Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Gość Gosc
W ogóle to według tych kalkulatorów w necie wyskakuje, że to 3tydzień, a to niemożliwe, bo to musiało być zaraz po @ ... może jakoś to wyjaśnie lekarzowi, muszę się zapisać. Muszę w ogóle ginekologa znaleźć jakiegoś, bo tego który prowadził pierwszą ciąże NIE CHCĘ ;] patrząc na serce z wadą całkowitą mówił: pięknie bije ZDROWE serduszko. Niestety nie cieszę się tak jak powinnam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, GRATULACJE 🌼 teraz to już będzie z górki:) Najważniejsze, że masz wsparcie męża, i nie przejmuj się, wszystko będzie dobrze::) Moja jest z ostatniego dnia okresu:P I też kilka razy piłam, zanim się dowiedziałam (a dowiedziałam się w 7 tyg!):) Wiesz przecież, że Cię z tym samej nie zostawimy z tym same, przecież to będzie nasz listopadowy bobas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko to może być trzeci tydzień bo tak jak pisałaś to było 3 dni po okresie i zanim dojdzie do zapłodnienia to troszkę mija. A mam pytanie! Czy w końcu przechodzimy na inne forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko-moje gratulacje!! :) zapoczątkowałaś ciąże listopadówek-ciekawe,która następna bo coś czuję,że teraz się posypie...;) :p na mnie pod tym względem liczyć nie można bom samotna:( także ja o rodzeństwie dla mojego synia mogę tylko pomarzyć.ehhh-a moja kuzynka stara się i stara i nic...życie. laski-muszę odzwyczaić małego od nocnego cyckania,bo on raczej wstaje po to aby pocyckać niż pojeść-zresztą i tak się nie najada tym pokarmem co mam :/ a wstaje teraz niemal co godzina i jestem wykończona i niewyspana.dziś w nocy dal koncert bo mu nie dałam pocyckać i tak się darł 2 godz:( dawałam mu sztuczne mleko-ale gdzie tam...woda to samo... w końcu wzięłam go i ze mną usnął na 30 min i od nowa!!grrr.ciężkie nocki przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko- gratuluję i przesyłam iskierki. Rozumiem co przeżywasz i masz do tego prawo. Ale teraz bedzie już lepiej, przyjdzie czas oswojenia a potem radości. Maminka, Mała Agatko, dziękuję za wieści o spiralce. Ja nie jestem za przenoszeniem się na inne forum. Agniesza mój ma alergię i często choruje na oskrzela, gardło, stąd inhalacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje małe zasypia. a ja padam dziś na pyszczek. sama nie wiem dlaczego ale wykończona jestem. widzisz Karolinko maż się cieszy i ty tez zaczniesz! ja ostatnio rozmawiałam z koleżanką ze studiów. ona na studiach wyszła za maż, urodziła synka (za 2 tyg 3 latka skończy). starali sie o to dziecko chyba 1,5 roku! w tamtym roku pisała i ze znów jest w ciaży, teraz w październiku urodziła śliczna córeczkę. myśłałam że u nich wszystko gra, a jednak nie. dowiedziałam sie ze jak jej maż się dowiedział ze jest w ciąży zaczął szaleć, stwierdził ze to nie jego dziecko. było coraz gorzej. przeniosła sie do rodziców...w grudniu przed świętami dostali rozówd. eks do tej pory nie widział swojej córeczki! nie zapytał czy zdrowa, jak ona sobie radzi, nic! została sam z dwójką malutkich dzieci...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że są różne zdania na temat przenoszenia forum. Więc ja zapoczątkuję głosowanie bo inaczej nie dojdziemy do porozumienia. Oto tabelka: nick....................za/przeciw Beata1987............ZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
nick....................za/przeciw Beata1987............ZA KaroLinka.............ZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjjjj Karolinko OGROMNIASTE GRATULEJSZYN!!No kochana to będzie nasz rodzyneczek na forum:)!Ja też Ci zazdroszczę- wiadomo teraz się przemęczysz ale później będziesz miała z głowy!a my jak to ujęła Ann będziemy "stare próchna" jak będziemy z drugim łazić. Cycki po kolana itp.:P Ja też bym chciała, ale musi wyjaśnić się sprawa z moim jajnikiem, muszę pojechać na wakacje i mogę się kłaść z drugą ciążą!bo u mnie to co najmniej 80% prawdopodobieństwa,że będę musiała leżeć tak jak z pierwszą:) ale jaja normalnie nie wierze nie wierze.......:)!!po prostu EXTRA!