Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Daff dzięki... moja młoda ma dużo lalek i owszem tuli je a za chwilę wyszarpuje im głowę... więc i ja będę mieć oczy dookoła głowy podejrzewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja poczytałam i zakodowalam jako przyszła mama o problemach przy karmieniu;)a teraz zmykam i zabieram się za pieczenia szarlotki :Pi kończenie z porządkami które robię na raty ale dziś już koniec i chałupka wyglancowana przed moim pójściem do szpitala i gotowa na przywitanie nowego członka rodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! gratulacje dla wszystkich nowych mam!!!! i trzymam kciuki za dziewczyny,ktore jeszcze czekaja na rozwiazanie!:) Karolinka Linka-ciesze sie,ze wszystko jest ok!!! tez sie martwilam o ciebie i malego. U nas dalej kolki,karmie sztucznym mlekiem i pewnie to je nasila. Pokarm stracilam mysle,ze po czesci przez stres, a po czesci dlatego,ze maly nie umie ssac,podwija jezyk,i karmilam przez kapturek, ale sie niestety nie najadal bo mleka bylo za malo.probowalam herbatek,odciagania mleka,nawet piwa karmi, i nic:( wczoraj sciagnelam 10 mil po wielkiej meczarni:(.Jestesmy po remoncie i tyle mam sprzatania,ze mnie to przytlacza.Do tego te kolki i nieprzespane noce.Maly raz potrafi przespac 4 godziny a raz niecale dwie,dzis rowno co dwie sie budzil i godzine zasypial,szok:) co do kolek to ponoc suszarka na brzuszek jest dobra:) mam do was pare pytan,jak mozecie to prosze o pomoc:) - sterylizator i podgrzewacz sie przedadza? (jest w realu promocja teraz sterylizator,podgrzewacz,niania,jtorba z przewijakiem i cos jeszcze za 199 zl wiec sie oplaca:)) -macie juz maty edukacyjne?-jesli wogole kupujecie? - i jak jest z tym macierzynskim?widze,ze nawet temat o tym powstal, bo od stycznia przedluzaja chyba, wiec i my sie zalapiemy na przedluzenie czy tylko te dziewczyny ktore urodza po 1.01? pozdrowienia serdeczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki;) na wstępie- Karolinko! strasznie, strasznie się cieszę, ze z Natankiem i z Tobą wszystko w porządku! Twój Synek na zdjęciach wygląda na silnego, zdrowego chłopca! dobrze, że juz najgorsze macie za sobą!!! dla Was 🌼 🌼 🌼 mała agatko- trzymam kciuki za Ciebie! Daff-fajnie, ze znowu piszesz... mam nadzieje, ze trudne dni minęły... dobrze, ze z Olafkiem juz troszkę lepiej 🌼 Lorinka- mam nadzieję, ze jutro wszysko pójdzie po Twojej myśli i zobaczysz Malutką i będziesz mogła ją utulić;) Jokasta- dla Ciebie i Jeremiego duża 😘 mother- co do porządków, to ja się zmuszam. Jestem cholerną perfekcjonistką i chciałabym mieć wszystko zrobione na tip top... a czasu mi na wszystko brakuje. Co do bioder, to ja mam to samo!!! nie wchodzę w żadne moje ubrania!!! jesli chodzi o dodatkowe kilogramy, to wagowo mam do zrzucenia jeszcze jakieś 4, ale to nie o wagę chodzi! ja czuję, ze poszerzyły mi siębiodra i to sporo! widzę w lusterku! żegnaj rozmiarze 36 :( dla wszystkich nierozpakowanych- duzo cierpliwości!!! u nas chyba w miarę ok;) Zosia jest cudna! kochana! w ciągu dnia jest jak aniołek! tylko śpi i je;) trochę gorzej jest w nocy... ma ciągle przestawiony rytm dnia i nocy. W nocy ma jakieś dwie, trzy godziny aktywności. Wtedy jest trochę gorzej. Ale dajemy radę :D wystarczy, ze sie przespię w dzien i jest ok;) M jest wspaniały jako tata... bardzo mi pomaga... tylko co to będzie, jak skonczy mu się urlop?? pozdrawiam Was wszystkie serdecznie;) wyślę zaraz swoje zdjęcie ze spacerku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co