Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Karolinko, dziwnie zachowal sie Twoj lekarz....moja lekarka bada mnie na kazdej wizycie,teraz jak mam skurcze to chodze co 2-3 tyg ale gdyby cokolwiek mnie bolalo lub niepokoilo mam natychmiast do niej dzwonic.... no i biore fenoterol, magnez i nospe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
No to chyba muszę czekać do wizyty :o a to 3,5 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2,5 tygodnia *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle karolinko ze poprostu lekarzowi sie nie chcialo, bo ja za kazda wizyta mam badanie szyjki to nie jest jakies badanie mocno inwazyjne zeby szkodzilo!!a jakby szkodzilo to moja gin. napewno by mnie nie badala tak czesto!! chyba mam dola jakiegos!! daff ja doskonale Cie rozumiem co to jest nie spac po nocach tylko ja nie mialam malego dziecka!opiekowalam sie moja babcia ktora mieszkala z nami i ma 85lat + ajcchaimera(nie smiejcie sie ale naprawde nie wiem jak sie pisze) i nad taka osoba jest opieka 24h na dobe opiekowalam sie nia 3 lata zrezygnowalam ze wszystkiego, pracy, wyjsc, wyjazdow do znajomych bo nie mozna bylo babci zostawic nawet na 5min. samej w domu!!wystarczylo ze wyszlam na dwor na 10min. jak wrocilam mialam sprzatania na pol dnia mimo ze babcia miala pampersa to go sciagla!! opiekowalam sie babcia 3 lata a jak zaszlam w ciaze to chcialam zeby ciocia ja chociaz na troche wziela, owszem wziela ja ale po 3 dniach babcia byal juz spowrotem bo ciocia rady nie dawala i dostala ciocia z nerwow biegunki!a to jej wlasna corka!ja przez 3 lata dawalam rade a ona 3 dni nie wytrzymala!teraz babcia jest w domu opieki ze wzgledu na moja sytuacje!ale jak tylko urodze chce babcie zabrac spowrotem serce mi sie tak sciska ze musialam ja oddac!!! ufff wyzalilam sie wam troche!!nawet nie moge jej odwiedzic!ale teraz dzidek jest wazniejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz głupiego lekarza musi cię badać na każdej wizycie. On jest od tego jak dupa od srania żeby Ciebie zbadać tym bardziej że się skarżysz. Któraś z Was pisała o jabłkach, ja wsuwam jak najęta podobno jak się w ciąży je dużo jabłek to dzieci nie są alergikami/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesza ale dzielna jesteś!! NA prawdę żeby tyle czasu opiekować się babcią i nerwów nie stracić alzheimer to ciężka choroba człowiek cofa się w rozwoju i w efekcie miałaś małe dziecko w domu. Dzielna kobieta z Ciebie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewuszki!!wszyscy mowia ze mam nieziemska cierpliwosc:) moja gin. powiedziala mi ostatnio ze za ta moja cierpliwosc i za to jak przechodze ciaze to powinnam dostac medal:) macie racje czlowiek sie cofa w tej chorobie strasznie!ale nikt z nas nie wie jacy my bedziemy na starosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie sliczne:) a ja musze wybrac sie po jakies kaftaniki bo mam prawie same body a na poczatek przy gojącym sie pepuszku lepsze beda kaftaniki... Agniesza, dziadek meza tez choruje na alzheimera,(mieszkaja w tej samej klatce co my), ale u niego na szczescie choroba nie przebiega tak strasznie...tzn normalnie funkcjonuje tylko wszystko zapomina i czasem robi dziwne rzeczy...i tak go podziwiam ze w wieku 84 lat potrafi byc taki ruchliwy i dobry..3 lata temu przeszedl 2 zawaly ...wiec i tak sie dobrze trzyma...szkoda tylko ze babcia tego nie docenia i jebie dziadka jak psa-a przeciez to nie jego wina ze ma klopoty z pamiecia:( masz racje,..nikt nie wie jaki bedzie na starosc. a dla Ciebie rzeczywiscie medal🌻 dobrze ze babcia ma Ciebie skoro wlasna corka umywa rece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Mam do Was prośbę... Wiem, że to już tu chyba było, ale proszę każdą z Was by opisała mi DOKŁADNIE jak u Niej występują te skurcze. Jak to wygląda? Jak to czujecie w jakiej pozycji itd Proszę, bo ja