Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Daff... jesli chodzi o Twój brzuszek, to uważaj na siebie... mi też jakiś czas temu zaczął się stawiać i gin przepisał mi 3xdziennie nospe forte i 3xdziennie magne B6. Przede wszystkim nie dzwigaj Olafka i jak nie musisz, to nie chodź za dużo..... wiem, ze to nie jest łatwe przy małym, ale postaraj się oszczędzać;) jeśli zaś chodzi o mnie, to ja nawet juz nie chce Wam pisać o tym, jak strasznie mnie boli po lewej stronie w krzyżu... jakby mi ktoś tępą grubą szpilę wkłuwał... tak już boli od trzech tygodni codziennie... najgorzej jest rano i jak za długo posiedzę :( później nie mogę sie rozruszać.... a to dopiero 21tc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mysza za zaproszenie :D juz teraz wszystko wiem :D strasznie wam wspolczuje tych boli w krzyzu , mnie nic nie boli ale nie bede zapeszac bo sie okaże ze jutro ja bede wam o tym pisac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi następny kilogramek wskoczył na wagę :P :P :P NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....23.......01.11....56+6 .....Inga Marsjanka.....Śląskie........20.......01.11....57+6 Kasika1........Rzeszów......23.......02.11 ...64+5.......Karolinka Milla77.........Warszawa....22.......02.11....57+ 7......Maciuś mother........Warszawa....22.......04.11.....62+3......C hłopiec agniesza26.....Lublin........22.......04.11.....53-3+7,5 .Chłopiec ewelka1234....Poznań.......22.......06.11....+8 ..........Nadia?? happymama....Irlandia.......23......06.11.....65+7.........Zuzia Green_Gable...Szczecin.....22......06.11....65+dużo...Mi kołaj Ania_1980......Szczecin.....18.......07.11....66+4 agnesa1983....Poznań.......21.......09.11....57+7,5..... .Kubuś Aneta30.........Kraków......22.......09.11....53+10..... .Chłopiec 18-nastk.......Warszawa...18.......10.11.....55+2,5 Jokasta........ Gdynia.......21.......11.11.....58+5........Jeremi C.internautka..Poznań.....20........11.11....56-2+0,5 Marta1983.....Warszawa...22.......13.11.....65+4,5...Dziew czynka fajna-aj.........Białogard....21......14.11....+5,5.......Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........18.......14 .11....+3 mysza1980.....Warszawa...20.......15.11.....59+5 Karolinka Linka..Gliwice.....20.......15.11.....50+3.......Chłopiec Beata1987.......Śląskie......20.......16.11......62+6,5. ...??? bonizz........... Opatów.....21.......17.11 ..... 66+6.......Chłopiec lorinka..........Anglia........20........19.11.....55+5. ......Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......20........20.11 Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5 mała_agatka...Łódź.........19........25.11.... 61-1 eluś...........Międzyrzecz..16........25.11.....55-2 Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53 Maja_21.........Kielce........17.......29.11.....64-2+0, 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje drogie:) daff strasznie mi ciebie szkoda!!moze by mogl ktos wziac mallego chociaz na jeden dzien zebys sobie odpoczela troszke!!chociaz pewnie jakys miala taka mozliwosc too dawno maly by posiedzial z kims:( mi tez tak brzuszek sie stawial ale ten magnez naprawde mi pomogl i no-spe tez biore forte! mysza pewnie duzo nie przytylas taka szczuplutka tez jestes laska ze cho cho:) wiecie co moja siora dostala drozdzycy i lekarka w islandii kazala jej na wkladke smarowac troche kefiru i z tym tak troche pochodzic!!bo te drozdze sie boja wlasnie tego:) slyszalam ze kefir i jogurt naturalny jest dobry na to ale na wkladke zeby smarowac to pierwszy raz!moze i faktycznie to dziala:)ja narazie nie mialam drozdzycy i tfu tfu oby tak dalej mam tylko takie ciazowe uplawy bezwonne i przezroczyste. wlasnie moj maz zaczynac bedzie mnie pomalu pakowac do tesciow, musze zabrac wszystkie moje koldry i poduszki na ktorych leze:) mysza moze to dzidek na jakis nerw naciska, ja tak mialam jeden dzien tyllko ze z prawej strony dopadlo mnie w nocy i myslalam ze sie wsciekne!! wczoraj tak sie objadlam goframi moj maz smazyl z bita smietana jerzynkami, borowkami i poziomkami:) ale te goferki to ida w pupke ida juz mam 105cm w biodrach heheale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....23.......01.11....56+6 .....Inga Marsjanka.....