Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
a u mie cisza trwa nadal nie odpisała nawet wczoraj nic dostaje świra ale wiem że tak ma być że teraz musze wytrzymać i być cierpliwa bo to już niedługo jak ja to wytrzymam to nie wiem dopieor gdzieś koło środy włącze skype...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Cioci skoro go już niechcesz to sorry co cie obchodzi jaki ma opis kij mu w kręgosłup z aprzpeorszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorem jeszcze zadzwonila kumpela z lekiem i sie na niej wyzylam !! Wy sie naprawde bawicie ludzimi :O A patrzac na nia mam wrazenie,ze ja to cieszy,ze ona sie do niego nie odzywa i sobie wmowila w glowie,ze to jego wina :O O nie nie nie, ja mialam duzo cierpliwosci,ale teraz ta cierpliwosc sie skonczyla :O Jak jego opis szczesliwy nie zniknie do konca tygodnia to lepiej,zeby sie nigdy do mnie nie odezwal :O A ja od soboty tez mam szczesliwe opisy :P A dzis mam "dzis wiem zycie ccudem ejst ... :) " i jakby sie zapytal co to za opis to bym mu powiedziala,ze jestem szczesliwa bo wreszcie umiem znienawidzic mojego ex palanta !!!!!! Nienawidzie go !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kurwa deska on sie dobrze bawi a ja cierpie ?????????? O nie ja na to nie pozwole !!! Tez bede udawac ze sie dobrze bawie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci tak z doswiadczenia, nie musisz sise stosowac ani nic. jak mnie zostawil wtedy byly to chcialam go znienawidzic, tez mialam srednio powody wiec po prostu sobie je wymyslalam tak na siel i tego sie trzymalam i bylo mi lepiej. wmow sobie moze ze to dupek ze cie tak potraktowal, nie mysl jaki to on jest biedny bo ma lek. sama nie wiem jak ci pomoc a chcialabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przerwa to jest chyba w sumie najgorsze,ze ja nie za bardzo mam za co go znienawidziec :O przeklinam ten dzien w ktorym przypadkowo znalazlam ta ksiazke o leku, bo tak bym zyla dzis ze swiadomoscia,ze jest dupkiem ktory sie mna zabawil :O A tak zaczelam sie w to wglebiac :O I co z tego,ze wiem,ze kiedys bedzie tego zalowal :O Teraz nie zaluje a mi TERAZ jest zle, pozniej juz nie bedzie, pozniej role sie odwroca !!!!! Czekam na ten dzien z utesknieniem, kiedy to ja bede mogla sie nim zabawic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde zawsze jest za co. trzeba tylko chciec a to jest trudne bo to pierwszy krok do wylecznia sie z tj osoby. ja to bym sobie chyba powiedziala, ok mial lek to zostawil mnie raz, ten drugi raz tez moge zrozumiec ale za 3 razem juz wiedzial w co sie pakuje i zrobil mi chcamstwo bo mial swiadomoc jak to sie moze skonczyc a rozbudzal we mnie nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za drugim razem to ja go zostawilam ;) W sumie on mnie zostawil raz, pozniej ja go zostawilam, pozniej ja urwalam kontakt ktory wczesniej sama chcialam :O Pozniej ja odnowilam kontakt, a on wyszedl z propozycja pomagania mi przy tym egzaminie, no i ostatnio to znowu ja sie usunelam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
tak cioci jesteśmy ostatnie dupki bawimy się... ale nikt też nie kocha tak szczerze i mocno jak my ...:O..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogole odzywajac sie do niego po tym miesiacu bylam przekonana,ze on zapomnial,ze on mi nawet nie odpisze :O Zreszta jak przyjechal i jak potem rozmwialismy to mu powiedzialam,ze bylam przekonana naprawde, ze bedziemy sie tylko uczyc, a on do mnie czy myslalam,ze bedzie twardy, a ja ze myslalam,ze zapomnial ... Nie powiedzial nic :O Nienawidze go za to,ze wtedy sie otworzyl :O Ze dal sie poniesc emocjom !!! Ze zylismy oboje chwila przez te 3 dni nie myslac o konsekwencjach, a jak mi powiedzial,ze to on powinien zapanowac nad sytuacja, to ja mu glupia powiedzialam,ze przynajmniej przez chwile bylam szczesliwa !! Zamiast mu powiedziec,ze jest dupkiem ktory mi narobil znowu nadziei :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
Wy sie naprawde bawicie ludzimi - proszę nie ogólniaj, wiem mógł się tak czuć, ale tak nie było! b. załuję swego zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
