Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

no wlasnie, najlepiej zadzwonic do swojego lekarza:) po co masz sie meczyc w robocie skoro sie slabo czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie wczoraj dzwoniłam i PAN DOKTOR MA PEŁEN KOMPLET KOBIET DO ZBADANIA I KARTA NIE ZOSTANIE MI WYDANA ;/ tak powiedziała pani na recepcji. Więc chyba jutro idę do internisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chętnie wzięła ale dupa za małe hihi. O właśnie dzidzia mnie kopie :D ale się podniecam wiem ale to mój pierwszy raz z dzidzią w brzuchu hehe. A ja podglądam temat na którym dziewczyna pisze że w ciąży kobiety wyglądają jak foki są brzydkie i grube ;/ na gronie no i jeszcze mi napisała że jestem pusta i próżna bo się uniosłam za too jak nazywa kobiety w ciąży ahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, ja już przytylam 9 kg..a to 22 tc..także spokojnie. Niech sie wpowiadają inni, ja to mam gdzieś jak wyglądam, oby dzidzia rosła zdrowo prawda/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie :) ale powiem Tobie że jeżeli to są Twoje zdjęcia na allegro to wcale nie jesteś gruba kochana jesteś szczuplejsza ode mnie :) Najważniejsza dzidzia skoro tyjemy dużo to znaczy że tak powinno być waga jest najmniej ważna i nie możemy się nią przejmować oby dzidzia rosła zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia robiłam dziś rano. Moja wyjściowa waga to 57 , dziś już 66:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis pospalismy ze hoho:) no ale snilo mi sie urodzilam synka mial 51cm i byl bardziej pomarszczony od mojej babci :Di byl baardzo czerwony ja urodzilam szybko nie nacinali mnie i nie peklam :) marze o takim porodzie !!! aha i nie mialam ubranek dla niego to schowalam go spowrotem do brzuszka:D marta mi w pierwszej ciazy l4 wystawial internista bo moja ginka byla na tez na l4 a ta co ja zastepowala nie chciala mi dac ... milla sliczny ten brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla to mniej ode mnie ważysz i wcale dużo nie przytyłaś po prostu twój organizm tyle potrzebował :) Co do zwolnienia to się okaże co mi powie moja lekarka. Powiem że tak źle się czuje że już nie daje rady a ginekolog nie może ,mnie przed wizytą przyjąć. Może się nade mną zlituje. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
...a ja na razie przytyłam nie całe 3kg co dla mnie i tak jest rekordem, bo przez całe moje życie nie ważyłam więcej niż 49/50 :D Mimo to, że starałam się przytyć... W pasie - tak trochę pod pępkiem (czyli w miejscu gdzie mam największy brzuch) mam 82cm Daffodile ... Chyba masz rację, a ja za bardzo panikuję :) Lekarz mi coś kiedyś mówił, ze czym w bardziej zaawansowanej ciązy brzuch będzie coraz twardszy (i nie chodzi tu o te stawiania, twardnienia) tylko ogólnie o brzuch, który będzie coraz bardziej napięty i twardszy niż na początku ciąży. Czy tak? ...a tak ogólnie Dziewczyny u mnie to prawie 20 tydzień, a mi już normalnie ciężko! Plecki na dole lekko pobolewają. Rano też czasami kości udowe od tego leżenia tylko na prawej i na lewej stronie, bo na plecach mi nie wygodnie :) ...dziś wybieram się na działeczkę to odpocznę na świeżym powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka ja mam tak samo pobolewa mnie nad pupą hihi. Ale może dlatego że dużo się ruszam i jednak ciężar ciała na tym kręgosłupie się opiera a brzusio rośnie ja w brzuchu mam już 100 cm :P więc brzuchol mam spory hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko to tak jak ja widze sie cieszysz z kazdego nabytego kilograma:) ja tez cale zycie probowalam przytyc i nic nie wychodzilo:( a teraz przytylam 5kg i mam nadzieje ze jeszcze sporo mi przybedzie bo przy moim wzroscie 174 to nic nie widac zebym przytyla cokolwiek hehe:) tylko wystaje troche brzuszek ja wczoraj mierzylam i mam 87cm ale to i tak przy moim wzroscie wygladam jakbym sie lepiej najadla hehe ale dzidek ma sie dobrze wiec sie nie martwie!! wiecie co mialam straszna ochote na taka orenzade czerwona jakto kiedys byly w szklanych butelkach wiem ze nie mozna tkich rzeczy w ciazy ale chociaz lyczka.maz pojechal do sklepu kupil mi ale fuuuj to juz nie to samo co kiedys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
