Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość annelka
nie pamiętam tej rady :( ale jest to b.możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
od lutego o kurde ee ja to chyba dużo póxniej do was dołączyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie pierwsze, tylko te od których przerażona już nie pisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
zastąpiłam ją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
te pomarańczka co ci się nie podoba w tym co napisałam co ? siedzisz w jego głwoei, wiesz co się dzieje między nami, wiesz jak mu jest z tamtą bo ja akurat wiem.. z pierwszej ręki mam informacje... wiem, co się tam dzieje i wiem jak wygląda.. nigdy nie gadam ottak sobie ..iopieram sie tylko na sprawdzonych faktahc i dowodach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
desko, dlatego jesteś taka spokojna, ale pewność nie możesz mieć!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, możliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka nie nie mam pewności oczywiście że nie pewnosc to ja będe jak on przysłowiowo w moich drzwiahc stanie.. no drzwiach może nie bo by go mółj ojciec z szóstego piętra wyrzucił, chociaż hmm może matka no nie wiem które by było pierwsze :P ... ale to co wiem , to wiem.. on w tej chwili boi , boi sie ma obawy, wątpliwości.. to jest jeszcze jedyne co stoi na drodze i ja to rozumiem po tym co zrobiłam ma do tego pełne prawo..dlateog teraz "zostawiłam gow spokoju" niech sam przemyśli ipodejmie ostateczną decyzję.i wiem, ze juz wiele zrozumiał teraz potrzeba mujeszcze czasu i spokoju tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie, ale tyle czasu cierpię, a od marca może by to inaczej wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
życzę Ci desko, by tak było ale tak nie musi być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a po co mi detektyw wystarczą mi rozmowy z nim..i z kimś kto go zna... wystarczy to co mówi i robi..to jak się zachowuje.. znam go już cztery lata i potrafie jeszcze rozpoznać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
brawo pomarańczko .. normalnie oklaski ..nie znasz historii to nie mow ..przeczytałaś pare wpisów i wydajesz osądy .. najmądrzejsza się znalazła..jedziesz standrdami i stereotypami jak wszyscy tu na cafe .. zadnej z was jeszcze rtu nie przyszło napisać walcz , miłość jest tego warta... zenua ..najlepiej zrobić z faceta skurwysyna i ostatneigo drania... widze ze ty tez jesteś ekspertem wiesz co on robi i jak spędza czas...może numery totolotka tez przepowiesz jutro jest kumulacja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
on miał kobiety owszem.. ale żadna to nie była to .. tylko ze mną był tyle czasu i tylko ze mną planował wspólne życie.. a ja na swoją atrakcyjnośc nie narzekam..ale jak na razie czekam i nic innego mnie nie interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a niby po co miałby mówić nieprawdę ? z nudów , czy dla rozrywki widziałam ciekawsze w swoim życiu:p guzik prawda miłośc może i przetrwa ale nie wszystko i nie w każdej sytuacji są takie chwile itakie rzeczy które w pewnym moemncie niszczą i przelwają czare goryczy..i tak niestety w tamtym momencie było u nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
bo tę jedyną ma się tylk oraz... ja też każdy zwiazek końćzyłam zanim się na dobre zaczął bo po co tkwić w czymś co nie było tym jedynym ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczki .... annelka nie ma nadziei, tzn ma najmniej z nasm, bo ma najmniejsze podstawy do tego ... Po drugie jaka przyjemnosc sprawia Ci wchodzenie na topik i jechanie po desce ?? Ona sie sama przekona czy miala racje czy nie i zadne wpisy pomaranczek tu nic nie zmienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
hahahhaha darmowy seks on w chinach ja w polsce :P faktycznie to na tym mu najbardziej zależy .:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Cioci niehc jedzie mnie to nie rusza ani już nie boli .. nauczyłam sie nie zrwacać już na to uwagi, to mnie juz nie zaboli..potrafie sobie po terapii z tym radzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie,ze nie mamy wiekszych podstaw :O Pewnie,ze sobie wmawiamy wszystko hahaha Tak ja sobie wymyslilam to wszystko,ze u mnie byl tyle mi pomagal pisal do mnie :O To byl moj SEN :D :D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
to akurat było niemiłe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
hahahhaa no pewnie , że nie mam własnego życia poza tym że jak nie wróci wyjeżdza za granicę do przyjaciela :D pewnie że nie mam życia ty najlepiej wiesz... :D buhahahaha dawno się tak nie usmiałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nic nie skomentuje, bo to jest kolejna bez sensu gadka :O Pomaranczki i tak nie rozumieja,ze tak oczu nikomu nie otworza !!!!! annelka jak Cie urazilam to przepraszam, ale nawet nie wiem co bylo niemile :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a co ja mam wg ciebie zrobic ze swoim zyciem specjalistka :P mnie sie moje życie podoba w każdym kawałku :D jestem szczęsliwa to co mam mi wystarcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
buahhahahahha bez komentarza :D na niczyim garnuszku nie siedze ..bo pracuje w domu, o czym nie widze powodów tu się rozpisywać... i to on się odzywa nie ja, on pisze, on zaproponował przyjaźń i on mi pomaga..a nie ja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a to że o nim myśle iu nigdy nie zapomnę jest zupełnie osobną kwestią do moejgo życia ale to nie topik o moim życiu tylko o naszych problemach zbyłymi i tylko tej kwestii dotyczy więc nie ma potrzeby pisać o czym kolwiek innym .. a to żę siedze to moja sprawa, nie wszyscy sa rozrywkowymi lafiryndami spędzającymi życie na imprezach i bezsensownych sportkaniach z pseduo przyjaciółmi któzy i tak za chwile jak drzwi zamkniesz dupę obrabiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, chodziło mi o zmianę nazwy topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×