Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vivi29

W ciąży po raz czwarty .Kocham ten stan !Od 19 roku zycia jestem wege...

Polecane posty

mantodea czy jesteś w stanie pojąć, ze nie każdy chce mieć własne przedszkole i że nie zazdroszczę a raczej współczuję. jeśli jednak popierasz autorkę to nie liczę, ze zrozumiesz to co napisałam, wiem że za wiele bym wymagała od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 1.70 wzrostu. Mam zaufana nianię która pomaga mi przy chłopcach w tygodniu .W weekendy sama daje sobie świetnie radę .Prowadzę własny biznes związany z odnową biologiczną i w tygodniu jstem aktywna zawodowo.Mam wspaniałego męża ,znakomitą sytuację finansowa,kocham dzieci i bycie w ciązy i oczekiwanie na maleństwo napawa mnie radością i szczęściem nie do opisania więc czego chcieć więcej .Jestem jedynaczką i w okresie swojego dzieciństwa pragnełam mieć rodzeństwo.Jednak moja mama nie mogła mieć więcej dzieci a i podczas ciązy ze mną miała mnóstwo komplikacji .Ja pragne miec dużą rodzine i jesli tylko ciąza wpływa na mnie znakomicie a jej przebieg jest bez żadnych komplikacji oraz mając u boku kochającego męża to czemu nie?Pozatym bardzo szybko wracam do figury sprzed ciąż.Jestem bardzo szczuplutka a roztepsy które mi sie pojawiłu w okolicach brzucha zlikwidowałam intensywnymi zabiegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żal.pl---> na jakies bardziej odkrywcze stwierdzenie nie stać cię? Infantylizm rulez :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o jaki żal? :o zazdrość mnie zzera od środka że jakaś pannica się zaciążyła w wieku 18 lat i od tamtego czasu albo jest w ciąży albo się ślini jak pies na myśl o ciąży.. :o skoro lubi, jej sprawa a wy matki polki reproduktorki nei musicie naskakiwac od razu na kogos kto ma inne zdanie... glupota.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty rozumiesz znaczenie używanych przez siebie słów? wątpię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Trinity_ - przydaloby sie "najscie" owocowejmamy inczej kolorowej...Ona lubi takie wyzwania jakim jestes ty -panny ktora sie w ciagu 5 minut burzy wnerwia i histeryzuje:)dorosnij dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez zazdroszcze autorce :-) bardzo dobrze sie czulam w czasie ciazy i chcialabym miec jeszcze conajmniej dwojeczke a moze tak jak autorka jeszcze troje?! hmm zobaczymy co los przyniesie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niania pomaga mi przy chłopacah i mojej rocznej córci oczywiście.Jednak i tak staram sie jak najwięcej czsu spędzac z dzieciakami a dom pełen dzieci to radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wolę byc kobietą
Vivi29 :-) no Ty mas zsielskie zycie i zdrowie i w ogole,tylko siasc i zazdroscic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantodea- no już się boje, normalnie cała się trzęsę na myśl o jakiejś owocowej :D Która w dodatku nie umiała zatrzymać tatusia dziecka przy sobie jeśli dobrze pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, vivi, ale to piszesz brzmi jakoś tak podręcznikowo albo jak artykuł z Pani Domu lub innego szmatławca. :) Poza tym: Ostanio pytałam ginekologa czy głębokie penetracje członka w pochwie nie stwarzają zagrożeń dla płodu.Powiedział ze dziecku ktore jest schowane w owodniowym worku wewnątrz macicy podczas stosunku nioc nie zagraża. Urodziłaś tyle dzieci, a dopiero ostatnio pytałaś o to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa_na_ławę - nie rozumiesz o to wlasnie chodzi ze jak autorka tylko temat zarzucila to od razu znalazla sie "kolezanka"ktora ja z buta potraktowala!Tak jak piszesz KAZDY MA PRAWO ZYC JAK CHCE!skoro weszla na to forum i POCHWALILA sie ze jest po raz kolejny w ciazy to chyba jest szczesliwa z tego powodu a nam zostalo USZANOWANIE jej decyzji i pogratulowanie a nie wyzywanie od inkubatora krolicy itp.bo to CHAMSKIE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama miał straszne komplikacje w ciązy i po urodzeniu mnie nie mogła zajść w kolejną.Bałąm sie ze mogę mieć problemy i odziedziczyc po niej chorobe ale na szczęście jestem zupełnie zdrowa.moja matka cierpiała na PCOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wolę byc kobietą
Vivi29 -kobieta szczesliwa umie znaleźć chociaz jeden ujemny punkt w swoim zyciu a Ty chyba nie za bardzo jestes szczesliwa,bo na nic nie narzekasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze uprawiałam intensywny seks w ciąży ale ostanio zapytałam z ciekawości czy bardzo głębokie penetracje aby na pweno nie zagrazają dziecku.Pozatym moja obecna ciąże prowadzi z kolei inny ginekolog i chciałam znać jego opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda mi was, że jak nie wiecie co napisać to piszecie, że każdy zazdrości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakao22
vivi-moja droga cere to ja tylko lepsza mialam przy antykoncepcji hormonalnej,wiec mysle ze to nie to.W jakiej cenie sa te zabiegi likwidacji rozstepow? I gdzie mozna je zrobic?Wiem ze sa drogie,ale bede musiala cos z tym zrobic,najwiecej mam na udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wolę byc kobietą
Vivi29 a jak to się stało,ze modelka i fotomodelka zrezygnowała ze swojej kariery i nie umiała zapobiec niechcianej ciązy? Cos nie chce mi sie wierzyc,ze uwielbiasz byc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ile masz wzrostu
autorko topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wolę byc kobietą
Ja nei zazdroszcze bo nie mam czego.jak na razie przeczytałam same peany na czesc zycia Vivi29 Jezt niemozliwoscia aby jakakolwiek osoba była az tak zadowolona z zycia,tym bardziej w ciazy gdy hormony buzuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko! JESTEŚ SUUUUUUUPER BABKĄ!!!!!!! Więcej takich ludzi nam trzeba w tymkraju!!!! Trinity! Jesteś tak pustym babsztylem jak studnia na pustyni! :D Musisz być bardzo nieszczęśliwą, sfrustrowaną i bardzo brzyyyydką babą skoro tyle jadu z Ciebie wypływa Zapewne nikt Ciebie nie kocha, nie masz sensu na swoje życie i siedzisz na takich topikach wyłącznie po to, aby dowalać szczęśliwym ludziom - czerpiesz z tego radochę... Idź sobie stąd kretynko, zalej się w trupa i zostaw w spokoju tych, którzy cieszą się życiem:P:P I z całą pewnością nie uwierzę w to, że jesteś zadowolona z własnego jestestwa i czerpiesz wyłącznie same przyjemności ze świata. Mam w d.... to co napiszesz zaraz o mnie, nawet nie będę tego czytała :D:D:D Możesz już zacząć produkować się a raczej tworzyć wypociny:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ile masz wzrostu
aha, wyczytałam, że 170cm:) no to żadna sensacja, ja mam 169cm i ważę 50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nydyy
i prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie miałam zamiaru ci odpisywać, bo jako domorosły psycholog niestety nie sprawdzasz się. Wszystko co o mnie napisałaś to nieprawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×