już sama nie wiem czy ja sobie czegoś nie wkręcam. Owszem skurcze MAM, ale nie wiem czy wszystko to co odczuwam można zaliczyć do tych skurczy czy może do prężenia się dzidzi. Ważne to dla mnie ... z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karolinko mam tak ze czuje wczesniej juz ze idzie skurcz moze dlatego ze leze bo jak siedze to tak nie mam czuje jak przytyka mi przepone i zaczyna sciskac mnie w gardle!brzuch zaczyna sie robic twardawy od pipki do pepka i zaczyna wstawac do gory i ma to rysy takie regularne rownomierne!a dzidek jak sie wypina to jest taki nierowny z jednej strony widac wieksza gorke z drugiej mniejsza i jest takie bardziej nierowne!ja tak mam przynajmniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak leżę na plecach czuje twardnienie brzucha ale całego. Dlatego jak czuje to to się kładę na bok i skurcze się nie powtarzają. Poza tym mam skurcze w psitce :P Takie nagłe kłucie mnie łapie po kilka razy i przechodzi. KArolinka jeżeli jest powyżej 10 skurczy na dobe to powinnaś się zgłosić do lekarza,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko ja mam to tak z tymi skurczami. Po prostu jak wstaję albo chodzę to czuję jak góra brzucha mi twardnieje. I czuję jakbym miała za mało skóry tak mi do przodu ciągnie. I jak dotknę to jest twardy jak skała. Ja biorę na to 3 razy dziennie zwykłą nospę. I ty też zacznij bo może tobie się polepszy i dużo leż. Ja byłam na to w szpitalu tydzień ale już jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jak wyszłam ze szpitala to nie kazali mi nic brać oprócz diphergan i po dwóch dniach znów to samo dlatego biore tą no-spę i juz jest bardzo dobrze :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a widcie co się stało z dziewczyną, która zakladała nasz topik Oliwką 23, a może któraś z Was zmieniła nicka? Ja nie wiem czy ja miałam skurcze, po prostu twardniał mi brzuch od pępka w dół. Na szczęscie teraz zdarza się to rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia co się z nią stało czy może nie odpadła na ktorejś stronie??? Wiem że z pierwszych dziewczyn została tylko Daff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie czasem twardniał brzuch od pępka w dół ale tylko wtedy gdy miałąm pełny pęcherz. A tak to mi twardnieje od pępka w górę i to już są skurcze porodowe ale mogą byc to przepowiadające ale lepiej zawsze jest o nichh powiedzieć lekarzowi. A o dziewczynie która założyła topik to ja nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wiem o tym :-). Ale przez ostatni tydzień miałam tak że jak zaczęłam chodzić to miałam pełny pęcherz a w rzeczywistości był pusty. Mała musiała tak leżeć że na niego naciskała ale to już mam z głowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam takie twardnienie brzucha od pepka w gore ale ze 3 lub 4 razy dziennie i mi sie wydaje ze dzidzia sie tak wypina dupka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! pisałyście że na 3 stronę spadłyśmy, a tu proszę 3 strony miałam do czytania od wczoraj :D dziś już mi lepiej :) wczoraj się wypłakałam, przy kibelku poklęczałam a potem zasnęłam jak kamień i rano wstalam w troszkę lepszym nastroju :) jejku jak teraz ciężko się wymiotuje, muszę dosłownie klęczeć z głową w wc. masakra :O ale dobrze że już przeszło :) tu też starsznie gorąco. trochę pochodziłam bo na miasto pojechaliśmy a teraz siedzę, dzidiza kopie jak szalona, ja zjadłam prażonki paprykowe, wiem ze nie powinnam, ale co tam :) co do wczoraj to wszytsko zaczęło się od tego, ze miałam okropną ochotę na pizzę, a nie mogłam zamówić...no i tak od myśli do myśli doszło do strasznego płaczu...ech. dziś ustaliliśmy z R co należy po kolei zrobić w naszym drugim pokoju. niestety będzie on gotowy jakoś na początku listopada, ale mam nadzieję że tak wcześnie synek nas nie odwiedzi :) dziś wybieraliśmy kolor farby. R chciał zielony, aleja