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dziewczyny ja powinnam teraz kupić Folik? Coś jeszcze? Nie pamiętam dokładnie co się brało na początku? Przerażona jestem nadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko, chętnie potowarzyszyłabym Ci z ciążą, ale mąż nie chce, a już stara jestem i potem wcale drugiego mogę nie mieć :( GRATULUJĘ i ciesz się 🌻 nick ..............imię.........data ur....waga...wzrost..ząbki..wiek Elmirka..........Aleks.........19.10.....9300.....78.... ....9......12m Green_Gable....Mikołaj.....29.10......12 kg...86-88......4......13.5m Kasiula82.......Amelka.......30.10.....9700.....80...... ..0......12,5m Mother..........Kacper......30.10.....9400.....74....... .6......12m KaroLinka.......Natan.......1.11......12,3kg......86.... .10......14m happymama.....Zuzia........3.11......10,0......80....... 8......12,5 m Ann 31...........Alicja........6.11......9000......77.......6... ...11,5 m Agniesza26.....Olaf..........9.11......10,5kg....87/88.. .. 10.......14m MarzenaMol....Arturek.....10.11......9860.....74.......8 ......12 Beata1987......Zuzia........14.11.....10kg.....74....... 8.......13m3t kaaczuuchaa...Damian.....15.11.....10kg.....75.......9 .....13m20d Marta1983......Robert......16.11.....10,2 kg.....73.......5 .......13,5m Magmall..........Zuzanka....16.11.....9000.....77....... 6.......12m Jokasta.........Jeremi ......19.11.....9600.....74......14.....14m **ewelka**......Wiktoria....21.11.....10,2kg.....92..... 16......13m13d maminka.1......Lenka.......21.11.....9,0........73...... 4........11m kajtoch.........Blanka.......27.11......12,5........84.. .. . ..4.......14m pingusia_22....Marika......27.11......8900.....77....... 7.......13,5 m Nika 33.........Weronika...27.11.......11......ok80.....6.......1 3m1t Małgorzata....Julek........ 28.11..... 10,3kg ....ok82.....10....... 13m3t lorinka..........Zuzia........28.11.....ok9,0.....ok80 ....6.......12m anabelkaaa.....Janek.......2.12.......10,5kg....82...... 6........13/14 m mała_agatka..Franek.......3.12......ok10kg ....85.... ...2......13m dunia27.........Kubuś........4.12.....ok9.850...85...... .6.......10,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLINKO GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) karolina daj sobie czas masz wsparcie w mezu a to jest bardzo wazne Natanek bedzie mial rodzenstwo a ty dasz rade mloda z ciebie dupa poradzisz sobie i moze trafila sie dziewuszka ponoc zaraz po okresie gdy tempka wzrasta sa dziewczynki :D jestesmy w tym samym wieku ja tez w tym roku skoncze 24lata i juz mam dwojeczke w pierwsza ciaze zaszlam mlodziutko ale powiem ci po czasie ze ciesze sie ze juz mam dwoje warsztat zamknelam i koniec (no moze trzecie za 10lat hehe) reszta dziewczyn wezmie sie do dziela i nie bedziesz sama ;) nie zostawiaj nas pisz nam koniecznie jak dzidek sie rowija bedziemy razem ciebie wspieraly i cieszyly sie twoja ciaza mysle ze folik na poczatek wystarczy a lekarza koniecznie wez innego bo ten ostatni w ogole nie powinien miec uprawnien by prowadzic ciaze kurwa normalnie sie poplakalam buziaki dla ciebie i Natanka i brzusia 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick....................za/przeciw Beata1987............ZA KaroLinka.............ZA lorinka.................ZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
nick....................za/przeciw Beata1987............ZA KaroLinka.............ZA lorinka.................ZA CZY JA NIE POWINNAM MIEĆ TERAZ DWÓCH GŁOSÓW ?? Hahahahahahahaha :P skoro żarty się mnie trzymają to nie jest tak źle :D ehhh, idę spać! To był BARDZO ciężki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle napisalyście ze nie mam czasu nadrobic. Ale oczywiście najważniejsze: Karolinko - GRATULACJE ❤️ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko wielkie gratulacje. Będzie dobrze:) Powiem szczerze, że Ci zazdroszczę. My narazie na drugie nie mamy warunków:( Lorinka co do spania w łóżku to Marika ok 2 kończy u nas, bo jak jej nie wezmę to płacze bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko ogromne gratulacje. Będzie dobrze, bo musi. Z drugiej strony, jak przeczytałam to az mnie zamrowało.Siebie sobie jakoś nie wyobrażam w ciąży jeszcze raz. Nigdzie nie uciekaj, jakośchyba sobie rzypomnimy i damy radę Cię wspierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick....................za/przeciw Beata1987............ZA KaroLinka.............ZA lorinka.................ZA mała_agatka.........ZA Karolinko tylko folik! po skończonym 1 trymestrze jeszcze jakieś witaminki możesz brać,ale na razie nic innego. a moje dziecko dziś spało od 20.30 do...6 bez pobudki!!!!! teraz zjadł mleczko, leży w łóżeczku i guga sobie :P :P :P a ja wstałam o 5.30 żeby coś popisać a tu masz babo placek! zaraz mężo przyniesie gazetkę i będzie trzeba na mieszkania dzwonić i z pisaniem nici. do