Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Gość Gosc
...a ja nie mogę spać... Ehhhhhhhhhh Vanilka - ja tak jak większość tutaj chyba zdałam za drugim razem. Wydaje mi się i tak masz super, bo BARDZO krótko czekasz na kolejny egzamin w porównaniu do tego co było u mnie. Ja zdałam 11 czerwca, a dziewczyna z którą się tam wtedy zaprzyjaźniłam nie zdała i miała termin na przedwczoraj... 19-tegp sierpnia! Tyle sie u Nas czeka - ponad 2 m-ce. Na swój drugi egzamin też tyle czekałam, a mój brat, który niebawem bedzie miał 3-cie podejście też za każdym razem czekał minimum 2 miechy :o ...to powinno Cię pocieszyć :D Dziś mój mały albo nie kopał wcale, albo jak już zaczął kopać to tak intensywnie i mocno, ze nie dawał o sobie zapmnieć. Przed chwilą to tak mnie kopnął, że aż ZABOLAŁO. Nie wiem czy to normalne... Dobranoc - choć i tak pewnie wszystkie już śpicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otwieram dzionek i macham 🖐️ nie spie juz od poł godziny :( wieczorem tez nie mogłam usnąć, ale przewalałam sie z boku na bok:( martwią mnie te moje problemy ze snem, bo najgorszy okres podobno przed nami... moja Malutka nadal ruchliwa co bardzo mnie cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na smieszny początek dnia :P Wczoraj namówiłam wreszcie swojego męża zeby kupić abażur z kryształów(to co wisi z lampami na suficie), baaardzo drogi (pół roku zbieraliśmy). Pojechaliśmy do sklepu, kupiliśmy abażur, na skrzydełkach szczęścia popędziliśmy do domu, po drodze kupiliśmy butelkę koniaku (trzeba nowy zakup ..tego tamtego, no obmyć). Siedliśmy przy stole, najpierw strzeliliśmy po 50, potem powtórzyliśmy, no i mówię do swojego męża: -A może powiesimy od razu ten abażur? No i mąż, lub z powodu koniaku, lub widząc moje szczęście zgodził się.Postawiliśmy krzesło, na krzesło taboret mały, mój mąż wspiął się na tą piramidę, a mi kazał go zabezpieczać. Stoję taka szczęśliwa, obserwuję jak mój orzeł pod sufitem majstruje (a on był, nie wiem po co w szerokie bokserki ubrany), przenoszę wzrok niżej, i co ja widzę z tych sympatycznych bokserek wypadło mu jedno jajeczko, no i ja taka rozczulona tym widokiem biorę i tak lekko pstryknęłam paluszkami po tym jajeczku. Mój tygrys w tej sekundzie jak poleciał w dół z tej estakady wraz z abażurem,który rozbił się całkowicie na małe kawałki, wstaje szybko i z ostatkami abażuru w rękach podskakuje do mnie...myślałam, że zabije mnie, a on mówi : - Kurde, ale mnie prądem pierdolnęło, aż do jąder doszło, dobrze, że nie na śmierć ! :D:D:D:D:D cos Wam później jeszcze na pocztę wyśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi egzaminami to tragedia jest... Mnie się udało zdać za 1 razem na szczęście tak się uczyłam pilnie wykupiłam dużo dodatkowych jazd i jeździłam codziennie żeby się nauczyć co lepsze zmieniałam instruktorów żeby każdy wyłapywał moje błędy. Czy Wam maluchy też nie dają spać w nocy? Mój synuś budzi mnie kopniakami mocnymi :D Ciesze się że jest tak ruchliwy ale kurcze mógłby tak się w dzień ruszać a nie w nocy mamusi nie daje spać hehehe... Chyba dzisiaj kolejny dzień będę bez laptopa bo daje mężusiowi do pracy. Muszę skombinować jakiś komputerek tutaj żeby się nie nudzić i pisać z Wami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mozecie mi powiedziec,czy doszly do was moje dane? co do ruchow dziecka, to ja tez juz czuje,ze momentami sa bolesne, albo jak uciskam mala siedzac w pracy albo jak leze na boku,ktorego ona nie lubi, to tak wali jakby mnie cos pradem piescilo:)albo jakby byl to wielki trzepoczacy mi w brzuchu motyl mutant:) mala agatka- natchnelas mnie i musze zjesc koniecznie na kolacje bulke z bialym serem, a do tego kakao:) mniaaaaaam czy wam tez robi sie wyjatkowo ciezko na zoladku po zjedzeniu czegokolwiek smazonego?:) Aneta30-ale masz fajnie, co ja bym dala,zeby nie pracowac od wrzesnia:) i nie martw sie czy ktos cie wygryzie czy nie:) moze urlop macierzynski to dobry czas by poszukac czegos lepszego:) ja nie ukrywam,ze szukac bede:)co z tego wyjdzie-zobaczymy:)Do porodu nie biore podkoszulek bo daja swoja koszule i w niej chyba bede rodzic zeby nie zapackac swojej:) Co do masazy plecow to ja musze o nie blagac a i tak nie sa tak dlugie jak bym chciala:) mysza1980-niezly kawal:) skad to bierzesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green Gable- ja dostałam Twoje dane;) dziekuje;) jesli chodzi o dowcipy, to mam takiego super kolege, który mi wysyła na pocztę takie śmieszne rzeczy :P kiedys nie miałam czasu czytać, ale teraz on mi tak poprawia humor, ze czasmi siedze w domu i smieje sie do rozpuku... jesli chodzi o mnie, to ja prawie od poczatku ciązy jestem na zwolnieniu lek i cieszę sie, ze mam taką pracę jaką mam i nikt mnie z niej nie wyrzuci i nie wygryzie;) w jakich zawodach dziewczyny pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ciężkości żołądka, to ja