Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Hej dziewczynki. Bonizz nie denerwuj się na pewno wszystko będzie dobrze. Galaretowate upławy są jak najbardziej normalne. A ja zamierzam karmić dziecko piersią do 6 miesiąca później tylko będę przepajać w razie czego :) Mała agatko ale świetny brzuszek.... A reszta dziewczyn? Halo co z Wami gdzie fotki brzuchalków!!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkąd maluch się przekręcił nic nie mogę zrobić. ułożył się tak że po prawej stronie brzuszka mam jego kręgosłup na górze pupa i po lewej stronie nogi. ciągle wypina tyłek i kręgosłup więc mam wielką sterczącą górę po prawej stronie brzuszka. to mi jeszcze by tak nie przeszkadzało, ale on w tym samym momencie prostuje nóżki i kopie mnie w kości miednicy :( normalnie tragedia. jak siedzę to jeszce jakoś daję radę, ale jak wstanę i on tak zrobi to normalnie mam ciemno przed oczami tak mnie boli. czasem wieczorem to aż podskakuję na łóżku tak mnie wali :P no nic jakoś muszę sobie z tym klopsem poradzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dalam brzuchalec :p ale z poczatku wrzesnia. fajne macie brzuchu-moj jakis maly w porownaniu do niektorych. ja od dzis mierze poziom glukozy pare razy dziennie.wlanie zmierzylam sobie po sniadaniu-i nie jest maly kurcze :( nie wiem jak to bedzie. poczytalam o tych komplikacjach i sie przerazilam no :( oby do srody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) dawno nie pisałam,ale to za sprawą remontu ,który panuje w moim mieszkaniu..dobrze powiedziane PANUJE i końca nie widac. bałagan jak cholera..no cóż takie życie. teraz mam chwilkę to pisze.nie bardzo miałam nawet czas żeby cokolwiek poczytac,ale migneła mi informacja,że któras z Was urodziła:) oczywiscie wielkie gratulacje i życzenia zdrowia dla małego i szczesliwej mamusi:):) ja w zeszły piątek byłam na usg. lekarz znów potwierdził siusiaka. mały waży 2077 i wszystko ok prócz tego,ze miał za wysokie tetno. lekarz oszacował je na 170-180 i kazał mi to skontrolowac. zapisałam się wiec na echo serca płodu(badanie dośc kosztowne bo 300 zł)i dzisiaj po południu na nie jadę. wystraszył mnie ten lekarz...to było w piątek a w poniedziałek poszłam do położnej to skontrolowa i powiedział,że wszystko jest ok -tętno max144,ale ,że warto to skontrolowac. miała,któraś z was takie podwyzszone tętno dzidziusia??? pomijając różne straszne rzeczy czytałam,że moze mie na to wpływ wiele czynników jak np.zdenerwowanie matki,leki ,które sie przyjmuje...duza ruchliwosc dziecka... zdenerwowana może byłam,ale nie jakos szczególnie tylko tak jak ostanio mi się zdaza troche bardziej niż kiedys,byłam też no i jestem nadal troche przeziebiona i przed tym usg bolał mnie zab,ale jedyne leki jakie brałam to był apap i rutinoscorbin ale w minimalnej ilosci.może ze dwie tabletki wzięłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszecie o rozstepach ten problem osobiście mnie dotyczy.przez całą pierwsza ciaże smarowałam sie jak szalona po dwa,trzy razy dziennie i wszystko było pięknie chyba tak do ok.7 miesiąca kiedy to jakies swedzenie brzucha mnie ogarneło,zaczeły mi trzaskac naczynia a później pekac mi skóra... rozstepy jak trzeba!!! cały brzuch mi strzaskało,od samego dołu tak dośc ponad pępek.smarowałam sie dalej ale gucio.cholernie bolało bo to w końcu popekana skóra.później z czasem wyjasniały i już nie bolą(urodziłam 8 lat temu,a pobolewają mnie jak np.spale sie na słońcu albo na solarium) w tej ciąży sie smaruje daxem.mam tylko pare nowych naczynek i nie wiem czy to poczatek nowych szram???okaże sie.dodam tylko,ż emiałam sporo skóry po pierwszym i może dlatego jeszcze nie ma nowych bo jest tam jeszcze co się rozciągac??sama nie wiem w moim przypadku mimo smarowania zostałam nimi potraktowana i trzeba mi się było z nimi pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry;) ja