Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Gość kajtoch
masaż mnie zabił xD różne rzeczy czytałam, ale o takim masażu jeszcze nie;p tylko czy nacięcie czasem nie jest lepsze od pęknięcia.. ja sie masakrycznie boje porodu, nacinania, pęknięcia, jeszcze moja kilka lat temu złamana kość łonowa trzaśnie to już w ogóle.. moje słabe serce tego nie wytrzyma;P wy się nie boicie? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie masaż szyjki jest tylko mięśni krocza.... Pomiędzy wejściem do pochwy a odbytem rozciąga się tą skórkę... Tak ćwicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajtoch nie nie boimy się to naturalne. Lepiej pęknąć niż zostać naciętym. Lepiej się goi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! w mobilizacji podaje swojego maila malami08@wp.pl :) lecę bo strasznie zabiegana jestem :) PW to chyba w polu widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, mnie właśnie o to chodziło;..... moze nazwałam to niewłaściwie.... Kajtoch- ja tez miałam peknietą kość ogonową i jak mi pekła, to na ostrym dyzurze chirurg mi powiedział, ze sie naprostuje przy porodzie....ale powiedział tez, ze przy bólu porodowym nawet nie poczuję;) ps. ja sie zaczynam juz bać- STRASZNIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, ja słyszałam odwrotnie- lepiej dać sie naciąć niż pęknąć... sama juz nie wiem... no właśnie Karolinka;) dobrze mała mi napisała- w pw- tzn. w polu widzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta jest tam masaz pipki i cwiczenia kegla wlasnie przeczytalam w kalendarzu ciazy zeby juz cwiczyc myszko lepiej cwiczyc i robic za wczasu te cwiczenia ..noz widelec sie uda i nie bedzie naciecia naciecie nie boli a wlasciwie podczas calej akcji porodowej nie czujesz tego ....ale wszystko zalezy jak cie zszyja ja bylam nacinana i zszyli mnie bardzo zle ze do dzis to odczuwam ...czasem mnie to miejsce szczypie troche krwawi ...najczesciej po seksie...:( ja nie chce byc juz nacinana wiec bede wszystkie masaze i cwiczenia wykonywala i mam zamiar pic napar z lisci malin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.intymnie.com/?str=konkurs&step=1&polecajacy=15497 Potrzebuje jedynie 7 osób do konkursu, was równiez zachęcam, co potrzeba zrobić, zarejestrujcie się, dostaniecie swój link dzięki któremu wystarczy zaprosić 7 osób, w konkursie otrzymuje się luksusowe stringi które można podarować swojej dziewczynie lub komus na prezent np.sobie Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtoch
mi sie coraz częściej ni, ze rodze, ale film się urywa na cala akcje porodowa, wiec bezbolesne sny;p raz tylko wyłam, ze chce cesarke, bo inaczej nie urodze i uciekłam;) tez czytałam, ze lepiej dac sie naciac, w sumie zalezy od przypadku, lepsze naciecie niz jakis obszerne pekniecie, jakos boje sie nawet wyobrazac pekajacego ciala.. taaak, wiem, kobiety od wiekow radza, i zyja, wiec czym ja sie tu martwie, jedna z wielu, pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinka. No chyba mnie zmobilizowałaś. To nic, ze to troche dla mnie nieestetyczne i jakies dziwne takie, ale tez sie postaram przełamac i robić te masaże. Decyzja podjęta. Teraz tylko w niej wytrwać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez slyszalam ze lepiej dac sie naciac niz peknac tylko problem w tym ze oni nacinaja rutynowo!!! w anglii niby nie nacinaja jak nie musza ja chce rodzic w wodzie wiec moze unikne naciecia ja tez sie zaczynam bac licze na to ze pojdzie mi tak sprawnie jak ostatnim razem najgorzej wspominam polog bo strasznie dlugo krwawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka, pierworódka ostatnio urodziła synka. Rodziła z przebojami;) o 4.24 wsiadła z częstymi skurczami do samochodu, o 4.55 była w szpitalu- oczywiście nie było miejsc- ale jak im krzyknąła, ze urodzi im na izbie, to sie miejsce od razu znalazło;) i o 5.10 miała juz synka na brzuchu.... ja tez tak chce;) po raz kolejny słyszę, ze trzeba te początkowe skurcze przeczekać w domu... czas na porodówce sie skraca;) ja sie nie tyle boje porodu, co tego bólu po porodzie...chyba... nie wiem zresztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po porodzie mowilam ze juz nigdy wiecej !!!;) chyba sobie zapomnialam jak to bolalo :D no to kolezanka szybciochem urodzila super ja tez chyba szybko urodzialam tak to wspominam bo te pierwsze skurcze to nic nie bola ...dopiero jak sie rozkreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napar z lisci malin mozna zacząc pic ok 36 tyg. Działa na szyjke macicy, uelastycznia, sprzyja skracaniu i rozwieraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki!!! no prosze jak sie rozpisalyscie ulala mialam troche do poczytania:) ciezarna internautko Ja tak mialam w piatek ze moj dzidek cos kombinowal przy szyjce normalnie mialam wrazenie ze chce koniecznie tamtendy wyjsc:)nic sie nie martw poprostu kopie nozkami w dole macicy i jest takie wrazenie wlasnie w pochwie u mnie chyba gdzies sie juz przekrecil bo kopie mnie teraz z boku zupelnie:) dziewczyny pisalyscie o jedzeniu Ja sie musze przyznac jem strasznie duuuuuuzo pobijam rekordy totalne:)nie ma 30min. zebym nie miala