Śląskie........20.......01.11....57+6 Kasika1........Rzeszów......23.......02.11 ...64+5.......Karolinka Milla77.........Warszawa....22.......02.11....57+ 7......Maciuś mother........Warszawa....22.......04.11.....62+3......C hłopiec agniesza26.....Lublin........22.......04.11.....53-3+7,5 .Chłopiec ewelka1234....Poznań.......22.......06.11....+8 ..........Nadia?? happymama....Irlandia.......23......06.11.....65+7...... ...Zuzia Green_Gable...Szczecin.....22......06.11....65+dużo...Mi kołaj Ania_1980......Szczecin.....18.......07.11....66+4 agnesa1983....Poznań.......21.......09.11....57+7,5..... .Kubuś Aneta30.........Kraków......22.......09.11....53+10..... .Chłopiec 18-nastk.......Warszawa...18.......10.11.....55+2,5 Jokasta........ Gdynia.......21.......11.11.....58+5........Jeremi C.internautka..Poznań.....20........11.11....56-2+0,5 Marta1983.....Warszawa...22.......13.11.....65+4,5...Dzi ew czynka fajna-aj.........Białogard....21......14.11....+5,5..... ..Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........18.......14 .11....+3 mysza1980.....Warszawa...20.......15.11.....59+5 Karolinka Linka..Gliwice.....20.......15.11.....50+3.......Chłopiec Beata1987.......Śląskie......21.......16.11......62+6,5. ...??? bonizz........... Opatów.....21.......17.11 ..... 66+6.......Chłopiec lorinka..........Anglia........20........19.11.....55+5. ......Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......20........20.11 Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5 mała_agatka...Łódź.........19........25.11.... 61-1 eluś...........Międzyrzecz..16........25.11.....55-2 Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53 Maja_21.........Kielce........17.......29.11.....64-2+0, 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Ja dziś jestem strasznie zmęczona bo wogóle się nie wysypiam. Bo byłam teraz na weselu w ten weekend. A tak szczerze to jak dla mnie to za mało jedzenia było :-). A tak to u mnie wszystko w porządku. Teraz jest duzo gości w domu a i bałagan jest. W tym tyg muszę badania zrobić. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff... przeczytałam wszystko;) ten kręgosłup tak bardzo mi dokucza, ze nie moge sie ruszyć żeby posprzątac :( dzisiaj chyba sie skonczy tylko na praniu... po trzech tygodniach nieobecności w domku, mam niezły bałagan. Właściwie mam tony kurzu na parapetach i meblach:( niestety nikt tego za mnie nie sprzątnie... poza tym, przydałoby się umyć okna, ale do tego ja sie nawet nie dotykam, bo nie mogę. jeśli chodzi o dzidziusia, to ja od początku 20 tygodnia czuję ruchy;)to są ciągle takie delikatne puknięcia...niesamowite uczucie;) za każdym razem jak to czuję, uśmiecham się... umnie niestety nie widać tego przez brzuszek, bo chyba mam za duzo tkanki tłuszczowej, ale pod ręką jest to wyczuwalne. Mój M juz też to poczuł. moj mąż jest zadowolony, ze z Wami piszę na kafe i bardzo go interesuje, co piszecie;) milla77- fantastyczny filmik;) ja tez juz sie nie moge doczekać;) w środe ma 3d i wtedy dostane płytkę CD;) daff i agniesza26- zazdroszczę Wam tych niskich kosztów badan i opieki ginekologa. Ja juz nawet nie liczę pieniędzy... ja też razem z M myślę o zmianie mieszkania, ale ceny w Warszawie nas rozwalają, wiec trzeba sie cieszyc tym co mamy. no a teraz powysyłam Wam aktualne zdjęcia i czekam na Wasze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza - dziękuję za zaproszenie :) niezła laseczka z ciebie ;) ja właśnie zostałam zatrudniona na 3 godziny do opieki nad 3-letnią dziewczynką. moja ciocia się nią zajmuje ale musi jechać na miasto i właśnie ja z nią zostaję. no