Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vivi29

W ciąży po raz czwarty .Kocham ten stan !Od 19 roku zycia jestem wege...

Polecane posty

Kuraiko, no to gorzej już być nie może. :D Żartowałaaaam... Próbuję Ci uzmysłowić, że czasem nasz organizm płata figle. Ja wyłączyłam całkowicie myślenie o dietach, odchudzaniu, bo byłam w ciąży. I.. paradoksalne przestał dla mnie istnieć problem wagi. Schudłam po urodzeniu bardzo. Ważyłam dużo mniej, niż przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia
_Trinity_ wredna zawistna kretynka ktorej jedynym argumentem jak juz nie ma jak sie bronic to wytykanie komus bledow ortograficznych.Nawet zaczela przecinki stawiac..w 20 stym poscie...bo wczesniej tego nie robila.Co za zalosna dziewucha ktorej zal d....sciska ze nie ma sie tak dobrze jak autorka:(co za podly kretynski babsztyl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ogromnie mi żal, że od 19 roku życia nie jestem w ciąży, tak okropnie mi przykro z tego powodu :D Nie ma to jak zacząć się puszczać jako małolata i potem wmawiać ciemnym forumowiczom, że to takie wspaniałe i jej życie to bajka. Szkoda mi was, naiwniacy. Chyba bardzo zawiedzeni jesteście własnym życiem że wierzycie w takie nieprzemyślane bzdury i uważacie, że wszyscy w życiu mają od was lepiej. Pokierujcie własnym życiem tak żeby nie zazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro dla jakiegoś bezmózgiego admina który pousuwał posty w których nawet przekleństw nie było ani się krew nie polała 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Są kobietki które w ciąży sa jeszcze piekniejsze i ja do nich należę .Bardzo polecam pilates Drogie Panie po porodzie by wrócic do formy sprzed i oczywiscie duzo uśmiechu Po pierwszej ciązy tuż po porodzie bardzo intensywnie ćwiczyłam i dbałam o siebie az nadto .Dzieki intensywnym ćwczeniom bardzo szybko oddzyskałam figurę sprzed a nawet podczas karmienia byłam znacznie chudsza niz przed ciążą .Wazne jest aby ćwiczyć i jeśli kogoś na to stać wykonywac zabiegi ujedrniające i spłycające ewentualne roztępy.Noi duzo silnej woli oczywiscie .Wiadomo każda z Nas ten cudowny stan znosi zupełnie inaczej .Mam ten plus ze podczas ciązy moja uda ,posladki i nogi sa bardzo szczupłe.Bardzo duzo przybieram w piersiach a brzuszek będąc w ciązy z chłopcami miałam niezbyt duzy ale szpiczasty :) . Cere mam super młodą jak na 32 latka i wszyscy dają mi maksymalnie 26 latek ale to sprawa dobrych genów :) albo zasługa trzech przebytych ciąż. Pozatym narzekać kazdy potrafi a ja do takich osób nie należe.Oczywiście że miewałam bóle kregosłupa,przy pierwszych miesiącach lekki ból piersi ale to szybko mineło i same pozytywy zostały podczas ciąż czyli piękna cera ,błysk w oku ,bardzo pełne piersi.Mój męzczyzna uwielbia jak jestem w ciąży :) ten stan jest dla niego bardzo seksi i podniecajacy:).Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktora podaje linka
do racjonalisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmmac b
Vivi29 jak Ciebie czytam to szczerze wspołczuję Tobie ,ze jestes jaka jestes. Kobieto opanuj się w tym zachwalaniu siebie,swojej urody,figury itd.Czy Ty naprawdę nie masz przed kim się chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podziwiam autorkę bo ja osobiście nie wiem czy miałabym tyle siły i odwagi mieć tyle dzieci. Wiem co mówię wychowanie dzieci to nie prosta sprawa. Może dziecka sie dopiero spodziewam, i zobaczymy co dalej, ale mam nadzieję, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwyeuk
OTWORZCIE OCZY MOJE PANIE...TAKIE NIBY DOSWIADCZONE,A TAK LATWO DAJECIE SIE WKRECAC...PRZECIEZ TO LIPA SMIERDZI NA KILOMETR!!!NAPISALA SOBIE BREDNIE PANIENKA A WY TO LYKACIE JAK DZIECI...ECH,SMIAC MI SIE Z WAS CHCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ci w racjonaliście nie pasi? zaje.bista stronka. polecam www.racjonalista.pl sporo ciekawych artykułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne pierdoły tam piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedni chca miec gromadke
dzieci inni nie. Nie ma co zazdroscic jednym czy drugim. Jesli autorka jest szczesliwa to gratuluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem w czwartej ciazy, bo zawsze chciałam i planowałam mieć tyle dzieci. Jestem szcześliwa zoną, ale czasem padam na pysk ze zmęczenia bo oprócz dzieci mam jeszcze studia i inne zajecia. Niestety nie jesem tez juz taka zgrabna i szczupła jak kiedys, ale w oczach mojego męża jestem atrakcyjna i z tego się cieszę po kilkunastu latach małzeństwa :-) Jestem zwykła kobieta i takich jak ja jest wiele a kazda sama musi znależć swoją drogę do szczescia i samorealizacji. Dla mnie najwazniejsza zawsze była rodzina, bo ja jestem jedynaczką wychowywaną przez babcię... Pozdrawiam wszystkie mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla ograniczonego radiem maryja katola to są pierdoły a dla ludzi, którzy zadają pytania to nie są pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujesz odpowiedzi
na swoje pytania? ok ale dlaczego szukać ich w takim miejscu, na żenująco niskim poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×