do mleka,to ja w sumie nie wiem jakie najlepsze,nie chce się wymądrzać bo w sumie się nie znam.Ale powiem Wam,że w tych aptekach to normalnie zdzierstwo jest.Jak byłam w szpitalu i wychodziłam do domu to było święto 11 listopada.Nie miałam mleka w domu i kupili mi w aptece całodobowej ,kosztowało 30 zł.Potem poszłam do apteki mojej i po strasznym rabacie zapłaciłam 26,50. W sobote byliśmy w carfurze (nie wiem jak się pisze)i patrzymy,a tu to samo mleko za 19,90.Normalnie szok.Rożnica ponad 10 zł na puszce. To w aptekach jest najdrożej,wszystkie kosmetyki też są dużo droższe. Ja wydaje mi się ,że znalazłam dobry sposób na karmienie.Po prostu podaje butelke a na wieczór mam coś w cycach i ściągam laktatorem ok120 i daję małej.To samo robię w nocy i rano też mogę ściągnąć 120.Mała spokojnie zje,bez nerwów z butelki(z cyca nie chciała jeść)i przynajmniej wiem,że te 240 mojego mleka zje.Jest przynajmniej najedzona ,spokojna i dłużej śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G.Gable, ja wlasnie kupilam sterylizator, taki do mikrfaki.Wkurza mnie wyparzanie butelek, a nie bede ich pzreciez wygotowywala za kazdym razem.Podgrzewacz na pewno sie przyda do sloiczkow, ale ja nie kupuje bo bede uzywac wlasnie mikrofali.(tylko trzeba uwazac zeby dobrze wymieszac zawartosc sloiczka bo mikrofala nierownomiernie podgrzewa).Poprzednio podgrzewalam sloiczki w garnuszku z wrzatkiem a to zabiera troche czasu:Opodgrzewacz lepszy! aha, taki sterylizator do mikrofali z canpola kosztuje ok 35 zeta :) podgrzewacz-nie mam pojecia niani tez nie kupuje, mam malenkie mieszkanie wiec nie potzrebuje Mysza nic sie nie martw, na pewno wrocisz do rozmiaru 36!! ja sie nie dopinam w prawie zadne spodnie i mam oponke na brzuchu, zostal mi tez tluszcz na dupie i udach do zrzucenia. Ale popzrednio dalam rade to i tym razem dam! w rok po porodzie wazylam juz 10 kilo mniej niz przed ciaza:) (szkoda tylko ze cycki spadly ) Ann, u nas bebiko w sklepie kosztuje 15 zl(350g)a w Biedronce juz mozna dostac za 11 zeta. A o aptekach sie nie wypowiadam,raz poszlam kupic chusteczki(bo na moim zadupiu nie bylo w sklepach) i co?-bambino 12 zl!!! pogielo ich!!! tak wiec ceny sa bardzo zroznicowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie kupiłam podgrzewacz i sterylizator w jednym,myślę,że na pewno są przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff,ale to bebilon confort 1 tyle u was kosztuje,czy zwykły bebilon1,bo normalnie jestem w szoku z tymi różnicami w cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann ja pisalam o cenach Bebika U mnie w \"miescie\" wszystko drogie, nie wiem po ile bebilon, musialabym sprawdzic, ale pewnie z conajmniej 5 zl drozej niz wszedzie indziej. Sprawdze jeszcze dokladnie czym sie rozna te mleka..bebilon i bebiko ma chyba tego samego producenta. Bebilon jest chyba w wiekszych opakowaniach? wiem np ze humana jest bardziej kaloryczna od innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann ten podgrzewacz nie sterylizuje zdaje sie butelek, tylko lyzeczki itp do samochodu fajna sprawa na wyjazdy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANn Bebiko 1 Modyfikowane mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia. • Jest odpowiednie dla niemowląt w przypadku, gdy nie są one karmione piersią lub, po uzgodnieniu z lekarzem, jako uzupełnienie pokarmu naturalnego. • Zawiera opatentowaną kompozycję prebiotyków NUTRICIA (fruktooligosacharydów i galaktooligosacharydów). • Nie zawiera glutenu. • Nie wymaga