Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

właśnie sobie przypomniałam, ze dokładnie rok temu byłam z mężem na wakacjach w egipcie....oglądam zdjęcia... jaka byłam....szczupła!!!! moze nie laska jakas, ale w porównaniu z dzisiejszym wyglądem- szok!!! czy to jeszcze kiedys wróci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj ile komplemenciorów mi się zebrało hihi aż mnie połechtało :P :D baaardzo dziękuję;) zwłaszcza teraz mi milej kiedy już czuję się jak armata buuuu😭 i taka nie atrakcyjna gruba fuj bubububu:O już nie mogę doczekać się kiedy tylko bede mogła wziąć się za siebie,odchudzańsko pełną parą... z tym goleniem to lusterka używałam póki dałam rade a teraz już i ono nic nie daje więc walę po omacku:P o dziwo jeszcze się ni razu nie zacięłam a i wychodzi mi dokładnie ale to pewnie zasługa maszynki z 5cioma ostrzami!!!:D mąż nie raz mi chce pomóc i sam mnie ogolić ale tam na tyle wrażliwe miejsce że balabym się jego ingerencji tym bardziej że ja golę totalnie każdego włoseczka z tych okolic żeby był zupełnie łysy siapuszek i pupcia:P :D Zuzanka pokoik strasznie mi się podoba ale już to tamtym razem pisałam jak były na garnku a taka wnęka w ścianie cholernie by mi się przydała:) wielkie brawa dla męża za ten cały wystój :) ja łózeczko już dawno mam rozłożone a dopiero niedawno go wypełniłam,posciel obleczona tylko kłaść małego:) ale póki co wszystko dobrze nakryte wielka narzutą że nie wiadomo czy to łóżeczko no i się nic ne kurzy:) teraz zmykam choć miło się czyta ale muszę szykować się do lekarza,prysznica waklnąć,włoski umyć wyprostować,makijazyk pierdyknąć i w drogę po 13ej :) do wieczorka:) odezwe się po powrocie...no i bede wiedziala jaka decyzja z cesarką czy naturalny poród:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak szybko dziewczyny bo muszę lecieć do domu. ja juz po usg i jest wszysko w porządku. Nie wiem ile mała waży ani nie znam wymiarów bo dopiero jak pójdę na wizytę to dostane wyniki. Ale lekarz powiedział że jest ok. I na 100 % to dziewczynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ale mi narobiłaś apetytu na ciasto, chyba zaraz upiekę jakiegoś murzynka albo babkę piaskową, bo aż mnie skręca, ale niestety :( cukierni pod nosem nie mam, a ciastek z pudełka mam dość. Brzuch mi dzisiaj coś często twardnieje, ale nie towarzyszą temu na szczęście żadne bóle, jutro do gina, więc mam nadzieje, że czegoś się dowiem :) Dunia ha ha ha, dobrze, że mam mały brzuchol z tego właśnie względu, że jeszcze coś tam widzę, ha ha ha. Wyobrażam sobie jak zajefajnie musiałaś wyglądać :) Zuzanka trzymaj się i nie stresuj, zobaczysz, że jak tylko zobaczysz swojego maluszka, do razu Ci wszystko przejdzie. Ja narazie się trzymam, ale do terminu mam kupę czasu 25 dni :). A Ty powinnaś odpoczywać :) Maleństwo powinno się werandowac około 3 tyg po porodzie przez kilka dni, a dopiero później na spacerek, a jego długość uzależnić od pogody, temperatury itd. A co do imienia, my jeszcze nie mamy wybranego, ciągle się o to sprzeczamy. Ja chcę Jasia albo Wojtka, mąż Wiktora albo Mikołaja i nie ma porozumienia :( lewatywę będę chciała sama sobie zrobić w domu, ale jak nie zdąże, to cóż, w szpitalu :( Patuniaaa, Beatka mi także ostatnio zwiększyła się ilość wydzieliny, ale nie towarzyszy temu nic nieprzyjemnego, żadne pieczenie, czy cos w tym stylu, tylko sam fakt, że wypływa :P błe **vanilka** ktoś usuwa posty, więc skoro został Twój przeoczony to może go nie ma. Jakaś niedobra osoba tu buszuje, eh :( Co do Garnka, to zgadzam się z Zuzanką, że fajniej było i prościej z takim właśnie albumem zdjęć, ale niestety. Szkoda, że ktoś tam buszował. :( bo teraz trzeba się trochę bawić przy tej poczcie :( Karola ja mam tylko ubranka, kosmetyki itp