nieźle, siedzę z 3 dzieci, no dobra 2 i jednym nastolatkiem. sajgon niesamowity. jedno chce żebyśmy czytali, drugie chce się bawić, a trzecie wrzeszczy żeby mu z kompa zejść :) ech w końcu jestem w swoim żywiole :P później napiszę więcej bo już mnie za rękę ciągną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki :):) troszke mnie tu nie było. Ale powoli nadrabiam zaległsoci. Tyle sie tearz działo. :) ślub w zesżłym tygdoniu. Na szczescie wszystko było OK imprezka sie udała teraz mamy remont w domku powoli szykujemy mieszkanko an przyjscie maleństwa. i jeszcze szkoła. tyle zaliczeń. ufff normalnie juz nei wyrabiam. Ale dam rade myśle ze powoli wsyztsko dobiega konca. Remont sie konczy potem tylko sprzatanko i bedziemys ie cieszyc soba i wakacjami :) U mnei wszystko dobrze powoli zaczyna być widac brzuszek :) ruchy czuje takie delikatne bardzo. Co do płci to jeszcze niestety nei wiem :( 17 ide do lekarza to mam nadzieje ze bede juz wiedziec :) tak starsznie estem ciekawa. Jak anarzie czje sie swietnie nie boli mnie nic.tylko starsznie szybko sie mecze ale to chyba z powodu tych kilku kilogramów który mi się pojawily hihi. nei długo zrzuce zdjecia na kompa to wtsawie kilka :) Pozdrawiam was cieplusio 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....23.......01.11....56+6 .....Inga Marsjanka.....Śląskie........20.......01.11....57+6 Kasika1........Rzeszów......23.......02.11 ...64+5.......Karolinka Milla77.........Warszawa....22.......02.11....57+ 7......Maciuś mother........Warszawa....22.......04.11.....62+3......Chłopiec agniesza26.....Lublin........22.......04.11.....53-3+7,5 .Chłopiec ewelka1234....Poznań.......22.......06.11....+8 ..........Nadia?? happymama....Irlandia.......23......06.11.....65+7...... ...Zuzia Green_Gable...Szczecin.....22......06.11....65+dużo...Mikołaj Ania_1980......Szczecin.....18.......07.11....66+4 agnesa1983....Poznań.......21.......09.11....57+7,5..... .Kubuś Aneta30.........Kraków......22.......09.11....53+10..... .Chłopiec 18-nastk.......Warszawa...18.......10.11.....55+2,5 Jokasta........ Gdynia.......21.......11.11.....58+5........Jeremi C.internautka..Poznań.....20........11.11....56-2+0,5 Marta1983.....Warszawa...22.......13.11.....65+4,5...Dziewczynka fajna-aj.........Białogard....21......14.11....+5,5..... ..Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........18.......14 .11....+3 mysza1980.....Warszawa...20.......15.11.....59+5 Karolinka Linka..Gliwice.....20.......15.11.....50+3.......Chłopiec Beata1987.......Śląskie......20.......16.11......62+6,5. ...??? bonizz........... Opatów.....21.......17.11 ..... 66+6.......Chłopiec lorinka..........Anglia........20........19.11.....55+5. ......Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......20........20.11 Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5 mała_agatka...Łódź.........19........25.11.... 61-1 eluś...........Międzyrzecz..16........25.11.....55-2 Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53 Maja_21.........Kielce........20.......29.11.....64-2+1, 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki :):) troszke mnie tu nie było. Ale powoli nadrabiam zaległsoci. Tyle sie tearz działo. :) ślub w zesżłym tygdoniu. Na szczescie wszystko było OK imprezka sie udała teraz mamy remont w domku powoli szykujemy mieszkanko an przyjscie maleństwa. i jeszcze szkoła. tyle zaliczeń. ufff normalnie juz nei wyrabiam. Ale dam rade myśle ze powoli wsyztsko dobiega konca. Remont sie konczy potem tylko sprzatanko i bedziemys ie cieszyc soba i wakacjami :) U mnei wszystko dobrze powoli zaczyna być widac brzuszek :) ruchy czuje takie delikatne bardzo. Co do płci to jeszcze niestety nei wiem :( 17 ide do lekarza to mam nadzieje ze bede juz wiedziec :) tak starsznie estem ciekawa. Jak anarzie czje sie swietnie nie boli mnie nic.tylko starsznie szybko sie mecze ale to chyba z powodu tych kilku kilogramów który mi się