Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vivi29

W ciąży po raz czwarty .Kocham ten stan !Od 19 roku zycia jestem wege...

Polecane posty

Gość ja tam wolę byc kobietą
Jak długo żyję to nigdy nie spotkałam się aby jakakolwiek kobieta była 100% zadowolona ze swojego zycia ,urody,zdrowia. Vivi29 przegiełas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p9
zazdrosc??? O czworke dzieci??? nieeee co to to nie zazdrosc???O wegetarjanizm??Ja kocham miesko!!! zazdrosc???O bycie mama w wieku 19 lat???przeciez to najlepsze lata wlasnie bez dziecka zazdrosc???Oto ze opiekunka ciagle wychowuje jej dzieci???To co za radosc byc mama tylko na weekend??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją droga to nie rozumiem autorki.. każdy z nas uprawia seks taki jaki mu odpowiada, kazdy ma życie i jakieś finanse, jakąś pracę/szkołę, dzieci albo prany.. a po co to wypisywac na forum żeby cała polska czytała? przyjaciółki brak żeby szczebiotać czy ot tak po prostu chciałaś się pochwalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to.................
myszka dobrze, że nie zazdrościsz, bo może uchowasz świat przed dzieciakami, które podczas ciąży wdychały z mamą dym marihuany i chlały wódę. Bo to chyba ty jesteś tą słynną na całe forum myszką, która alkohol i trawkę podczas ciąży uważa za NIC złego... Trinity idź się naćpaj to ci frustracja minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i fajnie, że na tym forum czasem pojawiają się takie fajne topiki: kobieta jest szczęśliwa i się tym szczęściem dzieli z innymi:) Cóż za miła odmiana po tych wszystkich narzekaniach, jękach, łzach jakie się tu codziennie spotyka... Sama chciałabym mieć tak dużą rodzinę, pewnie z czwórką nie zdążę, ale 3ka czemu nie:) Gratuluję Autorce świetnego samopoczucia i kolejnego dziecka:) Oby więcej takich optymistycznych topików tutaj:) Nawet jeśli jest to prowokacja, to udana:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p9
i jaka kariera modelki???moze sie gdzies o jeden casting zachaczyla,potem ciaza,ciaza,ciaza,ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wolę byc kobietą
Ja nigdy nie wierze ludziom którzy mowia,pisza,ze są zadowoleni ze wszyskiego,ze są cały czas szczesliwi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu wy tak wszystkie bronicie autorki? Jej najwyraźniej nie przeszkadza, że ktoś nie podziela jej entuzjazmu do posiadania 4 dzieci, ale oczywiście poskręcało by was gdybyście nie stanęły w obronie uciśnionej mamuśki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka jaśminu
"kobieta szczesliwa umie znaleźć chociaz jeden ujemny punkt w swoim zyciu a Ty chyba nie za bardzo jestes szczesliwa,bo na nic nie narzekasz "....co to za bzdura Wiecie co kobietki współczuję Wam, musicie być bardzo nieszczęśliwe bo czytając o czyimś szczęściu zazdrość i zawiść was zżera od środka...przykre ja jeszcze nie mam dziecka ,jak myślę o 4-rce to uważam że to dużo,ale podziwiam i trzymam kciuki za autorkę topiku....jak miło jest móc przeczytać jakiś pozytywny topik na kafeterii...bez narzekań "jakie to mam beznadziejne życie, krzywe nogi, mąż mnie zdradza, facet mnie rzucił itp." Jak czytam że komuś życie układa się wspaniale to i mnie napawa to większym optymizmem... Buziaki dla autorki !!!Za pare miesiecy wychodze za mąż , mam nadzieję że i dla mnie ciąża będzie tak cudownym doświadczeniem, a jeśli nawet nie to i tak warto dla tego małego cuda które przyhcodzi na świat:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciom pozostawiam wybór ,mąż nie jest wegetarianinem ale mięsa jada bardzo ,bardzo rzadko.Na wpisy osób pokroju Trinity kompletnie nie reaguję i jej słowa pozostawiam jej sumieniu .Odrazu mówię ze niczego nie ubarwiłam a zadowolone ze swgeo stanu kobietki w ciąży zdarzają się i ja jestem tego najlepszym przykładem.Wszystkie życzliwe osoby serdecznie pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wolę byc kobietą
karopelka jasminu :-) ja nie zazdroszcze autorce,bo mam jedno wspaniałe juz pełnoletnie dziecko,kochajacego meza i w oigole i w szczegole dobrze mi sie wiedze ale ponarzekac musze bo za nudne zycie mniałabym gdybym nie narzekała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest przecięcie :D NIGDY NIGDY nei ejst tak żeby było idealnie.. nawet kiedy płaczesz ze szczęścia i lepiej być nei moze jest coś co sprawia zawód choćby śmierc sąsiada albo plama na bluzce :D a autorka jest chodzącym ideałem (poza drobnym faktem posiadania 4 rozwrzeszczonych dzieciakow- ale może to tylko dla mnie mega przeszkoda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to.................
