Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Hej! :) Jak przewidziałam, jestem wykończona... ale humor mam wyśmienity po tej działeczce :) abcd123, mnie się przydarzyło w zeszłym roku coś podobnego. Byliśmy na wakacjach, miesiączka spóźniała się już drugi tydzień. Zrobiliśmy sobie bardzo forsowny wypad w góry (?25 km na piechotkę), no i na drugi dzień miałam silne i b.bolesne krwawienie... :( Nie robiłam testu, bo mam nieregularne miesiączki, nie szukałam lekarza, bo jakoś nie skojarzyłam wtedy i nie przejęłam się tym zbytnio... ale jak po czasie pozbierałam te drobne fakty do kupy (lekkie mdłości w drodze na wakacje - mdłości nigdy mi się nie zdarzały w czasie jazdy samochodem, bolące cycki ponad tydzień, duży wysiłek fizyczny, a potem bardzo bolesna i bardzo obfita \"miesiączka\"), to teraz wiem, że wtedy to było poronienie... Dość często zdarza się w tak wczesnym stadium ciąży samoistne poronienie... ale koniecznie idź do lekarza, bo krwawienie nie musi oznaczać od razu poronienia. 🌻 Karola, witam nową mamusię 🌻 Z tabelką nic nie kombinuj. Zaznacz tylko całość kursorem, naciśnij prawy przycisk myszy i skopiuj. Potem wklej w swojego posta i wpisz się w odpowiednie miejsce. Dasz radę :) Mucha, no wreszcie dajesz znak życia! Cieszę się, że wsio O.K. i że to tylko net robił psikusa 🌻 U mnie też jest twardnienie brzucha, większa ilość śluzu, lekkie bóle, jak na miesiączkę i silne kłucia szyjki. Więc skoro już prawie wszystkie na to samo narzekamy, to chyba tak ma być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za porady:):)ale dałam rade mężuś troche pomógł:)to do juterka ide już lulu jestem wykończona!!!spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleżałam troszkę, obejrzeliśmy Dżunglę na płycie i teraz idę pod prysznic. zmęczona jestem tak jakjuż dawno nie byłam. ale co tam. mnie na szczęście dziś szyjka nie kłuje, brzuszek też miękki jest więc raczej jeszcze pochodzę :) ja mam plan taki że na nastepny tydzień bierzemy sie do roboty i zaczynamy starania o wyjście Franka :)nie chcę żeby tam do terminu siedział. lekarz mówi ze jest wiekszy niż wskazuje na to jego wiek, rozwinięty też szybciej, wiec nie ma przeszkód żeby spokojnie w 37 tygodniu rodzić :) w sobotę odstawiam leki więc może coś sie ruszy. ale na razie ma tam być , bo mamusia musi najpierw pracę obronić :P mucho - fajnie ze sie odezwałaś :) agnieszko - to super że masz już babcię u siebie :) na pewno będzie ci bardzo trudno, ale ty silna kobieta jesteś więc dasz sobie radę :) niezła historia z tymi zębami :P abcd - najlepiej będzie jak przejdziesz się jak najszybciej do lekarza. żadnego krwawienia w ciaży nie wolno lekceważyć. ja nie miałam takiej przygod przez całą ciążę, ale na samym jej początku lekarka bardzo mnie uczulała na wszelkie krwawienia czy plamienia. jeśli takowe miałyby miejsce to miałam natychmiast jechać do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAG A........ IMIĘ Daffodile.......Wojkowice.....40.......29.10.....56+14.. .. ..Lilianna Joasiella..........................38........01.11... .56+ 8.........Córka? Patuniaa........Anglia..........39........01.11.....60+20... ....Julia Zuzanna_........................38........01.11...... ...Niespodzianka karola678........Gdańsk......39..........01.11.......... .FRANUŚ mother.........Warszawa......38.......04.11.....62+12... . Kacperek agniesza26.....Lublin..........39.......04.11.....53+28. .... . .Olafek **ewelka**......Poznań.........39.......05.11........