przygotowane, resztą zajmnie się mąż, jak ja będe w szpitalu ( wszystko poprane, poprasowane, tylko ułożyć wystarczy), złoży łóżeczko, założy pościel itd. :) Ah, i dywan upierze :) Daff jak rodziłaś Olafka, to przed terminem, po, czy w terminie? Jak to było, bo chyba gdzies przeoczyłam, jeśli pisałaś? Agatka, żebyś tylko zdążyła z tymi porządkami :P ja wolałam wcześniej wszystko porobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanko lozeczko nie jest za ciemne a wrecz gdybym miala wybierac to tez wolalabym takie ciemniejsze jest stylowe i wyglada rewelacyjnie:) zas co do lewatywy ja w domku nie bede robic u nas robia w szpitalu za zgoda pacjentki:) leppiej zrobic jak powiedziala polozna poniewaz porod sie nie zacznie jak jelita beda pelne:) kobitki co do golenia to ja po omacku hehe nigdy nie stosowalam depilacji woskiem bo sie balam bolu ale po urodzeniu z tego skorzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też robią za zgodą pacjentki, no cóż, chciałam sama jak się uda to zrobię jak nie to poproszę o lewatywę w szpitalu i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciemne łózeczka mają swoj klimat :) Mnie się bardzo podobają szkoda że mamy jasne meble :( Dziewczyny powpisujcie na poczcie siebie do kontaktów i uzupełnijcie swoje dane w adresach będziemy miały wszystkie w jednym miejscu dostęp do każdej z nas :) Ja już uzupełniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*dodalam pare fotek *wiecie dziewczyny niewiem czy wy tez tak macie ale mi tak hormony szaleja ze az mi giry wala i co dzien wlosy sa tluste normalnie masakra no i cala spuchnieta jestem a najbardziej nogi do kolan wlacznie *a co do lewatywy to u nas w poznaniu daja do wypicia proszek wiec w dupke nic nie beda ladowac cale szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaMB1
zuzanka - do porodu chcę lewatywę a potem to nie bedzie mi miał kto zrobić choć pewnie bym chciała bo to spokój jest jak sie człowiek wyprózni i lepiej się czuję a parcię bedzie utrudnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam wlasnego mieszkania tylko wynajmowane i tez nie moge zmienic mebli ba nawet koloru sciany nie moge zmienic:/ ale co tam prtzyjdzie czas to bede na swoim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaMB1
Marta a gdzie to jest na tej poczcie? Bo ja tego znaleść nie mogę gdzie mam sie wpisac żeby mieć z wami kontakt????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaMB1
Vanilka - je mieszkam z teściami i wolała bym wynajmowac bo bardziej sie czujesz na swoim niż ja :/ Ja to nawet musze sie pytać kiedy pranie mogę zrobic bo może im pralka byc potrzebana a nie mamy swojej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po lewej stronie jest coś takiego jak szukaj kontaktów i tam jest dodaj :) można dodać swoje dane, a pod lupą możesz edytować bądź zerknąć na dane innej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam zdjęcia :) Zuzanka - śliczny pokoik!!! zwłaszcza łóżeczko baaaaaaaardzo mi się podoba :) ty też ślicznie wyglądasz :D Duniu - zdjącia super! co prawda na tym moim kompie n9ie dało sie większości otworzyć,ale jedno widziałm (ja mam neta bezprzewodowego, na kartę przez telefon i bardzo wolno sie dane ściagają a jak coś jest duzego to po prostu komp się zawiesza i już) postaram sie coś wysłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie dluugo mnie nie było do czytania mnóstwo więc po kolei: zaliczyłam w między czasie 2 wesela, potańczyłam, wzbudziłam duże zainteresowanie wiecie słonica podskakująca w rytm muzyki;) generalnie trochę jeszcze przytyłam po weselach razem to juz 15 kg! mam strasznie dużo pracy w domu, kończymy remont i zaczynamy następny:( mycie podłogi, okien, sprzątanie to nie jest sposób na przyspieszenie porodu:) 3 okna i 4 podłogi i nic! u mnie zanosi się na przenoszenie:) szyjka zamknięta! jeszcze ma 1,5 cm! żadnego rozwarcia! główka wysoko, a dziś na pocieszenie dzidziuś duuży i możliwe cięcie bo nie dam rady:( mam zrobić dokładne usg z pomiarem masy bobasa bo zanosi się na dużo kg. myślałam że będzie coś wcześniej miałam już regularne skurcze w nocy i ból pleców taki dziwny, i mdłości i nic!!! mały zrezygnował. brzuch mam nisko od prawie 2 tyg, ale po wizycie jak widać jeszcze daleko do porodu:( dostaliśmy wczoraj tylko(!!!) 