MIAŁABYM A NIE MNIAŁABYM pustaku, może wróć do szkoły jakiejś, bo makabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to.................
p9 a co to za słowo zaCHaczyła? ty też do szkoły wróć. Mam wrażenie, że te zawistne pomarańczki to jedno ip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustym to sie jest jak sie nie zauwaza ze m jest kolo n na klawiaturze :P ja nie wiem ale mnie by sie nie chcialo miec 4 dzieci, mam inny poglad na to jak ma wygladac moje zycie ale skoro jestes zadowolona to gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahehaheheha
Gratulacje - jesteś prawdziwą MATKĄ POLKĄ RODZICIELKĄ - życze wszystkiego dobrego dla Ciebie i dzieci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wolę byc kobietą
:-) ojojoj mozna sie pomylic w literkach a jak patrzysz jak kto co pisze to przyjrzyj sie jak pisze autorka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eike44
tak jak pisalas masz kase,i to cie zadowala,masz na usuniecie rozstepow,to bardzo drogi zabieg,masz na fajne modne ciuszki ciazowe,masz na opiekunke,ja tez chyba bym byla baardzo szczesliwa jakby mnie bylo stac na wszystko co piszesz,a mnie nawet niestac na ani jedna rzecz ktora tu wymienilas,fiu a mowia ze kasa szczescia niedaje........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana
wspolczuje glupoty...ale niestety,na swiecie zawsze beda takie puste laski,ktorych glownym celem jest produkcja dzieci..do niczego innego nie nadaja sie..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kropelka jasminu---> Dziękuję ślicznie za miłe słowa i pozdrawiam serdecznie .Będąc w trzecim miesiacu starm się być aktywna fizycznie i jak tylko czas pozwoli również duzo spacerowac Ostatnio mam niesamowita ochote na kasze gryczaną i kwaszonaą kapustę .Będą w ciązy z chłopacami moim numerem jeden były migdały i mleczko migdałowe.a teraz widze że w moich zachciankach króluje prazona kasza gryczana :).Pozdrawiam raz jeszcze wszystkie miłe osoby.Obowiązki wzywają .Papapapap Jak czas pozwoli przy następnej wizycie na forum napiszę o zabiegach na ewentualne rozstepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze szkoda mi was jak was czytam :-/ kawa_na_ławę--- a skad morzesz wiedziec ze to banda rozwrzeszczonych dzieciakow??? a moze to gromadka szczesliwych i wesolutkich dzieciaczkow :-) :-) no przeciez jak was ten temat nie dotyczy to po co tu siedzicie nie chcecie miec dzieci to nie i bardzo dobrze bo wspolczuje takich "mam" ja tak jak kropelka jasminu bardzo lubie czytac o tym jak ktos jest szczesliwy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwiązanie mam na 4 sierpnia a na forum jestem nowa i zapewne dopisze się do Pań oczekujących na rozwiązanie .Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto, przejrzyj czasami słownik ort, znajdziesz tam, że moŻe pisze się przez Ż :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity - a po skrócie ort. stawia się kropkę, jak już jesteś taka akuratna :o żal mi ciebie, nie masz nic do powiedzenia to czepiasz się ortografii :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
castaya- a widziałaś kiedyś dzieci które są wiecznie uśmiechnięte i radosne? a jak się ma 4 to jak jedno ryczec kończy to drugie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nienawidzę naszego polskiego zwyczaju narzekania, szukania na siłę wszędzie minusów i podejrzewania o nienormalność każdego kto się odważy że jest szczęśliwy:-O Nie znoszę tego, a zwłaszcza ludzi którzy nie robią nic żeby ten stan rzeczy zmienić, tylko się nad sobą użalają i zieją nienawiścią do każdego kto jest szczęśliwy i zadowolony z życia 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulejszyn gratulejsyn
do nananannana Ty jesteś pusta małolata bo autotorku w przeciwieństwie do ciebie gówniaro ma męża,trójkę dzieci,prowadzi swój własny biznes i spełnia się w roli żony i matki więc do osób pustych zaliczyć jej nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli stawiasz przecinek, to już nie trzeba dawać kropki :D I co miałam do powiedzenia, możesz przeczytać na poprzednich stronach, chyba że używam za trudnego języka i nie rozumiesz co tam napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest burdelmamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×