Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

ja dziewczyny mam tez cos takiego plecy mnie bola tak jak by kosc ogonowa i jak klade sie spac i przechodze przez mojego meza( a ja spie pod sciana) to jak podnosze noge to mnie cos tam w piczy boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski mnie tez cos pobolewa kluje ...byle tylko do listopada ...no jak juz bedzie pazdziernik to mozemy rodzic jeszcze troche jestesmy juz blizej niz dalej a ten link agnieszy wejdzie wam tylko musicie skasowac spacje pomiedzy 72(tu jest spacja),2,883 normalnie go wklejacie i kasujecie spacje powinno dzialac;) happymamo fotki poszly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo w tych linkach zawsze tak wyskakuje i po skopiowaniu linku trzeba zlikwidowac spacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
WoooW... poważnie duża różnica w tych brzuszkach ... Jedne takie wielgachy jak na 20 tydzień, znów inne takie jakby ciązy w ogóle nie było :) Jestem w szoku ... :) ja jestem taka po środku, ale bardziej większy niż mniejszy :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jak je zobczylam to wydaje mi sie ze ja to raczej mam ogromny a tu dopiero polowa ciazy niebawem bede sie toczyc pewnie utyje troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka dziekuje za fotki liczny brzusio :) ja mam mniej wiecej taki duzy jak twój :D agniesza udalo mi sie otworzyc ten link ,faktycznie kazda z nas \"rosnie \" w ciazy inaczej :) mnie plecy nie bola ( na szczescie ) ale zaczyna mnie kluc szyjka macicy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happymama chociaz nie jestem sama z wielkoscia:p;) karolinko wyslane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja mam identyczne bóle jak Wy:P I te w kręgosłupie i te w kości łonowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....22.......01.11....56+5 .....Inga Marsjanka.....Śląskie........20.......01.11....57+6 Kasika1........Rzeszów......22.......02.11 ...64+5.......Karolinka Milla77.........Warszawa....22.......02.11....57+ 7......Maciuś mother........Warszawa....22.......04.11.....62+3......C hłopiec agniesza26.....Lublin........22.......04.11.....53-3+7,5 .Chłopiec ewelka1234....Poznań.......22.......06.11.... happymama....Irlandia.......23......06.11.....65+6...... ... .Zuzia Green_Gable...Szczecin.....22......06.11....65+dużo...Mi k ołaj Ania_1980......Szczecin.....18.......07.11....66+4 agnesa1983....Poznań.......20.......09.11....57+4....... .Chłopiec Aneta30.........Kraków......21.......09.11....53+10..... .Chłopiec 18-nastk.......Warszawa...18.......10.11.....55+2,5 Jokasta........ Gdynia.......21.......11.11.....58+5........Jeremi C.internautka..Poznań.....20........11.11....56-2+0,5 Marta1983.....Warszawa...20.......13.11.....65+4,5.....D iewczynka fajna-aj.........Białogard....21......14.11....+5,5..... . .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........18.......14 .11....+3 mysza1980.....Warszawa...20.......15.11.....59+5 Karolinka Linka..Gliwice.....20.......15.11.....50+3.......Chłopiec Beata1987.......Śląskie......20.......16.11......62+6,5. ...??? bonizz...........Opatów.....19........17.11 ....66+4.......Chłopiec lorinka..........Anglia........19........19.11.....55+5. ......Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......20........20.11 Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5 mała_agatka...Łódź.........18........25.11.... 61-1 eluś...........Międzyrzecz..16........25.11.....55-2 Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53 Maja_21.........Kielce........17.......29.11.....64-2+0, 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze moj brzuch juz jest ogromny , ale jak komus mowie ze to juz 6 miesiac mi sie zaczyna to mowia ze wcale niewidac ze to 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Lorinko dziękuję :) Sliczny brzuszek ... troszkę większy od mojego , ale tylko troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
I trymestr 1mc-----1-4tc 2mc------5-8tc 3mc------9-13tc II trymestr 4mc-----14-17tc 5mc-----18-22tc 6mc-----23-27tc III trymestr 7mc-----28-31tc 8mc-----32-35tc 9mc-----36-40tc tak lekarze liczą... Podobno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ciągle mam problem z tymi miesiącami, najlepiej liczyć te tygodnie. Dziewczynmki ja tez poproszę zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinko ja ostatnia @ mialam 31.01 wiec zawsze w ostatnim dniu miesiaca zaczyna mi sie mowy miesiac ciazy . np jak twoja ostatnia @ byla 5 lutego to zawsze 5-ego bedzie ci sie zaczynac nowy miesiac ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy tu narzekacie na upaly, a u mnie od trzech dni pada :( :( :( dzisiaj to nawet sweter sobie zalorzylam bo mi sie chlodno robi jak siedze przed kompem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happymama to wpadnij do mnie, w cieniu mam prawie 30 stopni. Siedzimy z synkiem w basenie i polewamy brzuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika1 ale masz fajnie ja tez mam basem u mamy takie duuuzy ale nie bede sie sama kapac a starych nie ma...nie ma mnie kto pilnowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ja mam taki dmuchany dla dzieci:P Ale co tam, zawsze jakaś ochłoda. Wczoraj z koleżankami byłam wieczorem na normalnym basenie, ale ulga dla kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie mieszaja te tygodnie bo wszedzie licza inaczej najlepiej to liczyc tak jak happymama napisala;) u mnie wlasnie przeszla burza :o teraz slonce wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinka mam nadzieję, że ta twoja burza kieruje się do nas:) happymama a w Irlandii jaka ogólnie jest teraz pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×