„ale fuuuj to juz nie to samo co kiedys” buahahahahahahaha DOBRE :D zmykam do Urzędu odebrać moje Prawo Jazdy :D Ha! ...a potem na działeczkę odpocząć... Buziaczki dla Was wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dołączam do grona nocnych podjadaczek:) zaczęłam wstawać o 2 w nocy zjem coś poczytam i idę spać o 4 lub 5 potem śpię do 11 jestem już na zwolnieniu za szkodliwe warunki pracy:) synek jest aktywny całą dobę, mam nadzieje że po porodzie będzie choć trochę spał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie słyszycie określenia ciężarnych na co dzień? ja ostatnio usłyszałam ciężaróweczko:) sympatyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta1983 - jak mi brzuch bolał to poszłam do internisty i dostałam zwolnienie choć trochę marudziła, ale powiedziałam zresztą zgodnie z prawdą, że ginekolog na drugim końcu miasta i nie czuję się na siłach tam jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wasze 5 kg przy moich x kg to nic:) moze tyle wazy moj brzuch tylko?hehheh:) Lorinka dzieki za odpowiedz z tymi pieluchami, wlasnie sie zastanawiam, bo kolezance mowili w szkole rodzenia,ze lepiej tetrowe ale to cale pranie...szok:) Jokasta- ja tez chce takie spioszki:) moze kupilas je na allegro albo w jakiejs sieci sklepow, ktora tez bedzie w szczecinie?:) happymama- no rzeczywiscie pododnie idziemy:)tez nie jem w nocy ale przed snem nosi mnie na slodkie, ale tlumacze sobie,ze to nie mnie tylko dziecko nosi a dziecku sie nie odmawia:):) Czy wam tez pępki coraz bardziej ida do przodu?:) ciekawe czy wyjdzie calkiem, to chyba tu przeczytalam,ze pepek wychodzi na syna:) Karolinka Linka- mi brzuch twardnieje po jedzeniu i czasami rano mam tez twardy ale mysle,ze to zalezy od tego co jem mila77- fajne ciuszeki tylko,ze ja rozmiaru 36 w zyciu nie nosilam:) heh tym bardziej w ciazy:) ale po ciazy bede:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Mi też pępek pomału wychodzi ... a mam dodatkowo kolczyk w pępku, który będę musiała wyjąć, ale gin mówi, że mi powie kiedy :) Nie odebrałam tego Prawka :o taka jestem zła! Zadzwoniłam tam specjalnie zapytać do której jest ten pokój w którym się odbiera. Poinformowano mnie, że do 13 Byłam tam o 12:30 ...specjalnie taksówką jechałam żeby było szybciej i ZAMKNIĘTE........ pytam tej niedoinformowanej Pani w informacji o co chodzi, a ona, że jednak do 12:00 :o :o :o Trudno - odbiorę jutro, ale zdenerwowałam się strasznie! Wypoczęłam za to na działeczce i jest Ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Karolinko ja to bym tej niepoinformowanej kobiecie powiedziała, że ma mi wrócić kasę za taksówkę, jak nie wie to niech nie udziela informacji!! U nas pogoda cudowna. Strasznie dzisiaj pobiegałam w pracy ale ruchu też trzeba. Dostałam mały ochrzan od szefa z czego byłam bardzo zdziwiona a z drugiej strony to wynikła sytuacja raczej nie była moją winą ale cóż czasem trzeba dostać zimny prysznic. Ja mam straszną ochotę na ogórka małosolnego i już poprosiłam męża żeby mi kupił ogóreczki jutro tylko koperek, chrzan i czosnek i zabieram się do pracy!!Normalnie jak się najem to szok. Byłam dzisiaj u dentysty i znowu mam całą połówkę buzi zdrętwiałą. Jutro mam wizytę u gin więc może zobaczę maluszka?? Wiecie chyba już coraz lepiej czuję jak mały kopie chociaż obracania jeszcze nie umię wyczuć!