4 torby ubranek więc znów mam pracy na kilka dni:) muszę przepakować torbę do szpitala bo ubranka spakowałam na 56 a tu moga być za małe:) mam wziąć takie chociaż na 60! dziś was trochę pomęczę wpisami mam chwile wolną:) o dziwo samopoczucie mi sie poprawiło i jest teraz super, mogę oddychać, jeść dużo, humorek dopisuje i z P sie lepiej dogaduję:) męczą mnie tylko hemoroidy, ale takie straszne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAG A........ IMIĘ Daffodile.......Wojkowice.....40.......29.10.....56+14.. .. ..Lilianna Joasiella..........................38........01.11... .56+ 8.........Córka? Patuniaa........Anglia..........39........01.11.....60+20... ....Julia Zuzanna_........................38........01.11...... ...Niespodzianka karola678........Gdańsk......39..........01.11.......... .FRANUŚ mother.........Warszawa......39.......04.11.....62+15... . Kacperek agniesza26.....Lublin..........39.......04.11.....53+28. .... . .Olafek **ewelka**......Poznań.........39.......05.11........+17 . ......Nadia? Kasiula82.......Cieszyn........39.......06.11.....54 +12......Amelka happymama....Irlandia........39.......06.11......65+13 ........Zuzia Green_Gable...Szczecin.......39.......06.11.....65+dużo. ... Mikołaj MałaMi80......Warszawa......38.......06.11.............. . . ....Bartuś Ann31..........Tarnów..........38 ......08.11.....duuużo.........Alicja karuczek.......Warszawa.....38.......08.11......+12 .......córeczka agnesa1983....Poznań.........37.......09.11.....57+14 ........Kubuś Aneta30........Kraków.........36.......09.11.....53+17.. .......Synek elwira elwira...Rzeszów.......39.....10.11......65+12.........córka Małgorzata....Wrocław........38......10.11.....64+11... Juliusz-Tomasz Jokasta.........Gdynia.........37......11.11......58+15. Jeremi-Tadeusz C.internautka..Poznań.......36......11.11......56+12 .....chłopczyk Marta1983.....Warszawa.....37......13.11??....65+14 ....Robercik **Vanilka**......Szczecin......38.......13.11.....50+25. .... .Hubercik fajnaaj..........Białogard......36......14.11.........+1 5.....Natalka? MarzenaMol....Wisła...........36...... 14.11.........+15.....Arturek mysza1980.....Warszawa.....37.......15.11......59+13. ... .. Zosia KarolinkaLinka..Gliwice.......37.......15.11......50+10. .......Natan Beata1987.......Śląskie.......37.......16.11.......62 +18 ....Zuzia pingusia_22.....Mielec........35.......16.11...... 44+8,5....Marika? magmall..........Warszawa....37.......16.11.......62 +11......Zuzia bonizz...........Opatów.......38.......16.11......66 +14.......Synek Yella.............Mielec..........34.......18.11.......6 6+10 .......Córcia lorinka...........Anglia..........37.......19.11...... .55+13......Zuzia dunia26.........Kraśnik/Lublin.36......20.11.....dużooo ......Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........37 (36?)....20.(24?)11..............Damian kajtoch.........Kraków..........37.....20.11......53+20 ........Córka anabelkaaa.....Garwolin........37......21.11..... 48+17,5 .....syneczek mała_agatka....Łódź............35......25.11......65-5 +13...Franek elus..............Międzyrzecz...33......20.11......55+ 9,5........Adaś maminka1.......Łódź............34......27.11..... 