Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Gość Gosc
lorinka - ja nie mam żadnych bóli, ale to twardnienie o którym pisałam :( ...sama nie wiem co gorsze :o ... martwi mnie to grrrr! Czemu ciązy nie można przejść tak \"hop siup\" bez ŻĄDNYCH zmartwień i po sprawie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola sa takie kobietki co ciaze przechodza w "biegu" i nie zwracaja uwagi na "pierdoly" :o zapomnialam ...wczoraj zaslablam zrobilo mi sie ciemno przed oczami zalam sie litrami potu mialam slinotok i chcialo mi sie wymiotowac masakra okropne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!w pierwszej ciazy tez mi sie to zdazylo ale tylko raz..mam nadzieje ze wiecej si to niepowtorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola sa takie kobietki co ciaze przechodza w "biegu" i nie zwracaja uwagi na "pierdoly" :o zapomnialam ...wczoraj zaslablam zrobilo mi sie ciemno przed oczami zalam sie litrami potu mialam slinotok i chcialo mi sie wymiotowac masakra okropne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!w pierwszej ciazy tez mi sie to zdazylo ale tylko raz..mam nadzieje ze wiecej si to niepowtorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
hmmm... no słyszałam, że oś takiego w ciąży może się przytrafiać, ale wiadomo, że lepiej gdyby się nie przytrafiało. Masz o tyle dobrze, że już byłaś w ciąży i jakieś pojęcie masz... np. wtedy też tak miałaś i nic się nie stało... a takie jak ja, które są w pierwszej ciązy panikują z byle powodów, mam nadzieje, ze te moje twardnienia to też byle powód :) i to jednak dzidzia, a nie stawianie się brzuszka... Tobie lorinko brzuch sie wcale nie stawia? ... a w pierwszej ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :)jakos się spało, choć do 2 chciało mi się siku, ale nie miałam siły wstać i tak do 6 budziłam się co chwilkę i dopiero wtedy wstałam. a gdybym od razu wstała to bym sobie spokojnie pospała. ech leń ze mnie straszny :P czy wam też tak okropnie przesusza się skóra??? no dosłownie masakra! używam Oilatum, balsamu do ciała 2 - 3 razy dziennie i nic. jak mi się łuszczyła tak się łuszczy. no ja już nie wiem co robić na tą skórę :( chciałabym ładnie wyglądać ale z taką skórą się nie da. od czasu gdy pojawiło się to chol... na twarzy to jestem już całkiem załamana. normalnie jak tylko przetrę twarz ręką to zostają takie białe łuski. cała jestem biała :( wygląda to tragicznie. a moja lekarka ostatnio powiedziała, że wystarczy stosować krem nawilżający i przejdzie, ale to nie chce przejść, tylko się nasila :( no nic będę z nią gadać na następnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) co do chust-hmm przy Olafku nie mialam...jak spal to w lozeczku, a na dwor na zime raczej sie to nie nadaje.Jak jechalismy na zakupy to maly byl w foteliku samochodowym-takim nosidelku z uchwytem (dobrze ze go nie spzredalam bo teraz sie przyda). Wiec mysle ze chusta u mnie bedzie zbedna. Marta, a gdzie warzywa i owoce w Twojej diecie:P;) hihi artuje, ja tez nie zawsze zdrowo sie odzywiam:) chyba jem za duzo nabialu, kocham jogurty i kefiry. sa zdrowe ale wiadomo ze co za duzo... mnie brzuszek przestal juz tak twardniec, czasem sie zdarza, tak z 5x dziennie, ale nie tak jak wczesniej. Zastanawiam sie czy to nie bylo po basenie. W niedziele plywalam a w poniedzialek mnie ten brzuszek tak strasznie meczyl... no i racja, niektore ciezarne wogole nie przejmuja sie tym ze sa w ciazy. Piją, pala, itd. tkim zwykle nic nie dolega:O znajomy ginekolog opowiadal ze zcesto zdarza sie ze kobieta poronila bo nie chcialo jej sie w szpitalu lezec, i wcale sie tym specjalnie nie przejela:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Agatko, a nie opalalas sie ostatnio? mnie sie luszczy skora na ramionach, wlasnie od slonca:( nigdy sie nie opalam ale wychodzac na spacery z malym przyjaralam sobie wlasnie te ramiona...po basenie tez mam taką skore. Codziennie smaruję oliwka, troche pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała agatko albo od opalania to masz albo jakaś łuszczyca się przyplątała :( Daff jakoś mnie warzywa wogóle nie przekonują czasem