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka ja tez bym sie wkurzyla 😠 skonczylam sprzatac i jestem padnieta kregoslup mi nawala chyba troche przegielam:o marze lozku a tu pora kolacji ...i kapieli wiec za jakies 2 godziny poloze sie nie wstane chocby nie wiem co !!!!!!!!!!!!!!bede lezec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto.............TC......TREMIN....W AG A....PŁEĆ Daffodile....Wojkowice....21......01.11....56 kg +5...dziewczynka/Inga Marsjanka.....Śląskie.............20.......01.11... 57kg+6 Kasika1........Rzeszów….........21.......02.11 ...64kg+3.Karolinka Milla77.........Warszawa.........21.......02.11....57kg+ 7kg Maciuś mother.........Warszawa........21.......04.11.....62 +1...chłopczyk agniesza26.....Lublin..............21.......04.11.....53 - 3/+5 chłopiec ewelka1234....Poznań...........21.......06 .11.... happymama....Irlandia...........21.......06.11.....65kg +6...Zuzia Green_Gable...Zach-Pom........21.......06.11.....65 kg+duzo SYN Ania_1980......Szczecin.........18.......07.11.....66kg+ 4 agnesa1983....Poznań...........20.......09.11.....57 kg+4...chłopczyk Aneta30.........Kraków..........20.......09.11..... 53kg+10 chłopczyk 18-nastk.......warszawa........18.......10.11......55kg+ 2,5 Jokasta........ Gdynia........... 20 ......11.11.... + 3kg syn Marta1983.....Warszawa......20.......13.11...65kg+3,5dzi ewczynka fajna-aj.........Białogard........19.......14 11.....+5kg-córeńka MarzenaMol....Wisła.............18.......14 .11....+3kg mysza1980.....Warszawa.......18.......15.11.....59 kg+3 Karolinka Linka..Gliwice.........19.......15.11.....50kg+2,5 - Synuś Beata1987.......Śląskie..........18.......16.11.... 62kg+3 bonizz...........Opatów..........19.......17.11 ....66kg+4 - chłopczyk lorinka...........anglia............18.......19.11.....5 5kg+2 kaaczuuchaa...Lublin............18.......20.11 Kasiulka28......Szczecin.........18.......24.11.... .67+1,5 mała_agatka...Łódź..............15........25.11.... 61kg-1 eluś..............Międzyrzecz.....16.......25.11.....55k g-2 Myszkaa25.....Irlandia/Slask....10.......28 .11....53kg Maja_21.........Kielce..............17......29.11.....64 kg-2+0,5 C. internautka..Poznań...........20.......11.11....56-2+0,5 Była mwczoraj na usg połówkowym i z dzieckie mjest wszystko dobrze, rozwija się prawidłowo. Jest większy o tydzień/2 tygodnie jak lekarka zmierzyła go, niż aktualny tydzień ciąży. Może później to się wyrówna jakoś. No i pokazała mi na usg mosznę i wydrukowała profil jego buzi. Jest śliczny. Mi też puchnąjuż nogi i jest mi ciężko, zwłaszca jak wchodzę po schodach lub długo chodzę. Słabo też mi sięrobi jak jest taka duchota, dlatego jeżdżę do domu taxi z pracy i już szkoda mi kasy na to, ale boję się jeździć mpk, że zasłabnę. Zważyłam się wczoraj i wyszło , że przytyłam już 10 kg. Zwalam to na niedoczynność tarczycy.Mało jem, a tyję. Jak siedzę pochylona to już mnie gniecie brzuch i nie mogę oddychać. Na mnie też już są ciasne niektóre ubrania ciązowe i musiałam kupić też większe bluzki, bo te co miałam już odsłaniały mi brzuch i podnosiły się do góry. Chicłabym, aby mi został biust taki jak teraz mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja bylam dzisiaj w dublinie u polskiego gina na badaniach i usg. chcialam zeby mi 3D zrobil ale on powiedzial ze 21 tydz to jeszcze za wczesnie i nie bedzie jeszcze wszystkiego widac i ze najlepszy czas to 26-31 tydzien ciazy. zrobil mi normalne usg i pokazal wszystkie narzady wewnetrzne ,kregoslup ,serduszko i wszystko wszystko :D potwierdzil tez ze to w 100% dziewczynka :D i co najwazniejsze jest zdrowa i wszystko sie rozwija prawidlowo :) nagral mi tez na plyte dvd cale