53+9,5........Córka Zaczatowana...Warszawa.....36......27.11.....49+10.... ..Syn-Adaś? Maja_21.........Kielce..........35......29.11.....64+ 12 ..Wiktorek MajkaMB1.......Rzeszów.......35.......29.11............. ..synek Rafałek mucha...........Warszawa.....32......30.11.....bu.... ..........córka NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię 01.Marsjanka...Śląskie...19.09....35....SN.....2390g ....51....TOMUŚ 02.Balbin......Warszawa..17.10...36....CC....1824g.....4 4....KUBUŚ 03.Milla........Warszawa..17.10...38...sn(?)...3500g.... .57....MACIUś 04.Kasika1...Rzeszów.....22.10...39...........3300g.... .50..KAROLINKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka wiec wspolczuje ci:/ rzeczywiscie jestem w bardziej komfortowej sytuacji, dla mnie liczy sie bardzo sfera prywatnosci mieszkajac z rodzicami lub tesciami wiem ze nia mialabym az takiego komfortu... w sumie mojego M rodzice mieszkaja ok70km od nas w malym miasteczku i jego tato znalazl jakas prace w naszym miescie i poprosil nas o zamieszkanie no a rodzinie sie nie odmawia i mieszka z nami od pon-ptk a to bardzo nas ogranicza bo moj M jest w domu o 18 a tesc o17 wiec tez nawet porozmawiac nie mozemy tylko dla siebie mamy niedziele... ciekawe jak dlugo to potrwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam foteczki :) Dunia ślicznie wyglądałaś w dniu ślubu, jak laleczka :) Zuzanka pokoik dla małej śliczny, podobaja mi się takie ciemne mebelki, ale ja niestety także mam jasne, więc i dla małego kupilismy jasne łóżeczko. A szafa wnękowa, super pomysł, wszystko w jednym miejscu :) Daff duma przyszła mamusia :) Myszka ładny brzuszek :) Ewelinka ale masz duży brzuszek :) fajne foteczki ze ślubu :) P.S. Agatka coś wiem o tej szybkości neta... :/ **Vanilka** nie zazdroszczę, bo pewnie trochę to Was krępuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie czuje czy obniza mi sie brzucho czy nie zawsze mialam nisko cala ciaze dobrze sie czulam i czuje nic mi nie dolega czasem zapominam ze jestem w ciazy jak leze bo tak mi dobrze:) ale chcialabym juz urodzic poprzytulac mojego synka ech tyylko bolu sie boje w naszym szpitalu nie ma znieczulenia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynajmowałam przez 3 lata i o tyle czułam się niekomfortowo, że praktycznie nie było nic mojego w mieszkaniu i nic z nim nie mogłam zrobić, u teściów czy rodziców nie zdecydowałabym zamieszkać się nigdy. Mimo, że kontakty mamy dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa wlasnie mialam zapytac:)ktoras pisala ze chce isc na PileV ja tez bardzo lubie ten film kiedys z moim poslzismy na maraton:D bylo swietnie;) teraz w kinach jest kolejna czesc i zastanawiam sie czy ten film mi nie zaszkodzi czy jak sie boje to boi sie tez dziecko niewiem jak to wplywa duzo osob mowi zeby lepiej nie ogladac strasznych rzeczy w ciazy sama niewiem :) Daff to chyba ty chcialas isc na ten film prawda... hmmm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh!!! widzę kolejne mamusie!!! GRATULACJE!!!! jakoś nie nadążam za wpisami co do 1 listopada to ja tam mogę rodzic, ale Kacper sie nie spieszy:) w końcu to Święto Wszystkich Świętych choc u nas się przyjęło, że to Święto Zmarłych, więc data dobra jak każda inna, i na porodówkach mniejszy tłok:) depilację przeprowadzam kremem, mniejsze ryzyko że sie potnę:) i oczywiście z lusterkiem:) co do garnka to wrrrrr..... poproszę o namiar mamcia98@wp.pl czemu ktoś sobie pozwala na takie rzeczy jak kasowanie postów i zdjęć które go nie dotyczą? nie lubię takiego zachowania. mój maluszek taki aktywny się zrobił, choć miejsca nie ma za dużo:) Marta , Daff, Aga do boju!!! no chyba że ktoś sie pospieszy i zrobi niespodziankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×