Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kolosalna-Konkurentka

Silna wola działa cuda! Cel...30kg mniej do końca czerwca!

Polecane posty

Oj , dziekuje dziewczyny, ze odpisalyscie na moja wypowiedz. Jestem Ania i mam 21 lat. Wyjechalam do Holandii sama do pracy i ogolnie rozerwac sie, poznalam tam faceta na ktorego w\ogole nie zwracalam uwagi....teraz kiedy jestem z nim juz 4 miesiace kocham go nad zycie.Mial wyrok, na rok i 2 miesiace i pojechal na weekend po dokumenty do domu i zlapala go policja. Ciezka sprawa.Myslalam ze mnie zostawil ale od jego brata sie dowiedzialam ze zlapala go policja.Bylam zalamana ale wrocilam dla niego do Polski. Bede tu na niego czekala tyle czasu i naprawde chce schudnac. DLa niego jestem wszystkim a on dla mnie. Od jutra zaczynam musze zrzucic te 30kg nawet 20 na dobry poczatek,mam naprawde silna wole i jestem uparta, wiec mam nadzieje, ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz czekam na kwiecien- pikna pogode aby biegac z usmiechem na twarzy wsrod sloneczka..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) jestem juz, po weekendowym imprezowaniu:P Wlasciwie to caly dzien przespalam dzisiaj i niewiele zjadlam. Ale impreza byla super:D. Tanczylam cala noc i napewno spalilam mnostwo kcal.A jutro sie waze. Chcialabym zobaczyc 75 lub 74 kg...Czeka mnie tez pracowity dzien wiec odezwe sie dopiero wieczorkiem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy twojej wadze kg napoczątku będa pewnie szybko lecaiły ja ci zycze wytrwałości i silnej woli bo to ona działa cuda :) Masz duzo czasu wiec najpewno schudniesz :)) i nie bedzie jojo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za mile slowa, mam nadzieje ze schudne. W sumie jak jestem tu w Polsce zle sie czuje sama z soba i w ogole chce cos z soba zrobic, chce zadbac o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz sprawdzam:D ja juz powoli odplywam kochane.. jutro od 7.30 zajecia.. na uczelni do 15, potem do domu, jak dam rade to pobiegam, a potem znowu wyklad i mecz.. ech.. ciezkie zycie..:) ale bynajmniej nie bede jadla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewnie kilogramy przy mojej wadze beda szybko lecialy, pierwsze 10kg na pewno zleci szybko tak jak poprzednio, a z reszta bedzie juz ciezej tylko musze byc wytrwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 21 lat:) nie wiem nawet ile waze dokladnie ale gdzies okolo 100na pewno teraz mam okres wiec pewnie wiecej bo w czasie okresu slyszalam ze wazy sie wiecej ale ile w tym prawdy jest to nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam do zrzutu jakies 7 kg.. ale najgorsze 7 kg.. od jutra drakonsko i ruch ruch ruch..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dziewczyny ide się kompać bo zmęczona jestem dzis zmiesciłam się w jakies niecale 800 kcal :) jest dobrze głodna nie chodze i jest mi dobrze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulalia11
Podoba mi się temat- a w temacie moje osiągnięcie 5 kg w 5 dni i dalej ćwiczę swoją słabo-siną wole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centrino
moge sie do Was przylaczyc i zaczac pelna para dazyc do sukcesu? :) prosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulalia11
Moja słaba - silna wola zmusiła mnie do stracenia 5 kg przez 5 ostatnich dni m- dalej trenyję swoją słabą silną wolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulalia11
byłam zaczerniona co jest!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu_karolina gratuluje, tylko pozazdroscic tyle kcal. Nio to od jutra zaczynam zobaczymy jak bedzie, bede pisala o swoich powodzeniach, bede tu codziennie bo i tak nie mam co do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiam i zapraszam nowe kolezanki:) laski ja od jura jade na jogurtach, maslankach, kefirac i krazkach ryzowych.. czasem zrobie sobie jakies warzywko.. aha i woda lub soczki jednodniowe z marwita i tym sie bede zyciwc przez najblizsze 2 miesiace i zobacze pieprzone 67 kg.. nie ma na co czekac, buzka:* nie martwcie sie juz tak zrzucilam 18 kg.. wiec jeszcze 7 do kolekcji:) lece spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centrino
no wiec tak:) zaczne moze od przedstawienia swich dzialan przewidzianych na owy miesiac ;) uwaagaa!! ;) chce schudnac 17,5kg:) Kochane pomozcie mi to osiagnac:) powiedzcie co najlepiej byloby robic? mam w planach pic 3l wody niegazowanej codziennie:) jesc tylko warzywa i owoce:) biegac albo jezdzic rowerem:) macie jakies fajne dodatkowe pomysly?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Centrino - a ja mam do schudniecia cale 30kg, na dobry poczatek chce schudnac 20kg, a potem dalej. Od jutra zaczynam, 3mam kciuki tez za Ciebie, uda nam sie zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
centrino- ja biegam i osobiscie polecam:) zlikwiduj z menu bialy chleb, slodyczy i ziemniaki jak narazie.. stopniowo.. nie naraz bo organizm nie wytrzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centrino
ooo dzieki, ze we mnie wierzysz ;) ja mysle, ze uda nam sie:) myslimy podobnie;p hehe. jezeli bedziemy wytrwale w tym co chcemy osiagnac, to dlaczego sie nie uda? uda sie:) tylko ,ze to moje to troche moze wydac sie glupie, a nawet nie troche:( chce udowodnic, ze mozna ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centrino
Kasiulka--- ja juz sie troszke odchudzam, tylko teraz pofolgowalam, przytylam juz 1kg. jest mi z tym bardzo zle. wiem, ze sie uda, tylk omusze zaczac :) biore sie do roboty, koniec zartow ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jakiej diecie według Was najłatwiej ćwiczyć silną wolę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... Ja tam niebiegam, nie mam nawet gdzie poza tym niecierpie biegac i nigdy nie bede biegala, mam w domu stacjonarny rowerek, bede na nim jezdzila, bede skakala na skakance i robila sklony i przysiady. Dzieki wlasnie takim cwiczeniom schudlam kiedys 20kg. Wiec teraz to powtorze, mam duze boczki brzuch grubasne nozki i sklony najlepiej mi odpowiadaja i po nich najbardziej chudne, moze to dziwne ale to prawda. Uwielbiam tanczyc, codziennie tancze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena__
Hmmm... widze, że nie jestem sama i b. się z tego powodu cieszę. ;D Od jutra mam zamiar zacząć moją dietę... Przede wszystkim powstrzymywać się od słodyczy i oczywiście ćwiczonkaa... Tylko najgorsze jest to, że nienawidze warzyw .. ;/ więc dieta chyba bedzie się składać głównie z owoców.. chcę schudnąć jakieś 5 kg. Mam 17 lat, ok 162m i ok 60kg. Może się wydawać że to nie dużo, ale cały czas zamiast chudnąć tyje.. i już od większości słyszę że powinnam schudnąć, ale nie o nich chodzi, ja robię to dla siebie.. ;D Może macie jakieś fajne menu dla mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena__ --malutko wazysz, :) moim marzeniem jest tyle wazyc co Ty, moze kiedys....kto wie :) zycze Ci powodzenia! na pewno dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×