Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

happy mama dopiero zauwazylam jakie masz ladne dlugie pazurki:) na fotce z brzusiem na wspolnej stronce... na poczatku ciazy mialam tragedie z pazurkami ale teraz sobie odbijam i tez zapuszczam choc pewnie to nie potrwa bo jak maluch sie urodzi bedzie trzeba ssssspilowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bekam jak świnia :D Ale jak jestem gdzieś przy ludziach to dyskretnie. Niestety jak mi się nie odbije to mi niedobrze... A z oddychaniem mam problem jak leżę na plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki Ja dziś w nienajlepszym humorze . Obok mojego biura mieści się gabinet ginekologiczny dlatego też przy okazji umówionej wizyty odwiedziła mnie moja znajoma . Strasznie cieszyła się i chwaliła bo jest w 8 tyg ciąży . Wczoraj dostała plamienia więc na dziś rano umówiła wizytę u Gina . Niestety biedna wybiegła zapłakana bo okazało się że nie ma już dzidziusia . I tak cały dzień mi smutno jakoś z tego powodu . Boże jakie przykre są takie sytuacje . Mother – fajnie że wróciłaś już do nas 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka te paznokcie :) jak ty je tam wypatrzyłaś :D hehe rosną mi jak dzikie odkąd jestem w ciąży :P to pewnie dlatego że regularnie witaminki łykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hapy mama ale są niezłe te Twoje pazurki :) Ja utwardzałam swoje żelem ale już nie zajmuje się pazurkami tak jak kiedyś i nie wiem czy będę do tego wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny a ja mimo brania witamin nie mam za mocnych paznokci. No ale to nic. Zawsze miałąm je słabe i tak samo włosy. Ale to normalne u osoby z jasną karnacją i blond włosami. dziś na usg widziałam jak moje maleństwo sobie podkładało rączkę pod buzię :-). I gin powiedziała mi że wszystko jest w porządku. poszczególne wielkości które mierzył są w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny a ja mimo brania witamin nie mam za mocnych paznokci. No ale to nic. Zawsze miałąm je słabe i tak samo włosy. Ale to normalne u osoby z jasną karnacją i blond włosami. dziś na usg widziałam jak moje maleństwo sobie podkładało rączkę pod buzię :-). I gin powiedziała mi że wszystko jest w porządku. poszczególne wielkości które mierzył są w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hapy mama ale są niezłe te Twoje pazurki :) Ja utwardzałam swoje żelem ale już nie zajmuje się pazurkami tak jak kiedyś i nie wiem czy będę do tego wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....25.......01.11....56+7 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......28.......02.11 ...64+9.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....28.......02.11....57+ 12..... .Maciuś mother........Warszawa.....28.......04.11....62+5...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........26.....04.11....53 +13. ....Chłopiec ewelka1234....Poznań........28.......05.11...+10 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......28.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......28.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......28.......06.11....65+dużo... Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....28.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......27.......09.11....53+12.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........26......11.11....58+8........Jeremi? C.internautka..Poznań......20........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...26........13.11.....65+7....... Robert ? **Vanilka**......Szczecin.....26.......13.11........51+1 2...Hubert fajnaaj..........Białogard....25.......14.11.....+7... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........23.......14 .11....+7...........?? mysza1980.....Warszawa...26.......15.11.....59+9........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....26.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......26.......16.11......62+11 ..dziewczynka ? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...26.......17.11......69+3,5.......Kubuś lorinka..........Anglia........25........19.11......55+6,5.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......24........20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........23........25.11.... 65-5+1+2........Chłopiec eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........24........27.11.....53+5.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Co do Prenatalu - ja też go zażywam. Moja lekarka polecała mi Elevit, ale widziałam , że ma notesiki z tej firmy, więc domyśliłam się o co chodzi. Powiedziała, że Prenatal też może być. Po nim męczą mnie jeszcze bardziej zaparcia. Co do hemoglobiny - ja też mam poniżej normy 10,8; erytrocyty 3,8; leukocyty 13,5; hematokryt 33. Mi lekarka nigdzie nie wpisała terminu porodu wg usg. Czy Wy macie to wpisane w karcie ciąży? Mam jedynie termin wg @. Celulit - oczywiście, że go mam. Wcześniej może też troszkę go miałam, ale teraz to szok - na udach, na wysokości żeber po bokach. Niczym się nie smaruję. podobno po porodzie to schodzi. zobaczymy. Jak się przekręcam z boku na bok też mnie didek kopie właśnie z tej strony, choć staram się nie leżeć na prawym boku. JA lubię jego kopniaczki, bo wtedy wiem, że jest i że żyje. Bolą Was może stawy? Ja jak wstaję bolą mnie kolana i jak zginam palce u rąk (otwieram, zamykam dłoń) bolą mnie ręce U mnie dzisiaj straszny upał, choć rano było 10 stopni i zmarzłam. Jokasto - nie martw się na zapas. Poczekaj co lekarz Ci powie. Ja nie znam swojego wyniku po obciążeniu 75g, bo został u lekarki, ale podobno jest dobry, a po 50 g wynik był powyżej normy. Boli mnie czasem sam dół brzucha, ale nie sądzę by to były wiązadła, to jest tuż nad kością łonową. Wiązadła czułam zawsze ale na wysokości jajników. Jak patrzę na naszą tabelkę, to jest wiele dziewczyn, któe się od dawna nie wpisują. Mam nadzieję, żew u nich wszystko dobrze. Daff , Marzena - odezwijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff była gdzieś na wyjeździe a Marzena w szpitalu... Lekarz nigdzie nie wpisuje terminu porodu według USG... Na opisie USG masz miary poszczególnych części dziecka i powinno