Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Anabelko jeszcze kredytu nie mamy. Bo to jest tak że na zakup działki muszę wziąć kredyt gotówkowy a potem na budowe mieszkaniowy ale starać bedziemy się dopiero po nowym roku. A ja już chciałabym się rozpakować bo jest mi cięzko bo nawet jak chodze to oddychać nie umiem czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelko jeszcze kredytu nie mamy. Bo to jest tak że na zakup działki muszę wziąć kredyt gotówkowy a potem na budowe mieszkaniowy ale starać bedziemy się dopiero po nowym roku. A ja już chciałabym się rozpakować bo jest mi cięzko bo nawet jak chodze to oddychać nie umiem czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelko my nie mamy jeszcze kredytu bo aby kupić działkę musimy mieć kredyt gotówkowy a potem jak będziemy mieć pozwolenie na budowe to możemy się starać o kredyt mieszkaniowy ale to dopiero po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka to doskonale cię rozumię mnieteż tak bardzo bolało a dodatkowo ciągle wstawałam na siku chyba z 5-6 razy byłam i nic się nie wyspałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelko my nie mamy jeszcze kredytu bo aby kupić działkę musimy mieć kredyt gotówkowy a potem jak będziemy mieć pozwolenie na budowe to możemy się starać o kredyt mieszkaniowy ale to dopiero po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie tak boli ta kość łonowa na wieczór sam. Staram się coraz mniej chodzić dopóki na tych lekach jadę żeby nie dostać skurczy porodowych przy tak silnych proszkach. No i kręgosłup mi powoli siada boli mnie najbardziej nad kością łonową i pomiędzy łopatkami, już chciałabym urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanka urodzila synka w 36 tc pomimo brania fenoterolu. Ja jak sie oszczedzam to mnie prawie nic nie boli:) ale u nas boska pogoda:) mogloby tak byc jak najdluzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff właśnie dlatego boje się żeby nic się nie działo bo go biorę a nadal mam skurcze i czasem szczególnie na wieczór sa bardzo mocne !! Muszę jeszcze pójść po pojemniczek na siuśki bo jutro na pobranie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAG A........ IMIĘ Daffodile.......Wojkowice.....39.......29.10.....56+14.. .. ..Lilianna Joasiella..........................38........01.11... .56+ 8.........Córka? Patuniaa........Anglia..........38........01.11.....60+20... ....Julia Zuzanna_........................38........01.11...... ...Niespodzianka Kasika1.........Rzeszów.......39.......02.11.....64+1 6 ...Karolinka mother.........Warszawa......38.......04.11.....62+12... . Kacperek agniesza26.....Lublin..........38.......04.11.....53+25. .... . .Olafek **ewelka**......Poznań.........38.......05.11........+17 . ......Nadia? Kasiula82.......Cieszyn........38.......06.11.....54 +13.......Amelka happymama....Irlandia........38.......06.11......65+13.. . .....Zuzia Green_Gable...Szczecin.......38.......06.11.....65+dużo. ... Mikołaj MałaMi80......Warszawa......38.......06.11.............. . . ....Bartuś Ann31..........Tarnów..........37 ......08.11.....duuużo.........Alicja karuczek.......Warszawa.....36.......08.11......+12 .......córeczka agnesa1983....Poznań.........37.......09.11.....57+14 ........Kubuś Aneta30........Kraków.........36.......09.11.....53+17.. .......Synek elwira elwira...Rzeszów.......37......10.11......65+11.........córk a Małgorzata....Wrocław........38......10.11.....64+11... Juliusz-Tomasz Jokasta...Gdynia.........37......11.11......58+14. ......Jeremi Tadeusz C.internautka..Poznań.......36......11.11......56+12 .....chłopczyk Marta1983.....Warszawa.....37......13.11??....65+14 ....Robercik **Vanilka**......Szczecin......36.......13.11.....50+23. .... .Hubercik fajnaaj..........Białogard......36......14.11.........+1 5.....Natalka? MarzenaMol....Wisła...........36...... 14.11.........+15.....Arturek mysza1980.....Warszawa.....36.......15.11......59+13. ... .. Zosia KarolinkaLinka..Gliwice.......36.......15.11......50+ 10........Natan Beata1987.......Śląskie.......36.......16.11.......62 +18 ....Zuzia pingusia_22.....Mielec........35.......16.11...... 