+17 . ......Nadia? Kasiula82.......Cieszyn........39.......06.11.....54 +12......Amelka happymama....Irlandia........39.......06.11......65+13 ........Zuzia Green_Gable...Szczecin.......39.......06.11.....65+dużo. ... Mikołaj MałaMi80......Warszawa......38.......06.11.............. . . ....Bartuś Ann31..........Tarnów..........38 ......08.11.....duuużo.........Alicja karuczek.......Warszawa.....38.......08.11......+12 .......córeczka agnesa1983....Poznań.........37.......09.11.....57+14 ........Kubuś Aneta30........Kraków.........36.......09.11.....53+17.. .......Synek elwira elwira...Rzeszów.......38......10.11......65+12.........córk a Małgorzata....Wrocław........38......10.11.....64+11... Juliusz-Tomasz Jokasta.........Gdynia.........37......11.11......58+15. Jeremi-Tadeusz C.internautka..Poznań.......36......11.11......56+12 .....chłopczyk Marta1983.....Warszawa.....37......13.11??....65+14 ....Robercik **Vanilka**......Szczecin......37.......13.11.....50+23. .... .Hubercik fajnaaj..........Białogard......36......14.11.........+1 5.....Natalka? MarzenaMol....Wisła...........36...... 14.11.........+15.....Arturek mysza1980.....Warszawa.....37.......15.11......59+13. ... .. Zosia KarolinkaLinka..Gliwice.......37.......15.11......50+10. .......Natan Beata1987.......Śląskie.......37.......16.11.......62 +18 ....Zuzia pingusia_22.....Mielec........35.......16.11...... 44+8,5....Marika? magmall..........Warszawa....37.......16.11.......62 +11......Zuzia bonizz...........Opatów.......38.......16.11......66 +14.......Synek Yella.............Mielec..........37.......18.11.......66+11 .......Córcia lorinka...........Anglia..........37.......19.11...... .55+13......Zuzia dunia26.........Kraśnik/Lublin.36......20.11.....dużooo ......Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........37 (36?)....20.(24?)11..............Damian kajtoch.........Kraków..........37.....20.11......53+20 ........Córka anabelkaaa.....Garwolin........37......21.11..... 48+17,5 .....syneczek mała_agatka....Łódź............35......25.11......65-5 +13...Franek elus..............Międzyrzecz...33......20.11......55+ 9,5........Adaś maminka1.......Łódź............34......27.11..... 53+9,5........Córka Zaczatowana...Warszawa.....36......27.11.....49+10.... ..Syn-Adaś? Maja_21.........Kielce..........35......29.11.....64+ 12 ..Wiktorek MajkaMB1.......Rzeszów.......35.......29.11............. ..synek Rafałek mucha...........Warszawa.....32......30.11.....bu.... ..........córka NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię 01.Marsjanka...Śląskie...19.09....35....SN.....2390g ....51....TOMUŚ 02.Balbin......Warszawa..17.10...36....CC....1824g.....4 4....KUBUŚ 03.Milla........Warszawa..17.10...38...sn(?)...3500g.... .57....MACIUś 04.Kasika1...Rzeszów.....22.10...39............3300g.... .50..KAROLINKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj Mamuski 👄 Witam nowa Mamusie Karole 👄 ja tez na 1 termin :) jejku jestem wykonczona cala niedziele spedzilam przy desce do prasowania wyprasowalam wszystko a co najlepsze nie pomiescilo mi sie w komodzie :D troche chyba przesadzilam z ciuszkami :O mala dzisiaj spokojna nie daje mamusi popalic :) tez mam skurcze i te same objawy co Wy wiec wszystkie mamy to samo ;) kurde troche glupio mi o tym pisac ale zapytam dzisiaj zaczelam odczuwac taki bol w odbycie nie wiem czy przez to ze siedzialam caly dzien bo prasowalam.. czy poprostu robia mi sie hemoroidy ? ale zalatwiam sie normlanie nie mam zatwardzen ehh..:( caluski w brzuszki 👄 slodkich snow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co u Marty, nie odzywa sie. Moze juz na porodowce;)?moze