coraz częściej tak mam.... i nie tylko po smażonym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green Gable i Lorinka, czy obchodzicie dzisiaj imieniny? jesli tak, to dla każej z Was- najlepsze życzenia imieninowe :) sto lat, sto lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja niedawno wstałam i właśnie wcinam śniadanko. wczoraj ten ból kręgosłupa był masakryczny :( do tej pory bolał tylko krzyż, a wczoraj cały, od odcinka piersiowego - tu najmocniej, aż do kości ogonowej. normalnie tragedia!!! nie mogłam usiąść, ani się położyć, stanie było równie okropne. przy przekręcaniu się na bok normalnie płakałam. biedry R zupełnie nie wiedział jak ma mi pomóc :( ale o dziwo, jak w nocy do toalety wstawałam to jak nowo narodzona byłam :) dzis też czuję się dobrze :) mnie też maluch budzi w nocy. wczoraj cały dzień jakby go nie było, musiałam się nieźle nastarać zeby dał znak życia, a w nocy jakby coś w niego wstąpiło, tak się wiercił :P co do pracy to ja nie pracuję. kończę studia, od października na podyplomowe idę. chciałam skończyć studia, znaleźć pracę i zajść w ciążę jakoś tak teraz miałam zacząć staranka. ale był falstart i zaszłam pół roku wcześniej :P i co tam. praca nie zając nie ucieknie ;) i dzięki temu mam całe 9 miesiecy urlopu :) no bobra mniej bo do czerwca pracowałam jako opiekunka do dziecka, ale od czerwca mam wolne do końca ciąży i potem z rok bym chciała z maluchem posiedzieć, ale to zobaczymy jak wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przyszłym tygodniu zaczynamy szkołę rodzenia w szpitalu w którym będę rodzić :) zajęcia są w godzinach popołudniowych także spokojnie po pracy będziemy chodzić. Myślę że jeszcze popracuję do połowy może do końca września, od początku ciąży mam skrócony czas pracy i mogę sobie wychodzić kiedy chce więc nie chce iść jeszcze na zwolnienie tyle że mi nogi puchną od siedzenia już po godzinie są 2 razy grubsze no ale zobaczymy. Mój lekarz to już od 5 miesiąca chętnie by mnie w domu widział ale ja nie mogę wysiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj postanowiłam że czas najwyższy wziąć się za gąszcz wyrastający między nogami :P odkąd mam spory brzusi nic tam nie widzę, ale wiem że włochacze rosną, więc tak sobie postanowiłam. wlałam wody do wanny na długą kąpiel (taka kąpiel poprawiłaby też stan moich plecków). chciałam się położyć, pomajstrować nożyczkami a potem dokończyć dzieła maszynką, oczywiście wszystko obserwując w lustarku. tak też zrobiłam. leżę sobie w najlepsze, majstruję nożyczkami i nagle...gaśnie światło. z początku myślałam ze może R robi mi kawał, ale nie wyłączyli prąd. zaraz przybiegł R z latarką, poświecił mi troszkę a ja mogłam dokończyć dzieła, ale tylko nożyczkami, bo to by za długo było i baterie by siadły :P i tak oto zakończyła sie moja przygoda z piękną fryzurką łonową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde...agatka!!! ale sie uśmiałam :D:D:D:D:D:D u mnie też lustrzyca w tym temacie, ale ja albo ratuję sie kremem do depilacji, albo po prostu ide np. jutro na wosk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze depilatorem sprawę załatwiałam, ale teraz się boję. odkąd jestem w ciąży mam bardzo wrażliwą skórę, o miejscach intymnych nie wspomnę. po prostu zwykły dotyk czasem boli, więc to byłby za duży hardcore jak dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza1980, ja nie mam dzis imienin, odchodze w maju, ale zawsze wciaskam rodzicom,ze dzis tez:) ale dziekuje ci za zyczenia! :) mała agatka-masz racje, praca nie zajac, ja tez najchetniej nie wracalabym po 4,5 miesiaca macierzynskiego od razu do pracy, ale co zrobic... tylko komu takie malenstwo zostawic?az zal.co to twojej przygody z \"bobrem\" :) to tez sie niezle usmialam:) MalaMi80, super,ze mozesz sobie wychodzic kiedy chcesz:) mi tez nogi dalej puchna od siedzenia, tylek i kregoslup boli no i ten niezadowolony dzieciak z tego,ze go uciskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dawno mnie tu nie było ale naprawde wogole nie mama czasu taka jestem zabiegana :P a jak juz znajde chwilke to nie chce mi sie siadac do komputera. Mam do was prosbe. Bo postanowilam wybrac sie na USG 4D . niestety u mnie w miesicie nie robia takiego USG bede musiala jechac do innego. I chciala sie dowiedziec od was jak takie USG wyglada, Czy jest to USG dopochwowe cyz normalne? czy lekarz bedzie mnie tez badał czy tylko zrobi USG i czy musze brac ze soba karte ciazy albo jakies inne dokumenty. Dzieczyny powiedzcie mi zeby wiedziała na co mam sie przygotowac :) Z gory bardzo dziekuej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam poprawie dzień wcześniej :P nigdy nie wiadomo czy jutro tu zajrzę :D NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....29.......01.11....56+10 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......30.......02.11 ...64+11.