Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
właczyłam urlop na grze i nei włączam skype bedzie chciał to wie gdzie mnie szukać :O a poza tym pora zamarkować powrót ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
zamarkować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no udawać .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a mnie jak nigdy się śnił, tak znów go gdzieś w oddali widziałam- dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
* nie śnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
przez te nerwy choróbska dostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska Ty wylacz skype na ten weekend !! udawaj ze wracasz ,bo sie wkopiesz :O Co powiedzial na kartke ?? annelko :( Mi sie P snil raz, jak ze mna zerwal i juz dochodzilam do siebie a przez ten sen wszystko mi sie znowu popapralo w glowie :O Te dziewczyny na topiku \"chlopak mnie zostawil\" analizuja wszystko jak my :O i wiecie co one analizuja ze skoro sie odzywaja to im zalezy, skoro sie chcieli spotkac to zalezxy, a co ja mam powiedziec jak on tyle dla mnie zrobil a teraz podobno ma kogos :O Znowu sie gubie :( Wiem,ze mu zalezy i nie potrafie znowu tego zrozumiec :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci nic nie powiedział :( skype mam nie wlaczonego wcale.. tyle co wczoraj.. na grze urlop ... nie ma mnie.. .. nic sie nie wkopie ..wiecej nie ma mnie gdzie znaleźć... teelfonu nie mam obowiazku odbierac moge zlać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tesknie :( Dobrze ze niedlugo ide na uczelnie na troche a wieczorem na koncert, wiec jakos ten dzien minie, a jutro bedzie 2 tygodnie od zerwania kontaktu :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a ja czekam spokojnie..jestem bardzo spokojna i pewna ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam na co czekac ... :( Mam znowu taka ochote sie odezwac !! Nie daje rady, tak strasznie mi go brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
dzisiaj nawet nie wiem skąd wpadł mi w ręce pierścionek... założylam go ... i taki spokój mnie ogarnała i radośc ze mam ochote skakac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
"skoro sie chcieli spotkac to zalezxy," - moj odpowiedział a po co mamy iść razem, dla mnie to niezwykłe pytanie :( tylko pretensja, że o tym pomyślałam coci, coraz częściej myślę, że gdybyś się odezwała, to by nie zaszkodziło. a dałoby mu napęd do walki z sobą. Ale nie chcę źle radzić!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annelko jeszcze nie teraz ... jeszcze nie moge :( W ogole od 3 dni ma opis \"aniech Cie ges kopinie :D \" moje pierwsze skojarzenie : wyglupial sie z nia i ona mu to powiedziala :O drugie skojarzenie : ktos to powiedzial, spodobalo mu sie dal na opis ..., trzecie skojarzenie dzisiejsze :O Moze to kurde jest do mnie :O :O glupia naliza :O nienawidze siebie za to !!! annelko a co bym miala napisac ?? nie widze siebie piszacej do niego \"czesc, co slychac \" :O przeciez sie usunelam ... Musialby to byc jakis podstep :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie wiem :( sama jestem wypalona, na razie mnie nic nie odstrzela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem,ze w pewnym momencie (jak bede jeszcze chciala zeby wrocil ) to musze mu dac jakis znak ... Ale musze jeszcze poczekac, dac rade !!!! Chcialabym dobrnac do miesiaca :O bo widze,ze faceci sie czesto odzywaja po dlugim czasie :O W kazdym razie nie bede wiedziala jak sie odezwac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja tez sie nie odzywam i czekam ale mma to gdzies mogę milczeć nawet do lipca wiem ze bedzie ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a moze cocitak jak mój P? tylko że ten zapytał o mój opis pod gg, potem z oburzeniem pisał o moim zastanawiającym, za bardzo analizującym podejściu do życia, a gdy mu odpowiedziałam, że list nie ważny bo spytał, czemu go wysłałam opowiadał namiętnie o uczuciu do kogoś, z kimś się spotykał i wciąż spotyka, ale która mu nie mówi czy go kocha czy nie. O tym jak masz się odezwać, popiszemy za miesiąc, a tak to mam Cię wspierać by była cisza?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
kurde, od jego odezwania się tak dużo czasu już minęło! :( a ten sms: przecież między nami nic nie było- to już mógł być ze złośliwości za bardzo to skomplikowane, by o tym myśleć a on by odezwać :( - nawet jeśli by chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko chyba teraz potrzebuje wsparcia zeby sie ejdnak nie odezwac ... Mysle,ze jak on kocha to i tak nie przestanie a to moze mu dac cos do myslenia ... Mam taka nadzieje !! A porozmawiamy za dwa tygodnie o tym jak mam sie doezwac, bo jutro juz mijaja dwa tygodnie :P On w sumie tez zawsze sie pytal czemu mam smutny opis ;) Ale on nie a nigdy smutnego opisu tylko ma kropki :O a jak wtedy po tym dlugim czasie napisalam emote tylko pocieszacza do opisu kropkowego to mi powiedzial,ze on nie ejst smutny ten opis :O ale ja wiem,ze byl smutny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko gdyby on Ci powiedzial,ze jemu zalezy to kurde bym Cie dopingowala zeby pisac do niego chcby codziennie :P ale on nic takiego wprost nie powiedzial i tez nie wiem co Ci doradzac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie wolno mi się odezwać (bo nie wiadomo co i jak pomyślał o mnie po tym smsie o niszczeniu i leczeniu swego świata- a i tak się odezwałam by dać znak, że to żegnaj nie było żegnaj, bo Cię znać nie chcę ) i na szczęście nie kusi :P - mam nadzieję, że rozumiesz to co napisałam ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelce to tylk o terapie bo bez czy on sie odezwie czy nie wyjdzie na to samo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
desko, ja jestem chora, bo nie rozumiem Cię znów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrozumialam :P nie kusi, bo kilka dni temu pisalas :P zobaczymy co bedzie dalej ;) Ale mysle,ze powinnas teraz czekac na jego znak, ale potem jak on sie odezwie to juz wszystko w Twoich rekach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale sobie rozsądnie wytłumaczyłam tę chęć odzewu do niego, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytlumaczylas sobie sprytnie :P tylko zastanow sie czy w Twojej sytuacji to jest dobre ?? Ja bym nie chciala,zeby P sobie tak tlumaczyl wszystko :( ja chce,zeby on sie sam zlamal i odezwal !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
znwou myslicie i rozmyslacie a mialyscie juz nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
czemu nie dobre, coci? i tak dałam się ponieść emocjom, nie zaczekałam na rozwój sytuacji - to był raczej błąd. desko, my teraz analizujemy mnie :) a o nim nie myślę, a przynajmniej to myślenie nie wzbudza mych większych uczuć, a jak zapomnieć i nie myśleć, gdy już od dwóch dni się przyśnił, z daleka ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dobre, bo znowu sobie cos zle wytlumaczysz i znowu mozesz zzawalic :( desko Ty jestes teraz madra, bo on sie odzywa i jestes pewna,ze wrocicie :P Choc ja na Twoim miejscu bym jednak nie byla niczego pewna no ale to juz Twoja sprawa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×