Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

moj powiedzial ze on pierdoli zaplacic 150 zl za to aby go potem cyrali on to zobaczy krew i napewno padnie :) lepiej niech czeka na mnie pod porodowka a z drugiej strony po co mam na biedaka krzyczec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnesa - R zdecydowął że będzie ze mną. nie wiemy czy do samego końca ale do partych na pewno chce być. ja zawsze tego chciałam, on nie, ale teraz jak jestem w ciąży to zmienił zdanie i chce mi towarzyszyć :) beatko - takie sine kłucia to znak że skraca się szyjka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatko wszystkiego najnajnajnajnajnajnajlepszegokochana z okazji imieninek:) niech Ci się spełni czego tylko pragniesz[kwiatek} Milla bądź dzielna bo już prawie prawie maleństwo z Tobą:) 3mamy mocno kciuki i czekamy na wieści,obyś szybko i bezboleśnie wypluła swojego szkraba:P :) a ja prasuje pościel małego którą wczoraj kupiłam wracając ze szpitala,wyprana i prasuję,dokupiłam także siupną zimową czapę taką odrazu na wyjście ze szpitala i pieluchy m.in tetrowe i flan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatko wszystkiego najnajnajnajnajnajnajlepszegokochana z okazji imieninek:) niech Ci się spełni czego tylko pragniesz[kwiatek} Milla bądź dzielna bo już prawie prawie maleństwo z Tobą:) 3mamy mocno kciuki i czekamy na wieści,obyś szybko i bezboleśnie wypluła swojego szkraba:P :) a ja prasuje pościel małego którą wczoraj kupiłam wracając ze szpitala,wyprana i prasuję,dokupiłam także siupną zimową czapę taką odrazu na wyjście ze szpitala i pieluchy m.in tetrowe i flan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatko wszystkiego najnajnajnajnajnajnajlepszegokochana z okazji imieninek:) niech Ci się spełni czego tylko pragniesz[kwiatek} Milla bądź dzielna bo już prawie prawie maleństwo z Tobą:) 3mamy mocno kciuki i czekamy na wieści,obyś szybko i bezboleśnie wypluła swojego szkraba:P :) a ja prasuje pościel małego którą wczoraj kupiłam wracając ze szpitala,wyprana i prasuję,dokupiłam także siupną zimową czapę taką odrazu na wyjście ze szpitala i pieluchy m.in tetrowe i flan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patunia;) ja nie chcę Cię martwić, ale takie bóle z krzyża, to podobno oznaka zbliżającego się porodu;) agnesa, jesli chodzi o poród, to mój mąż też chce byc obecny;) ale przed ciążą raczej nie był taki chętny... ja myślę, ze mozesz szczerze porozmawiac z partnerem o tym, na czym Ci zależy... powiedz mu, ze to dla Ciebie wazne żeby on był z Tobą w tej wyjątkowej chwili. NIe naciskaj na niego, ale daj mu do zrozumienia, że to również dla niego może być wspaniałe przeżycie... na mojego męża wpłynęły też opowieści innych tatusiów, którzy jednoznacznie twierdzili, ze nic tak nie zbliża do siebie jak rodzinny poród;) spróbuj;) moze się uda 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie takie słabe to ja mam często, ale czasem jak zakłuje to sie ruszyć nie mogę :P pierwszy raz miałam tak ok 25 tygodnia i wtedy lekarka kazała odpoczywać odpoczywać i jeszcze raz odpoczywać. wtedy też zaczęła się mi skracać szyjka. teraz to już nie ma takiego znaczenia, bo dzidziuś już duży, więc nawet jakby coś się dziać zaczęło to nic się nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez to wstydd isc do sklepu z takim maluchem i sluchac jak on na ciebie mowi CIPO ja to bym wyszlam ze sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dopuściłabym wogóle do czegoś takiego. Jak można