ogórek albo pomidor ale w małych ilościach bo strasznie mi się po niech odbija :) Faktycznie są kobiety nie przejmujace się stanem ciąży. Ale to już w sumie ich sprawa ja na początku też robiłam wszystko nawet meble sama przeciągałam a nie powinnam ;/ Dziś w nocy kolejne koszmary mnie dopadły i kurcz lewej łydki więc dupa hehe muszę znowu trzy dni pod rząd brać feminatal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywalilo mnie wczoraj z kafe wiec grzecznie sie polozylam karolina brzuch mi sie nie stawia ni teraz ani w pierwszej ciazy moze to didek czasem kopie a czasem sie wypycha i to moze byc takie nieprzyjemne uczucie parcia na skore ja to tak odczuwam agatko mi skora sie luszczy jak nie kupie na czas nowej oliwki ...jak ja mam to nie ma problemu tylko wypryszczylo mnie na buzi zupelnie jak przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogorkow zielonych nie lubie (jak juz to kiszone) ale pomidory moge na kilogramy:) kalafiorki, brokulki, brukselka, bob...mniam:) uwielbiam!!! spadam posprzatac i na spacerek🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinka mam identyczne uczucie jak didek się pcha w jedno miejsce takie wypychanie skóry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff normanlnie jak na chłopaka :D Ja niestety nie przepadam za warzywkami ale za to mogę wcinać mnóstwo owoców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek:) mala_agatko mi sie wydaje ze to od tego ze bylas na wakacjach inny klimat suche powietrze inna woda do mycia!! mi na poczatku tak skora sie strasznie luszczyla az takie platy zdrapywalam, moja gin. dala mi na probe watrobowa na wszelki wypadek ale wyszlo wszystko dobrze! mi sie wydaje ze to mialam po szpitalu tam byla strasznie suche powietrze i woda juz inna!!ale smaruje zwykla oliwka dla dzieci i teraz mam juz spokoj!! karolinko wczesniej opisywalam te twardniecia brzucha z gazety nawet przepisywalam wam cytaty:) nic sie nie boj to normalne od 20tyg. aby nie byly regularne i nie przekraczaly 10 dziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i przeczytalam gdzies ze jak wlasnie jest taka sucha skora to trzeba pic wiecej wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do opalania o po wakacjach jestem zupełnie brązowa, ale to nie od takiego zwykłego opalania, raczej od morskiej bryzy, pomieszanej ze słońcem i wiatrem. ale powiem wam że miałam tak już wcześniej, przed wyjazdem, więc to nie od tego :( no nic zobaczymy. ja na szczęście warzywka uwielbiam. dziś zjadłam bułkę z serkiem białym, ogórkiem i pomidorkiem. huraaa w końcu mogę jeść pieczywo!!! po 4 miesiącach nie jedzenia ani bułeczki, ani kawałka chlebka :) widzę że ciąża zaczyna być dla mnie normalnym stanem i organizm po malutku się do niej przyzwyczaja :) ja też myślę o takiej chuście dla dzidzi, ale nie wiem. idę nakarmić psa :) bo atakuje mnie o jedzonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak lezalam w szpitalu to widzialam jak takie gwiazdy brzuchy ogromne w samych pizamkach szlafroczkach ciapkach przed szpitalem wiatr zimny z papieroskiem w jednej rece a w drugiej kawka!!a mnie czarna febra zalewala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech tyle się napisałam i wszystko skasowało :( no nic piesek zjadł, maluchy ubrane, nawet mojemu nastolatkowi wyszukałam spodnie bo stwierdził że będzie chodził w piżamach bo nie ma spodni na dziś. teraz spacyfikowałam go do układania naczyń ze zmywarki :) a ja zaczynam sprzątać pokój (mój stary, a teraz chłopaków) ale ja jestem okropną siostrą zmuszam do takich ciężkich prac mojego małego, trzynastoletniego brata :P ale jakoś nie ma odwagi się zbuntować no bo w końcu będzie wujkiem :) a to zobowiązuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tej ciazy tez zajdam duzo warzyw i owocow no i oczywiscie biogos .ale juz mi ta faza przechodzi ;) czy ktoras z was wie co zrobic ze slimakami ktorych przysmakiem staly sie moje sloneczniki .....nie wiem jak je wytepic zezarly mi juz ich kilka a one nawet metra jeszcze nie maja :( kasika moj tez powtarza po nas i tez musimy uwazac niestety ostatnio w trakcie meczu uslyszal ...kurwa :o i ostatnio z okazji kapieli tak powiedzial:"kulwa znowu musze kapac"😠 coz myslalam ze pekne ze smiechu ....i w pierwszej chwili nie wiedzialam czy mam mu zwrocic uwge ..ze to brzydko....ale nic mu nie powiedzialam i chyba zapomnial ;) lece sie ubrac i na spcer:) milego dnia laseczki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie agnieszko - niektóre to w ogóle nie dbają o siebie, ani o maleństwa :( co najgorsze to one zwykle rodzą zdrowe dzieci, a te którym zależy, leżą, wykonują wszelkie polecenia lekarzy męczą się żeby w ciążę zajść a potem urodzić. ech i gdzie tu sprawiedliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała agatka to masz dobrze wyręcza cię braciak bo kobiecie w ciąży się nie odmawia :P Lorinka zabij kilka ślimaków i zostaw ich ciała przy słonecznikach następne będą się bały hahahahah żart. Nie wiem co można by zrobić z tymi obślizgłymi ślimakami. Dzieciaczkom nie powinno się zwracać uwagi bo później na złość robią i powtarzają. No chyba że takie słownictwo się powtarza to trzeba interweniować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka od początku ciąży nie dbała o siebie jadła byle co piła różne świństwa nie alkohol i teraz wyszło że jej dziecko ma chorą nerke ;/ w październiku będzie rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
TO się zgadza :o ...też znam dziewczynę, która przez pierwsze 2,5 m-ca ciąży brała narkotyki (jej zdaniem lekkie :o ) ale jednak... nie wiedziala, że jest w ciązy a te 2,5 miesiąca to akurat były wakacje i szalała! Do tego wiadomo imprezy, picie alkoholu, papierosy a odżywianie na szybko byle czym :o Mało tego ... jak się tylko dowiedziała to prawie kończył się I-szy trymestr... więc co? Kąpała sie w gorącej wodzie, a do tego piła podgrzane wino ... :o jak mi to kiedys opowiadała (chodziłam z nią do klasy) to byłam w ciężkim szoku :o Mimo tego - urodziła... Nie dość, że jej córka jest bardzo zdrowym dzieckiem to jest taka śliczna, że trudno uwierzyc - mała laleczka... ...a mnie coś kujnie w brzuchu (prawidłowo, bo tak powinno być) to mam ochote dzwonić do lekarza :o :) Ehhh tak już chyba musi być ... :o Ehhh tak już chyba musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka mnie też czasem kłuje jakbym miała zaraz okresu dostać. Jestem w szoku że tamta dziewczyna urodziła zdrowe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Ona piła to wino i kąpała się w tym gorącym własnie po to by nie urodzić, bo miała świadomość jaką krzywde wyrządziła temu dziecku ... ale, ze chodziła do szkoły i wszystko się rozeszło ... to byłoby jeszcze gorzej jakby sie wszyscy dowiedzieli, że usuneła ... No i wtedy faktycznie dbała bardzo o siebie - moim zdaniem o dużo za późno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) widze ze dzisiaj ciezki temat zostal podjety . ja tez znam taki przypadek gdzie moja kolezanka palila cala ciaze nawet troszeczke sie nie ograniczyla , sama jeszcze mi opowiadala ze przed samym porodem jeszcze poszla na fajke dla uspokojenia :/ szooook .... urodzila zdrowego synka !! cale szczescie ze jest zdrowy ja nikomu zle nie zycze , niech wszystkie dzieciaczki rosna zdrowo to nie ich wina ze maja nieodpowiedzialnych rodzicow niepowinny cierpiec za glupote matki !! cos mi sie dzisiaj kreci w glowie od rana, troche sie przestraszylam bo jestem sama w domu do 18 !! :( jak mi zaraz nie przejdzie to ide do sasiadow, troche u nich posiedze , zawsze to bezpieczniej bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happymama no jeżeli masz taką możliwość to pewnie nie siedź sama w domku. Ja też tak czasem mam i strach mnie oblatuje ze sama w domu. Dlatego też chciałam się przeprowadzić do rodziców moich tam zawsze ktoś jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolinkaLinka -dziękuję za foteczki . Śliczna z ciebie kobietka :-) I ten brzusio jakiś dużo mniejszy niż mój :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No od mojego też troszkę mniejszy jest. Ale każda kobieta inaczej ciąże przechodzi więc wiesz. Karolinka jest szczuplutka dlatego ma mniejszy brzucio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×