44+8,5....Marika? magmall..........Warszawa....34.......16.11.......62 +11......Zuzia bonizz...........Opatów.......36.......17.11......66 +14.......Synek Yella.............Mielec..........34.......18.11.......6 6+10 .......Córcia lorinka...........Anglia..........36.......19.11...... .55+13......Zuzia dunia26.........Kraśnik/Lublin.35......20.11.....dużooo ......Kubuś kaaczuuchaa...Lublin............35.....20.11.......66 . .......Damian kajtoch.........Kraków...........35.....20.11......53+ 10 ........Córka anabelkaaa.....Garwolin........36......21.11..... 48+17,5 .....syneczek mała_agatka....Łódź............34......25.11......65-5 +10,5...Franek elus..............Międzyrzecz...33......20.11......55+ 9,5........Adaś maminka1.......Łódź............34......27.11..... 53+9,5........Córka Zaczatowana...Warszawa.....35......27.11.....49+10...... ..Syn-Adaś? Maja_21.........Kielce..........32......29.11.....64+ 2+10 ..Wiktorek mucha...........Warszawa.....32......30.11.....bu.... ..........córka NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię 01.Marsjanka...Śląskie...19.09....35....SN.....2390g ....51....TOMUŚ 02.Balbin......Warszawa..17.10...36....CC....1824g.....4 4....KUBUŚ 03.Milla........Warszawa..17.10...38...sn(?)...3500g.... .57....MACIUŚ Hej dziewczyny! Ja już bym chciała urodzić..dobija mnie to czekanie...już chce mieć to za sobą Synek mojej siostry jest taki cudny..ja już chcę tulać swoją Amelkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babulce:) ja dopiero dotarłam ze 30min.temu do doma:O od 8rano pojechałam na badania do luxmedu,to już ostatnie jakie gin.zalecił no chyba że zdążymy jeszcze z posiewem bo dziś kończę globulki na tego cholernego paciorkowca więc 2tygodnie od ich zaprzestania robi się znów posiew. Po badaniach musiałam na wizytę do okulisty:O i klops mam zmiany,nacieki już w rogóece stąd to moje okropne pogorszenie wzroku,bez okularów(dopiero co przepisanych) widzę wszystko przez mgłę:O :( i to przez to straszne zapalenie które miałam i nadal mam ale złagodnaiło,do tego rogówka i ciąża pogorszyła wzrok i może ale nie musi mi się cofnąć to jak teraz źle widzę 😭 mam dalej 2rodzaje kropli i maść i jutro znowu do niej bo jej się nie podoba:( a do tego pocieszyła mnie jeszcze tak,że jeśli lekarze głównie mój gin.nie stwierdzi wskazania do cesarki jak mu napisała ona to po porodzie będę widziała jeszcze gorzekj rety!!przeraziłam się bo ja jak krecik tak nagle zaczęłam widzieć przy ttym zapaleniu:( Wracając z luxmedu weszłam obok do ciucholandu i znowu trochę zaszalałam i kupiłam dzidziulowi parę ubranek m.in dresiki dwa komplety super i sobie torebkę nówkę z atmosphire:) jedna rzecz która mnie dziś pocieszyła. Do tej pory od rannych badaniach jestem na czczo tyle głodowałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile powiedz a tej koleżanki dzidzia jeśli urodziła w 36t.c to pewnie mała pod inkubatorem nie???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAG A........ IMIĘ Daffodile.......Wojkowice.....39.......29.10.....56+14.. .. ..Lilianna Joasiella..........................38........01.11... .56+ 8.........Córka? Patuniaa........Anglia..........38........01.11.....60+20... ....Julia Zuzanna_........................38........01.11...... ...Niespodzianka Kasika1.........Rzeszów.......39.......02.11.....64+1 6 ...Karolinka mother.........Warszawa......38.......04.11.....62+12... . Kacperek agniesza26.....Lublin..........38.......04.11.....53+25. .... . .Olafek **ewelka**......Poznań.........38.......05.11........+17 . ......Nadia? Kasiula82.......Cieszyn........38.......06.11.....54 +11,5....Amelka happymama....Irlandia........38.......06.11......65+13.. . .....Zuzia Green_Gable...Szczecin.......38.......06.11.....65+dużo. ... Mikołaj MałaMi80......Warszawa......38.......06.11.............. . . ....Bartuś Ann31..........Tarnów..........37 ......08.11.....duuużo.........Alicja karuczek.......Warszawa.....36.......08.11......