tylko na chwilkę. wczoraj byłam u gina- z małą wszystko ok- usg robil mi tylko takie ekspresowe, zeby sprawdzic te moje wody płodowe- chyba nie jest źle;) lekarz mi powieddził, ze muszę wytrzymać jeszcze co najmniej 3 tyg- później juz mozemy rodzic... na razie szyjka długa, twarda i zamknięta... tylko w moczu mam jakies bakterie, więc znowu mam brac wit.c i żurawinę;) jutrojade do rodziców na kilka dni i juz sie nie moge doczekac;) co do wózków, to ja powiem szczerze nie słyszałam o tym, zeby trójkołowce były niestabilne... jesli nie uwaza sie na malucha, to kazdy wózek moze sie przewrócić... a jesli chodzi o gusta- to o nich sie nie dyskutuje- każdemu podoba sie co innego... takie prawo, więc wózek wybiera sie pod siebie! dla mnie najważniejsze są duze i skrętne koła! a czy ich bedzie 3 czy 4-nie ma różnicy! ja mam taki wózek http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b484cfe9 f0fb6b5c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f712c68 476e8f7f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0d7646e1 c95ec173.html do tego wersja spacerowa;) oczywiście spadek po szwagierce... takze jaki by nie był- podoba mi sie! najważniejsze, ze za darmo :P happymama! kuruj sie i trzymam kciuki za Twój szybki powrót do zdrówka! 🌼 dla Ciebie! Daff!! dla Ciebie 🌼 🌼 🌼 wszystkiego najlepszego z okazji urodzin;) jesli sie nie pomyliłam w moich oblizeniach, oczywiście;) 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, linki do fotosika sie nie otwierają... mam wózek mutsy urban rider w kolorze czerwonym do tego fotelik maxi-cosi;) co do rozstepów- to ja bałam sie, ze bede miała straszne, ale okazuje sie ,ze poki co- nie mam ani jednego... smaruje sie fissanem, ale miałam tez mustele- kupiona w promocji... jestem zdania, ze jak sie mają pojawić, to nawet najlepsze smarowidła nie pomogą! niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Milla77.........Warszawa....35......10.10.....57+ 20.......Maciuś Daffodile......Wojkowice....34.......01.11....56+12..... ..Inga/Bianka Joasiella........................34.......01.11.......56 +8.. .....Córka? Patuniaa.......Anglia.........34.......1.11.......60+15. ...... Nelly,Nikola Kasika1........Rzeszów......35.......02.11....64+15..... ...Karolinka mother........Warszawa.....35......04.11....62+11....... . .Kacperek? agniesza26.....Lublin........35......04.11....53+23,5. .. .Olafek ewelka1234....Poznań.......34......05.11....+11........ ..Nadia? Kasiula82.......Cieszyn......34.......06.11....54+10.... ....Amelka happymama....Irlandia.......35.......06.11.....65+11.... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......35......06.11....65+dużo.... Mikołaj? MałaMi 80.....Warszawa......34......06.11................Bartuś Ann 31.........Tarnów.........34......08.11......+14........Alic ja karuczek....Warszawa.......34......08.11....+11........ córeczka agnesa1983....Poznań........33.......09.11....57+12..... Kubuś Aneta30.........Kraków.......33.......09.11....53+17.... ..Synek elwira elwira...Rzeszów......33.......10.11.....65+9... córka Jokasta........Gdynia.........33.......11.11.....58+10.. ......Synek C.internautka..Poznań......32........11.11.....56-2+10.. .chłopczyk Marta1983.....Warszawa...33........13.11.....65+12...... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....33.......13.11......70.... ......Hubercik fajnaaj..........Białogard....32.......14.11......+13... ......Natalka? MarzenaMol....Wisła.........32.......14 .11.....+12.........Arturek mysza1980.....Warszawa...33.......15.11......59+11...... Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....32.......15.11......50+10......Synek Beata1987.......