to co dziś piszesz przraża mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a ja nie potrafię zmnależć argumentów by go znienawidzic a miałam taki czas, że b.tego chciałam. Mogę mieć tylko zal do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po psychologu z innym podejsciem ;) Wiem,ze to co napisalam bylo dla Was drugich stron okropne :( Przepraszam ponioslo mnie :( Wiec pani pycholog powiedziala,ze absolutnie nie mam go nienawidziec, bo to bedzie dalej uczucie :O I to mnie bedzie dalej zabijac ta nienawisc :( Ja tez w sumie zawsze mialam takie samo zdanie ;) Bede probowac zeby stal mi sie obojetny ;) Nie ma sensu nienawidziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
napisałaś szczerą prawde cioci za prawdę sie nie rpzeprasza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
mnie to zabolało, bop nie chcę wiedzieć, że on mógłby tak o mnie myśldeć, a nie daje mi szansy na pokazanie, że jestemn takk na prawdę inna, na przeproszenie go tylko napisał mi, bym nie wracała do tego?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, dostałaś email od Anubisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam :P szanse sa male :D hehe ja i tak juz nie chce :) annelko mysle,ze mialas wystarczajaco szans :O On wytrzymal to odpychanie bardzo dlugo .... U mnie bylo troche inaczej, bo jednak bylo wiele milych rzeczy oprocz oprocz tego ze twierdzil,ze chce byc sam :O Ale tez uwazam ze dwie sznse ktore mial P u mnie sa wystarczajace !! Niestety nie bedzie juz wiecej, bo ja po prostu nie mam zamiaru ladowac sie w zwiazek z popaprancem emocjonalnym :O Wole sobie znalezc kogos, kogo bede pewna a nie zyc w zwiazku ze strachem o jutrzejszy dzien :O Skoro nie umial docenic bezpieczenstwa ktore ma ze mna to jego sprawa, woli sie meczy, jego sprawa, ja nic na to nie poradze i moge tylko szukac kogos kto mi da bezpieczenstwo :) Bo to oczywiste ze w zwiazku sa upadki, gorsze dni, ale to rozwiazuje sie rozmowa a nie ucieczka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
mnie dziś również odp. czy mam działać czy nie. Bierność nie jest wskazana, bo przeznaczenia w kartach nie ma. Ale szanse są spore. i jest wiele dróg, którymi cel można osiągnąć. troszkę to zawiłe, bo nie mam działać a jakjuż myślę ze zawaliłam :( nawret koleżeństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa ale ja wiem,ze on tego nie robil swiadomie :O Ale ja musze rpzestac tak na to patrzec i go usprawiedliwiac :O Dzis mi psycholog powiedziala,ze on ze mna czul sie bezpiecznie a ze pewnie to byla dla niego dziwna sytuacja to dlatego uciekl :O Bo on w tym akademiku pije duzo i z ta dziewczyna co niby z nia ejst to tez caly czas pili :O a jak przyjezdzal do mnie to ani razu nie zdarzylo sie,zeby zaproponowal zebysmy sie napili !! Bo u mnie nie musial uciekac, bo u mnie bylo mu dorbze nawet bez picia ( ?? ) Ale juz mnie to teraz nie obchodzi !!! Ja wiem,ze musi mi sie stac obojetny i tylko tego teraz chce ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
zgadzam się w pełni z przerwą, ja tego nie chciała, działałam instynktownie. nikt w domu ciepła mnie nie nauczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelka ale zrobilas to i ponosisz tego konsekwencje :( A najgorsze ejst to,ze gdybym bhyla na Twoim miejscu to raczej mialabym juz pol terapii za soba, a Ty to odsuwalas w czasie ... a moze gdybys juz byla w trakcie terapii to bys go nie odtracila po raz kolejny ... A le to Twoje zycie i Twoj wybor ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
PRZECIEŻ PONOSZĘ :p I NAWET NIE WIECIE, JAK DZIELNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coś dziś się na mnie wkurzacie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, przecież nie wiadomio, poc o się odezwał i co chciał - nie bierzmy swe niewiedzy na moją korzysć, że np. zatęsknił, bo za takim moim zachowaniem, odtrącaniem tęsknić się po prostu nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ok :) ja to wszystko wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×