Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

co do wynajmowanego mieszkania jeszcze to my nie mamy swoich mebli tylko (albo az) a reszte mamy swoje cale rtv i agd:) meble gdybysmy chcieli kupic to nie mielibysmy gdzie je wstawic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka najlepiej chyba poczuć ulgę przy oddychaniu po obniżeniu brzucha, ale z drugiej strony jak ciśnie na pęcherz :( Ja miałam bardzo wysoko brzuch teraz mam niżej... Zrobiłam przed chwilką foty zaraz wyślę na pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Piła to już kompletnie nie dla mnie :-o w ogóle za horrorami nie przepadam, nawet w Halloween. Za to zamierzam przeprać się za czarownicę i chodzić po domach z koszykiem zbierając cukierki, siostra z córką przyjeżdżają, więc będzie zabawa na całego i na porodówkę trafię w przebraniu czarownicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie Ressident'a:D wogole uwielbiam horrory i komedie i dramaty co ja mowie kocham wogole kino:) ale jesli chodzi o moje osobista definicje horroru to wole takie ktore moga byc realne takich sie wtedy naprawde boje i trzymaja dreszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo wlasnie dzieki Marta:D to juz wiem to chyba mi sie obnizyl bo ok 3 razy sie budze w nocy bo ide siusiu i wogole czesto zaczelam chodzic ale to jakos od 2tyg tak mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się przyznaję że z horrorów to raczej dla mnie porwanie kubusia puchatka jest już straszne:) nie moge oglądać, bo jak raz obejrzałam "egzorcyzmy Emily rose" to nie mogłam spać przy świetle a co dopiero po ciemku, pilę to tylko obejrzałam do pierwszych napisów:) czyli tytułu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka a mieszkasz w Polsce? w twoim miescie jest ten zwyczaj zbierania slodkosci? ale fajnie:) u nas tego nie ma (chyba ze zartowalas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mother :D Egzorcyzmy uwielbiam, tak samo jak wszelkiego innego rodzaju Opętania. To filmy dla mnie. Silent mi się podobało, bo jestem zagorzałą fanką gry o tym samym tytule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mother teraz to pojechalas:) wow "egzorcyzmy Emily Rose" sa na faktach a to juz wogole najwyzsza polka strasznych filmow zzzzz ... nie odwazylabym sie obejrzec czegos takiego w ciazy , to jest prawdziwy horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam wlasnie o tej emili ross ze jest straszny ten film,mi sie podobaja filmy o mutantach :) np."zejscie" lub "zly skret" ale ta emili musze se zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że jestem z Polski, nie wiem czy jest ten zwyczaj, Polska to kraj radykalnie klerykalny i ciężko tu o dobrą zabawę, bez urazy :) My zamierzamy łazić po domach, mieszkam w okolicy gdzie same domki, więc o tyle łatwiej, z ubiegłych lat pamiętam, że zawsze ktoś przyszedł. Może ulice w dyniach i straszydłach nie toną, ale i tak da się odczuć halloween.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc właśnie po obejrzeniu( a był to jedyny pierwszy i ostatni horror) miałam różne dziwne zdarzenia i sny i koszmary generalnie, więc dla tak miękkiej psychicznie osoby to były za duże przeżycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wam teraz coś dziwnego napiszę, że egzorcyzmów nie mam na półce z horrorami i też go za takiego nie uważam. właściwie nie mam przypisanej kategorii do tego filmu może "na faktach". Nie ma w nim nic strasznego, w sensie, że możecie podskoczyć ze strachu, wszystko jest jasne i klarowne, polecam. Uwielbiam scenę w stodole, jest po prostu piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaMB1
i tak źle i tak nie dobrze :/ ale mojego M nie da sie zmusić do wyprowadzi od jego rodziców. Juz próbowałam nawet sama sie wyprowadzałam - nic :/ to cierpię dalej. Zuzanka- znalazłaś gdzie to z tymi kontakatami - bo ja nie :? mam tylko szuka a po naciscięciu pojawa sie szukanie kontaktów lub wypiowiedzi ale dodaj nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazasz ze egzorcyzmy te na faktach nie sa straszne? nie przeraza cie to? mnie tak... dla mnie horrorem nie jest film ktory jest bajka nierealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej właśnie sprawdziłam mój suwaczek:) 8 dni do porodu:) moja siostra urodziła cc 17 dni po terminie więc może ja się załapię na grudzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gram? to mało powiedziane, uwielbiam! gta na konsoli dosłownie cudeńko, silent i wszystkie inne dziwne rodzaje przygodówek, uwielbiam doom i gothic, w grach nie mam tych ulubionych albo mniej ulubionych, walę we wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaMB1