usg i juz chyba 5 razy je ogladalam :) jest tam taki moment jak jak zuzia wystawia jezyczek :P przeslodkie :) moj maly urwisek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziewczynki co do zwolnien lekarskich - od ginkologa sa płatne 100% .. Mam pytanie do powtórnych przyszłych mam - czy wy tez czujecie dziecko przy szyjce? Mnie on ciagle tam kopie i czasami mam prażenie że tam rączkę wciska..tak kłuje w stopce macie filmik z mojego usg;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry:) Milla, ja czuje jak kopie w roznych miejscach, ale przy szyjce narazie nie. Pamietam ze w poprzedniej ciazy jak maly juz sie przekrecil glowka w dół to smyral mnei tam na dole raczkami:P w poprzedniej ciazy byl juz przekrecony w 27tc, ciekawe kiedy teraz male sie przekreci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie :) napisałam wielki elaborat ale mi wcięło :( tak to jest jak się nie ma dużo czasu i się człowiek spieszy. więc szybciutko. od wczraj jestem po urlopie. było suuper! pogoda wspaniała, prawie cały czas, woda słona jak diabi, zimna, ale fantastyczna do kąpieli w oceanie, dzidzia nie robiąca psikusów :) czego chcieć więcej. no może jeden zgrzyt - hotel. okropny, ale o tym napiszę innym razem bo to długa historia. tak ku przestrodze. podczas wyjazdu zdarzyło sie wiele cudownych rzeczy ale jednej nie mogę zapomnieć PO RAZ PIERWSZY POCZUŁAM MOJEGO SKARBA :) w niedzielę, początkowo nie wiedziałam czy to on ale jak to się powtórzyło to już byłam pewna. także poczułam maleństwo po skończonym 17 tygodniu :) szybciutko :D :D :D szczegółową relację z wyjazdu zdam później bo dziś niestety zaraz uciekam. wklejam tabelkę i wpisuję 18 tydzień, co prawda kończę go jutro ale u mnie nigdy nic nie wiadomo jeśli chodzi o wejście na neta, więc tak na przyszłość. NICK............Miasto.............TC......TREMIN....W AG A....PŁEĆ Daffodile....Wojkowice....21......01.11....56 kg +5...dziewczynka/Inga Marsjanka.....Śląskie.............20.......01.11... 57kg+6 Kasika1........Rzeszów….........21.......02.11 ...64kg+3.Karolinka Milla77.........Warszawa.........21.......02.11....57kg+ 7kg Maciuś mother.........Warszawa........21.......04.11.....62 +1...chłopczyk agniesza26.....Lublin..............21.......04.11.....53 - 3/+5 chłopiec ewelka1234....Poznań...........21.......06 .11.... happymama....Irlandia...........21.......06.11.....65kg +6...Zuzia Green_Gable...Zach-Pom........21.......06.11.....65 kg+duzo SYN Ania_1980......Szczecin.........18.......07.11.....66kg+ 4 agnesa1983....Poznań...........20.......09.11.....57 kg+4...chłopczyk Aneta30.........Kraków..........20.......09.11..... 53kg+10 chłopczyk 18-nastk.......warszawa........18.......10.11......55kg+ 2,5 Jokasta........ Gdynia........... 20 ......11.11.... + 3kg syn Marta1983.....Warszawa......20.......13.11...65kg+3,5dzi ewczynka fajna-aj.........Białogard........19.......14 11.....+5kg-córeńka MarzenaMol....Wisła.............18.......14 .11....+3kg mysza1980.....Warszawa.......18.......15.11.....59 kg+3 Karolinka Linka..Gliwice.........19.......15.11.....50kg+2,5 - Synuś Beata1987.......Śląskie..........18.......16.11.... 62kg+3 bonizz...........Opatów..........19.......17.11 ....66kg+4 - chłopczyk lorinka...........anglia............18.......19.11.....5 5kg+2 kaaczuuchaa...Lublin............18.......20.11 Kasiulka28......Szczecin.........18.......24.11.... .67+1,5 mała_agatka...Łódź..............18........25.11.... 61kg-1 eluś..............Międzyrzecz.....16.......25.11.....55k g-2 Myszkaa25.....Irlandia/Slask....10.......28 .11....53kg Maja_21.........Kielce..............17......29.11.....64 kg-2+0,5 C. internautka..Poznań...........20.......11.11....56-2+0,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×