cos w buzi jem wszystko doslownie!!!!juz wyciagnelam najwiekszy talerz do jedzonka taki wiecie co sie pizze podaje np. teraz wam napisze co zjadlam do tej pory:) po 3.00- 2 jogurty gruszkowe + xxl princesse 7.30 - grachamka z wedlinka, pomidorkiem + herbatka po 8.00 to samo co wyzej:) po 9.00 2 kanapki z wedlinka i serem zoltym + sok pomaranczowy po 10.00 jajecznica na boczku z pomidorkami ze smietana(maz robil wiec i ja sie zalapalam) po 12.00 kapusniaczek po 13.00 pozadny obiad u tesciowej kotlet schabowy, ziemniaczki, marcheweczka + salatka z ogorkow po 15.00 obiad u mnie w domu ziemniaki+ kotlecik z piersi kurczaczka + suroweczka z pekinki z majonezem no i teraz obalilam calego mentosa owocowego i juz jestem znowu glodna i tak non stop codziennie do 23.00 noo i wiadomo skad te 15kg hehe ale Ja tam ciesze sie z kazdego kilograma zawsze chcialam wazyc wiecej nigdy mi sie to nie udawlala teraz powiem wam dopiero wygladam tak jak chcialam zawsze wygladac mam troche tego cialka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widzisz aga;) najważniejsze, ze Ty sie dobrze ze sobą czujesz;) zresztą, jak Ty zawsze byłaś za szczupła, to nie musisz sie martwić;) ale z tą princessą to przesadziłaś... ja chce princessę kokosową!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suuper pomysl z tymi naszymi danymi zaraz tez wam powysylam moje!bo z tego co wczesniej mowila moja gin.(jesli lozysko nie przesunelo sie tak jak mialo sie przesunac calkiem z ujscia -dowiem sie dokladnie w sobote co i jak) to od 35 tyg. ma mnie juz polozyc w szpitalu i bede tam do konca czekala i chcialabym miec z wami kontakt:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piszecie, jak szalone:D Błagam zejdzmy z tego jedzenia bo ja mam juz prawie 11 kilo na plusie i jestem okrągła jak księżyc w pełni. Tez miałam dziś pobierane wyniki, odbiorę je jutro, w piątek nareszcie wizyta. Karolina ma dzis dzień piłkarza, czuje ja cały dzień. Dzięki za dodanie mojego mejla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza pieknie twoje menu to poezja tylko brakuje owocow ale mysle ze przy takim apetycie zmiescisz jeszcze jakis owoc :D:D bardzo mnie w tym linku rozsmieszylo zdanie o WERTEPACH tylko nie moge go skopiowac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka Linka moim zdaniem te wyniki z moczu sa dobre.. \"nieliczne\" w polu widzenia mogą się zdażyć..ukocyty 2-3 też nic nie znaczą.. a jesli chodzi o morfologię to z boku pewnie masz podane normy do danego wyniku badania. Ja na swoich wynikach mam strzałki np w górę jeżeli wynik jest powyżej normy.. jak chcesz to przepisz wyniki..a ja zobacze w normach,które mam na swoich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....29.......01.11....56+10 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......30.......02.11 ...64+11.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....28.......02.11....57+ 12..... .Maciuś mother........Warszawa.....29.......04.11....62+6...... zmiana ? agniesza26.....Lublin.........28.....04.11....53 +15. ....Olafek ewelka1234....Poznań........29.......05.11...+9 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......29.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......29.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......29.......06.11....65+dużo... Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....28.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......28.......09.11....53+12.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........Gdynia........28.....11.11....58+9..... syn ... C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+ 7. .Jagienka Marta1983.....Warszawa...27........13.11.....65+7....... Robert ? **Vanilka**......Szczecin.....28.......13.11........66.. .Hubert fajnaaj..........Białogard....27.......14.11.....+9... .....Natalka? MarzenaMol....Wisła.........27.......14 .11....+7..........Arturek mysza1980.....Warszawa...27.......15.11.....59+9........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....27.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......27.......16.11......62+11 ..Zuzia? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...27.......17.11......69+4.......Kubuś lorinka..........Anglia........27........19.11......55+9.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......26.......20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27......20.11......53+10..... dziewczynka Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........25........25.11.... 65-5+6........Synek eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o owocach nie pisalam ale jem je miedzy czasie jabluszka, malinki, sliweczki mam sporo su siebie takich pysznosci na dzialce wiec owocyki jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce princesse ale arachidowa nie wiem czy jeszcze sa ale kiedys je pozeralam moja ulubiona eeeeeee nie martwcie sie okraglasciami przeciez KOCHANEGO CIALKA NIGDY ZA WIELE!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeejjjj zostawić was na chwilkę same i już tyle napisane :) hehe jak ja to poetycko ujęłam hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×