Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Oj dziewczyny kochane :) Jak ja sobie przypomnę siebie rok temu :) Nawet nie przypuszczałam, że macierzyństwo to coś tak cudownego :) A córcia chowa się dobrze, troszkę daje w kość, ale jeszcze więcej radości :) A jak u Was? Mam nadzieję, że panuje pełen spokój i harmonia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie mały niepokój bo coś mi z żołądkiem się dzieje i boli mnie podbrzusze. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :-) dopiero wczoraj odkrylam to forum...ja mam termin na 01.11. od kilku dni mam problemy z twardym brzuszkiem; biore leki i wiekszosc czasu spedzam w lozku. jest juz lepiej...mialam nadzieje ze bede mogla pracowac do poczatku pazdziernika, ale nie wiem czy uda mi sie wrocic do pracy ... dzieki zwolnieniu mam teraz czas zeby poogladac katalogi z wozkami i rzeczami dla dziecka - jeszcze nic nie mam kupionego, a chyba juz najwyzsza pora... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta a napisz co się dzieje skrótowacie, może będę potrafiła podpowiedzieć :) I tu mi się nie wypakowywać, macie jeszcze czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko ja tez trzymam kciuki oby wszystko bylo ok;) Marta co sie dzieje?? dziewczyny napiszcie mi ile kupujecie ubranek po ile sztuk bo ja juz sama nie wiem ile mam ich kupic zeby nie przegiac body juz chyba nie bede kupowac mam 20 sztuk i wydaje mi sie ze wystarczy hmmm..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jechałam samochodem i strasznie brzuch zaczął mnie boleć, miałam dziwne uczucie jakby pochwa mi drętwiała i się przestraszyłam. Później bolał mnie cały czas dół brzucha i żołądek no i mnie czyściło. Teraz już jest lepiej zaparzyłam mięty zaraz będę pić ... Może to z przemęczenia? Byłam dziś na zakupach i wogóle cały dzień latałam jak szalona, no i troszkę dzwigałam.. Od dziś koniec noszenia zakupów chcę mamie pomagać ale dobrze mi dziś mówiła żebym nie nosiła zakupów a ja jej niespodziankę zrobiłam i jak u fotografa byłam to w drodze powrotnej warzywka owoce i pieczywo kupiłam i w efekcie niosłam jakieś 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinka, ja to body miałam ze 6 sztuk (wszystkie z długim) i wystarczyło aż nad to (aha, dla noworodka najlepsze są takie kopertowe). A śpiochów miałam chyba 3 czy 4. 3 pary skarpet (za dużo!). czapeczkę i 20 pieluch tetrowych - wsio ;) No i na spacery ciepła czapka, polarowy pajac i kombinezonik. Takie dzieciątko się w ogóle nie brudzi. Leży plackiem, to pieluchy nie przemakają, ulewa po jedzeniu, ale trzeba czatować z tetrą i jest OK :) Ja to często przebierałam tylko dla idei (bo potrzeby nie było) po kąpieli. Także nie kupuj już więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam po 10 sztuk ciuszków na początek a ogólnie to mam dużo dużo więcej ale na różne rozmiary tylko tych na początek malutko dzidzia dość szybko rośnie no i wiadomo że aż tak się nie brudzi oby tylko się nie ulewało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, jakieś lepsze skurczyki musiałaś mieć. Skurcze macicy tak jakoś drażnią jelita, że często potem czyści. Uważaj na siebie, bo masz jeszcze czas :) takie maratony to sobie w 40. tygodniu urządź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje :) Mam nadzieję że będzie ok piję sobie miętuszke i zaraz padnę w kimkę bo powoli oczka mi się lepią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny chyba dziś jestem pierwsza :) Nie jechałam do szpitala całą noc przespałam bez problemów raz na siusiu się budziłam ale nic mnie już nie bolało... Dzisiaj już wiem że będę leżeć większość czasu w łóżku nie będę chodzić po sklepach i nie mam zamiaru się przemęczać. Niedługo mąż mnie zawiezie do rodziców a później będę z Wami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluś
zmiana tabeli NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....31.......01.11....56+10 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......32.......02.11 ...64+12.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....31.......od 10.10....57+ 16..... .Maciuś mother........Warszawa.....31.......04.11....62+9...... zmiana ? agniesza26.....Lublin.........31.....04.11....53 +19. ....Olafek ewelka1234....Poznań........31.......05.11...+9 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......31.......06.11....54+8,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......31.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......31.......06.11....65+za dużo.. Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....29.......06.11..................Bartuś Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........30.......09.11....57+12,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......30.......09.11....53+14.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........Gdynia........30 .....11.11....58+9..... syn ... C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+ 7. .Jagienka Marta1983.....Warszawa...30........13.11.....65+9....... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....30.......13.11........66.. .Hubert fajnaaj..........Białogard....29.......14.11.....+10... .....Natalka? MarzenaMol....Wisła.........29.......14 .11....+10..........Arturek mysza1980.....Warszawa...29.......15.11.....59+10....... . Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....29.......15.11.....50+6.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......30.......16.11......62+13,5 ..Zuzia bonizz........... Opatów.....29.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...29.......17.11......69+6.......Kubuś lorinka..........Anglia........28........19.11......55+9.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......28.......20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27......20.11......53+10..... dziewczynka Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........27........25.11.... 65-5+6........Synek eluś...........Międzyrzecz..29........25.11.....55+6,5.... ...Adaś maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ja nie idę jednak do żadnego lekarza ani do szpitala :-). Wczoraj wzięłam sobie nospe i jest do teraz wszystko ok. I postanowiłam że będę 3 razy dziennie brać po jednej nospie. Bo w szpitalu dostawałam właśnie nospe i ten diphergan co mam teraz brać ale jak przeczytałam ulotke na co on jest to nie widzę za bardzo potrzeby go brać ale jak kazali to kazali i ten środek rozkurczowy będę brać kochane :-). Witam nową listopadówkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Ja mam termin na 10.11.2008 .Jest to moja czwarta ciąża ( planowana), chociaż najstarszy syn ma już 16 lat!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli chodzi o iloś body, kaftaników i spiochów to ja mam tego multum ale ja to dostałam więc ja nic kupić nawet nie muszę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewuszki:) mi tez dzis nad ranem stwardnial ze 3 razy brzunio tak pokolei co jakies 15min.:(ale to chyba dlatego ze nie moglam spac i strasznie sie wiercilam non stop jakas pozycje inna wymyslalam:) widze dziewuszki ze macie naprawde juz wszystko dla swoich dzidkow ja nie mam jeszcze doslownie nic:(moj maz musi sie tym zajac!! juz sie nie moge doczekac bo za tydz. przylatuja od siostry moi rodzice i wtedy to dopiero przytyje jak moja mama wezmie sie za gotowanie:) co do przezwisk to moj maz codziennie wymysla jakies inne przezwisko na mnie, np.\" grubaskowy brzuchalek\", \"pimpucha\" itp. ale najczesciej mowi na mnie \"brzunio\" albo \"minia\" zaraz sobie pobrykam po allegro i moze cos w koncu kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!:) agnesa1983-bardzo ladne to,co wkleilas, skad to?:) kasiula82 - gratuluje 100% pewnosci co do plci:) i duzej coreczki:) ale mam do ciebie pytanie- lekarz ci powiedzial,ze skoro dziecko jest o 2 tyg wieksze to termin sie przesuwa?bo ja mam o 3 tygodnie wieksze ale powiedzieli,ze termin sie nie przesuwa tylko mam sie trzymac tego z miesiaczki czyli 6.11. I na czym polega rozchodzenie sie kosci lonowej? mnie moja tak boli wlasnie strasznie jak wstaje, mam wrazenie,ze to wlasnie kosc łonowa.i to kazdemu sie zdarza to rozchodzenie kosci lonowej? kasiu odpoczywaj i wszystko na pewno bedzie ok:) co do pampersow to wczoraj odkrylam:) ze jedne sa do 6 kg- to chyba dwojka, i do 5 kg, to chyba 1, i tak mysle,zeby kupic wieksze a jak beda za duze to kupie te mniejsze, a jakie sa najmniejsze paczki? u nas 23 zl kosztowala paczka nie wiem ile tam pieluszek bylo okolo 50 chyba agniesza26- super,ze