Śląskie......33.......16.11......62+16,5 ....Zuzia pingusia_22......Mielec......33.......16.11......44+7... .....Marika? bonizz........... Opatów.....33.......17.11......66+14........Synek Balbin ...........Warszawa...32.......17.11......69+6........Kubuś KochamMojeSerduszko.Dębica.29....17.11.....60+8........Jagod a lorinka..........Anglia.........32........19.11.....55+1 1........Zuzia dunia26....Kraśnik/Lublin...31i6dni...20.11....duuużo .....Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........31........20.11......66..... ....Damian (?) bajag_a........Białystok.....24........20.11.......65... ......Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27.......20.11......53+10.... ..Córka mała_agatka...Łódź.........31........25.11......65-5+10. ...Synek eluś...........Międzyrzecz..29........25.11.....55+6,5.. ....Adaś maminka.1......łódź.........31........27.11.....53+9.... .....Córka Maja_21.........Kielce........30.......29.11.....64-2+10 . .....Wiktorek NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię Marsjanka...Śląskie...19.09.2008-35...SN......2390g ..51cm...TOMUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:) ale nuda straszliwa:) wlasnie jedzie do mnie wozio dzwonil kurier ze jest juz w drodze:)przed chwilka zamowilam lozeczko i posciel:) wczoraj tez dostalam paczke od cioci z niemiec z ciuszkami dla malego normalnie nic z ubran nie musze juz kupowac!:) teraz tesciowa je wypierze jeszcze raz wyprasuje sama bym chciala to zrobic ale coz:( pozniej nadrobie!! dunia26 a Ty przypadkiem nie pisalas ze musisz lezec czy cos mi sie pogmatwalo?:)moze mi sie cos pogmatwalo skoro na grzybkach jetes:) ja tez jestem grzybiara uwielbiam lazic po lesie ale nie w tym roku:) bonizz odpoczywaj duzo a zobaczysz donosisz dzidka do 38tyg.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki o rety! jaki Tomus maleńki i sliczny!-dodałam tez swoje ,nowe zdjecie.bardzo dziekuje za rade zeby do glukozy wcisnac cytryne-chyba tylko dzieki temu udało mi sie to wypic-ale miałam po tym mega zgage,dzis odbior wynikow-poisałyscie o sutkach cukrzycy,niezle mnie wystraszyłyscie-mam nadzieje ze jednak jej nie mam.kończe pozdrawiam wszystkie Mamusie-kolejna pralka wstawoina,korzystam z pieknego słonca i piore,piore,piore,susze prasuje ubranka kocyki posciel dla mojej malutkiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rozstepow to Ja sie smaruje od dawna dawna i niestety jak ich nie bylo to nie bylo a teraz to juz popij woda:)na posladkach mam straszne i jeden na piersi sie pokazal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka26 zgadza się powinnam leżeć ale nie potrafię kurcze tak non stop:O a na te grzybki skoczymy tylko w 1miejsce zobaczyć bez jakiegoś łażenia bo bym nawet rady nie dała ale nie oddalając się daleko od autka popatrzę w koło:P a nóż coś dojrze:) Dziś zapisałam się do luxmedu w lublinie na usg4d mam na środę,bo chciałam tak kiedy mój małżowinek ma do kliniki okulist.też na Radziwiłowskiej więc upiecze się 2pieczenie na 1ogniu:P apropo tego usg4D nie konsultowałam tego ze swoim gin. że mam zamiar robić sobie takie więc nie wiem czy mu potem o tym mówić?:P upsss hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza powtórzyłaś moje słowa sprzed kilku postów na temat wózków :D też pisałam o gustach...że się nie dyskutuje a każdy wózek powinnien kupić taki jak mu pasuje dokładnie:) Agnieszka mam nadzieję że za chwilę będziesz zadowolona z zamówień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelkaaa
Cześć. Dołączam się do tematu, ponieważ także będę listopadową mamusią. Mam termin na 21 wg usg a 22 wg obliczenia daty ostatniej miesiączki :) A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:-) Bardzo się cieszę karuczku, że moja rada się przydała:-) Co do zgagi to ja też wtedy miałam, bo jednak jakby nie było to mimo cytryny ta glukoza i tak była słodka dość mocno. Wogóle od dwóch dni mnie męczy zgaga w nocy, ale taka straszliwa, że spać nie mogę- a jeszcze niedawno się chwaliłam, że nic mi nie dolega. Byłam wczoraj się zapisać do szkoły rodzenia i od razu zostałam na zajęciach- była nauka oddechu i kąpanie dzidziusia. Jeju, ale się uśmiałam, bo faceci mieli kąpać- jeden chciał włożyć go do wody w ciuszkach, drugi nie wiedział nawet jak ma podnieść i za co najpierw się zabrać, trzeci- by dziecko połamał gdyby było prawdziwe, bo nie trzymał główki. Narazie to wszystko było śmieszne, ale gorzej bedzie jak tak będą robić z prawdziwą dzidzią. Mojego mężusia te zajęcia ominęły, bo jest na wyjeździe, ale w nastepnych ma uczestniczyc i specjalnie dla niego ma być powtórzona kąpiel, już sobie wyobrażam jak to będzie wygladało... Biedny, jeszcze się zawstydzi i nie będzie chciał więcej ze mną pójść;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabelka znajdz tabelkę i się wpisz... Karuczek!!!!! Ale Ty niezła laska jesteś normalnie jak z okładki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelkaaa
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Milla77.........Warszawa....35......10.10.....57+ 20.......Maciuś Daffodile......Wojkowice....34.......01.11....56+12..... ..Inga/Bianka Joasiella........................34.......01.11.......56 +8.. .....Córka? Patuniaa.......Anglia.........34.......1.11.......60+15. ...... Nelly,Nikola Kasika1........Rzeszów......35.......02.11....64+15..... ...Karolinka mother........Warszawa.....35......04.11....62+11....... . .Kacperek? agniesza26.....Lublin........35......04.11....53+23,5. .. .Olafek ewelka1234....Poznań.......34......05.11....+11........ ..Nadia? Kasiula82.......Cieszyn......34.......06.11....54+10.... ....Amelka happymama....Irlandia.......35.......06.11.....65+11.... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......35......06.11....65+dużo.... Mikołaj? MałaMi 80.....Warszawa......34......06.11................Bartuś Ann 31.........Tarnów.........34......08.11......+14........Alic ja karuczek....Warszawa.......34......08.11....+11........ córeczka agnesa1983....Poznań........33.......09.11....57+12..... Kubuś Aneta30.........Kraków.......33.......09.11....53+17.... ..Synek elwira elwira...Rzeszów......33.......10.11.....65+9... córka Jokasta........Gdynia.........33.......11.11.....58+10.. ......Synek C.internautka..Poznań......32........11.11.....56-2+10.. .chłopczyk Marta1983.....Warszawa...33........13.11.....65+12...... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....33.......13.11......70.... ......Hubercik fajnaaj..........Białogard....32.......14.11......+13... ......Natalka? MarzenaMol....Wisła.........32.......14 .11.....+12.........Arturek mysza1980.....Warszawa...33.......15.11......59+11...... Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....32.......15.11......50+10......Synek Beata1987.......Śląskie......33.......16.11......62+16,5 ....Zuzia pingusia_22......Mielec......33.......16.11......44+7... .....Marika? bonizz........... Opatów.....33.......17.11......66+14........Synek Balbin ...........Warszawa...32.......17.11......69+6........Kubuś KochamMojeSerduszko.Dębica.29....17.11.....60+8........Jagod a lorinka..........Anglia.........32........19.11.....55+1 1........Zuzia dunia26....Kraśnik/Lublin...31i6dni...20.11....duuużo .....Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........31........20.11......66..... ....Damian (?) bajag_a........Białystok.....24........20.11.......65... ......Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27.......20.11......53+10.... ..Córka Anabelkaaa...Garwolin.......32........21.11.....48+14.... wstydliwiak :( mała_agatka...Łódź.........31........25.11......65-5+10. ...Synek eluś...........Międzyrzecz..29........25.11.....55+6,5.. ....Adaś maminka.1......łódź.........31........27.11.....53+9.... .....Córka Maja_21.........Kielce........30.......29.11.....64-2+10 . .....Wiktorek NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię Marsjanka...