+12 .......córeczka agnesa1983....Poznań.........37.......09.11.....57+14 ........Kubuś Aneta30........Kraków.........36.......09.11.....53+17.. .......Synek elwira elwira...Rzeszów.......38......10.11......65+12.........córka Małgorzata....Wrocław........38......10.11.....64+11... Juliusz-Tomasz Jokasta.........Gdynia.........36......11.11......58+12. ......Synek C.internautka..Poznań.......36......11.11......56+12 .....chłopczyk Marta1983.....Warszawa.....37......13.11??....65+14 ....Robercik **Vanilka**......Szczecin......36.......13.11.....50+23. .... .Hubercik fajnaaj..........Białogard......36......14.11.........+1 5.....Natalka? MarzenaMol....Wisła...........36...... 14.11.........+15.....Arturek mysza1980.....Warszawa.....36.......15.11......59+13. ... .. Zosia KarolinkaLinka..Gliwice.......36.......15.11......50+ 10........Natan Beata1987.......Śląskie.......36.......16.11.......62 +18 ....Zuzia pingusia_22.....Mielec........35.......16.11...... 44+8,5....Marika? magmall..........Warszawa....34.......16.11.......62 +11......Zuzia bonizz...........Opatów.......36.......17.11......66 +14.......Synek Yella.............Mielec..........34.......18.11.......6 6+10 .......Córcia lorinka...........Anglia..........36.......19.11...... .55+13......Zuzia dunia26.........Kraśnik/Lublin.35......20.11.....dużooo ......Kubuś kaaczuuchaa...Lublin............35.....20.11.......66 . .......Damian kajtoch.........Kraków...........35.....20.11......53+ 10 ........Córka anabelkaaa.....Garwolin........36......21.11..... 48+17,5 .....syneczek mała_agatka....Łódź............34......25.11......65-5 +10,5...Franek elus..............Międzyrzecz...33......20.11......55+ 9,5........Adaś maminka1.......Łódź............34......27.11..... 53+9,5........Córka Zaczatowana...Warszawa.....35......27.11.....49+10...... ..Syn-Adaś? Maja_21.........Kielce..........32......29.11.....64+ 2+10 ..Wiktorek mucha...........Warszawa.....32......30.11.....bu.... ..........córka NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię 01.Marsjanka...Śląskie...19.09....35....SN.....2390g ....51....TOMUŚ 02.Balbin......Warszawa..17.10...36....CC....1824g.....4 4....KUBUŚ 03.Milla........Warszawa..17.10...38...sn(?)...3500g.... .57....MACIUś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałyście wiadomości? w berlinie urodziły się sześcioraczki każde waży ok 900 gram. Urodziły się w 6 m-cu ciąży. Na szczęście wszystko z nimi ok. Ale muszą być maciupkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje że w 36 tyg jeśli się dzieckourodzi to nie dawaja do inkubatora. No tylko jeśli jest coś nie tak. Ja rodziłam w 36 tyg i mała ważyła 2350 i miała 50 cm. A te sześcioraczki to naprawdę małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też chciałabym już urodzić ale wiem że didek wyjdzie jak będzie miał na to ochotę.Mam już dość ciągle opuchniętych nóg, rąk i w ogóle wszystkiego!!Strasznie ciężko się czuję ale jeszcze tylko 3 tygodnie i znów wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka zapewnie nie przez wagę ale i inne czynniki leżała w inkubatorze. Teraz urodziła dziewczyna która miała termin na listopad w 36 tyg i mała nie leży w inkubatorze ważyła 2700 waga jest mała ale płucka wszystko ok rozwinięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena jeszcze 3 tyg i będziemy narzekać na ciągnące szwy, na płacz dziecka, na brak czasu dla siebie, ba brak snu itd :P Ale silne jesteśmy damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam nadzieje że moje maleństwo będzie grzeczne i nie będzie płakać :-). No wkońcu musi mieć coą po mamusi :-). Ale u mnie piękna dziś pogoda. niech tak bedzie cały czas. Bo ja nie chcę zimy :-). Dziewcznyyy a napiszcie mi np za ile kupiłście ciuszki dla małej w sklepach z używana odzieżą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry;) jestem wykonczona :O mam dzisiaj dziwny dzien. Wszystko mnie boli! mam trochę napuchnięte stopy :( jakis taki dzien... chciałam skorzystac z tego, że M szedł do pracy na popołudnie, więc wybraliśmy się do ikei i świata dziecka, ale nawet nie chciało mi sie za duzo chodzic. Kupiłam tylko to, po co pojechałam i teraz muszę odpocząć! myslałam, że w taką piękną