jestes :) Beata1987- moim zdaniem najlepiej pogadac z lekarzem,mi tez brzuch twardnial dalej po wyjsciu ze szpitala tylko mialam liczyc zeby tych skurczy nie bylo wiecej jak 10, i tak mam codzien jak chodze,wstaje to mi brzuch twardnieje. marta1983-tobie doradzam to samo, najlepiej do lekarza!i nie dzwigaj tyle!!! Chemical- rowniez pozdrawiamy:)mile jest to, co piszesz o macierzynstiwe:)opowiedz nam jako doswiadczona kolezanka o walce z waga pociazowa:) i cos o rozstepach, jesli mialas:) elwira- witamy!!! joasiella- witamy, dolaczysz do nas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dwie nowe listopadówki 🌼 na powitanie ode mnie :) elwiro - gratuluje decyzji :) ja mam brata młodszego o 18 lat, więc wiem co to znaczy duża różnica wieku między dziećmi. tylko że w przypadku moich rodziców to była 100% wpadka :P a jak twoje dzieci zareagowały na wieść o ciaży i jak ty się czujesz??? joasiello - dzidzia teraz jest najważniejsza! pracę zostaw sobie na potem :)jeszcze kilka tygodni i będziesz mogła cieszyć sie swoim skarbem. teraz wykorzystaj ten czas na odpoczynek i dzidziusiowe zakupy :) marto donbze że już ci przeszło :) teraz musisz bardziej na siebie uważać bo widzisz jak sie kończy zbytnie bieganie. beatko - to bierz no spę i uwazaj na siebie. staraj się dużo leżeć. będzie dobrze! jeszcze troszkę i dzidzia będzie mogła spokojnie się urodzić agnieszo - fajnie że masz neta przy łóżku i ożesz pisać z nami. ojej to fajnie będziesz miała jak ci mama zacznie dogadzać kulinarnie :P widzę że ty naperawdę chcesz przytyć :) a ja już marzę żeby troszkę przystopować, choć szczerze to nie wiem ile przytyłam bo ostatnie ważenie miesiąc temu było :) a ja w nocy spać nie mogłam. najpierw zasnęłam ale potem poszłam do sikarni i już nie mogłam zasnąć :( ale to przez małego bo tak się wiercił że nie moglam pozycji znaleźć. w nocy tak się przekręcił jakoś dziwnie że aż mi coś strzeliło, tylko nie wiem gdzie. nagle takie chrup usłyszałam, ale dziś nic mnie nie boli, więc może nie połamał mi kręgosłupa:P teraz też skacze sobie rozbujnik jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wiatm kolejna nowa listopadowke:) Agniesza nie ma jak to u mamy co ??:):);) Ja wczoraj przegielam caly dzien na nogach jedny slowem maraton i w nocy mialam jakies skurcze macicy bolalo mnie na gorze i po bokach nie wiem ile ich bylo bo w przerwach przysypialam a zalapaly mnie kolo 3nad ranem mam nadzieje ze nic mi sie tam nie porobilo i naprawde zwalniam tempo takie maratony to tylko od 37tygodnia a co z Mysza????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Witam nowe Listopadówki 🌼 Green terminu mam się trzymać tego z miesiączki, napisałam że mi się przesunął, bo tak USG wyliczyło, ale wiadomo, że dzieciaczki nie rodzą się w takich samych wymiarach ;) Co do kości łonowej to mam takie bóle - jakby nacisk na kość łonową, lekarz mi tam naciskał i bolało, scisnął mi biodra i też bolało..kość będzie się rozchodzić każdej, ale powinna póżniej. Moj lekarz powiedział, że może mam za słabe kości -dostałam recepte na Ossopan (ma wzmacniać kości) i natychmiast kazał mi zrobić badanie na poziom wapnia i się skontaktowac. Dzis mam odebrać wyniki-zobaczymy co powie... dziewczyny odpoczywajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza Myszka pisała że jest zajęta teraz i za bardzo czasu nie ma żeby pisować ale mamy nadzieję że niebawem wróci :) Witam dwie nowe listopadóweczki 🌻 Dopiszcie się do tabeleczki... Już dzisiaj mnie nic nie boli tylko się wogóle nie wyspałam. Jakiś ciężki sen miałam. Co do rozchodzenia się kości łonowej to ja nic nie słyszałam jeszcze na ten temat ale mam nadzieję że za bardzo bolesne to to nie jest :) Zaczyna boleć mnie kręgosłup coraz częściej i czasem jak tak siedzę i nic nie mam do roboty myślę o porodzie i zdarza się że strach mnie oblatuje, ale muszę coś robić żeby o tym nie myśleć. Pojechalabym gdzieś wypocząć sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula82- dzieki za odpowiedz, ja juz spanikowalam ale poszukam o tym informacji jeszcze w necie,czyli przesunal ci sie termin z usg, ja slyszlam kiedys ze z 1 usg niby jest najbardziej pewny ten termin,ja mam na 31.10 czyli prawie jak ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×