gotowania. Bebilon 1 mleko początkowe Bebilon 1 jest mlekiem początkowym w proszku, przeznaczonym dla niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Bebilon 1 zawiera IMMUNOFORTIS® - opatentowaną kompozycję galaktooligosacharydów i fruktooligosacharydów. Oprócz IMMUNOFORTIS® Bebilon 1: - Zawiera nukleotydy; - Zawiera długołańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe (LCPUFA); - Zawiera dodatek tauryny Bebilon 1 dostępny jest w nowoczesnych, wygodnych opakowaniach 350g i 800g, gwarantujących bezpieczeństwo i higienę produktu, a także znacznie ułatwiających przygotowanie mleka. Szczegółową instrukcję przygotowania mleka z nowego opakowania znajdziesz tutaj. ANn wyglada na to ze Bebiko tez ma te immunofortis bo to sa te prebiotyki. szkoda ze nie ma skladu na stronie..sprawdze na pudelkach w sklepie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Karolinko cieszę się że z małmym już jest wszystyko ok. ja wczoraj nie miałam siły aby pisać bo złapała mnie gorączka. miałam 39 stopni i musiałam kupić sobie czopki. Powoli mi przechodzi ale przez tą gorączkę mam bardzo mało pokarmu. Mała się pręży i złości i nie wiem dlaczego. Kupiłam sobie w razie czego bebiko 1. U nas kosztuje nie całe 11 zł. Gława mnie srasznie boli i jest mi cholernie zimno i jak na złość mała mi dała w nocy popalić bo spać nie chciała tylko jeść a w piersi pustki. A jeśli chodzi i becikowe ale te 1000 zł to trzeba mieć pesel dziecka czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mlek to Olafkowi kiedys kupilam Hippa, bylo strasznie geste i kleiste i maly nie chcial tego pic,na opakowaniu pisze zeby podawac przez smoczek do kaszek ale i tak mu nie podchodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamusie!!czytałam że o mlekach dyskutowałyście!!!ja mojego małego karmie piersia ale czasem dokarmiam mlekiem NAN 1 actiw i jetsem bardzo zadowolona z niego!!ale jest troche drogi puszka kosztuje 18 zł.i jak ja tylko tak dokarmiam to starcza mi na dwa tyg ale jak bym karmiła tylko butlą to by mi starczało tylko na tydz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski.dopiero wypisali nas ze szpitala.maly walczyl z zoltaczka. jak dobrze byc w domu :) poczytam Was w wolnej chwili-teraz musze sie nacieszyc nasza 3 :o) co do porodu-moj byl szybki-od 9:30 do konca czyli do 11:55.zeby bylo smieszniej to nie przyjeli mnie do szpitala,ktory sobie wybralam z powodu braku miejsc.stwierdzili,ze przy pierwszej ciazy to potrwa wiele godzina a ja sie szybko uwinelam ;)bolalo zaj.,..e ale oczywiscie malenstwo wynagrodzilo cierpienia. uzupelaniam wymiary malego ;) pozdrawiamy OCZEKUJĄCE NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAGA.. .... .IMIĘ Joasiella....................... 38......01.11...... 56+8...... Córka? Małgorzata..... Wrocław.... 41.....10.11....64+11...Juliusz-Tomasz **Vanilka**...... Szczecin...... 42.....13.11....... 50+25..... Hubercik fajnaaj.......... Białogard..... 38.....14.11......... +17..... Natalka? pingusia_22..... Mielec........ 40......16.11...... 44+10,5... Marika Yella............. Mielec........ 41......18.11....... 66+12..... Gabrysia Malvina74....... Strzyżów...... 37..... 19.11...... mało...... Amelcia lorinka.......... Anglia.......... 41......19.11...... 55+15..... Zuzia dunia26......... Kraśnik/Lublin. 40......20.11...... dużo...... Kubuś kajtoch......... Kraków........ 41.......20.11...... 53+26..... Córka anabelkaaa.... Garwolin....... .41....... 21.11..... 48+20..... Jaś mała_agatka... Łódź............ 40.......25.11..... 