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....28.......02.11....57+ 12..... .Maciuś mother........Warszawa.....29.......04.11....62+6...... zmiana ? agniesza26.....Lublin.........28.....04.11....53 +15. ....Olafek ewelka1234....Poznań........29.......05.11...+9 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......29.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......29.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......29.......06.11....65+dużo... Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....28.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......28.......09.11....53+12.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........Gdynia........28.....11.11....58+9..... syn ... C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+ 7. .Jagienka Marta1983.....Warszawa...27........13.11.....65+7....... Robert ? **Vanilka**......Szczecin.....28.......13.11........66.. .Hubert fajnaaj..........Białogard....27.......14.11.....+9... .....Natalka? MarzenaMol....Wisła.........27.......14 .11....+7..........Arturek mysza1980.....Warszawa...27.......15.11.....59+9........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....27.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......27.......16.11......62+11 ..Zuzia? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...27.......17.11......69+4.......Kubuś lorinka..........Anglia........27........19.11......55+9.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......26.......20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27......20.11......53+10..... dziewczynka Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........26........25.11.... 65-5+6........Synek eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja 21 u mnie usg 4d wygladalo tak,ze weszlam do gabinetu polozyla mnie babka na lozku i robila usg przez brzuch, teraz to nasze dzieci chyba sa za duze by robic dopochwowo, no i robila to przez jakies 20-30 min, bez zadnych badan ginekologicznych itd, a karte ciazy to trzeba miec zawsze przy sobie ale ja swojej nei pokazywalam musialam podac date ostatniej miesiaczki i chyba date urodzenia.nie pamietam bym dawala jakiekolwiek inne dokumenty, robilam w szczecinie na ul.unii lubelskiej, placilam 210 zl z nagraniem na plyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ja mam teraz możliwość siedzenia na kompie tylko jak jestem u mamy bo u teściów komp się zepsuł :-(. No ale co zrobić. Ja od wczoraj mam problemy z oddychaniem i zgaga to moja zmora totalna. A tak to wszystko ok. Mój mąż wczoraj mi powiedział że on chce aby ciąża się juz skończyła a ja się go pytam dlaczego a on że po prostu przed ciążą kochaliśmy sie kiedy on chciał a teraz kiedy ja chce :-). Chyba troszkę zazdrosny jest ale mi sie po prostu nie chce :-).Nie wiem jak wy macie z tym. Musze dziś lecieć na pocztę odebrać list polecony bo głupi listonosz nie zostawił go mojemu bratu który ma 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o dane to ja mam od: Green Gable Agnieszka26 Fajna aj Heppymama Lorinka Karolinka Linka Mała Mi Marta1983 Mysza1980Vanilka Mała agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wklejam dziś tabelkę bo nie wiem czy jutro będę na komputerze NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....29.......01.11....56+10 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......30.......02.11 ...64+11.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....28.......02.11....57+ 12..... .Maciuś mother........Warszawa.....29.......04.11....62+6...... zmiana ? agniesza26.....Lublin.........28.....04.11....53 +15. ....Olafek ewelka1234....Poznań........29.......05.11...+9 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......29.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......29.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......29.......06.11....65+dużo... Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....28.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......28.......09.11....53+12.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........Gdynia........28.....11.11....58+9..... syn ... C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+ 7. .Jagienka Marta1983.....Warszawa...27........13.11.....65+7....... Robert ? **Vanilka**......Szczecin.....28.......13.11........66.. .Hubert fajnaaj..........Białogard....27.......14.11.....+9... .....Natalka? MarzenaMol....Wisła.........27.......14 .11....+7..........Arturek mysza1980.....Warszawa...27.......15.11.....59+9........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....27.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......28.......16.11......62+11 ..Zuzia? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...27.......17.11......69+4.......Kubuś lorinka..........Anglia........27........19.11......55+9.