Śląskie...19.09.2008-35...SN......2390g ..51cm...TOMUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową listopadowa mamę :) anabelka jak masz ochotę dopisz się do tabelki pod odpowiednią datą porodu :) karuczek super brzuszek ) pingusia - to fajnie że ci się na zajęciach podobało i od razu na taki ciekawy i śmieszny temat trafiłaś :) mnie ominęły zajęcia z kąpieli maluchów, były w tą środę a nas nie było. ale co tam myślę ze sobie poradzę, już tyle klusków wykąpałam że i z moim sobie poradzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ;) u mnie dzisiaj sliczna pogoda sloneczko swieci hehe ;) Agnieszka jak dostaniesz wozek to powiedz co i jak czy spoko bo ja tez zamawiam taki hehe ;) tylko beda mi wysylac go z polski do anglii ;) co do rozstepow to tez sie smaruje ale nie pamietam nazwy.. ale wczoraj mi sie pojawily ;/ ehhh.. no trudno nawet kremy te z najwyzszej polki nie pomoga:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Anabelka:-) Skopiuj ostatnią tabelkę i się wpisz we właściwe miejsce. Dziewczyny brzuszki macie śliczne:-) Mój jest jakis taki maleńki do Waszych, ale może dlatego, że ze mnie taka malizna. Gorzej jak w 9 misiący mi go wywali, tak że nie będę się mogła ruszać;-) A cio do roztępów to jeszcze nie mam ani jednego. Od samego początku ciąży smaruje się Perfecta mama i uda eveline slim extreme na rozstępy i cellulit od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelkaaa
Ja stosuję fissan, ale rozstępy mam!!! Na szczęście tylko na dupci. Mam nadzieje, że uda mi się ich jakoś pozbyć. Krem ładnie pachnie i taki tłuściutki, ale dla mnie słabo działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuśki!! Witam nową mamuśkę fajnie że nasze grono się powiększa!! Dziewczyny co do rozstępów to ja mam okropne, coprawda smaruję się kremem z Gerbera ale był moment że strasznie szybko wycisło mi brzuszek i oże dlatego tak dużo mi sie ich pojawiło, dlatego też mój brzuszek widzicie tylko w ubraniu. Po smarowaniu kremem na brzuszku one jaśnieją ale pod brzuszkiem są straszne i nie wiem co z nimi zrobić. Ja właśnie zjadłam sobie budyń z sokiem z malin pyszny był. U nas też wkońcu zaświeciło słoneczko więc samopoczucie lepsze. Jutro mam zamiar wziąść się za pranie bo dzisiaj już mi się nie chce i może popiorę pieluszki!! Zamówiłam sobie wczoraj na allegro kocyk i ręczniczek z kapturkiem co wy na to http://www.allegro.pl/item442137440_early_days_recznik_myjka.html http://www.allegro.pl/item441626970_polarkowy_kocyk_sliczny_haft_jedyny_taki.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale mnie kurier wpienil oj oj oj dobrze ze leze bo normalnie bym go rozniosla!dobrze ze w domu jest moja mama bo musiala po paczke ktora wazy 30kg pojsc i wziac ja sama potem kurier sobie pojechal ale nie wzial pieniazkow!wiec zadzwonila, do niego i go zawrocilam z dobrego serca naprawde bo jak bym chciala to wozek mam w domu mama moja podpisala wiec baj baj a ze nie wzial pieniedzy to jego sprawa!ale Ja tak nie moge wiec zawrocilam faceta i normalnie z jakimis pretensjami do mojej mamy!nawet nie mozna bylo paczki przy nim rozpakowac zeby sprawdzic czy wszystko ok:)!ale Ja juz zaraz go przewioze zadzwonie do jego firmy i poprostu zloze skarge a jak bedzie trzeba to i pisemna tez!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza i dobrze daj popalić dupkowi!!!! Marzenko ja wogóle nic nie stosuje bo to bezsensowne wydawanie kasy te kremy i tak nie pomogą, zwykłą oliwką się smaruje i nie mam jeszcze ani jednego rozstępu. Mam kilka na boku ale te miałam przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh.. Agnieszka masarka oni ze wszystkim maja problem ;/ nawet z glupia paczka zeby ja wniesc ;/ jak juz zobaczysz wozek to daj znac co i jak czy warto ;) super brzuszki macie ;) ja tez musze zrobic jakas nowa foteczke hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×