być obok któremu tygodniowi odpowiada taki wymiar i pod tymi wynikami powinien być uśredniony wiek ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko w karcie ciąży jest tylko wpisana data porodu obliczona z ostatniej miesiączki. Bo ja też nie mam wpisanej jak obliczyli z usg ale mi się zgadza i do teraz ten termin nawet z dzisiejszego usg. U mnie też straszny upał aż po prostu nie ma czym oddychać. Ale prawdopodobnie sierpień taki ma być ciepły a ja bym wolała troche chłodniejszych dni. Mi lekarz zalecił brać elevit i on jest najdroższy z tych witamin bo 30 tabletek kosztuje 30 zł ale ja kupiłam 100 tabletek za 80 zł więc wieksze opakowanie się bardziej opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj:):):) sliczne te brzuszki wasze 🌼 ja od kiedy sie nie obzeram nie mam problemu z oddychaniem ufff i na jednym i na drugim boku wygodnie mi przez jakies gora 20min na plecach nie da sie lezec jeszcze 3 miesiace a ja juz bym chciala oby to jak najszybciej zlecialo boli mnie jak mala sie rusza tzn jak sobie kopie to nie jest zle ale jak sie wypina to jakby chciala wyjsc przez brzuch czuje ja nisko jakby majstrowala cos przy szyjce biedulka pewnie kosteczki chce wyprostowac no i postanowilam nie jesc slodyczy a przynajmniej je ograniczyc bedzie to trudne bo ja zawsze bylam lasuchem ostatnio bardzo smakuja mi milki waye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki suuuper brzuszki:):) a Ja jestem po wizycie u mojej gin. i jestem bardzo zadowolona bo wszystko jest dobrze poprawila mi troche krazek bo mnie uwieral gdzies troche i juz jest ok!!zrobila mi szybkie badanie usg takie wiecie 3minutowe dzidek siedzi sobie posladkowo i moja gin. mowi niech sobie tak siedzi bo wtedy mnie uwiera na moja szyjke:)mowi ze juz sporawy i ze to na 100%% chlopak nie ma zadnej watpliwosci:):)takze mamy juz dla niego imie dlugo trwalo zanim wybralismy!! u mnie w domu dalej sajgon remontowy w nast. beda kladli mi plyty gipsowo-kartonowe w salonie i jadalni beda robili barek takze juz nie moge sie doczekac rezultatów:) Ja glukoze robilam naczczo ale ta pielegniarka mowila ze nie trzeba byc naczczo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale dziewczyny ja pamiętam przy pierwszej ciązy że już tak koło 34 tyg to na bokach ja leżeć nie mogłam bo tak mnie bolały a na plecach to odpada. Musiałam na siedząco spać bo innego wyjścia nie było :-). Już teraz mnie te boki zaczynają boleć powoli i mi sie robi nie wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happymama z tą zadyszką mam to samo.... nie mogę sobie dłużej pogadać, bo aż sapki dostaję.... M sie śmieje, ze tylko to mnie moze uciszyc :P jesli chodzi o cellulit, to u mnie też sie pojawił... nigdy nie miałam idealnej skóry na udach, ale nie miałam z tym większego problemu. Teraz jedak zrobiło sie to widoczne. Ale jutro ide do mojej szwagierki-kosmetologa, więc niech coś poradzi :) ja tez zauważyłam, że od kiedy łykam witaminki w ciąży- moje paznokcie i włosy stały się bardzo mocne i rosną jak szalone;) green gable- jesli chodzi o wózeczek x-lander- to mnie się one bardzo podobają....gdybym nie dostała mutsy, to na pewno kupiłabym właśnie x-landera. One się fantastycznie prowadzą... mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona;) polatałam po sklepach, ale niestety nie kupiłam nic dla Zosi :( jakoś nie moge sie zdecydować... moze jak sie pojawi więcej ubranek zimowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinko Ja tez tak jak Ty czuje takie nieprzyjemne ciagniecie jak maly sie przekreca i wypina i tez cos tam majstruje przy mojej szyjce czasami jak mnie pociagnie to az mnie wyprostuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....25.......01.11....56+7 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......28.......02.11 ...64+9.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....28.......02.11....57+ 12..... .Maciuś mother........Warszawa.....28.......04.11....62+5...... Krzyś agniesza26.....Lublin.........28.....04.11....53 +15. ....Olafek ewelka1234....Poznań........28.......05.11...+10 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......28.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......28.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......28.......06.11....65+dużo... Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....28.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......27.......09.11....53+12.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........26......11.11....58+8........Jeremi? C.internautka..Poznań......20........11.11.....56-2+0,5. .?? Marta1983.....Warszawa...26........13.11.....65+7....... Robert ? **Vanilka**......Szczecin.....26.......13.11........51+1 2...Hubert fajnaaj..........Białogard....25.......14.11.....+7... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........23.......14 .11....+7...........?? mysza1980.....Warszawa...26.......15.11.....59+9........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....26.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......26.......16.11......62+11 ..dziewczynka ? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...26.......17.11......69+3,5.......Kubuś lorinka..........Anglia........25........19.11......55+6,5.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......24........20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........23........25.11.... 65-5+1+2........Chłopiec eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........24........27.11.....53+5.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki zmykam narazie bo jadę mame z pracy odebrać i będę później ok 20 :)) Trzymajcie się i piszcie dużo żebym miała co poczytać :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no to sobie przyszalalam z kg:) celulit to i mi sie zaczyna pojawiac ale narazie nie widac tylko jak scisne pod rekami to wtedy widac:) noooo i na posladkach maz moj zauwazyl fioletowe pregi mowi gdzie tak pupke przycisnelas niestety to nie przycisniecie tylko rozstepy:)ale co tam moje rozstepy wazne ze dzdek rosnie i wynagradza to wszystko co do tej pory przeszlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×