Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Nick.......im.dziecka ...term.por.. waga.ur.. waga....cm...wiek Elmirka85......Aleks.......19.10.....2380.....7500.. ..71.....7m Kasika1........Karolinka...22.10....3300......7700.. ...72.....6m i 2t green_gable...Mikołaj....29.10.....4010...ok7400.... ......3m i 2t mother..........Kacper....30.10.....3700.....8300... 71.....6 m Kasiula82........Amelka....30.10.....3200.... 7600...........7m1t Daffodile.......Lilianka.....30.10....3950......8690.... ?....4,5m KarolinkaLinka..Natan.... 1.11......3400.....9400.....?.....7m karuczek......Antosia......1.11......3270....7220.....68 ......4m2t happymama.....Zuzia.......3.11......3285....9000....74 .....7,5 m Ann 31...........Alicja.......6.11......3250....7600... ?...... .7m. agniesza26.....Olafek......9.11......3710.... 8200....78/79...6,5m bonizz...........Piotruś.....9.11......3350.....7700 ...69.......3m 3t elwira elwira...Weronika...9.11......3300....6700...67......6mc 3 tyg MarzenaMol.....Arturek....10.11.....4060...7000....65?.. ...5 m karola678.....Franciszek..11.11.....3300.... 7900....67.....5.5m-ca mysza1980.....Zosia........12.11...............5400 ..........2m i 2t agnesa1983...Kubuś.........12.11.....3410... 7600.....76.....5m 4d edika9..........Nikola.......13.11.............. 3900.......... 2m i 24d Beata1987.....Zuzia........14.11.....3200.....8350. ..70.....7m1t kaaczuuchaa..Damianek...15.11.....2950.....7300....76. ...6m i 4d magmall.........Zuzanka....16.11.....3960.... 6600.... 69....6m Marta1983.....Robiercik...16.11.....3270.....8100....... ...7m Gargamelka....Antoś........18.11.....3750.....7300...64, 5. ... 5m MajkaMB1......Miłosz.......18.11.....2730.. +-7500 ...72/74... 7m, Jokasta........Jeremi.......19.11.....3300.....6600..... 4 m, 2 t **ewelka**......Wiktoria....21.11.....4650.....8300...86 ....7m maminka.1......Lenka.......21.11.....3400.....7300....70 .....6,5m **Vanilka**......Hubert.......24.11.....3760.....xxxx... xxxx....4m9d pingusia_22....Marika......27.11.....2570......6600...ok 72... 6m kajtoch.........Blanka.......27.11.....3700.....10,2kg.... .76......7m lorinka..........Zuzia........28.11.....3600......6410.. . .........2m27d Małgorzata....Julek........ 28.11..... 4550..... 7940... ok.73... 6m Anabelkaaa....Jaś............02.12.... 3700... ..7500... 69.......5m4d mała_agatka...Franek....... 3.12......3340.... 8600.....75 ......6,5 mies dunia26.........Kubuś.........4.12.....3.700.... 6.200......66.....3mies. Maja_21........Wiktorek....7.12....3870..... 8000 ............ 6mies2tyg Hej, hej:) czytam na bieżąco, ale z pisaniem gorzej, i tak już zostanie pewnie, bo M ma wakacje:P Moje małe coś za mało przytyło, bo tylko 200g w miesiąc, w porównaniu do zeszłego, gdzie przytyła coś koło kilograma. Ale w sumie to się nie martwię, nadal ma więcej fałdek ode mnie:D A tak serio, to je troszkę gorzej, rusza się znacznie więcej, więc myślę, że powoli się z niej robi dziecko, a nie kluseczka;) Turla się już na wszystkie możliwe strony, pełza do tyłu, ale tylko jak jest na macie, zębów nie ma, siada sama i gada, gada, gaaadaaa...:P I zrobiła się szantażystka, nie dość, że strasznie uparta, to jeszcze sobie wszystkich próbuje podporządkować, ale nie z nami te numery:P Papiery na studia złożyłam, raczej się dostanę, ale ostateczne wyniki za jakieś dwa tygodnie, może w końcu od października zacznie się coś dziać, o ile dotrwam i nie zwariuję z nicnierobienia przez ten czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma gorączkę. wczoraj 38.5 a dziś waha się między 37.5 do 38 stopni. Powiedzcie mi czy moge z nią na dwór wychodzić? Bo innych objawów nie ma. To pewnie od ząbków :-(. Bardzo źle z tego powodu śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko przeczekaj. Temperaturę może tez mieć od warunków pogodowych, a jak z nią na dwór wyjdziesz to jeszcze się zgrzeje a po co? Ja siedzę z Robertem w domku bo jest taka okropna pogoda że po prostu nie idzie wytrzymać w tym skwarze, inna sprawa że u nas w domu też niezbyt chłodno na oknach wiszą prześcieradła żeby mieszkanie się nie nagrzewało. Synek