65-5+16... Franek maminka1...... Łódź............ 38........27.11..... 53+11........ ?? Maja_21......... Kielce.......... 39.......29.11..... 64 +12.... Wiktorek mucha........... Warszawa..... 32.......30.11........buu...... Córka MAMUSIE I DZIECI NICK..........MIASTO......DATA.. TC..PORÓD..WAGA.. DŁ....IMIĘ Marsjanka....Śląskie......19.09...35...SN... 2390g.... 51..... Tomuś Aneta30......Kraków..... 16.10...36...SN... 3060g.... 53..... Adaś Balbin........Warszawa...17.10...36...CC... 1824g... 44..... Kubuś Milla..........Warszawa...17.10...38...SN... 3440g... 57..... Maciuś Kasika1......Rzeszów.....22.10...39...CC... 3300g... 50.. Karolinka Green_Gable.Szczecin.. .29.10.. 39...SN... 4010g... 56...Mikołaj Daffodile....Wojkowice.. 30.10.. 40...SN... 3950g...55.... Lilianna Kasiula82....Cieszyn...... 30.10...39...SN... 3200g... 52.... Amelka mother.......Warszawa.. 30.10...39...SN... 3700g... 57...Kacperek Zuzanna_................... 31.10...40...SN... 3350g... 53.... Kornelia Karuczek.....Warszawa.. 01.11...39...SN... 3270g... 52.... Tosia KarolinkaLinka..Śląsk..... 01.11...38...SN... 3400g... 55...Natanek MałaMi80..... Warszawa..02.11........ CC... 3420g... 52.... Bartuś happymama...Irlandia..... 03.11...40...SN... 3285g... 52.... Zuzia Ann31..........Tarnów..... 06.11...40...CC... 3250g... 57.... Alicja elwira elwira..Rzeszów... 09.11....40...SN... 3200g... 51....Córka Agniesza26... Lublin....... 09.11...41...SN... 3710g... 61.....Olafek bonizz..........Opatów.....09.11...39...SN... 3350g... 51.....Piotruś MarzenaMol....Wisła.......10.11...40...SN... 4060g... 57 ....Arturek Karola678......Gdańsk......11.11...42...SN... 3300g... 53....Franuś Mysza1980....Warszawa..12.11...40...SN... 3200g... 54.. ..Zosia agnesa1983...Poznań......12.11...41...SN... 3410g... 58....Kubuś c.internautka Poznań......12.11...40...SN....3700....55.....Staś Patuniaa.......Anglia.......13.11...42...SN... 3270g... 54.....Julia Beata1987.... Śląskie......14.11...40...SN... 3200g... 55....Zuzia Zaczatowana.Warszawa..15.11...38...SN... 3140g... 54... Adam Kaczuchaaaa...Lublin......15.11...39...SN.....2950g.. 53...Damianek Marta1983....Warszawa..16.11...41...CC... 3270g... 52 ..Robercik Magmall........Warszawa..16.11...40...SN... 3960g... 56 .....Zuzia MajkaMB1.... Rzeszów......18.11...39..CC...2730............. Miłoszek Jokasta......Gdynia.......19.11..41....SN....3300....56 ..Jeremi Tadeusz Andzia_M....................20.11....40...SN....3200g... 52......Maja elus......... Międzyrzecz..21.11...40...SN... 3670g... 55..... Adaś **ewelka**......Poznań......21.11.. 40...CC..4600g....66cm...Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w sklepie i porownalam NAN do Bebika-faktycznie chyba NAN lepszy-ma wiecej zelaza i jakis skladnik ktorego nie ma bebiko.porownam jeszcze do bebilonu.A potem pogaam z lekarka czy zmieniac to mleko czy nie. tylko ze ona na moje pytanie ktore mleko by polecila to powiedziala ze zadne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Byłam na KTG i u lekarza. KTG super, ale zero skurczy, kompletnie nic nie wykazało. Poza tym rozwarcie na 1,5 cm, szyjka skrócona do 1 cm, główka przyparta i gotowa do wyjścia, jeśli nic się nie będzie działo, to w piątek na kontrolne KTG. Ale wróciłam do domu i zauważyłam, że plamię, więc lekarz mi coś tam poruszyła... Może coś się wreszcie rozkręci :D Ale skurczów żadnych nie czuję. Niestety :( Viekawe jak tam Pingusia, Agatka, Yella i Vanilka... Beatko współczuję Ci tej choroby. :( A