wogóle pozwolić na to żeby dziecko tak się zachowywało. Tak samo jak czasem oglądałam tą supernianie no kurcze tam te dzieci to widać że rodzice zero czasu im nie poświęcają. Ja mam ostre podejście do wychowania ale bez przesady bić nie będę malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie a najczęściej brak wychowania :) Idź dziecko się pobaw, idź dziecko na komputer idź na dwór... Tak troszkę na łatwizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jeszcze nie czytałam co pisałyście przez 2 ostatnie dni..wpadłam tylko na chwile.. Jeżeli są nowe mamusie, to gratuluję.. Ja wczoraj o 4 rano pojechałam do szpitala..bo od 23:25 miałam regularne skórcze, najpierw co 5 min, potem co 4. Niestety stres całej otoczki związany z przyjęciem przychamował poród..a już myślałam, że Amelka będzie z nami.. Na KTG skórcze już nie były tak regularne..odszedł mi czop, rozwarcie na 1,5cm ale nie postępowało..lekarze powiedzieli, że poród wisi na włosku i ani nie będą go zatrzymywać (bo dzidzia donoszona),ani przyspieszać.. Tym sposobem wypisałam się dziś ze szpitala..bo nie chciałam tam czekać..ponoć do końca przyszłego tyg napewno urodzę.. A..i czuję ból u dołu w plecach..i główkę nisko..ponoć bardzo przyparta..a ja chodzę jak kaczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................Miasto..........TC......TERMIN....W AG A........ IMIĘ 01. Milla77..........Warszawa......38......17.10......57+21..... ...Maciuś 02. Daffodile.......Wojkowice.....37.......01.11.....56+14.... .Lilianna 03. Joasiella.........................34........01.11... .56+ 8.......Córka? 04. Patuniaa........Anglia..........37........01.11....60+18. ........Julia 05. Zuzanna_........................36........01.11...... ...Niespodzianka 06. Kasika1.........Rzeszów.......38.......02.11.....64+1 6 ...Karolinka 07. mother.........Warszawa......38.......04.11.....62+12.... Kacperek 08. agniesza26.....Lublin..........38.......04.11.....53+25..... . .Olafek 09. **ewelka**......Poznań.........38.......05.11........+17. ......Nadia? 10. Kasiula82.......Cieszyn........38.......06.11.....54 +11,5....Amelka 11. happymama....Irlandia........38.......06.11......65+12... .....Zuzia 12. Green_Gable...Szczecin.......37.......06.11.....65+dużo.... Mikołaj 13. MałaMi80......Warszawa......38.......06.11............... . ....Bartuś 14. Ann31..........Tarnów.........37 ......08.11.....duuużo.........Alicja 15. karuczek.......Warszawa......36.....08.11......+12 .......córeczka 16. agnesa1983....Poznań.........37.......09.11.....57+14 ........Kubuś 17. Aneta30........Kraków.........36.......09.11.....53+1 7.........Synek 18. elwira elwira...Rzeszów.......37......10.11......65+1 1.........córka 19. Małgorzata....Wrocław........37.......10.11.....64+11...syne k - jajcarz 20. Jokasta.........Gdynia.........36......11.11......58+ 12.......Synek 21. C.internautka..Poznań.......32......11.11.....56+1 2 .....chłopczyk 22. Marta1983.....Warszawa......37......13.11??....65+14 ....Robercik 23. **Vanilka**......Szczecin......36.......13.11.....50+23..... .Hubercik 24. fajnaaj..........Białogard......36.....14.11........ .+15.....Natalka? 25. MarzenaMol....Wisła...........33...... 14.11.........+12.....Arturek 26. mysza1980.....Warszawa.....34.......15.11......59+13. ... .. Zosia 27. KarolinkaLinka..Gliwice.......35.......15.11......50+ 10........Natan 28. Beata1987.......Śląskie.......35.......16.11.......62 +18 ....Zuzia 29. pingusia_22.....Mielec........35.......16.11...... 