha, nie ma strachu :O albo jej w ogole nie ma ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam czy
wy dostrzegacie to,ze jestescie załosne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
tak cioci maja cos co nie wymaga zaangażowania .. łózko i uwielbienie pustych idiotek :O .. nie musza sie starac, nie musza nic wymagac po prostu to maja, nie musza kochac, bo one i tak im wierza .. :O.. a to im wystarcza nie musza sie bac, nie musza uciekac,jest bo jest i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, aż słów brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam czy
hehe, "one i tak im wierzą" . a ty deska jestes jeszcze głupsza, bo wierzysz ,choc nie masz ku temu podstaw, dawno takich bzdur nie czytalam ,Ty dziewczyno naprawdę jestes chora, ze sobie taki film wkręcasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam czy
i ciekawa jestem,co facet musiałby zrobic,zebys pojeła,ze on nie chce z tobą byc? bo to,ze cie zostawił i jest z inna,to jak widac za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
dziękuje za miły wtręt ogólnikowy .. tylko stereitypy nie odnoszą sie do wszystkich sytuacji ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam czy
no ale odpowiedz mi? musiałby cię zwyzywać, pobic,zeby to do ciebie dotarło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×