Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

A ja dziewczyny nie chcę mieć dużo osób na chrzcinach. Bo mojemu wujkowi chodzi tylko o to by się napić a ja jestem przeciwnikiem alkoholu. Ja dziś miałam trochę zły dzień. Bo myślałam o różnych rzeczach a to przez to że dziadek mojego męża zaczął temat który nie lubię za bardzo a chodzi o to że ja mam brata który ma 9 lat i nie mówi i nie chodzi. I on mi dziś przypomniał że moja mama nie będzie wiecznie żyć i ktoś będzie musiał się nim opiekować. Już mam łzy w oczach bo ja tak bardzo pragnę aby się cud zdarzył i aby zaczął chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki.. Muszę się pochwalić :D byłam dziś w szkole rodzenia. Wygląda u nas to tak: pół godziny wykładu piętnaście minut ćwiczeń i 45 minut pływania :D Ale świetna sprawa hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - bardzo mi przykro z powodu Twojego brata. Ja wierzę w cuda. Trzymam kciuki, aby Twój brat wyzdrowiał. Czy ma jakieś masaże, rehabilitację? co na to lekarze? I tak co nam los przyniesie , będziemy musiały się z tym zmierzyć. A dziadek swoje musi powiedzieć, to już taki wiek. nie martw s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucięło mi połowę tekstu. Grrrrrr byłam u endokrynologa - mam nie najgorsze wyniki, tzn. nie są za dobre, ale nie mam zwiększonej dawki leku. Następna wizyta za miesiąc i wtedy będę miała usg tarczycy i badania z krwi. Co do tych kalkulatorów, waga mi się zgadza (dziecka oczywiście), a co do wymiarów są różnice. Myślę, że nie należy tego brać całkiem serio, tylko poglądowo. Ale jestem padnięta, a tu szykują się kolejne upały. Jokasto - co postanowiłaś z mieszkaniem? Fajna - chyba Ty pisałaś o remoncie łazienki. Wiem co masz na myśli, bo my właśnie mamy teraz taki remont, wymiana rur, elektryka, płytki, oświetlenie , wanna itd......... Tylko, że mnie nie ma przy tym remoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jestem i ja. Wyspałam się jak nigdy :)) Jestem wypoczęta i zadowolona chyba będę częściej chodzić na ten basenik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjj ja tez jestem wypoczeta ;) wcinam sniadanko , maly jeszcze spi :) Marta ja goraco polecalam i polecam nadal basen bylam w zeszlym tygodniu teraz zrobilam sobie przerwe z racji wakacji jest tam pelno dzieciakow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na basenie nie ma takiego oblężenia bo on raczej taki rehabilitacyjny jest. Na szkole rodzenia mamy zarezerwowany ten cały płytki basenik :) www.basen-muszelka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbin
Hej Babki, jak tak u Was? U mnie nadal leżenie. Marta1983 - po Twoich postach - wnioskuję, ze mieszkamy niedaleko siebie, a i terminy mamy zbliżone. Ciekawe czy spotkamy się w "kluczowym momencie" w sz.bródnowskim ;) Pozdrawiam,B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo Balbin a gdzie mieszkasz?? Pisz do mnie szybciutko na maila czekam!! martita_z_wwa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbin
Marta1983-odpisałam :)B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kwiatuszki:) ja rowniez zamierzam zapisac sie na basen:) w szczecinie. ale otwieraja od polowy sierpnia... cos komputer mi sie psuje i nie moge tak czesto pisac:( wysylam zaraz fotki na stronke:) mam nadzieje ze dam rade najpierw na pc musze je zgrac:)u nas upaly przeszly dzis i jest chlodniej na szczescie a wcoraj zeszla mi opuchlizna i znow mam chude nozki:) ale za to mam nowy problem:( bola mnie miesnie czasem mnie skurcz zlapie ale ciagle czuje bol w lydce prawej tak jakby ciagle mnie ten skurcz podlapywal i trzymal i kuleje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja coś wiem o tych skurczach :( Już sobie radzę z tymi skurczami budzę się jak zaczyna łapać i odrazu przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj vanilko mnie ostatnio zlapal taki skurczybyk w lydce noga bolala mnie przez 2dni:?( ja dzis mam spotkanie z mid wife pewnie niczego nowego sie nie dowiem moze poslucham serduszka:) ostatnio mam takie dziwne uczucie ciezkosci jak szybko wstane to mam wraznie jakby didek sie pchal do wyjscia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....25.......01.11....56+7 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......28.......02.11 ...64+9.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....28.......02.11....57+ 12..... .Maciuś mother........Warszawa.....25.......04.11....62+5...