44+8,5....Marika? 30. magmall..........Warszawa....34.......16.11.......62 +11......Zuzia 31. bonizz...........Opatów........33.......17.11......66 +14.......Synek 32. Balbin ...........Warszawa.....33.......17.11.......69+9.......Kubu ś 33. KochamMojeSerduszko.Dębica.29.....17.11.......60+8.......Jag oda 34. Yella.............Mielec..........34.......18.11.......66+10 .......Córcia 35. lorinka...........Anglia..........36.......19.11...... .55+13......Zuzia 36. dunia26.........Kraśnik/Lublin.34......20.11.....dużooo ......Kubuś 37. kaaczuuchaa...Lublin............33.....20.11.......66 . .......Damian 38. kajtoch.........Kraków...........35.....20.11......53+ 10 ........Córka 39. anabelkaaa.....Garwolin........35......21.11.....48+17.....s yneczek 40. mała_agatka....Łódź............34......25.11......65-5 +10,5...Franek 41. elus..............Międzyrzecz...33.....20.11......55+ 9,5........Adaś 42. maminka1.......Łódź............34......27.11..... 53+9,5........Córka 43. Zaczatowana...Warszawa......33.....27.11.....49+ 6.............Syn 44. Maja_21.........Kielce..........32......29.11.....64+ 2+10 ..Wiktorek 45. mucha...........Warszawa.....32......30.11.....bu.... ..........córka NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię 01.Marsjanka...Śląskie...19.09..-35...SN.....2390g ....51cm.....TOMUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula no to może Ty będziesz następna. Trzymam za Ciebie kciuki:) Mój lekarz poszedł na jakieś chorobowe, i teraz nie wiem jak bedzie z trym poniedziałkiem. Mój mąż jesli rodziłabym normalnie to też byłby ze mną, przekonałam go, bo było to dla mnie ważne. Co do dzieci to też oglądałam \"Rozmowy...\" i powiem Wam, że dopóki nie miałam swoich dzieci, to tez miałam takie zdanie jak Wy. Teraz jestem zdecydowanie bardzoej wyrozumiała dla tych rodzców. Różnie to bywa.. Mój mały miał kiedyś fazę na SKURCZYSYN i choć nie wiedział co to znaczy, mówił tak do każdego. Minęło mu.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, wiesz, sa dzieci i dzieci:) ja poswiecam mojemu duzo czasu a i tak jest rozbrykany, czesto zachowuje sie tak ze prawie wychodze z siebie.Dzieciaki miewaja rozne charakterki.Wierz mi ze to nie zawsze jest kwestia wychowania. Staram sie postepowac zgodnie z zasadami Tracy Hogg, staram sie byc oaza spokoju...ale nieraz to az mna telepie z nerwow...chociaz do 1,5 roku Olaf byl bardzo grzecznym dzieckiem,to w wieku 2 lat pokazal rozki...wszystko jest na NIE, nie bedzie jadl nie bedzie siadal na nocnik, nie bedzie wydmuchiwal noska, nie ubierze sie,nie napije itd..i jak u wspolpracowac z takim diabelkiem;)? Moje kolezanki wrzesniowki maja podobne problemy, ale nie wszystkie, bo niektore dzieci sa bardzo usluchane i spokojne. mam nadzieje ze moja corcia bedzie troche spokojniejsza od swojego braciszka;) Milla, pewnie juz rodzisz:) POWODZENIA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała agatka - dziękuję Ci bardzo. ja się wybieram właśnie na to usg za tydzień i chciałam wiedzieć jak to będzie wyglądało. Ale jak dziś mi doktor powiedział - jest to badanie nieinwazyjne i to mnie uspokoiło ;) na razie u mnie też wszystko układa się ok i mam nadzieję, że tak pozostanie do samego końca ;) Dziekuję jeszcze raz ;) jak to fajnie, że czasem mogę Cię o coś zapytać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka, to trzymam kciuki za szybki i latwy porod:) Ja tez chodze jak kaczka, brzuch to mi chyba juz do kolan wisi!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×