też mi marudzi właśnie od temperatury na dworzu, chodzi w samym pampersie i i tak jest rozgrzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ta temp jest po odjęciu już tych 5 kresek. dziś chwile byliśmy na dworze ale nie wychodzimy już. Mnie się wydaje że to od ząbków bo mała wargami jak babcia robi Dziś spała tylko w sumie godzine i 20 min :-(. Bardzo marudzi. Nawet jak się ją nosi na rękach a że sama to robię to jestem wykończona. Pierwszy posiłek zjadłam o 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko zęby albo trzydniówka! tylko jak na trzydniówkę to trochę za niska ta temperatura, choć mój też nie miał za wysokiej - ok 38,5 (oczywiście po odjęciu). jak jeszcze jutro będzie a pojutrze pojawią się krostki na brzuszku, pleckach, szyi to to trzydniówka właśnie :) tak czy tak ja w taki upał z gorączką bym nie wychodziła. u nas też potwornie gorąco i parno. grzmi już od godziny i nic....chmury wiszą i wiszą i nic nie leci tylko oddychać nie ma czym. ja dziś zasłony prałam to takie mokre zawiesiłam i nam za nawilżacz robią i od słońca (które 2 godziny temu się schowało) chronią. Franio też marudny dziś, ale to przez pogodę. do tego coś go uczuliło, chyba jagnięcina wczorajsza. biedak kupki nie może zrobić, tzn robi ale ciężko mu idzie i ma krostki na twarzy i na łokciach. zobaczymy jak dalej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, nie zazdroszczę tej wczorajszej ulewy w Wawie. Pokazywali w wiadomościach efekty tej nawałnicy. Agatko, wracając do Twojej szwagierki i teściowej, to powiedz im następnym razem, że one Ci źle życzą. Chcą, żeby wysiadł Ci kręgosłup i żeby dziecko nie było samodzielne :p (jak głupie i nie potrafią niczego dziecka nauczyć, to niech sobie swoje noszą i trzymają w pampersach do 10-go roku życia :p ) ************ Mój Julek okropnie marudny znów. Jedna jedynka się już przebiła, teraz kolej na drugą. To będzie razem 6 ząbków! Szok!!! Strasznie szybko idą mu te zęby. Przez to wszystko nie chce zasypiać - dopiero jak pada z wyczerpania, a i to z rykiem, a potem i tak przy cycusiu. Nie chce jeść ani łyżeczką, ani ssać cycusia za bardzo. Tylko wodę lub soczki z butelki by pił. No a na dodatek jest strasznie duszno i parno, mimo, że przed chwilą miałam burzę z ulewą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maminka dziecku mozesz tylko ząbki czyscic samą szczoteczką...mozesz zacząc używac pasty tylko wtedy kiedy dziecko nauczy sie samo wypluwac...takie małe jeszcze nie umie i by połykalo ta paste...ja myje Wiki po kazdym posilku a co do ubioru na noc to moja jest w samym body...z tego wzgledu ze ona jest pozniej rano spocona na plecach i na glowce...a to ze sie odkrywa to juz nic na to nie poradze chyba ze bede jej rogi od koldry przywiązywac do łóżeczka...w dzien tez jest w samym body po co mam ją przegrzewac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ulewa to mało powiedziane hehe to jakaś wichura była. Niedaleko nas drzewa pospadały na samochody straże jexdziły chyba 2 godziny na sygnałach, do autobusów woda się wlewała hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Magmall może małej jest za gorąco w nocy i dlatego się tak kręci mój przed wczoraj też się tak wiercił kręcił ale rozebrałam go zostawiając w koszulce i pampersie i ładnie sobie spał wtedy! agatko niezle mocny sen mialas:) beatko jak była u lekarza teraz z małym to pytał o gorączke, ale mój mały nie ma!i powiedział jeśli będzie gorączka to nie wychodzić na dwór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no właśnie mój też w nocy się kręci i na brzuchu śpi przykrywałam go flanelką może dziś założyć mu samą koszulkę i pampersa tak jak agniesza mówisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w pokoju jest 24-25 stopni wiec po co mam go parować a jak się rozkopuję to przecież nie zmarznie:)Ja sama śpie w samej koszulce na ramiączkach i majtkach na kołdrze!wystarczy że go czymś przykryję np. lekkim kocykim od razu się kręci wierci jakby miał owsiki jakieś:)a tak nie jest spocony jest mu akurat jak zobaczę że ma chłodne stopki to tylko skarpetki mu nakładam