pojawily hihi. nei długo zrzuce zdjecia na kompa to wtsawie kilka :) Pozdrawiam was cieplusio 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, jutro ide do ginki i mam nadzieje cos mi przepisze:) co do slodyczy to tez mialam nie jeść, ale..co tam bede sie odchudzac w przyszlym roku;) no i z kregoslupem to mam podobnie, krzyz mnie boli i czuje sie w rozsypce. W poprzedniej ciazy tak nie mialam:( Agniesza, mam ksiazke Zdrowie Kobiety i tam rzeczywiscie pisze ze mozna zastosowac jogurt naturalny w przypadku grzybicy a nawet zabek czosnku:P ale to w jakims innym przypadku;) to takie domowe sposoby... Ja tam jogurt wole zjesc a do pipki kupuje paleczki kawsu mlekowego lactovainal:) na pewno wygodniejsze w uzyciu:) Mala Agatka, chyba masz zadatki na supernianie;) ja nigdy nie lubilam dzieci:P dopoki nie urodzilam swojego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam chwileczkę! ziemniaki ugotowane, mięsko usmażone, zaraz dzieciaki zjedzą obiad :) małą położyłam spać bo oczka tarła, więc jeść dostanie później. ech jakoś sobie radzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam jakies problemy, zebu sie wbic na kafe, ale sie udało. Jak sprawdzicie raz jeszcze poczte, to dajcie znać, czy doszły te moje nieszczęsne zdjęcia, hihihi.... starałam sie wysłać do wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ale z Ciebie laska :D w porównaniu do mnie masz mały brzucholek. Zaraz odeślę Tobie fote jak ja teraz wyglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, dzieki za zdjęcie;) piękny brzuszek :D piekna piłeczka:) zazdroszczę;) moj jest jakis dziwny, bo mi wyrasta juz pod cyckami i jest jakis taki utyty, hihihi....i podbrzusze mam jeszcze bardziej odstające;). Ja mam ciągle wrażenie, że mam ten brzucholek nie taki jaki powinien byc...ale moze sie myle... nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza dostalam zdjecia :) super wygladasz :) zaraz tobie wysle swoje :) ja tez na poczatku czulam sie jakbym byla poprostu gruba bo brzuchol rosł do okoła :P , ale teraz to juz widac ze to ciaza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) właśnie wysłałam swoje fotki oraz namiary na naszą klasę na adresy które miałam, jak kogoś pominełam to proszę dajcie znać a doślę ;) Mysza, Lorinka - śliczne zdjęcia :) zabieram się za czytanie zaległości na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pozbyłam się jednego stwora, jeszcze mi 2 zostały, no dobra 3, ale ten ostatni grzecznie i cicho w brzuszku siedzi :) teraz idziemy na spacer z pieskiem. co prawda deszcz kropi (w końcu troszkę pada), ale co tam mamy parasole a spacer w deszczu jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marsjanka;) cudne zdjęcia;) dałam się nabrać z tymi pierwszymi zdjęciami, hihihihi.... masz śliczną córeczkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się nabrałam, ale dzięki za sprostowanie bo już sie przestraszyłam że też taki za chwilę będę miała, a tak jeszcze troszkę się nacieszę moim małym brzucholkiem. (no dobra już nie taki mały)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki no wiec ja tez sie dopisuje do tych nabitych w butelke hehe marsjanko udalo ci sie ja tez ten zarcik lyknelam :D a tak w ogole to slicznie wygladacie obie i mysza i marsjanka:) bylam dzis u pilegniary i pobierala mi wymaz ale oczywiscie jak cos bedzie nie tak to sie odezwa i dostalam wyniki tej chlamydii co to juz kiedys o nia pyatalm i jest wszystko slicznie i czysto:) agata jak ty wytrzymujesz z taka gromadka dzieci ja dostaje szalu jak mam w domu dwojke bawiacych sie w wyscigi chlopcow nie jestem w stanie zniesc tych wrzaskow... daff wspolczuje ci oby ci cos poradzila ginka no i jak sie da to sie nie forsuj wiem ze to trudne przy maluchu... ja wczoraj myslalam ze sobie wyciagne ten kregoslup ale naszczescie przemek potrafi nim pochrupac i rozmasowac nie dalabym rady bez tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×