Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka81

czy 2000tys zl to duzo czy nie

Polecane posty

Gość kobietka81

powiedzcie czy jak na kobiete ktora zarabia 2000tys zl w polsce t duzo czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b duuuuuzo
2 miliony to b. duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak chce
2000 tysięcy?! WYPAS. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka81
mam na mysli netto oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjhhj
kobietka... nawet nie rozumiesz uwag wyżej... :S albo piszesz 2 tysiące, albo 2000, jeśli chcesz pisać o dwóch tysiącach ale jeśli wyszło ci 2000 tys. to oznacza to dwa tysiące tysięcy... całkiem sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja
..z takim pojęciem o zapisie liczby nie powinnaś zarabiać nawet 20zł ..i to brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet 2 tys to duzo jak dla
mnie - mam 1200 (pa papierku) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2000 to głodowa jałmużna, chyba, ze jestes studentką i pracujesz zeby sobie na ciuchy i wakacje zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka81
kurcze chyba logiczne , ze o 2tys chodzi, chyba nie sadziliscie , ze o 2tys. tysiecy :P, wiec jak na reke lekko ponad dwa kolka dla kobiety to dobrze, czy nieciekawie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka81
komiczne , a ile zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja
..to zalezy gdzue mieszkasz..w małej mieścinie powinno wystarczyc ale to zalezy też czy mieszkasz sama czy z kimś. W dużym miescie (Warszawa, Poznań) to cienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka81
wlasnie nic za te pieniadze nie robie, zostaly mi przyznane na wiele wiele lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wazne ile, ale tyle to ja moze na paliwo wydaje, jesli za ostro nie jeżdze... wiem jakie są realia i że masa ludzi zarabia downo nie pieniądze i zastanawiam sie, kiedy przedsiębiorcy wpadną wreszcie na to, że pełen rozruch gospodarczy nie nastąpi do chwili w której znacznie zwiekszy sie popyt... a tego nie będzie, bez znacznego wzrostu płac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, jedno wielkie gowno, a ludzie jak dostana 1200 to sie ciesza, bo przeciez mogli miec gorzej:O Trzeba walczyc o swoje!!!!! Nie myslec, ze ktos ma gorzej, tylko dazyc w gore, a nie w dol:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nic nie robisz za tą kasę:O to to jest dużo jak cholera. Ja w pracując w tzw \"wolnym zawodzie\" na każdy tysiączek muszę zapierdzielać. I nie w każdym miesiącu mam 2tyś. Czasem więcej, czasem nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet 2 tys to duzo jak dla
Pewnie, mam 1200 i sie ciesze ;) Lepiej miec niz nie miec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka81
komiczne, tak na marginesie to Ty biznesmen z Ohajo jestes :) pytam dlatego poniewaz mysle, o powrocie do Polski na stale po kilkunastu latach, mam zapewniona juz prace, gdy tylko wroce oraz mam przyznane tez pieniazki, wiec okolo na czysto sumujac wychodziloby 4tys. miesiecznie , moze lekko ponad, czy za te pieniadze 1osoba moze godnie zyc w polsce ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgh47
komiczne -uuuuuuu, to ty nawet jeździsz za ponad 2 tys na miesiąc. Podsumujmy: masz super kobietę, regularnie chodzisz na siłkę, dużo jeździsz i do tego masz absorbującą pracę. Hmmm... podziwiam Cię chłopie że w tym wszystkim masz czas tyle przesiadywać na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i do tego masz absorbującą pracę " a kto tak mowi? w pracy obijam sie maxymalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli lżej sie wam zapieprza za 1200 zł myslac, ze ileś tam razy wiecej to pieniądze niemozliwe do zarobiania, to spoko - mnie to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet 2 tys to duzo jak dla
komiczne to podaj moze przepis na taki sukces :) Chcialabym zarabiac chociaz te 2tys 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo Polacy to tylko siedza, narzekaja i czekaja na irlandzki cud, ktory nigdy nie nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×