Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

aha wrzuciłam zdjęcie na stronke w niedziele mielismy cudna pogode pojechalismy na plaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem że pozycja na plecach nie jest dobra ale jeżeli jest się w pozycji pół leżącej nic nie powinno uciskać :) Ja tak sypiam i jest dobrze. Idę prasować ciuszki Robercika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa w prasowaniu;) widzę, że wszystkie wpadły w szał przygotowania wyprawki;) no cudnie! z tym spaniem, to rzeczywiście jest jakiś problem. ZZe mną jest tak, że jak już usnę, to jest cudownie! najgorzej jest usnąć przez ten moj kręgosłup :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happymama! śliczne zdjęcie- ciąża bardzo Ci służy! przyznam Ci się, ze nie mogę się na Ciebie napatrzeć! po Twojej buzi widać wyraźnie, ze jesteś szczęśliwa;) poza tym, jak patrzę na Twó brzuszek, to stwierdzam, że mam chyba mniej więcej takiej samej wielkości;) po waszych wczesniejszych wpisach, dzisiaj rano zmierzyłam swój brzuszek i stwierdziłam, że mam w pasie 99cm!! ło matko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno becikowe normalnie jest przyznawane a o drugie można się ubiegać z opieki społecznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o talii osy juz zapomniałam;) a jednak mam to oko;) tak mi sie wydawało, że nasze brzucholki są prawie takie same;) kochane moje- chyba wracam do mojego prasowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry:) u mnie swieci slonko tralalala:):) tak czytam wy juz wszystko pierzecie prasujecie ze zaraz jak tylko pralka sie zwolni to wypiore rzeczy malej :D happy slicznie wygladasz :) ja tez sie zmierzylam i mam rowne 100 cm w pasie no i wlasnie sobie przypomnialam ze musze kupic torbe do szpitala bo nie mam do czego sie spakowac!!! co do spania to ja zasypiam w 3sekundy i na boczku ,gorzej jak sie obudze w nocy na siku to ciezko mi zasnac a na plecach lezec nie moge bo ciezko mi ,boli kregoslup,ciezko sie oddycha i w ogole nie wygodna pozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dzisiaj dziwny nastrój , włączyłam sobie piosenkę Seal- \"Kiss from a rose\" i słucham jej w kółko tak mi sie jakoś dzisiaj wyjątkowo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....32.......01.11....56+12..... .Inga/Bianka Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ...Córka Joasiella........................31.......01.11......... .........?? Kasika1........Rzeszów......33.......02.11....64+14..... ..Karolinka Milla77.........Warszawa....33......10.10.....57+ 16.......Maciuś mother........Warszawa.....32......04.11....62+9........ .Zmiana? agniesza26.....Lublin.........32......04.11....53 +19......Olafek ewelka1234....Poznań........32......05.11....+11........ ..Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......32.......06.11....54+9.. ...Amelka happymama....Irlandia.......32.......06.11.....65+10.... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......32......06.11....65+dużo.... Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....31.......06.11..................Bartuś kareuczek....Warszawa....31......08.11....+10.....córecz ka agnesa1983....Poznań........31.......09.11....57+12... .Kubuś Aneta30.........Kraków.......31.......09.11....53+14.... ...Synek elwira elwira...Rzeszów.....32.......10.11.....65+7....chyba córa Jokasta........Gdynia........31 .......11.11.....58+10........Synek C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+7... .Jagienka Marta1983.....Warszawa...31........13.11.....65+10...... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....31.......13.11......70.... ......Hubercik fajnaaj..........Białogard....31.......14.11......+13... ......Natalka? MarzenaMol....Wisła.........30.......14 .11.....+12.........Arturek mysza1980.....Warszawa...30.......15.11......59+10...... Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....30.......15.11......50+10......Synek Beata1987.......Śląskie......30.......16.11......62+13,5 ....Zuzia bonizz........... Opatów.....29.......17.11......66+9........Synek Balbin ...........Warszawa...30.......17.11......69+6........Kubuś KochamMojeSerduszko.Dębica.29....17.11.....60+8........Jagod a lorinka..........Anglia.........30........19.11.....55+9 ........Zuzia kaaczuuchaa...Lublin........28........20.11......66..... ....Synek bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... .....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27.......20.11......53+10.... .Córka mała_agatka...