Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Za niedługo będzie na naszej stronce zdjęcie mojego brzuszka ale troche na nim widać rozstępów ale próbowałam to zatuszować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kobity nie zostałam w szpitalu, bo mam małe rozwarcie, mam nad tym popracować:P W czwartek mam się stawić i w piątek o 8.30 cesarka. Cieszę się, że jeszcze 4 dni spokoju, a pozxa tym w piątek jest 24, więc i Kacpi i Karolina będą urodzeni 24:) Na ktg pisały mi sie regularne skurcze,w pierwszej ciązy pewnie bym myślała, że to już, ale teraz wiem, że to jeszcze nie TE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że się boje, ale już wiem czym to pachnie, jestem przygotowana. Zresztą jest mi już tak ciężko... Mała ważyła dziś 3700 ciekawe o ile myli sie usg?!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, pewnie zalezy od sprzetu, ale zwykle o ok.300 g:) a co sie stalo ze musisz miec cesarke?chociaz Ty chyba wolisz to niz rodzic SN z tego co pamietam nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beaty brzucholek :) Kasika myślę że sama świadomość że w piątek o 8.30 będziesz mieć cesarkę jest straszna. Ja nie chciałabym wiedzieć hihi lepiej dostać skurczy i jechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam jak moja siostra poszla na cesarke (maly sie źle ulozyl), byl 2 maj a mieli ją ciac 4 maja. Tymczasem wyjeli jej dziecko juz godzine po przyjeciu bo okazalo sie ze ma rozwarcie...ale wszyscy bylismy zdziwieni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff- Mam cienką macicę w miejscu poprzedniego cięcia i lekarz się boi, że może nie wytrzymać parcia. Powiem Wam, że jak mnie dzis badał i tak przyciskał, to taki lekki ból czułam, aż się sama przestraszyłam. Marta no co Ty, ja się cieszę, wolę wiedzieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi to ja bym się bardziej bała niż cieszyła bo już wiadomo wszystko :D Ja to zawsze wolałam lecieć na spontanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta🌼 Daffodille🌼 dziękuję za współcucie:) Kasika to jak to bo nie kumam,masz popracować nad rozwarciem??ale poco do cesarki,nie rozumiem:) koleżanka mi mówiła {2dzieci] że czopu nie da się pomylić i będziemy na pewno wiedziały że to on:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie idzie na wywolanie to tez jest bez sensu. Ja poszlam 4 wrzesnia. Nikt nie wiedzial kiedy beda mi wywolywac.z jednej str fajnie bo jechalam przygotowana ze wszystkimi rzeczami.a z drugiej glupio tak zcekac na decyzje lekarzy, Dobrze ze na 2 dzien Olaf sam zdecydowal sie wyjsc:) Na porodowce byla tez dziewczyna ktorej wywolywali porod przez tydzien i nie miala ani jednego skurcza;) nic na nia nie dzialalo, zadne kroplowki,żele-musiala nawet wykupywać za wlasna kase.I nie wiem kiedy urodzila bo jak wychodzilam to byla jeszcze w dwupaku:) biedna siedziala z gazeta na porodowce i sie nudzila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na spontan to musiałabym jeszcze poczekać, a tak jeszcze tylko 4 dni:D Żartuje oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez martus wolalabym wiedziec:)wczesniej!narazie mam na 30.10 jesli nie urodze wczesniej:) kasika no to super Ci ze juz wiesz ze w piatek bedzie mala karolinka noo w sumie nie taka mala:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troche długo to zdjęcie się ładowało ale przyjechali z meblami od teściowej i zachaczyli o rynne i troche się ułamała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika 1 mój mały ważył na przełomie 34 i 35 tyg. ok 2240 g. A czytałam gdzieś, że waga USG może się mylić +/- 10 % wagi podanej przez lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem wogóle ile moja mała waży bo mimo że jak miałam usg to mi nigdy nie mówili ile waży. Ale teraz usg mam w poniedziałek to może mi powiedzą i to napewno jest ostatnie usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz wielki brzuchol :) na tej fotce, ale już niedługo koniec, więc naciesz się nim Kasika :) ja niestety, a może na szczęście ( sama nie wiem) mam mały bębenek :) Kącik dzieciątka fajniutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ty masz taki ten brzuch szpiczasty i duży. nie dziwie się że musisz go podtrzymywać :-). A ja za to mam takie jajko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem się zapytam bo bym chciała wiedzieć. Powinni sami od siebie mówić ale wiadomo jacy są lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika ale masz brzuniooo taka zgrabniutka jestes:)!!super mam identyczne lozeczko:) co do usg to ja mialam w tamta srode w sobote jeszcze takie bardzo szczegolowe i dzis takie szybkie sprawdzajace stan wod polodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika! no cudny brzunio! a jakie nóżki zgrabniutkie :D lorinka- ja nie mam pojęcia jeszcze ile pic tej herbatki i tego wiesiołka... Mam się z Millą skontaktować, to mi powie;) Beata- jesli masz wydruk z usg z różnymi wymiarami, to tam powinna byc tez przypuszczalna waga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×