Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Kasiula, to ja pisałam...to są takie dwie małe karteczki... właśnie mam je przed sobą... to sie nazywa- pieluszkowy prezent dla czytelniczek mgazynu Dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wyslalam moje zdjecie beacie1987, Karolince Linka i Kasiuli82 jak ktoras z was dostala juz wczesniej to sorki:) Lorinka dziekuje, to mile co mowisz, nie bede sie juz tak podniecac swoja osoba, ja poprostu od zawsze sie odchudzalam i nigdy do konca nie bylam z siebie zadowolona,ale jak wracam do niektorych zdjec sprzed ciazy, to mysle,ze wcale nie bylo zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co do glukozy to niektorzy kaza byc na czczo a nie ktorzy po posilku wiec ja jak pojechalam pierwszy raz to bylam po posilku i wyslali mnie do domu a ja w ten dzien i w nocy przed badaniem pilam duzo coli i moj wynik glukozy byl ok 200 wiec mam podejrzenie cukrzycy ciazowej wiec postanowilam zrobic jeszcze raz badanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to świnie! Kasiula, moze zadzwon do nich? fajna-aj- ja nie dostałam zadnych zdjęć:( poproszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o ochraniacze do lozeczka to ja mam taki do polowy lozeczka,dziecko jak sie obudzi to i tak zwykle nie widzi mamusi i daje o sobie znac:) hmmm cos chcialam napisac ale zapomnialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz wysłałam;) fajna-aj- dziękuję za zdjęcie;) cudnie wyglądasz, po prostu kwitnąco;) ide do sklepu...jakis obiad musze zrobic i do apteki zajrze... nie chce mi sie, bo gorąco jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daff tyle że jak np będziesz jechała do szpitala albo będziesz w szpitalu to na maila ciebie nie złapiemy ani na gg.. POwysyłałyśmy sobie tel komórkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - Hehe dziękuję za miłe słówka . Ostatnio ciagle słyszę jak to się bardzo zmieniłam :( ,że pewnie dziewczynka i kiedy rodzę a do tego czuje się juz jak słoniątko :-). A czy umiesz to zdjęcie wysłać dla wszystkich w 1 meilu bo mi to nie wychodzi od 2 godzin :(???Jeśli tak to proszę o pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze tak późno ale rano nie mogłam tu zajrzeć :P ale juz jestem :P fajna ślicznie wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hapymamaSerdecznie DZIĘKUJĘ Może jeszcze prześlę namiary na siebie i też prześlij jak możesz do reszty dziewczyn -Ale zołza jestem niepojętna .10 lat przy kompie a ja nie potrafię wysłać grupowego meila he he Laseczki -mnie wzięło coś na sałatkę z rybką wędzoną ,jajkiem ,ogórkiem ,pomidorem ,kukurydzą i sosikiem -PYCHA . Całą ciążę nie miałam apetytu na rybkę a od wczoraj jak nie dorsz smażony to sałatka z rybką . Widocznie jakiejś witaminki mi brak . Czy macie pomału wrażenie że ruchy maluszka zaczynają być niekiedy bolesne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna aj ja nie dostałam :) wpisujesz adres maila przecinek spacja i następny adres itd... itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza wiem o czym mówisz... Ja już niewyrabiam! Taka parówa że daj spokój jeszcze poszłam na zakupy i kupić piwko dla mężusia i taty bo remontują mieszkanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeszłam kilkaset metrów i padam... nie ma czym oddychać... Marta, nawet nie mów mi nic o piwku, bo mam taaakąąą ochotę, ze hej :D a tu nic, tylko wida, albo tymbark jabłkowo-miętowy ( tak mnie wczoraj naszło;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po tym tymbarku strasznie sikam :D co 15 minut do kibelka hehe. niezłe oczyszczanie nerek :D Kup sobie karmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja to wogóle piwa nie lubie :D czasem drineczka sobie walne ale nie w ciąży. Staram się ogólnie omijać alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenaMol, dopiero teraz doczytałam Twoje pytanie o gazetę. Ja pisałam o gazecie Dziecko, a nie o Mam dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×