Łódź.........28........25.11......65-5+10. . ..Synek eluś...........Międzyrzecz..29........25.11.....55+6,5.. ...Adaś maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ....Córka Maja_21.........Kielce........28.......29.11.....64-2+4. ....Wiktorek dunia25....Kraśnikk./Lublin...?.....20.11....duuużo .....Kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wybaczcie,ze sie nie odzywalam, bylam 3 dni nad morzem, a wczoraj pierwszy dzien po urlopie i musialam dojsc do siebie:) vanilka- dziekuje,ze zainteresowalas sie moim zniknieciem:) witam nowe kolezanki!!! bylam na kolejnych zakupach, mam juz pampersy, wybralam rozmiar 2, wanienke, 20 pieluch tetrowychmszczotke do wlosow, puder do pupy, 2 proszki- wzielam w kartonikach, czyli mniejsze bys prawdzic czy nie uczulaja, do bialego mam lovele, do kolorow dzidziusia:) plyn do plukania lovela,wkład do nosidelka- taki ochraniacz na glowke, dzis kupilam na allegro podklady do szpitala, majtki siateczkowe, nadstawke-przewijak i łozeczko:) jakie macie lozeczka? ja kupilam radek VII z szufladą i materacem gryczano kokosowym, kolor sosna- to to z ksiezycem i gwiadkami, razem z przesylka wyjdzie,ze jest o 100 zl tansze niz u nas w sklepach,szok:) posciel, karuzele, komode i jeszcze tam jakies pierdolki kupie w przyszlym miesiacu. najgorsze jest to,ze dalej nie wiem gdzie bede mieszkac, nie moge sie wiec nacieszyc szykowaniem pokoiku,ale widze go oczami wyobrazni:) chyba pojde po porodzie do rodzicow i bede czekac az skonczy sie remont u mojej babci, eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio koleżanka powiedziała mi żebym sobie kupiła nadmanganian potasu i dodawała do kąpielki dziecku i ze to niby skóre wzmacnia i wysypek nie mam po tym !! słyszałyście coś o tym ?? mówią też na to \"kali pomagali\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happymamo-nadmanganian jest śwetny ale tylko jeśli dziecko ma potówki czy zmiany skórne wymagajace dezynfekcji,inaczej bardzo wysusza skóre,dodawać trzeba bardzo malo do kapieli bo farbuje skóre na brązowo,lepiej przecierac miejsca zmienione watka nasaczona słabym roztworem nadmanganianu-kapiele całego ciała zaleca sie np przy rozległej ospie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak się w tym kąpałam to barwi wodę na fioletowo. Ja będę kąpać dzidzie w rumianku. Wyprasowałam dopiero szufladę do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta a jak bedziesz taka kąpielke przygotowywać?? to znaczy taki rumianek z torebki zaparzasz i wlewasz do wanienki czy jakiś specjalny specyfik masz ?? bo ja sie nie znam za bardzo na tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie- jesli ze skórą dziecka wszystko jest ok to nie należy chyba kąpać malucha w niczym specjalnym oprócz wody z płynem np oilatum, czy balneum- takie natłuszczające. Dopiero jak są jakieś np potówki, czy odparzenia, to wiem, że jedni radzą kąpiel w rumianku, inni w krochmalu itd. chyba zrobie sobie przerwę na kawkę;) alez mi idzie to prasowanie- hohohoho... dopiero wyprasowałam pranie moje i męża no i 2 komplety pościeli... zaraz sie zabiorę za prasowanie ciuszków Zosi;) Daff- masz rację- ten proszek dzidzius- rewelacyjnie pachnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) jesli można to chetnie dopisze sie do waszego grona:) lepiej późno niż wcale:) termin mam na 8.11 czyli bliżej końca niż dalej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny becikowe dostaje każda mama ale też można się starać o drugie becikowe w mopsie jeśli zarobek nie przekracza na jedną osobę 508 zł a jeśli nas będzie trójka to nie przekroczy :-). A ja od tego tyg biore się za pranie ale to od piątku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happymama... no to pijemy:) ja juz mam:) czarodziejka, witaj;) co do becikowego- to ja nie pomogę...nie znam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym,ze i ja sie nie znam..wogóle to sie nie znam na tych sprawach..a może macie jakąś godna polecenia stronkę na której w miare jasno jest to wszystko opisane???? z góry dziekuję jak i dziekuje za miłe przywitanie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przepraszam,ze tyle naraz...ale mam jeszcze jedno pytanie do tych ,które są z wawy otóz w którym szpitalu zamierzacie rodzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejka26 ja jestem z wawy bede rodzic na kasprzaka-chodze prywatnie do lekarza z tego szpitala o ile wiem to zeby nie odesłali Cie do innego to musisz miec tam swojego gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałabym rodzic w bielanskim- moj gin tam pracuje, ale teraz to juz twierdzę, ze urodzę tam, gdzie po prostu będzie miejsce... zeby mnie tylko do otwocka nie wysłali, bo troche daleko :D czarny humor mi sie włączył, bo wiem, ze w kazdym szpitalu jest straszny młyn z porodami i nic nie jest pewne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×