uwielbiam pomarancze i żółcie i chyba go przekonałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale u nas gorąco, ledwo żyje.. Chyba jakieś ciśnienie, bo mój mały też od wczoraj szaleje. Ze spaniem nie mam z nim problemów, ale jak tylko kwęknie to sie budzę:) Chioć ma swój własny pokój. Myszka i marzena nie martwcie się na zapas, wiem, że łatwo tak mówić, ale tryzmajcie się❤️ Elwiara to doradz gdzie się najlepiej udać, ja liczę na ten Łańcut, tam najbardziej bym chciała, ale gdzieś pod koniec paździrnika ma być to czyszczenie i przez tydzień oddział bedzie zamknięty. Myślałam,. że na Szopena najlepiej, ale tak strzelałam, bo doświadczenia ze szpitalami w Rzesziwe nie mam. Z jakiej dokładnie miejscowości jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
No to teraz już nic nie wiem. Moje twardnienie wygląda tak, że unosi mi się raczej tylko prawa strona brzucha, a lewa mięciutka. Wiem, że po tej prawej jest didek pleckami do góry, bo tak pokazało w środe usg i kopie mnie zresztą też tylko po prawej, bo tam właśnie się umiejscowił. Jak twardnieje tylko jedna strona ... unosi sie na chwilę do góry to ja już sama nie wiem co to jest :( Owszem czasami twardnieje od pępka w dół cały ale rzadko. Częściej ta prawa strona mi się unosi ... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi stawia się cały, ale twarde czuć tylko w miejscach gdzie jest ciałko małej. Biore magnes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....31.......01.11....56+10 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Joasiella........................31.......01.11......... .................... Kasika1........Rzeszów......32.......02.11 ...64+12.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....31.......od 10.10....57+ 16..... .Maciuś mother........Warszawa.....31.......04.11....62+9...... zmiana ? agniesza26.....Lublin.........31.....04.11....53 +19. ....Olafek ewelka1234....Poznań........32.......05.11...+11 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......31.......06.11....54+8,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......32.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......31.......06.11....65+za dużo.. Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....31.......06.11..................Bartuś Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........30.......09.11....57+12,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......30.......09.11....53+14.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........Gdynia........30 .....11.11....58+9..... syn ... C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+ 7. .Jagienka Elwira elwira...................30.........11.11................... ......... Marta1983.....Warszawa...30........13.11.....65+9....... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....30.......13.11........66.. .Hubert fajnaaj..........Białogard....29.......14.11.....+10... .....Natalka? MarzenaMol....Wisła.........29.......14 .11....+10..........Arturek mysza1980.....Warszawa...29.......15.11.....59+10....... . Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....30.......15.11.....50+10.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......30.......16.11......62+13,5 ..Zuzia bonizz........... Opatów.....29.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...29.......17.11......69+6.......Kubuś KochamMojeSerduszko.Dębica.29....17.11......60+8......Ja goda lorinka..........Anglia........28........19.11......55+9 .. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......28.......20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27......20.11......53+10..... dziewczynka Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........28........25.11.... 65-5+6........Synek eluś...........Międzyrzecz..29........25.11.....55+6,5.. .. ...Adaś maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×