Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kolosalna-Konkurentka

Silna wola działa cuda! Cel...30kg mniej do końca czerwca!

Polecane posty

Gość Centrino
:) ja to sie w ogole tak zastanawiam... czy to jest mozliwe aby w tak krotkim czasie schudnac az tyle kg? mam nadzieje, ze jest mozliwe, o ja sie jak najbardziej napalilam ;) hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe ja wcale niepowiedzialam ze do czerwca wlasnie chce tyle schudnac bo to jest niemozliwe. Ja przez 3 miesiace schudlam 20kg wiec nie tak zle. Schudlabym wiecej ale przerwalam i powstalo jojo i tym sposobem sie zalatwilam ale zaczynam ponownie po dluuuugasnej przerwie:) czasu na odchudzanie mam rok ale wiadomo chcialabym schudnac szybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena__
heh. nie no musi nam się udać ;p może malo waze, ale juz zaczynam wygladac gruboo ;p;/ i to nie moj wymysl bo juz wiele osob mi to mowi... szczegolnie, ze moje kumpele mają świetne figurkii i chyba mnie troche do nich porownują ;/ ahhh... a moja mama to juz w ogole.. jak ja bym chciala byc taka szczupla jak ona, ohh. mam nadzieje, ze to forum mnie jakos zmobilizujee ;D życzę wszystkim powodzenia ! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak nas tu duzo :) strasznie sie ciesze i witam nowe kolezanki. ja wierze ze sie da schunac tyle tylko trzeba pracowac :)) Napewno dziewczyny uda sie nam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam niepatrze na swoje kolezanki jak one wygladaja. patrze na siebie. tak jak widzi mnie moj skarb, dla niego jestem wszystkim i podobam mu sie taka okragla kulka, ale chce nad soba popracowac chce troche schudnac minimum te 20kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ide spac :D dobranoc :* i pamietajcie jaki to topik : silna wola dziala cuda! Jak sie chce to wszystko jest mozliwe! Jestem pewna ze nam sie uda! Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panny:) trzeba walczyc o swje! i ja walcze a za 2 tyg bede 72 na wadze! tak jest! dzisiaj niestety caly dzien na uczelni, ale odezwe sie jakos kolo 15! buziaki i 3majcie sie dzielnie! dzis 6 dzien a6w. dam rade.. ja bym nie dala?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys tez robilam 6weidera jesli Kasiu o to Ci chodzilo. Tylko ze ja nie robilam tego po 20razy a codziennie po 2 gora 3 ale dolaczalam do tego zawsze z 50przysiadow i 200sklonow jazda na rowerku i takie inne cwiczenia wiec chudlam teraz bede robila tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam sie dzielnie, zapisuje wszystko co zjadlam.. tylko serki wiejskie light, krazki ryzowe, jogurty bez tluszczu i soki marchwiowe pije.. wieczorem podam ile kcal.. wszystko dokladnie zapisuje i zliczam dokladnie kalorie.. niestety dzis juz nie pobiegam, bo zimno strasznie.. ale weider dzien 6 czeka wiec buzka i 3majcie sie cieplo!:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ja juz na dzisiaj skonczylam jesc.. bilans- zmiescilam sie do 800kcal:) buzka, odezwe sie po meczu czyli kolo 21:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja dzis na 2 sniadanie zjadłam 10 paluszków :(( ile to moze miec kcal ? no i na obiad to samo co wczoraj :) nie jest zle jakies niecale 500 kcal za mna mysle ze dzis w 750-800 się zmieszcze dzis 19 dzien diety ale fajnie tak długo to ja nigdy nigdy nie wytrzymałam :) teraz wiem ze napewno sie uda ja wam powiem ze ja sie zle czuje poprostu jak zem cos wiecej albo nadprogramowo :D zeszycik pomaga :) Wczoraj sie tam zmierzyłam sama i wszędzie cos po ubywalo ale w srode mnie kolezanka dokładnie zmierzy to wam powiem :)) fajowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie czekałysmy do srody tylko dziś sie zmierzyłysmy i :) pas 3 cm uciekło klatka piersiowa 2 cm uciekło biodra tu nic nie spadło boczki zmora spadło az 4 cm i udo tu spadło 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina gratuluje!!!! Sama chcialabym tyle stracic cm! :( Bardzo sie ciesze ze Ci sie juz udalo schudnac:) Ja sie zwazylam i jest 75 :( czyli tyle ile bylo na samym poczatku. Potem przez to ze zawalilam diete przytylam kg, teraz w 3 dni pozbylam sie tego kg...ale i tak dluga droga przede mna...ehhh Nie ma co narzekac, biore sie za cwiczenia :) chce zobaczyc na wadze 74 kg jeszcze w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja jestem zła ze nie mam swojej wagi w domu ;( mówie ciągle mamie zeby kupiła ale jakoś tak się zbiera a ja bym chciała wiedziec ile regularnie chudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja jeszcze zjadlam mace i baonik corny.. spalilam co prawda troche na meczu..ale musze jeszcze.. wiec dzisiaj pocwicze troche i potancze i spale z 200-300 kcal i bedzie dalej ponizej 1000kcal:) spale i bedzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) dzisiaj pogoda powiedzmy srednia wec ide pobiegac, bo juz mnie nosi w domu.. blehhh nie cierpie byc przed @ bo czuje sie taka potwornie pelna i gruba w brzuchu..:( okropnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a co tu tak cicho ?? Ja dzis bardzo mało zjadłam bo poprostu nie miałam czasu zjesc najpierw szkolo potem bylam z kolezankami u lekarza po pieczątke :D i tak zeszlo ze jak popaczyłam na zegarek byla prawie 18 wiec chyciałam jabłko i zakończyłam swój dzien :) A wiec zjadłam tylko 2 jabłka i obiadek jakies 500 ? kcal no trudno za mało ale płakac nie będe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba zacznę to robic ale po świętach bo teraz boje się ze nie jestem zbyt systematyczna ;( dziś jeszcze godzinka cwiczen mnie czeka :) a jutro caly dzien lazenia i sprzatania wiec cwiczenia odpuszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi tak sobie dzisiaj poszlo...z 1500 kcal by sie uzbieralo... qrcze chcialabym byc juz szczupla...w dodatku mam okres i tez czuje sie napuchnieta i w ogole nie za fajnie... ale i tak cwiczylam dzisiaj. Az 1,5 h razem :) najpierw pol godz skakanka rano a wieczorem przez godz taniec do szybkiej muzyki. Tak wiec chyba cos tam spalilam tych kcal :) A jutro czeka mnie dzien poza domem, rano planuje salatke jakas a wieczorem obiad dopiero. I taka dziwna rzecz mi sie przytrafila...jak tylko rano wstalam to jakbym miala zakodowane w glowie ze musze zjesc slodycze, nie moglam przestac o tym myslec, chociaz wcale nie mialam ochoty na nic slodkiego...i stalo sie tak wlasnie ze z 500 kcal mi poszlo dzis na slodycze...to jakas choroba chyba zaczyna myslec. Gdyby slodycze nie istnialy to bylabym szczupla! ehh dobranoc dziewczynki [ kwiat ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) margeritka ja tez nie cierpie tego okresu gdy jest @. grrr.. fatalnie.. opuchanieta, jak taka banka wody..:( 3majcie sie cieplo, ja dzisiaj dlugo na uczelni:/ buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja dzis cały dzien poza domem napierw szkola potem takie o spotkanie i spowedz masakra tam to stalam chyba ze 4 godziny bezsens ;( Ale zato dzis jest rocznica 3 tygodnie :) w największych marzeniach nie sadziłam ze dotrwam do takiego czasu za tydzien powinno byc 5 kg mniej mnie :) W szkole gotowalismy skusilam sie tylko na pół jajka faszerowanego to było moje sniadanie na 2 sniadanie zjadlam mniejsze pół kawałeczka babki i potem na obiad 2 kanapeczki wasa nie zamierzałam na tym konczyc dnia ale niedawno co wruciłam z koscioła wiec juz za puzno na jedzenie głodna nie jestem wiec po co jesc ? A w szkole było tez pełnno kanapek wszelkiego rodzaju a ja sie nie skusiłam wogule jak myśle o chlebie białym to mnie obrzydzenie jakies bierze :) jak ja kiedys mogłam sie nim tak obrzerac koszamr. Kasia powedz mi w jaki czas ty schudłas te 18 kg ? I czy brala któras Therm Line II z Olimpu bo kolezanka z klasy bierze 1 dzien i może tez sprubowała bym czegos ci wspomoże spalanie tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu tak biore therm line:) a schudlam mż + ruch:P ja wczoraj mialam straszny dzien.. zaczyna sie @ za jakies 2 dni wiec nie jest ciekawie..:( a dzis 9 dzien a6w.. trzymam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×