wszystkim mamusiom zazdroszczę, że już rozmawiacie o kupkach, mleczkach i całej reszcie :D przynajmniej będziemy miały ( nierozpakowane) kogo o wszystko zapytać. Happy malutka słodka, a ten uśmiech uroczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki juz z malutka jestesmy w domku dzisiaj wyszlismy ze szpitala.bardzo tesknilam za domem opisze wam moj porod... wiec... 20 wsadzili mi na szyjke balon umieszczony na cewniku potem wpuscili trzy strzykawy soli fizjologicznej mialo to pomoc w rozwarciu wiec pomoglo tylko na 2 cm razem mialam juz 4.reszta zaczela sie z 20/21 mialam w nocy skurcze gdzie po kazdym musialam isc do wc bo chcialo mi sie siku...rano przyszla po mnie polozna i mowila ze jedziemy na porodowe na oxy...podlaczyli mi ja ok 6.20 i po jakims czasie zaczelam czuc skurcze dosyc bolesne po poludniu poprosilam o znieczulenie bo nie moglam wyrobic z bolu dostalam tak ze przestalo bolec ale dostalam niedowlad prawej nogi(ponoc to porazenie nerwowe)zaczelam pozniej majaczyc do mojego meza ,bylo dobrze bo nie bolalo ok 18 niestety puscilo i dopadly jeszcze bardziej bolesne skurcze i doszly juz parte.darlam sie caly czas na porodowie z bolu krzyczalam ze chce pomocy bo nie moge juz wyrobic ze jest tam znieczulica w koncu przyszedl lekarz i mowil ze jest rozwarcie na 7,5 cm i znow zostalam sama na pastwe losu pozniej znow lekaz i mowi ze 6 cm juz sami nie wiedzieli ile. zaczelam przec z calych sil przy partych skurczach sama bo kazdy mial wszystko w dupie drzwi otwarte i tylko przechodzili i patrzyli na mnie jak sie mecze.myslalam ze flaki wysr.. przyszli do mnie w koncu i kazali rodzic ale niestety nic mala nie chciala wyjsc stwierdzili ze zrobia kleszczowe dostalam w piczke zastrzyk i tylko widzialam te wszystkie narzedzia ktore mi tam ladowali darlam sie ze chce znowu znieczulenie bo nie mam juz sily a oni nic kazali rodzic wiec przy partych znow zaczelam przec z tymi kleszczami i nadal nic lekarz sie meczyl w koncu zadecydowali cesarke wiec bylam wniebowzieta ze jednak bedzie cc (w sumie se juz je dawno wymodlilam).zabrali mnie na sale operacyjna dostalam w dol kregoslupa chyba z 8 zastrzykow i kazali sie polozyc na kozla i wtedy przylozyli mi maske wzielam gleboki oddech i odjechalam.obudzilam sie na oiomie o 1 w nocy 22 listopada i powiedzieli mi ze urodzilam dziewczynke 4650 jednak waga byla ale nie wiedzialam ile cm ma.bylam w szoku ze dziewczyka bo myslalam ze chlopiec bedzie.przyszedl na oiom moj maz i dopiero on mi powiedzial ile mala ma cm wiec jak juz wiecie 66.i teraz wiem dlaczego malutkiej nie moglam urodzic.nikomu nie zycze takiego porodu jaki ja mialam ale zapomnialam juz ten bol caly cas mam wrazenie ze to byl zly sen ale na drugie nie wiem czy sie zdecyduje ale tak szybko narazie nie moge bo musze sie dobrze zagoic Ale opieka po porodzie rewelacja bylam bardzo zadowolona... Dopiero dzisiaj w 5 dobie po urodzeniu dostalam pokarm wiec ide zaraz doic laktatorem bo juz mi wylatuje z cycow a mala nie moze mi ciagnac bo sie przyzwyczaila do butli ale bede karmic mekiem z cyca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJĄCE NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAGA.. .... .IMIĘ Joasiella....................... 38......01.11...... 56+8...... Córka? Małgorzata..... Wrocław.... 41.....10.11....64+11...Juliusz-Tomasz **Vanilka**...... Szczecin...... 42.....13.11....... 50+25..... Hubercik fajnaaj.......... Białogard..... 38.....14.11......... +17..... Natalka? pingusia_22..... Mielec........ 