cienki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja od jakiś 3 godz nie ma gorączki. Teraz śpi w body z krótkim rękawem i z krótkimi nogawkami. A jak spała grubiej ubrana to bardzo źle spała bo się strasznie wierciła. Chyba jej za gorąco faktycznie było i przykryta jest pieluszką ale tylko nogi ale znając życie to i tak się odkryje. Zawsze tak robi :-). A dziś po kąpieli jak mała skończyła jeść to przyszła teściowa i mówi że mam autem wyjechać i wiecie co? Po prostu normalnie sobie poszła na dół a co ja miałam z małą zrobić to nic ją nie interesowało :-(. Jakbym miała gdzie iść indziej to bym poszła nawet dziś. Naprawdę. Nie mam już cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko po prostu mi Cię żal!!że musisz mieszkać z taką jędzą!!!!co za babsztyl pier.......dolony sory za wyrażenie ale po prostu aż mnie nerwy na twoją teściową trzaskają a co mówić Tobie!! Pakuj Zuzie i przyjeżdżaj do mnie na wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Agnieszko z chęcią bym to zrobiła bo naprawdę już siły tu mieszkać nie mam ale jutro idę do gminy zapytać się o mieszkania.Che jak najszybciej stąd iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko ale Ja piszę serio:):) Jejku jaka u nas duchota!dziś u mnie na termometrze było 33stopnie.Przyjechała do mnie mama więc poszłam wykosić trawę bo mam już po kostki a że mam sporo koszenia więc trzeba było się za to w końcu wziąć puki nie pada!aż mi się kosiara przegrzała taka trawa duża!a Ja się nieźle strzaskałam:)przynajmniej solarke miałam dziś za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Agnieszko może gdyby nie to że ostatnio bardzo często jestem z małą u lekarza to bym przyjechała :-). O ile by mnie mój puścił. Bo wiecie jak to z facetami :-). A tu jest w pokoju bardzo duszno. Mała śpi bez przykrycia i nawet stopy ma ciepłe i gorączki nie ma jak tak dotykam jej czułka. A moja dziś zrobiła kupę aż pod cycki :-). Te syropy zaczynają działać ale zobaczymy potem jak to będzie jak się je odstawi. Ja już nawet znalazłam działkę na sprzedaż o powierzchni 1265 m2 za 30 tyś ale bez kredytu nie da rady :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! u nas straszna noc. duszno strasznie było i mały budził się ciągle. miałam otwarte okno na całą szerokość ale nic to nie dawało :( maly przykryty pieluszkę tylko na stopach a itak cały mokry :( my zresztą też. eh! dziś rano chciałam mu fridą gilki wyciągnąć, zassałam a w ustniku mi szczypawa siedziała i mi jęzor i wargę uszczypała :O fuuuuuujjjjjjjjj maskra z tymi szczypawami!!!! beatko biedna jesteś naprawdę z ta teściową!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu ja. na raty pisze bo mały marudził więc go spać położyłam :) zasnął od razu jak tylko spodenki zdjęłam i poczuł pielusię pod głową :) kochany stworek! jejciu nam to nie dogodzisz! było zimno marudziłam, jest gorąco marudzę! eh. ale dlaczego nigdy nie moze być CIEPŁO ok 22-25 stopni, słoneczko, lekki wiaterek.....tylko od razu 30 stopni, duchota straszna i burze co chwilę? znów nie wyjdziemy na kocyk bo rano burza była i wszystko doszczętnie zmoczyło :( i w domu siedzimy, bo w wózku to bez sensu malucha trzymać! tu przynajmniej dupcie uczy sie utrzymywać nad dywanem :) leży sobie i super się podnosi. ćwiczy i cwiczy i się wkurza bo mu chodzenie nie wychodzi :P my od wczoraj mamy problem z kupką :( ale mały ma alergię na coś, albo jagnięcina albo w dalszym ciągu koper. wydawało mi sie ze już koper nie alergizuje i dostaje do picia herbatkę koperkową, było dobrze ale od kilku dni krostki na powiekach, od wczoraj na łokciach i ta kupka, a raczej jej brak. dziś rano dostał czopka, to kilka bobków poszło. zobaczymy dziś jak będzie. beatko dobrze ze małej lepiej po tych syropkach! a co do dzialki to chyba rolna to jest? bo raczej budowlanej w takiej cenie nie znajdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem już od soboty w domu ale się okazało że właściwie remont nie ruszony i jak zawsze wszystko się dzieje jak już jestem z małym w domu, układają jeszcze podłogę a mieli skończyć do soboty, piłują płytki a mały się wydziera, trudno jakoś muszę