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......26.......20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27......20.11......53+10..... dziewczynka Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........26........25.11.... 65-5+6........Synek eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko - co do seksu to u nas on od kilku dni praktycznie nie istnieje :( R ciągle walczy z tym kompem i netem, ja kaładę się do łóżka i zasypiam zanim on przyjdzie. mam juz strrrrrraszną ochotę, ale nie mogę go tu wcześniej zaciągnąć. może dziś sie uda :) ale u nas tak jest albo mamy zryw i kochamy się dzień w dzień, albo cisza kompletna przez 2 tygodnie :( ech ale co tu zrobić jak człowiek zmęczony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Agatko to jest racja bo my tak też mamy. Mąż rano 0 godz 4 wstaje a przyjeżdza o 21. Coś zje, wykompie się i idzie spać. No i u nas też jest tydzień przerwy a potem częściej i tak na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....29.......01.11....56+10 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......30.......02.11 ...64+11.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....30.......02.11....57+ 15..... .Maciuś mother........Warszawa.....29.......04.11....62+6...... zmiana ? agniesza26.....Lublin.........28.....04.11....53 +15. ....Olafek ewelka1234....Poznań........29.......05.11...+9 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......29.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......29.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......29.......06.11....65+dużo... Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....28.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......28.......09.11....53+12.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........Gdynia........28.....11.11....58+9..... syn ... C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+ 7. .Jagienka Marta1983.....Warszawa...27........13.11.....65+7....... Robert ? **Vanilka**......Szczecin.....28.......13.11........66.. .Hubert fajnaaj..........Białogard....27.......14.11.....+9... .....Natalka? MarzenaMol....Wisła.........27.......14 .11....+7..........Arturek mysza1980.....Warszawa...27.......15.11.....59+9........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....27.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......28.......16.11......62+11 ..Zuzia? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...27.......17.11......69+4.......Kubuś lorinka..........Anglia........27........19.11......55+9.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......26.......20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27......20.11......53+10..... dziewczynka Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........26........25.11.... 65-5+6........Synek eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzisiaj lenia i nic mi się nie chce :( NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....29.......01.11....56+10 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......30.......02.11 ...64+11.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....28.......02.11....57+ 12..... .Maciuś mother........Warszawa.....29.......04.11....62+6...... zmiana ? agniesza26.....Lublin.........28.....04.11....53 +15. ....Olafek ewelka1234....Poznań........29.......05.11...+9 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......29.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......30.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......29.......06.11....65+dużo... Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....28.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......28.......09.11....53+12.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........Gdynia........28.....11.11....58+9..... syn ... C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+ 7. .Jagienka Marta1983.....Warszawa...27........13.11.....65+7....... Robert ? **Vanilka**......Szczecin.....28.......13.11........66.. .Hubert fajnaaj..........Białogard....27.......14.11.....+9... .....Natalka? MarzenaMol....Wisła.........27.......14 .11....+7..........Arturek mysza1980.....Warszawa...27.......15.11.....59+9........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....27.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......28.......16.11......62+11 ..Zuzia? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...27.......17.11......69+4.......Kubuś lorinka..........Anglia........27........19.11......55+9.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......26.......20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27......20.11......53+10..... dziewczynka Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........26........25.11.... 65-5+6........Synek eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek? waga mi sie od trzech tygodni nie zmienia :/ hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×