40......16.11...... 44+10,5... Marika Yella............. Mielec........ 41......18.11....... 66+12..... Gabrysia Malvina74....... Strzyżów...... 37..... 19.11...... mało...... Amelcia lorinka.......... Anglia.......... 41......19.11...... 55+15..... Zuzia dunia26......... Kraśnik/Lublin. 40......20.11...... dużo...... Kubuś kajtoch......... Kraków........ 41.......20.11...... 53+26..... Córka anabelkaaa.... Garwolin....... .41....... 21.11..... 48+20..... Jaś mała_agatka... Łódź............ 40.......25.11..... 65-5+16... Franek maminka1...... Łódź............ 38........27.11..... 53+11........ ?? Maja_21......... Kielce.......... 39.......29.11..... 64 +12.... Wiktorek mucha........... Warszawa..... 32.......30.11........buu...... Córka MAMUSIE I DZIECI NICK..........MIASTO......DATA.. TC..PORÓD..WAGA.. DŁ....IMIĘ Marsjanka....Śląskie......19.09...35...SN... 2390g.... 51..... Tomuś Aneta30......Kraków..... 16.10...36...SN... 3060g.... 53..... Adaś Balbin........Warszawa...17.10...36...CC... 1824g... 44..... Kubuś Milla..........Warszawa...17.10...38...SN... 3440g... 57..... Maciuś Kasika1......Rzeszów.....22.10...39...CC... 3300g... 50.. Karolinka Green_Gable.Szczecin.. .29.10.. 39...SN... 4010g... 56...Mikołaj Daffodile....Wojkowice.. 30.10.. 40...SN... 3950g...55.... Lilianna Kasiula82....Cieszyn...... 30.10...39...SN... 3200g... 52.... Amelka mother.......Warszawa.. 30.10...39...SN... 3700g... 57...Kacperek Zuzanna_................... 31.10...40...SN... 3350g... 53.... Kornelia Karuczek.....Warszawa.. 01.11...39...SN... 3270g... 52.... Tosia KarolinkaLinka..Śląsk..... 01.11...38...SN... 3400g... 55...Natanek MałaMi80..... Warszawa..02.11........ CC... 3420g... 52.... Bartuś happymama...Irlandia..... 03.11...40...SN... 3285g... 52.... Zuzia Ann31..........Tarnów..... 06.11...40...CC... 3250g... 57.... Alicja elwira elwira..Rzeszów... 09.11....40...SN... 3200g... 51....Córka Agniesza26... Lublin....... 09.11...41...SN... 3710g... 61.....Olafek bonizz..........Opatów.....09.11...39...SN... 3350g... 51.....Piotruś MarzenaMol....Wisła.......10.11...40...SN... 4060g... 57 ....Arturek Karola678......Gdańsk......11.11...42...SN... 3300g... 53....Franuś Mysza1980....Warszawa..12.11...40...SN... 3200g... 54.. ..Zosia agnesa1983...Poznań......12.11...41...SN... 3410g... 58....Kubuś c.internautka Poznań......12.11...40...SN....3700....55.....Staś Patuniaa.......Anglia.......13.11...42...SN... 3270g... 54.....Julia Beata1987.... Śląskie......14.11...40...SN... 3200g... 55....Zuzia Zaczatowana.Warszawa..15.11...38...SN... 3140g... 54... Adam Kaczuchaaaa...Lublin......15.11...39...SN.....2950g.. 53...Damianek Marta1983....Warszawa..16.11...41...CC... 3270g... 52 ..Robercik Magmall........Warszawa..16.11...40...SN... 3960g... 56 .....Zuzia MajkaMB1.... Rzeszów......18.11...39..CC...2730............. Miłoszek Jokasta......Gdynia.......19.11..41....SN....3300....56 ..Jeremi Tadeusz Andzia_M....................20.11....40...SN....3200g... 52......Maja elus......... Międzyrzecz..21.11...40...SN... 3670g... 55..... Adaś **ewelka**......Poznań......21.11.. 42...CC..4650g....66...Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dzś po KTG i badaniu gin, u mnie jeden skurcz na całe 20 min wow! skurcz ktorego zreszta nie poczułam...poza tym cisza,ujscie zamknięte,szyjka 1 cm, główka nisko,w piątek ide na oddział na prowokacje, mysle ze wszystko wyjaśni sie wlaśnie w piątek i jak dobrze pójdzie na poniedziałek będe w domu. Anabelka, widze ze jestesmy w bardzo podobnej sytuacji, objawy a wlasciwie ich brak wypisz, wymaluj podobne:) pozdrawiam wszystkie mamuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo rany ile sie tu działo przez ten czas mojej nieobecności :) widzę ze już zaczynają sie tematy melczek karmień itp. starałam si nadrobic czytanie a sporo sie tgo zebrało od 18.11 :) Gratulacje dla nowych mamus - Jokasta, Andzia, eluś i ewielka - iskierki dla waszych amleńsw ewelka - rany boskie co za poród.Współczuję. Yella i Anabelka - to widzę ze wy juz dobrze po terminie. Trzymam kciuki za szybke i łątwe rozwiazanie :) U nas super- choć mały czasem daje do wiwatu ale od kiedy odstawiłam kawkę (mimo iż była słabiutka i do tego na wpół zbozowa) to teraz sie uspokoił bo wczesniej szalał po nocach i potrafił przez dwie godz. siedzieć przy cycu. Teraz powoli nam sie to normuje choć przez moment miała już ochotę pezwsać karmić - bo miałam tak pogryzione sutki ze aż krw leciała. Ale mimo płączu i kopania w podłogę podczas karmienia wytrzymałam i teraz jest juz lepiej. POza tym karmie przez nakłądki to mniej bolii łatwiej sie karmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka męczyłaś się to fakt współczucia ale dlaczego nic nie daliście połoźnej lub lekarzowi??? w większości teraz jak nie dasz to będziesz się męczyć już tak jest....:O a kolosa naprawdę urodziłaś wieeeelkiego i to dziewczynka taka duża:) w nocy baaardzo spuchły mi ręce(1raz) czułam nawet na pół śpiąca i mam do teraz tak spuchnięte że niemogę zacisnąć dobrze dłoni,z czego to??też tak macie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Yella mi właśnie odchodzi czop, więc coś się już dzieje, he he he, ale to o niczym nie świadczy, bo przecież może odejść kilka dni przed porodem :( ale zobaczymy jak będzie. Trochę mnie brzuch pobolewa, ale skurczy noe czuję :( Wczoraj jak siedziałam na tym KTG to babka w sali obok rodziła. Położna kazała mężowi poczekać przed oddziałem jak ona zaczęła jęczeć... i dobrze, boby się biedak przestraszył :D Dunia ja nie mogę założyć ani obrączki ani pierścionka, a do tej pory jakoś mi się to udawało, a i nogi ledwie mi się w buty mieszczą, ale nie widzę, żeby były spuchnięte, nie rzuca się to aż tak w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) 🖐️ karolinko strasznie się cieszę że z Natankiem już wszystko dobrze , dużo zdrówka dla niego :) i duży buziaczek od kafe-cioci 😘 :D gratulacje dla wszystkich nowych mamuś 🌼 a dla nierozpakowanych dużo cierpliwości i szybkich porodów :P ja ostatnio niemam co narzekać na moją Zuzię :) śpi spokojnie prawie całe nocki , budzi się na jedzonko co 4 godzinki i idzie spać dalej , a wczoraj to az się wystraszyłam że się coś jej stało, a ona po prostu sobie spała od 2 w nocy do 9 rano :D ale jak się obudziła to była taka głodna że szok :) może dlatego tak śpi bo zaczęłam ja dokarmiać na noc butlą, bo po cycku budziła się co 2 godziny i nie chciała potem spać :( teraz to złote dziecko z kolkami też już prawie niema problemu odkąd podaje jej do picia PLANTEX szybko się po nim uspokaja :) widziałam że rozmawiałyście o mlekach ja kupiłam bebilon 1 (w irlandii on ma inną nazwe \"aptamil\") ale muszę spróbować ten bebilon dla dzieci z tendencją do kolek , może też pomoże :) chciałam się zapytać ile jedzą wasze dzieciaczki przy jednym karmieniu ?? moja to taki głodomorek że ile bym jej nie dała to tyle zje :) najwięcej zjadła 120ml a normalnie to 90-100 ml , to dużo czy mało na 3 tygodniowe dziecko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×