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........26.....04.11....53 +13. ....Chłopiec ewelka1234....Poznań........27.......05.11...+8 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......27.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......28.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......28.......06.11....65+dużo... Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....25.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......26.......09.11....53+12.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........26......11.11....58+8........Jeremi? C.internautka..Poznań......20........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...26........13.11.....65+7....... Robert ? **Vanilka**......Szczecin.....24.......13.11........51+1 0...Hubert fajnaaj..........Białogard....25.......14.11.....+7... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........23.......14 .11....+7...........?? mysza1980.....Warszawa...25.......15.11.....59+8........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....26.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......26.......16.11......62+10,5 ....?????????? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...25.......17.11......69+3.......Kubuś lorinka..........Anglia........24........19.11......55+6,5.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......24........20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........23........25.11.... 65-5+1+2........Chłopiec eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........24........27.11.....53+5.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........23.......29.11.....64-2+1, 5 ..Wiktorek? witam :) dzis oficjalnie zaczynam 7 miesiac ciazy i jednoczesnie 3 trymestr:) z tej okazj zjadlam opakowanie parowek i popilam kubusiem ehhehh:) wystraszylam sie ta mozliwoscia porodu przedwczesnego i zamierzam jak najszybciej wybrac sie na kolejne zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie budze jak mnie lapie ale nie przchodzi dopiero jak wstane i rozchodze:( Green gable Gratuluje poczatku 3trymestru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka już pisałam kiedyś co zrobić żeby szybko przedzedł skurcz... Prostą nogę naciągasz palcami co siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dodalam zdjecie ale takie sobie malo odzwierciedla rozmiar brzuszka a chcialam wam pokazac ze urosl troszke dzis zrobie nowe zdjecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zlapal skurcz jak zrobilam sobie kilkudniowa przerwe witaminowa ale jak tylko zaczelam brzc znowu to przeszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Lorinko:) oj tak czas leci:) jeszcze troszke i powoli bedziemy sie wykruszac z grona forumowiczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie.... ja caly czas od tygodnia biore witaminy Prenatal... a skurcz i tak lapie... jak nie bralam witamin to ani razu skurczu nie mialam... no ale to na pewno nie od witamin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi lekarz powiedzial że prenatal to suplement diety i żeby tego nie brać!!! Kategorycznie zabronił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak mam fajnie nic nie musze kupowac(oprocz ubranek i odzywek) bo prawie wszystko mam:) moja kuzyneczka Madzi ma po swoim szkrabie bujaczek lozeczko i fotelik dla niemowlaczka do auta w baaaardzo dobrym stanie i powiedziala ze ona sie zarzeka i koniecznie chce kupic wozek:) klocila sie z tesciowa o to kto ma kupic wozek hihi oczywiscie tak na zarty:D mam tez reklamowe ciuszkow przewijak, wanienke... dokupie ciuszki odzywki i bedzie git:) ciesze sie bo to duzo mniej wydatkow i to rzeczy w sumie najdrozsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos ty Marta nie strasz mnie:( to co ja mam zrobic teraz:( to ja szkodze swojemu maluszkowi?:( nie wiedzialam wzielam prenatal bo babka w aptece mi polecila ... a na ulotce jest napisane ze to na 2-3 trymestr ciazy i dla matek karmiacych .. jest napisane ze zawiera witaminy i skladniki mineralne babka w ptece powiedziala mi ze te same co materna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w pierwszej ciazy ginka tez odradzala prenatal za to polecila feminatal teraz kupilam sobie na wlasna reke pregnacare i bioere jeszcze dodatkowo wapno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz zapytać lekarza ale mi zabronił brać nie wiem czemu nie pytalam powiedział że mam brać tylko folik a na skurcze aspargin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×