hihihi ja tam horrorów nie oglądam - boję sie i potem mam koszmary w nocy taki ze mnie struś od razu wychodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też horrorów nie lubię. zdecydowanie nie dla mnie. mother dobrze ze się odezwałaś bo już miałam się pytać czy może nie urodziłaś w "międzyczasie". no my mieszkaliśmy na wynajmowanym 3 lata. ale od marca zdecydowaliśmy sie przeprowadzić do rodziców R. skzoda tylko że nie wiedzialm wtedy o ciąży! na pewno byśmy zostali w mieście :( resztę historii pisalam nie raz....ale teściowa chyba zaczyna dostrzegać ze jestem w ciaży!!! już mi nie proponuje kupowania ubrań "dla szczupłych od chinków na rynku" :P no jakby nie patrzeć chuda to zdecydowanie nie jestem :P :D :D co do znieczulenia to nie wiem. u mnie w szpitalu nie ma znieczulenia na życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja Was podziwiam :) Bałabym się oglądać takie filmy ogólnie przerażają mnie drastyczne sceny póxniej mam problemy ze snem wyopbrażenia jakieś zostają że ktoś w domu chodzi albo coś :) Wysłalam już fotki z dziś na maila :D Ciekawe ile jeszcze zdjęć w ciąży będę mieć. Najgorsze jest to że sama sobie się nie podobam :( Mam na sobie rozciągnięte dresy, koszulke szeroką i brzydkie włosy :( ALe po co mam się stroić skoro w domu siedzę i nigdzie się nie ruszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Idę dziś do lekarza, zostało mi do terminu 2 tygodnie, ale nie wiem czy dotrwam. Czuję się już bardzo słabo, jak pisałam wczoraj obnizył mi się brzuch, czy to rzeczywiscie jest zwiastun bardzo bliskiego porodu? Vannilka, nie przejmuj się..mi tez czasem dziewczyny nie odpisują- ostatnio przybylo wiele nowych dziewczyn i sama już się gubię w tym wiec nie dziwię się, że pamięta sie przede wszystkim dziewczyny, które mają dużo czasu na pisanie. Karola Tu jesteś z TRójmiasta? Dokładnie skad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Adasia*
witam was dziewczyna..ja tez listopadowka. Niestety mam wielki problem!!! niewiem co mam zrobic...otorz 2 dni temu wyczulam cos pod pacha, moga to byc wezly chlonne- boli przy dotyku ja cholera. CZY MOZE TO ZAGROZIC CIAZY? naczytalam sie o tych roznych rzezach jakie moga to byc...boje sie strasznie. Czy musze isc do lakarza? jak tak to do jakiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka tą scenę w stodole jak i niestety wile innych pamiętam bardzo dobrze:( i jak pomyślę o tym filmie to mi taka zimna jaszczurka po plecach biega jednak wolę coś z gatunku cartoon network lub mini mini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MajkaMB1, po lewej stronie masz zakładki "Poczta""Kontakty" i w te kontakty właśnie wchodzisz, mam nadzieję, ze to to, ale chyba tak, bo ejst tam z boku dodaj kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mother jesteś urocza :D Vanilka, ale to, że nie uważam tego filmu za horror nie umniejsza jego genialności, bo kocham ten film, oglądałam z 5 razy, ale jakoś nie umiem go sklasyfikować do horrorów, może dlatego, ze z horrorami kojarzą mi się zombie i inne truposzczaki. Lubię filmy o wampirach" Blade wieczny łowca całą serię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaMB1
mała agataka - a dogadujesz sie z teściami? Mieszkacie razem tzn. macie wspólną kucnię i łazienkę? Bo u nas niby mamy osobne (od 6 miesięcy) ale i tak mi ciagle zaglaaja a co robisz? A czuję zę cos smażysz, ooo coś Ci sie przypala i tak w kółko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokasta mnie brzuch sie obiżył ok 2 tyg. temu a nie zanosi się ani na szybki poród ani na terminowy:) alę w każdym przypadku może być różnie, spokojnie przyjdzie czas maluch sam wyskoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×