Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

a czy któraś z dziewczyn ma już przygotowane wszystko w pokoju dla maluszka np.rozłożone łolżeczko pościel?????a ile macie ciuszkow spakowanych dla maluszka do szpitala bo ja mam 3 pajace!!!i niewiem czy to niezamało ale wrazie czego zawsze ktoś z rodzini p[odrzuci mi więcej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam wszystko rozłożone i przygotowane, zdjęcia można zobaczyć. ewelka, to podaj emeila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka a wszystko za bezcen w sklepie ze starociami :) tak ostatnio się zastanawiałam czy przypadkiem nie za ciemno jest, ale przecież ściany są jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaMB1
karola - ja nie mam jeszcze nic w pokoju bo czekam aż mój kochany mąż wreszcie wyremontuje pokój dla dziecka - ciekawe czy zdąży przed jego narodzinami - penie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh Ja dzisiaj pościele już łóżeczko niech czeka może za bardzo się nie zakurzy :) Ewelka podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alila19@wp.pl ja z lozeczkiem czekam do narodzin moj maz powiedzial ze on je rozlozy jak bede z malenstwem w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia poki co ja daje rade sie jeszcze ogolic bez lusterka:) a co pare dni lece z kremem do depilacji, jest dokladniej :) dziewczyny ja tez mam smaki na slodkie,w ostatni miesiac tak mnie wzielo. Patunia myslalam ze to czop ale chyba jednak nie. Zreszta w sumie niewazne, wcale nie musi odejsc. Ja poprzednio nie mialam zadnych objawow zblizajacego sie porodu-ani czop ani wody mi nie odeszly. Po prostu zaczely sie skurcze i wyladowalam na porodowce:) Vanilko to normalne ze nie kazdy odpisuje kazdemu bo tak sie nie da, na pewno nikt nie pomijal Cie specjalnie, nawet tak nie mysl🌻 lozeczko mam rozlozone i ubrane od tygodnia tylko przykryte kocykiem zeby sie nie kurzylo. a ubranek do szpitala u nas sie nie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja łóżeczko mam skręcone, materacyk położony, ale pościel ma założyć mój mąż, jak będę w szpitalu... ewelka- jesli masz nowe łóżeczko, to proponuję Ci rozłożyć je trochę wcześniej, bo one mają dziwny zapach nowości, lakierów i innych... podobno lepiej rozłożyc wcześniej, zeby zapachy sie ulotniły z pokoju i maluch nie musiał ich wdychac... Zuzanka- fajnie, ze jestes;) mebelki ładniutkie;) ja lubie starocie;) Vanilka- nie jestes sama! nikt o Tobie nie zapomniał!! 🌼 🌼 🌼 ide na depilację dzisiaj... moze wystarczy do porodu :P Zosia ma czkawkę....buuuu nie lubie tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaMB1
mała agatka - to fakt jeszcze 5 tyg. przed nami to jeszcze trochę ten dwupak ponosimy :) Fajnie to ktoś wymyslił z tym dwupakiem - sprzedałam w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza, będzie Zosia? długo się zastanawiałam nad Zosią aż w końcu wymyśliłam Konstancję i Kornelię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nic nie mam dla dzidzi uszykowanie. łóżeczko nie kupione, komoda tylko skręcona i ubranka w nią powrzucałam poprane, ale nie wyprasowane. ale w następnym tyg się biorę. teraz byle do czwartkowej obrony i mogę sie brac za przygotownaia dla synka :) jejku jak mi się nie chce uczyć :( bleeeee ale jeszcze troszkę i będę miała koniec tego nudziarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza a czym sie depilujesz? woskiem? wytrzymasz!!?? Ogladam wlasnie zdjecia Zuzanka, pokoik malej sliczny! Bardzo oryginalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaMB1
Daff - jak Ty to robisz bez lusterka ??????? Ja to nie daję rady. Jakoś tam sobie radzę z tym lustekiem ale wygibasy straszne i umęczona potem jestem jak po długim energicznym spacerze. Muszę wypróbować Twój patent na krem - może faktycznie będzie dokładniej i co lepsze włosy potem tak nie rosną szybko :) Jak wróce z pracy wypróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze tylko, ze ja maszynki nie uzywam, bo niestety mam zbyt wrazliwą skórę... robią mi sie jakies krostki bleeee:( normalnie, to wosk, ale teraz w ciąży jechałam na kremie do depilacji... byłam całkiem zadowolona... dzisiaj ide na wosk, chociaz nie wiem, jak wytrzymam, bo w ciąży próg bólu mi sie zdecydowanie obniżył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia cudnie wygladasz na tych zdjeciach!! i jaka szczesliwa:) ja z urzadzaniem pokoikow dzieciom musze troche poczekac bo poki co wynajmujemy mieszkanie i nie moge tu wiele zmienic...nie moge wyrzucic mebli i zrobic po swojemu. Pewnie ze 2 lata tu jeszcze pomieszkamy i musze wytrzymac zanim wybudujemy nasza chatke na kurzej lapce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdjęcia później pooglądam i moze w końcu coś wrzucę, coś na czym będę miała też twarz a nie sam brzuszek. jakoś na garnku nie chciałam, ale teraz to już mogę :) właśnie się zastanawiałam czy mozna używać kremu do depilacji? do tej pory zawsze z maszynką szalałam, ale teraz trochę się boję. nic tam nie widzę a nie chciałambym czegoś "ciachnąć" sobie :P o i jeszce odstawiłam to lekarstwo od pani dr takj jak kazała. faktycznie to było uczulenie. na szczęście już jest ok :) i mogę spokojnie siedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka dam dobrą radę. Rozłóżcie wcześniej łóżeczko żeby zapach drewna troszkę uciekł żeby maluszek nie wdychał tego. Pościeli mąż jak będziesz w szpitalu ale warto wcześniej rozłożyć na prawdę. Co do golenia ja najpierw po omacku a później lusterko i resztę staram się dokładnie wygolić :D Musi to nieźle wyglądać hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka chyba rosna po kremie tak samo szybko neistety, ale 2-3 dni jest gladko:) a potem wystarczy poprawiac maszynka. sama maszynka ciezko sie tak dobrze ogolic:) poki co mimo brzucha widze to co trzeba zeby sie ogolic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff, ja chodzę na wosk juz od lat, więc moja skóra jest juz przyzwyczajona, ale teraz jest chyba bardziej wrażliwa :( po ciąży znowy zacznę regularne wizyty u kosmetyczki :) po takie wizycie mam spokój na miesiąc :D Zuzanka- tak, u nas będzie Zosia;) było mnóstwo koncepcji, ale mój mąż od samego początku Zosia i Zosia:) więc tak będzie;) dunia- zdjątka ślubne jak z żurnala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie! a nawet jesli sie zdarzy, to kosmetyczka go usunie....zresztą mi wrastały po maszynce :( teraz mam spokój;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie gole bez lusterka po omacku hehe a krostki mi tez kiedys sie pojawialy i to zalezy od maszynki chyba a jak sie ogole to potem mnie piczka swedzi i sie racham(drapie) ciagle :P a co do lozeczka to ja mam turystyczne wiec smierdziec drewnem nie bedzie :) ale jak by co to karton jest otwarty to sie wywietrzeje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×