ktoras dostala od niej meska? Marta odezwij sie!!:) Agniesza jak to zakosili babci zeby:O???!! szok! Dziadek meza ma tez Alzheimera i ostatnio wlasnie zgubil zabki, musial robic nowe:)to taki fajny pogodny czlowiek, szkoda ze ta choroba tak utrudnia zycie. A babci zycze duzo zdrowka,i apetytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Daff!!! Widzę, że tylko na razie my dwie tu zaglądnęłyśmy. Ja nie mogłam dziś spać, od 2-giej przewracałam się na łóżku. Chyba dlatego wstałam z bólem głowy. Marta pewnie jeszcze śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAG A........ IMIĘ Daffodile.......Wojkowice.....40.......29.10.....56+14.. .. ..Lilianna Joasiella..........................38........01.11... .56+ 8.........Córka? Patuniaa........Anglia..........39........01.11.....60+20... ....Julia Zuzanna_........................38........01.11...... ...Niespodzianka karola678........Gdańsk......39..........01.11.......... .FRANUŚ mother.........Warszawa......38.......04.11.....62+12... . Kacperek agniesza26.....Lublin..........39.......04.11.....53+28. .... . .Olafek **ewelka**......Poznań.........39.......05.11........+17 . ......Nadia? Kasiula82.......Cieszyn........39.......06.11.....54 +12......Amelka happymama....Irlandia........39.......06.11......65+13 ........Zuzia Green_Gable...Szczecin.......39.......06.11.....65+dużo. ... Mikołaj MałaMi80......Warszawa......38.......06.11.............. . . ....Bartuś Ann31..........Tarnów..........38 ......08.11.....duuużo.........Alicja karuczek.......Warszawa.....38.......08.11......+12 .......córeczka agnesa1983....Poznań.........37.......09.11.....57+14 ........Kubuś Aneta30........Kraków.........36.......09.11.....53+17.. .......Synek elwira elwira...Rzeszów.......39.....10.11......65+12.........córka Małgorzata....Wrocław........38......10.11.....64+11... Juliusz-Tomasz Jokasta.........Gdynia.........37......11.11......58+15. Jeremi-Tadeusz C.internautka..Poznań.......36......11.11......56+12 .....chłopczyk Marta1983.....Warszawa.....37......13.11??....65+14 ....Robercik **Vanilka**......Szczecin......37.......13.11.....50+23. .... .Hubercik fajnaaj..........Białogard......36......14.11.........+1 5.....Natalka? MarzenaMol....Wisła...........36...... 14.11.........+15.....Arturek mysza1980.....Warszawa.....37.......15.11......59+13. ... .. Zosia KarolinkaLinka..Gliwice.......37.......15.11......50+10. .......Natan Beata1987.......Śląskie.......37.......16.11.......62 +18 ....Zuzia pingusia_22.....Mielec........35.......16.11...... 44+8,5....Marika? magmall..........Warszawa....37.......16.11.......62 +11......Zuzia bonizz...........Opatów.......38.......16.11......66 +14.......Synek Yella.............Mielec..........34.......18.11.......6 6+10 .......Córcia lorinka...........Anglia..........37.......19.11...... .55+13......Zuzia dunia26.........Kraśnik/Lublin.36......20.11.....dużooo ......Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........37 (36?)....20.(24?)11..............Damian kajtoch.........Kraków..........37.....20.11......53+20 ........Córka anabelkaaa.....Garwolin........37......21.11..... 48+17,5 .....syneczek mała_agatka....Łódź............35......25.11......65-5 +13...Franek elus..............Międzyrzecz...33......20.11......55+ 9,5........Adaś maminka1.......Łódź............34......27.11..... 53+9,5........Córka Zaczatowana...Warszawa.....36......27.11.....49+10.... ..Syn-Adaś? Maja_21.........Kielce..........35......29.11.....64+ 12 ..Wiktorek MajkaMB1.......Rzeszów.......35.......29.11............. ..synek Rafałek mucha...........Warszawa.....32......30.11.....bu.... ..........córka NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię 01.Marsjanka...