Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiulaha

ciągle kaszle co to może być?

Polecane posty

teraz np. córeczka spi i kaszle już na noc wlączamy nawilzacz by pow. bylo bardziej wilgotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyłączam się do dyskusjii
Ale dobrze jest wiedzieć, znać w końcu przyczynę kaszlu. Mój syn wypil 2 butle syropu i nic...Bylam bezradna, nie mogłam słuchac , jak się meczy...Teraz juz wiem i jestem sspokojniejsza...A kuracją zostala objeta cała rodzina. Tylko znajomych nie wciągnęłam..;) PAMIETAJCIE: MYCIE RĄK PRZY ODWIEDZINACH U DZIECI!!!!!!! OBOWIĄZKOWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;/
podobno mam owsiki i co ??lekarz leczyl mnie juz na pare chorob ..i jak mi nie przejdzie bo tych wszystkich lekach itp. to do szpitala a po co to nawet nie wiem no bo lekarz sam nie wie co mi jest. i nie mam zadnego kaszlu i nie chudne . i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas mąż miał przez dłuższy czas okropny kaszel. Początkowo myśleliśmy, że to jego astma się odezwała. Ale okazało się, że to jednak infekcja i zaczął brać przeciwzapalny fosidal, żeby w końcu się pozbyć stanu zapalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja tym fosidalem synka niedawno wykurowałam. Kaszlał tak, że mało płuc nie wypluł i nic nie pomagało. Dopiero po tym syropie kaszel zaczął odpuszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszel owsiki

Witam, mój synek od 1,5 miesiąca non stop kaszle ma katar i chrząka. Okazało się, ze ma owsiki, które miałam zaszczyt zobaczyć gołym okiem w odbycie. Po pyrantelum objawy nie minęły dziecko się meczy. Podejrzewam gliste mimo, ze testy z krwi i z kalu są ujemne. Immunoglobuliny w normie. Homeopata twierdzi , ze glista często nie wychodzi w badaniach. Czy mimo negatywnych wyników może to być ten robal? Po podaniu pyrantelum na owsiki kaszel dziecku zmniejszył się o jakieś 80proc, ale nawraca. A może larwy owsika mogą powodować chrząkaniu katar i kaszel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika

U mojego synka kaszel łączył się z katarem. Nawet najmniejszy katar spływał mu gardłem i powodował kaszel. Jeden lekarz, drugi. Osłuchowo czysto a on kaszle tak, że nie można było w pokoju rozmawiać. Teraz tylko jak zaczyna się katar robimy inhalacje z soli fizjologicznej a w nocy na piżamke naklejam plasterki Pneumolan Aroma. Olejki z lawendy, mięty i eukaliptusa ładnie pachną całą noc i świetnie udrożniaja nos. Zapach jest bardzo trwały i synek spokojnie śpi w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmj

Jeśli ktoś planuje zakup inhalatora dla dziecka to ja mogę polecić kupno zestawu, w którym będzie od Sanity inhalator Baby i do tego jeszcze rozgrzewający jednorożec, który na pewno w wielu momentach dobrze się sprawdzi, będzie takim przydatnym elementem wyposażenia u małego dziecka przy chłodniejszych dniach czy w chorobie. A w zestawie wyjdzie znacznie lepiej cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×