Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kolosalna-Konkurentka

Silna wola działa cuda! Cel...30kg mniej do końca czerwca!

Polecane posty

hey...ja jeszcze jestem, wpadłam tylko na chwilkę, bo na telefonie wisiałam ze trzy godziny, a książki czekaja:( ja od jutra przechodzę w końcu na tą dietkę 1000kcal no i 5ty dzień oczyszczania:) mogłam zacząć oczyszczanie razem z dietką ale no nie pomyślałam...(?) :P poprostu_karolina ---->fajnie że udało Ci się powiedzieć stop na 800kcal:) extra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja juz wrocilam na studenckie progi i od jutra ruch + 1000kcal- cel nr 1 to 72kg do konca kwietnia:) buziaki i 3majcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo matko dzis zrobiłam sobie pilling kawowy jestem tak zachwycona ze brak mi słów poprostu no rewelacja skóre mam taka gładziutka delikatno no brak słów no i dałam sobie krem jakis antyceluitowy i jeszcze na cos obwinełam sie folia i jest mi tak goraco ze płone :)) Ale polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee ja tam w takie cos nie wierze- robilam sobie przez chyba 2 tyg taki pilinig co 2-3 dni i nie bylo rewelacji:) ale jesli tobie sie podoba...:) lece na uczelnie, bede wieczorem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:D Nie bylo mnie przez jakis czas ale jestem spowrotem i oglaszam ze w koncu udalo mi sie zejsc ponizej 75 kg----jest 74 :D nareszcie, bardzo sie ciesze, chociaz nadal do schudniecia sporo pozostaje...Ale jestem dobrej mysli:) Tez slyszalam o tym owijaniu folia, peeling nawet sama stosowalam przez jakis czas...ale nie wiem czy jest to skuteczne. Skora napewno jest gladsza ale przeciez nie tylko o to chodzi...najgorszy ten cellulit, mam z nim problem na pupie i troszke na udach i nie wiem jak sie tego pozbyc...znacie jakiejs naprawde skuteczne kremy na to swinstwo???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biegalam i teraz zaponomnialam jak cellulit wyglada:P ja dzisiejszy dzien narazie super jogurt dietetyczny i 4 lyzki muesli dietetycznego 2 male kanapki chleba zytniego kapusta kiszona gotowana i 2 kanaki chleba gruboziarnistego mysle, ze jest super jakies hmm.. 600kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis 1,5 pomaranczy i rosołek z ziemniaczkiem :) ja w ten piling wierze a jak nie podziała to przynajmiec skóra bedzie ładna ;) ale ruch napewno jest potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no karolinka gratuluje, widze ze juz 6 kg zlecialo :D bardzo ladnie:D ja dzisiaj lacznie zjadlam ok 600 kcal :-) i bardzo sie ciesze, fakt ze w koncu doszlam do 74 bardzo mnie zmobilizowal. W koncu chudne :) Nastepne wazenie w piatek, pocichu licze na 73, chociaz dawno tyle na wadze nie widzialam :) Milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja również jestem zwolenniczką pilingu kawowego-dziś już go zastosowałam+serum na cellulit i czuję się świetnie...a dzisiejszy,słoneczny dzionek wpłynąl na mnie tak pozytywnie że wierzę że osiągnę swój cel...szkoda tylko że znów będzie padać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia20
Cześć dziewczyny:* A ja zaczęłam dietkę od dzisiaj i do 1 lipca obiecałam że schudnę 30 kg.W moim przypadku jest to możliwe bo 2 lata temu w 2 miesiące schudłam 25 kg...niestety przytyłam s powrotem:( Co prawda nie chce mi się wziąć tak porządnie ale chłopak nie kupi mi psa jak tego nie zrobię:)A więc niestety trzeba się ruszyć i zrobić porządek z tym sadełkiem:)Wszystkim babeczką życzę powodzenia w dążeniu do upragnionej wagi:* Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm dziewczynkija dzis taki dzien pełen energi mam :) Byłam na skakance z kolezankami ok godzinki skakania 1000 podskoków i chyba zainwestuje w skakanke z licznikiem ale to moze tak za 2 tygodnie :) Jutro tez idę :) wolę skakac niz biegac heh :) Czuje ze cm mi jakies uciekły wiec jutro sie pomierze :) A teraz siedze owinięta w folie z kremem anty... na brzusiu i gładziutką skóra po peelingu kawowym :) bardzo mi się on podoba i chyba bede robic po 4-5 razy w tygodniu tak zeby na wakacje miec ładne ciałko :) wierze to to jakos mi je ujędrni :) A ddzis zjadłam 1,5 pomaranczy 2 jabłka rosołek z ziemniaczkiem i 5 pierogów w 1000 sie raczej zmiesciłam :) głodna nie chodze wiec jest ok :) musze teraz wiecej cwiczyc bo tu na polku coraz cieplej kg będa coraz wolniej spadac a lato tuz tuz :) Trzymajcie sie dziopki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) ja wlasnie wstalam i po 8 ide pobiegac jakies 20 minut:) biegam na czczo, nie wiem czy to cos zmienia, ale slyszalam, ze sa lepsze rezultaty:) 20 minut, bo mialam spora przerwe swiateczna i musze wrocic do formy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia20