tego młody już nie śpi i znów bedzie fajnie! pewnie znów z tych nerwów (bo mama się nim nie zajmuje) coś zbroi. ostatnio zrobił kupę na dywan, zobaczymy co tym razem wymyśli :P no ale MUSZE PODZWONIĆ i coś znaleźć bo do 31 mamy się wyprowadzić i nie mamy nic nagrane :( a czasu coraz mniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! przede wszystkim gratulacje dla Karoliny! Wiem, ze teraz moze niekoniecznie sie cieszysz, ale z perspektywy czasu inaczej bedziesz na to patrzec. Bedziesz dostrzegac coraz wiecej dobrych stron z tej sytuacji. Ja nie jestem w ciazy i mowie, ze jeszcze nie chce, ale tak w glebi duszy... chyba jednak bym chciala. A najbardziej bym chciala tak jak to bylo u ciebie, tzn zeby los sam zadecydowal o kolejnym dziecku, bo samemu tak jakos trudno. Glowa do gory, jestesmy z Toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko i jaki dziś humorek masz :-)? Zobaczysz, że będziesz mieć w nas wsparcie. I koniecznie zmień lekarza bo tamten to do dupy był. Widzę, że powoli tabelka się zapełnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lachony karola a moze dla pewnosci kup jeszcze jeden test?? widze ze wogole forum sie ozywilo ;) wczesniej o ta pomarancze a teraz z ciaza karoliny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Humor do d**y :o rycze od rana, zauważam na razie same negatywne aspekty tej ciązy... Też myślałam by kupić drugi test, ale okresu nie ma nadal i wszystko jest tak jak z Natanem było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
...znów jak oglądam zdjęcia takiego maleńkiego Natanka to w głębi się cieszę, że znów będę miała takie słodkie, bezbronne, maleństwo :) może córeczkę, ale szczerze to drugi syn też by mi odpowiadał :P miałabym trzech mężczyzn w domu i ja już również "zamykam warsztat" haha :D ...po chwili jednak znów mam nadzieje, ze to pomyłka. Ostatnio moje okresy są bardzo nieregularne tzn. 28, 33, 29, 31dc itp... tyle, że dziś już 36dc :P ...moze hormony mam szalejące i dlatego test się pomylił.... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko dla pewności możesz powtórzyć test. Zobaczysz, że za kilka tygodni już nie będziesz mieć takich myśli. Mam nadzieję, że ominą Cię wszystkie dolegliwość ciążowe. Dziewczyny wpisujcie się do tabelki :-) i oddawajcie głosy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja juz za zmiana forum jestem obojetna moze najlepiej bedzie jednak jak Marta zmieni nik i poda go nam na nk kazdej z osobna??nie na poczte bo jak pisalyscie to ktos kogos fotki tez kasowal i ja jestem tez za zmiana hasla na wspolnej poczcie i rozeslanie tylko tym dziewczynom co sie udzielaja lub tym co sie aktualizuja w tabelce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Uważam, że odrazu będzie wiadomo jak nagle pojawi się ktoś z nowym nickiem. Poza tym Marta nic nie będzie mogła napisać... że np. Robert to czy tamto, bo odrazu będzie wiadomo. To chyba nie ma sensu. Marta chce też rozwiązać problem z fotkami i z pocztą, też myślałam o zmianie hasła, ale Marta założy na tym naszym nowym forum 2 tematy ... jeden taki do pisania, drugi do zdjęć. Tak więc ja na prawde jestem za :) historia będzie przekopiowana. Wy wszystkie dostaniecie nowe namiary więc na prawdę nie wiem czemu miałybyśmy być przeciwne :) nawet jeśli namiary dostanie ta pomarańczka w co wątpie to tam nie bedzie mogła pisać anonimowo :) a najwyżej wyleci stamtąd i tyle ... Czy wasze maluchy chodzą w kapciach? Natan jak mu zakładam chodzi jak kaleka i nie chce... śmiga tylko na boso, w butach bardzo kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick....................za/przeciw Beata1987............ZA KaroLinka.............ZA lorinka.................ZA mała_agatka.........ZA dunia.............neutralna choć jak będzie pitolenia za każdym razem logowania itd to będę przeciw choć będzie za późno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Duniu albo ja się nie znam na kafe albo coś źle robię, bo tu też za każdym razem się logować muszę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia na pewno będziesz mogła dać opcję na swoim kompie, że ma pamiętać hasło :-). Ja tak mam na kafeterii. A ja jestem jak najbardziej za. Bo siostra od mojego Ł czasem siedzi na kafeterii i ja zawsze w strachu, że jest na naszym forum, a bym nie chciała, aby czytała. Bo jak bym dowiedziała się, że ona czyta to bym musiała wykasować swoje posty i chyba usunąć się z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×