Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka81

czy 2000tys zl to duzo czy nie

Polecane posty

Gość dfgfg
no przecież komiczne napisał kiedyś że zarabia 20 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voalko - zapieprza sie za marne grosze... za dużą kase sie obija... im wiecej zarabiasz tym mniej pracujesz - proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarabiam różnie - zalezy od obrotu kancelarii :) przepis jest prosty - dobrze sie ustawic w odpowiednim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne bujać to my
ale nie nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet 2 tys to duzo jak dla
bardzo prosty przepis :classic_cool: Jeszcze trzeba znalezc "odpowiednie miejsce" i umiec sie ustawic :P Wiec - nie dla psa kielbasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne, ale chyba cos tam sie kiedys musiales uczyc, co????? bez pojecia by cie do tej kancelarii nie przyjeli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latający beret
komiczne - jesli to prawda, to chajtnę się z Tobą i zapewniam koncertowe lody każdego dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo przepisu nie ma - znalazlem sie w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie.... czysty przypadek... wazne, by umiec go nie spieprzyć... znajomi ktorzy robili ze mną aplikacje zapieprzaja jako szczury korporacyjne po 14 godzin na dobe bo akurat nie mieli farta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedsiębiorczość jest naj.
ja zarabiam 10 razy tyle, ale jestem pracodawcą i prowadzę działalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komiczne, ale chyba cos tam sie kiedys musiales uczyc, co??" Pinezko - ja zapieprzałem od 1 roku studiów... wstrzeliłem sie w dobry układ, znałem na dosc specyficznej działce plus komus sie ubzdurało, ze jestem dobry z kontraktów nienazwanych... teraz juz nie musze - banalnie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voalko - byłem przeciętnym studentem, bo pracowałem w czasie studiów i to ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie o to chodzi:D na poczatku sie zapieprza a potem spija efekty sowjej pracy i jedzie sie na opinii, proste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym teraz miala wybierac, to bym poszla zaocznie na prawo i tez bym zapieprzala od poczatku, a nie od 3 roku. A i tak jak sie samemu nie nauczysz, to ci nikt lopata wiedzy do glowy nie wbije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to ma sens... kiedy ja studiowalem nie było studiow zaocznych, nie było prywatnych uczelni... ogolnie było dość ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>kiedy ja studiowalem nie było studiow zaocznych, nie było prywatnych uczelni... ???? to ile Ty masz lat komiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 lata zaocznego prawa w Warszawie nie było gdy zaczynałem studia (1992) i prywatnych uczelni z wydziałami prawa także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutek123
komiczne, moze i strzał w dobry okres i czas jest prawdą, ale powiedz mi jak wyjeżdzasz 2 tys. miesięcznie i kiedy jak ty cały boży dzień na kafe jestes. No chyba że piszesz jezdząc i jezdząc piszesz. no to by sie mogło zgadzac.hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 23 lata i
studiuję jeszczę, pracuję w wawie i zarabiam ok. 6 netto. Wolny zawód, jedna praca na zlecenie, druga to \"chałtura\" popołudniowa. Zapierdzielam i mam nadzieje, ze po studiach mi sie polepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdf
bo komiczen kłamie, smutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallllllooooooooo
mieszkam w Warszawie i moje miesieczne oplaty kredyt za mieszkanie + oplaty wynosi 2200zl :) jestem samotna matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdf
uważasz że jakiś poważny prawnik z Warszawy, rozwodnik, zarabiający 20 tys i jeżdżąc za min. 2 tys - siedziałby na babskim forum i pisał dyrdymały całymi dniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem skąd ten ciągle powtarzajacy sie pomysl, ze ja tu jestem cały dzien :) jestem od 9 do 18 czasem 18.30 i to tylko od pon. - pt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhah
sdfsdf zgadzam sie :) ciekawe kiedy pracuje jak calymi dniami siedzi na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888aaa
to musisz mieszkac 200 km od Warszawy i codziennie dojeżdżać, skoro tyle płacisz. Ja mieszkam w Warszawie a rodzinę mam 200 km od Wawy i przejazd w jedną i drugą (na benzynie, na na gazie) kosztuje mnie 100 zł) - czyli 400 km za 100 zł. Wynika z tego że aby wyrobić normę MINIMUM 2 tys na miesiąc musisz jeździć ok. 200-300 km na dzień. Może on naprawdę jeździ i pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"uważasz że jakiś poważny prawnik z Warszawy, rozwodnik, zarabiający 20 tys i jeżdżąc za min. 2 tys - siedziałby na babskim forum i pisał dyrdymały całymi dniami" co co robią prawnicy z Warszawy??? Tzn podaj wzór na zachowanie co najmniej 10 tys ludzi :D:D:D:D Akurat strasznie nie trafiłaś/eś, bo wiekszosc kumpli z pracy siedzi ciągle na necie - tylko, ze oni laski sobie na czatach wyrywaja, bo wiekszosc to wolni strzelcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhah
ja akurat mam pojecie:):) zaraz zrobimy test na naszym komicznym prawniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrup chrup
to daj mi namiar na jakiegoś! ja - wolna, figurzasta, ładna, wykształcona, lubię seks :P zaznacz że szukam męża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×