Jejku...mi by się nie chciało tak wcześnie wstać...a jak jeszcze pomyśle o bieganiu to aż mi się niedobrze robi...ale Cię podziwiam.Ja zdecydowanie wolę jazdę na rowerze,albo na rolkach...no i skakanie na skakance...Ostatnio też wymyśliłam że zacznę chodzić na saunę,może to coś da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka ja tez Cie podziwiam za to bieganie:* kiedys w wakacje biegalam ale teraz naprawde nie mam jak...ale sobie obiecuje ze jak sie przeprowadze (za 4 miesiace), to zaczne biegac i na silownie sie zapisze rowniez. Naprawde mam to w planie. A poki co tancze i skacze na skakance rowniez:-D Na sniadanie chlebek pelnoziarnisty z pomidorem, potem bedzie pomarancza, zupka i troszke makaronu, jablko i jakis jogurcik. Taki mam jadlospis ustalony przez siebie:P Chyba bedzie ponizej 800 kcal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis ok 10 pierogów ruskich i narazie tyle :) o 20 bedzie znów godzinka skakania :) a jutro mam na puzniej do szkoly wiec tez ide biegac jak sie tylko dowiedzialam ze nie mam 4 pierwszych lekcji to taka lampka w głowie ide pobiegac :) no to pujde hehe ;) No muszę sie pożadnie wziasc za siebie bo 27 kwietnia bedzie ważenie i wtedy musi byc 74 :) ale dam rade bo juz jest cieplo na polu wiec bedzie duzo duzo wiecej ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sie musze sprezyc..:) na poczatku maja musze miec 72 maksymalnie! a do konca maja 69! koniecznie! dlatego biegam prawie codziennie, bo wiem, ze za 2-3 miesiace efekty naprawde beda powalajace:) ja juz po uczelni:D jako przekąske miedzy śniadaniem a obiadem zjadlam jablko i 3 krazki ryzowe:) jak narazie w 450kcal spokojnie sie zmiescilam:) na obiad troche kapustki kiszonej gotowanej:) a w ramach przyjemnosci odbyłam wizyte w solarium:) buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh :) ja głodna nie jestem ale chyba cos zjem bo to niezdrowo zebym leciala na obiadku tylko :) moze marcheweczki sobie ustrugam :) a potem skakanko a juuutro bieganie juz sie doczekac nie moge :) chce dojśc do takiej systematycznosci jak Kasia :) w czwartek tez mam na pużniej do szkoly to moze dam rade a w piatek 7;10 wiec odpada :( ale moze basen sobie zrobie :) teraz musi byc conajmiej 4 razy w tygodniu mega duzo sportu i juz :) dzis obwine się folią do skakania ciekawe czy cos da :) A półki co to ide porobic brzuszki bo dzis tylko tyle co na wf-ie porobilam i tyle ;) Pa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Madzia20
Proszę napisz w jaki sposób schudłaś kiedys 25 kilo w 2 miesiace? co jadłaś? ile? ćwiczyłas? Pozdrawiam i sama też walczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia20
Witam.Przyznam sie ze nie było łatwo ale jakoś się udało.W ciągu tych 2 miesięcy jadłam tylko do 15:00 i to w małych ilościach.Zazwyczaj te zupki błyskawiczne(bardzo je lubię),jakąś kanapkę, albo serek i sucharki...aha i piłam jeszcze strasznie dużo mleka i herbaty.Co do ćwiczeń to różnie to u mnie wyglądało...w pierwszych 2 tygodniach robiłam codziennie brzuszki a potem już mi sie nie chciało i przerzuciłam się na skakankę i jazdę na rowerze.Nie robiłam tego codziennie bo jestem leniwa ale mimo wszystko dało to jakiś efekt:P Przy okazji używałam też oliwki ujędrniającej do masażu i tyle...Jakoś zrzuciłam to sadełko:)Tylko co z tego skoro przytyłam spowrotem...ehhh...Później też trzeba się kontrolować...niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie tak podejrzewałam to bardzo niezdrowo tyle spalic w tak krótkim czasie i efekt jojo był raczej nieunikniony jesli nie zachowało sie nawyków :( Ja wole te moje 5 kg na miesiąc Ja juz po skakaniu 1200 podskoków w 40 minut= totalne wykończenie mam nadzieje tylko ze jutro jakoś zwleke się z łuzka i pujde biegac przed szkoła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia20
No i przez to też skóry nie mam za fajnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. no moja skor tez pozostawia wiele do zyczenia po schudnieciu.. od cholery rozstepow:( ale coz nic nie poradze, lece na uczelnie, odezwe sie wieczorkiem, 3majcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia20
Też mam od groma rozstępów, no ale to tylko moja wina...w końcu mogłam tyle nie jeść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam rozstepy na brzuchu w jednym miejscu i sa brzydkie i widoczne :( i nie mam pojecia jak sie ich pozbyc tzn wiem ze rozstępów się nie da pozbyc chyba ze operacja a na to mnie nie stac a kremy je tylko rozjasnia JA dzis juz pobiegałam 15 minut tylko ale i tak sie umęczyłam :) na sniadanko zjadłam pół serka wiejskiego i 1 kanapke waza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×