pogodę wybiorę się na spacerek, ale powiem szczerze- nie dam rady sama!! M wraca ok.18, więc razem wieczorkiem na chwilę wyjdziemy... Daff- ja nie mam pojęcia w co ubiorę małą na wyjście. Powiem szczerze, ze nie mam takiego cienszego kombinezonu, tylko typowo zimowy i to trochę większy, bo 62-68... podejrzewam, ze Zosia sie w nim utopi. Ale jesli będzie cieplej, to mam taki śpiworek do fotelika, więc w to ją zapakuję, okryję kocykiem i chyba wystarczy. Beata- ja w zależności od tego, co kupowałam- płaciłam różnie. Mam niedaleko super sklep z odzieżą używaną dziecięcą. Np za body płaciłam 7-12 zł (zależy od marki) a za pajacyki ok 10-15zł. Sukieneczki tez w takich cenach... maks.20 zł. I wszystko naprawdę świetnej jakości;) zapomniałam napisać, ze wczoraj widziałam sie z moją położna. W szpitalu bielańskim cisza i spokój;) MałaMi- info dla Ciebie- nie szykuje się tam żadne zamknięcie! Podobno ruch sie trochę zmniejszył;) no i wreszcie mają oiom noworodkowy z prawdziwego zdarzenia! oczywiście lepiej, zeby sie nie musiał przydać!! Małgorzata...- na podróże z Maluchem naprawdę najlepszy jest fotelik! NAJWAŻNIEJSZE JEST BEZPIECZEŃSTWO!!! uwierzcie mi, ze zadna z Was nie chciałaby widzieć, co się dzieje z dzieckiem bez fotelika podczas zderzenia :O ja z racji swojej pracy niestety juz widziałam... :O poinformowałam męża, ze dzisiaj nie gotuję obiadu... Źle się czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata każdy maluch płacze :) Ale są takie co płaczą tylko na jedzenia i takie co płaczą z byle powodu :D Pociesz się tym że z regóły na początku noworodek praktycznie cały czas śpi jakieś dwa tyg pierwsze więc będziesz mieć troszkę czasu żeby dojść do siebie. Ja się nie wypowiem co do takich ciuszków bo nie kupowałam wogóle dostałam po bratanicy, część tych które ja jej kupowałam są z metkami jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie gołąbki albo fasolka po bretońsku A na pierwsze była pomidoróweczka :) Posprzątałam w kuchni bo bratowa była z małą nic nie porobiła tylko nabałaganiła :D hi hi hi. No ale wybaczam jej :P Idę teraz na spacerek z mamą do apteki po pojemnik na siuśki i po pieczywko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:)🌻 Wczoraj jak pisalam bylam sobie w sklepie, jejku ale suuper:)hehe micha mi sie cieszyla az ludzie sie za mna ogladali:P kochane doradzcie mi czy kupilam dobre pampersy(bo zamiast sobie spisac jakie Wy tu doradzalyscie pojechalam w ciemno) PAMPERS NEW BABY 2-5KG 43szt. specjalnie wzielam taka mala paczke zeby na poczatku nie targac sie z duza najwyzej mi dowioza! dzis bylam na ktg i na badanku:)wszystko dobrze zaczynam sie bardziej rozwierac mam juz na 1,5palca rozwarcie:)takze w pazdzierniku napewno urodze!bardzo boli mnie krzyz i kosc ogonowa ale to z powodu rozwierania sie szyjki:) w srode kolejne ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza, ja myślę, ze na pewno te pampersy będą dobre, bo raczej nie urodzisz malucha powyżej 5kg :P ja kupiłam jedną paczkę huggies newborn właśnie 2-5kg, a drugą paczkę pampersy 3-6kg. Nie kupuję wiecej, ponieważ w każdej chwili można dokupić, a nigdy nie wiadomo jak skóra dzidziusia zareaguje na pieluchy. To moje zdanie. Fajnie musiałaś się czuć wsród takiej ilości ludzi, co:) skoro mowisz, ze jeszcze w październiku urodzisz, to nieźle moja droga!! całe 11dni masz :P oj dziewczynki;) zaczynamy się sypać.... każda tylko rozwarcie, bóle, wody, czop itd... ale jazda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia Ty naprawde jestes bidulka z tymi oczkami, szkoda mi Ciebie:( ale bedzie dobrze zobaczysz!! myszko widze ze humorek kiepski!przesylam odrobine swojego pozytywizmu i usmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mysza!!widze ze chyba ciut humorek sie poprawil:) jeszcze sie ogladali bo wszystko mam na siebie za male i wygladalam hehehe strasznie wszystko takie opiete ale łoj tam nic na to nie poradze juz za pozno zeby cos sobie kupic a przez 8miesiecy lezenia tylko wymienialam pidzamki:)no i spodnie zeby miec w czym do gin. pojechac heher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×