Śląskie...19.09....35....SN.....2390g ....51....TOMUŚ 02.Balbin......Warszawa..17.10...36....CC....1824g.....4 4....KUBUŚ 03.Milla........Warszawa..17.10...38...sn(?)...3500g.... .57....MACIUś 04.Kasika1...Rzeszów.....22.10...39...........3300g.... .50..KAROLINKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis wstalam o 1.00 i tez nie moglam spac. Wkurza mnie to ze nie dosc ze co chwile wstaje na siusiu to jak juz wroce do lozeczka to nie moge zasnac. W dodatku synek tez lubi mi robic pobudki. chyba nigdy sie nie wyspie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY:) JESTEM Z FORUM SIERPNÓWEK 2008,MAM DO SPRZEDANIA 2 OPAKOWANIA ORGINALNYCH NIEMIECKICH KROPLI SABSIMPLEX,SPROWADZONYCH Z CZECH.SUPER POMAGAJA NA KOLKI.MOJA ZOSIA ICH NA SZCZESCIE NIE MIAŁA I DLATEGO MI ZOSTALY.OKAZYJNA CENA! amatka1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry;) widzę, ze przez noc nic sie nie urodziło... no chyba, ze jednak cos u Marty... ciekawe... pewnie śpi jeszcze. Inaczej by do którejś napisala;) mucha- dobrze, ze juz jestes z nami;) martwiłyśmy się;) Małgorzata- Ty tak na tej działeczce szalejesz...super, ze masz takie miejsce, gdzie mozesz byc ciągle na świeżym powietrzu... z tą zachcianką ciążową, to się uśmiałam;) moje zachcianki to jednak ciągle jedzonko .... :O:O:O Patunia- ja niestety z tym bólem nie pomogę... chyba jakbys miała hemoroidy, to bys to zauważyła- chociażby w lusterku... nie wiem sama... karola- witamy 🖐️ u mnie wczorajszy wieczór bardzo udany- powiem nawet romantyczny... najadłam się pyszności, ubrałam ładnie- jak kobieta (gruba, bo gruba- ale jednak), po kolacji krótki spacer z mężem.... cudnie;) chyba obydwoje zaczynamy sobie zdawac sprawe z tego, ze juz niedługo będzie nas troje... słuchajcie- alez sie zimno zrobiło potwornie!!! ludzie chodzą w czapkach i szalikach... a wczoraj jeszcze swieciło słonce... dzisiaj wizyta u gina.... zyczę miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemaneczko Patuniaaa jeśli Ci coś wyskoczyło, to znaczy, że się robią i co najgorsze nie trzeba tu zatwardzeń, tak jak w moim przypadku... też ich nie mam, a niestety wyskoczył mi jeden, ale już zniknął, chociaż jestem pewna, że za parę dni znów się pojawi... Ja też niestety mam za sobą nieprzespana noc i do tego przeryczaną, bo odnoszę wrażenie, że w domu nikt mnie nie rozumie, ehh ciężkie jest życie ciężarówki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja też ciągle w dwupaku - Aga dzięki za pamięć ;) Ciesze się, że skasowałyście garnek..proszę o dane nowej stronki k.cieslar@op.pl Ja mam skurcze(bolesne), ale nieregularne, brzuch też mnie boli, a o krzyżu już nie wspomnę..rozwarcie na 1cm, szyjka prawie zgładzona (0,5cm) - lekarz mówi, że natura ładnie pcha to do terminu i niedługo będzie po wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! oj a ja za to świetnie dziś spałam, nawet na siusiu nie wstałam ani razu!!!obudziłam się koło 6 i stwierdziłąm że poczekam na budzik i dopiero wstanę bo nie chciałam R budzić za wcześnie. co do pogody to faktycznie obrzydliwa sie zrobiła. wczoraj było tak ślicznie, ale już w nocy zaczęło wiać i padać. teraz cały czas deszcz siąpi wcale mi się to nie podoba. choć i tak siedziałabym w domu, ale miło się siedzi w promieniach słońca, a nie z takimi chmurzyskami. patunia - ale teraz masz dobrze, już wszytsko poroasowane i poukładane :) mi tez pewnie się nie zmieści w komodzie, ale