wytrzymać, jestem tylko wściekła na to wszystko, a poza tym u nas : mały ma PIERWSZY ząbek:) urodził się w bólach i cierpieniach, teraz idzie następny:( mały mówi nowe słowa: dziadzia, dzidzi, zaczął sobie chodzić przy łóżku trzyma się jedną ręką i to samo w łóżeczku, a zmiana pampersa jest przwie niemożliwa, jak tylko zdejmuję starego to mały hyc na brzuch i ucieka na czterech, o upałach nie wspomnę, bo jesteśmy zamknięci w pokoju od strony południowej więc mamy gratis saunę, mały tylko w pampersie chodzi a do spania tylko lekkie body bo mu gorąco , za to śpi nadal całe noce sam:) jedziemy w piątek na wakacje na 2 tyg więc znów znikam, a jeszcze nie nadrobiłam tych 9 stron :) wybraliśmy Bułgarię może tam nie będzie za gorąco, blisko plaża i basen, będziemy sie chłodzić:) kąpiele u nas odbywają się na siedząco a zabawkami i trwają nawet do 30 min:) a co do ósemek ja się pozbyłam wszystkich jak tylko zaczęły wychodzić i mam spokój na stare lata:) mały uwielbia lody:) owocowe sorbety wprost przepada za nimi i się domaga jak widzi lody, poza tym chyba dobrze mu robią na dziąsła:) Agatko zauważyłam coś o Twoich problemach z mlekiem, ja też tak mam, staram się pić min 2 litry płynów i do tego herbatki laktacyjne i szybko się pojawia nadmiar:) dobra na pierwszy raz wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mother biedna jesteś z tym remontem! ale Bułgarii zazdroszę :P ja piję duuuuuuużo, ok 3-4 litrów dziennie, teraz przy upałach jeszcze więcej. i sikam jak nawiedzona :P eh dzis karmi wypijemy :) moze coś da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja od wczoraj nie ma już gorączki. Dziś całkowicie inna jest. Już tak nie marudzi. W końcu dziś trochę zrobiłam w pokoju. Teściowa się do mnie nie odzywa :-). Ale mam to gdzieś bo myślą że sobie kozła ofiarnego znaleźli do sprzątania. Ale koniec z tym że myłam jej podłogi w pokoju i odkurzałam. Dziś tego nie zrobiłam. A moja dziś chodzi tylko w koszulce i pampersie. Bo jest tak duszno i nie ma czym oddychać. Katastrofa :-(. Moja bardzo się ślini. Już dwie bluzki jej przebrałam ale to na pewno zęby idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, te 1200m za 30 tys., o których Beata pisała, to może być działka budowlana bez uzbrojenia, gdzie uzbrojenie może być trudne i kosztowne, może też być rolna z przeznaczeniem poz zabudowę zagrodową, czyli siedliskowa. Sama rolna to kosztuje 12-15 tys. za hektar, no chyba że jakoś ekstra położona, to wtedy drożej. Beatko, jeśli macie zamiar ziemię kupować, to teraz jest najlepszy okres, bo wszędzie kryzysem straszą i ceny nieco spadły. Jeśli dostaniecie kredyt, to brać! U nas też dziś duchota. Wczoraj pojechałam z małym na działkę, ale marudził i płakał, więc nic nie zrobiłam i wróciliśmy do domu. Zebrałam tylko trochę zielonego groszku i cukinie :) W domu też spać nie chciał, cyca nie chciał, tylko marudził i wył. Jak tylko wczoraj wróciliśmy, to taka burza się rozpętała, że potem cieszyłam się, że musieliśmy wracać do domku. :) ...a dziś śpi jak zabity - już prawie 2,5 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mother, biedna jesteś z tymi remontami. Ja bym nerwowo nie wytrzymała chyba, bo to syf, hałas i w ogóle. Agatko, faktycznie, mogłoby być tak zwyczajnie ciepło, a nie listopadowa szaruga przeplatana z tropikami. :p My siedzimy pozamykani w mieszkanku, bo na dworze jest cieplej, niż w domu. Wszystkie okna zamknęłam i żaluzje zasłoniłam, więc się kisimy. Pootwieram dopiero wieczorem. Może dopiero pod wieczór wyjdę z Julkiem na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja Klucha dziś bez pieluchy lata :D strasznie mu się to podoba :) 2 razy sikaliśmy na nocnik, ale ostatnio się zgapilam i mam mokry kocyk :P ale co tam, przynajmniej dupcia oddycha sobie a koc się wypierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko u nas tak samo synek bez pieluchy dziś już dwa razy zsikał mi się hihi. Pierwszy raz jak stał przy wannie na stojąco a później na krzesełku do karmienia :). Jak go gdzies biorę to ręsznik i pod to ceratka i niech sika ile chce hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×