ja większość z tych ubranek dostałam, sama kupiłam może z 6 sztuk :) no nie licząc skarpetek :P co do bólu w odbycie to pamiętam jak moja mamusia była w ciaży to też się na to skarżyła właśnie pod koniec ciąży. jak się okazało to maluch naciskał jej na coś i tak to po prostu odczuwała. jeśli to jednak początek hemoroidków to na pewno zauważysz ze one się pojawiły. ale może jednak ciebie ta \"przyjemność\" ominie :) mysza - takie wieczorki tylko we dwoje (choć tak naprawdę już we troje) są super :) anabelko - nie smutaj się!!! my cię tu doskonale rozumiemy :D 🌼 na pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ja mam od godziny takie skurcze troche bolesne ale to chyba jeszcze nie to bo pamiętam że osttnio miałam inne. A poza tym najgorsze jest to że te bóle uchodzą nawet do tylka i mnie pupa boli tak dziwnie :-). Dziś mam usg więc zobczymy co będzie. Marto odezwij sie do nas bo jesteśmy bardzo ciekawi jak tam jest z tobą. Witam nowe listopadówki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem w dwupaku ale już na noc się kąpałam i byłam gotowa w razie cuś. W nocy jak wstałam miałam prawą nogę i prawą pachwinę bardzo zdrętwiałą a ktoś kiedyś pisał że to przed porodem tak drętwieje :D Kurcze czyżby coraz bliżej? Dziś jeszcze skurczy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No napewno Marto jest coraz bliżej :-). U mnie chyba też coś się dzieje bo mnie macica na dole boli tak dziwnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ciężarowe babulce:) widzę,że tu wszystkim nam już coś dolega i praktycznie każdej to samo:P dziwne a czemu??zachodzę w głowę i nie wiem:P :D Anabelka my Cię rozumiemy jak nikt;) u mnie dziś za to piękne słonko:) a po 13 wyruszamy do Lublina,dziś mam wizytę z usg pewnie już ostatnią więc wiele się powinnam dowiedzieć:) na 15tą mamy wizytkę,po drodze jakieś zakupki w realu czy czymś podobnym:P więc wieczorkiem napiszę co tam u mego mieszkańca mojego biednego brzucha:D Marta rodzisz??to samo Aga26???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło Marta mnie zcesto dretwieja pachwiny, az mnie prady przez nei przechodza.Ale w poprzedniej ciazy tak nie mialam. Czulam sie zupelnie normalnie, az pewnego pieknego dnia zaczely sie skurcze i urodzilam:) teraz to mnie boli wszystko, dupsko,kosci w dupsku, podbrzusze..ale da sie wytrzymac;) aha i cycki zaczely mnie bolec czekam do srody:) mysle ze tak czy tak najpoźniej w przyszlym tyg, urodze. Co sie odwlecze to nie uciecze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi chciałabym że wreszcie się zaczęło bo nie dość że te skurczyki mnie męczą na wieczór to cały dzień boli mnie ta kość łonowa że na prawdę funkcjonować nie mogę tak mnie boli szczególnie przy wstawaniu, chodzeniu i przekręcaniu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Daff bo ty to już jesteś na terminie :-). Napewno twój synek już nie może się doczekać :-). No Dunia wszystkie boli to samo a żadna nie rodzi. Ja nie wiem dlaczego mnie ten dół brzucha boli. Ale przeważnie jak siedzę.Może uciskam macice. Nie wiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj martuś a ja myślałam że będzie można ci już pogratulować a tu zonk. biedna już jesteś z tymi skurczami :( ale miejmy nadzieję ze jednak dzidziuś zdecyduje sie wyjść w najbliższym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff kurde nie wiem :-). Może to takie przejściowe :-). Bo jak narazie to te bóle są nieregularne. A wiecie co mnie denerwuje? To że czuję tam na dole mokro :-) mimo że nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×