Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Dunia, te żebra, to ja mam skopane średnio co trzeci dzień! Dziś też mnie bolą. Czasem jak mi mała wsadzi nóżkę pod żebro albo na żebro, to muszę ją wpychać z powrotem na miejsce - do brzuszka, bo aż mam gwiazdki przed oczami czasem... :D Czasem tak sobie \"gramy w łapki\" po kilka razy pod rząd, ona wyciąga nóżkę, a ja ją delikatnie wpycham i za chwilę od nowa :D W nocy, to pewnie kopie mnie do woli, więc na drugi dzień żebra są obolałe. Marta, ja próbowałam - jest słodkawa. :) ...a jabłuszka na szarlotkę stygną sobie lekko podsmażone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha, ja wkładki kupowałam na allegro, ale podejrzewam ze spopkojnie dostaniesz je w aptece, poza tym w moim szpitalu pod dostatkiem jest ligniny, w razie jakiejś awarii można skorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta super fotki zwł.to drugie mi się podoba masz świetny profil:) kurcze a tych włosków długaśnych to nie było Ci szkoda ciachać?? ale mnie rozbawiłyście z tym próbowaniem własnej siary:D:D:D mi nic nawet z mocnego ucisku na cyca nie leci,jakieś puste są zupełnie i boję się że ja mleka nie będę miała:O a ja piore prasuje i w między czasie jak mi coś brzucho zastrajkuje twarnieniem siadam i Was podczytuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jest nospą, łykacie jak wam brzuch twardnieje? ja jeszcze miesiąc temu trochę łykałam, ale teraz się boję i po prostu jak mi twardnieje, to właśnie się położę i masuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha jak ci twardnieje to nie mozna masowac bo wtedy bardziej pobudza sie macice do skurczy:)! ja lykam nospe forte pol rano i pol wieczorem!i magnez tteaz rano i wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Oj, od rana skrobiecie, że pół godziny trzeba czytać :P Dunia26 tak, te spodnie mają na górze taki pas z materiału, mi cały brzuchol zakrywają, co prawda ciepło, ale maluch ich nie lubi, bo strsznie wtedy kopie :/ a zaczęłam je nosic jakieś 3 tyg temu, bo do tej pory się w normalne dopinałam, kupiłam w sumie tylko dwie pary tych z pasem na brzuch, bo na 2 miesiące nie potrzeba mi więcej, w domu wolę w dresie biegać :) agniesza26 wiesz, jak ważyłam się tydzień temu, to waga pokazywała 62, a wczoraj już... 65, więc nie wiem co się dzieje, mam nadzieje, że na koniec nie wyskoczy mi mega brzuchol :P Bo jeszcze mam ochotę ze dwa zjazdy na uczelni zaliczyć. A wtedy nie byłoby mi łatwo się ruszać :) mucha to zdjęcie ze ślubu to jak nie Ty, zupełnie inaczej wyglądałaś, jak dziewczynka :) Ja zaczynam smarować już sobie brodawki taka maścią, na wszelki wypadek, a jak się boisz, że Cię pogryzie, to możesz kupić takie silikonowe nakładki, to podobno pomaga uniknąć pogryzień :) I ja dodam jakieś foteczki ze ślubu :) Do szpitala dla siebie biorę: 3 koszule, majtki poporodowe wielorazowe i jednorazowe, 3 paczki mega podkładów i trochę mniejszych, kosmetymi ( żel pod prysznic, płyn do higieny intymnej z nagietkiem- podobno dobry po porodzie, pasta, szczoteczka, szczotka do włosów, szampon, krem nivea albo dove), maść na popękane brodawki, podkłady do przewijania ( dla siebie na łózko na wszelki wypadek, w razie przeciekania), biustonosz do karmienia, wkładki laktacyjne, nawilżone chusteczki, higieniczne też, papierowe ręczniki i zwykłe reczniki, szlafrok, skarpetki, klapki, laktator n a wszelki wypadek. A dla dzidzi jakies ubranka, pieluchy newborn, trochę tetry, sudocrem, chusteczki pampers, na wyjście to mąż dowiezie, czapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha ja to samo z nospą forte :) mam od początku ciąży po całej rano wieczorem i rano ale tez łykam po pół bo po całej mi słabo,do tego magnez taki wielki bananowy 2xdziennie i żelazo teraz juz na recepte takie wściekle różowe bo wcześniejsze nic nie dawały i spada mi hemoglobina non stop teraz mam 11 a właśnie też miałam Marcie dopisać że biuściasta i jakby cycem walnęła to by zęby wybiła;) jak leżałam w szpitalu i tylko trzymałam ręce na brzuchu to ordynator podszedl i fru mi te ręce odrzucił i pow. ręce z dale od brzucha a już o masowaniu to nie daj Boze bo samemu wywołać moźna przedwczesny poród:O a ja kogo mam na gg temu linka do NK wysłałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi wyslalam ci na gg moje namiary na NK:) ja z gumna musialam spodnie kupili mi 3 pary najpierw rozmiar s potem L a teraz XL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna świetne te wasze focie na NK że naoglądać się nie mogę ale choleraaa zaraz spale żelazko w końcu:O :D Marta Ty to biolożka jakaś hihi normalnie :) happymama w tych maskotach super:P ale z mężem ślubna fotka też rewelka,same dobrane pary:) no przecież jak???inaczej być nie może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam sobie zdjęcia na NK i pomyśleć że niedługo będziemy tam oglądać nasze pociechy. Agniesza masz fajną buźkę dobrze Ci w ciemnych włosach i blond :) Nie wiem w których lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak z biologi zawsze same 5 miałam :P Zjadłam pyszną pomidoróweczkę oblizywać nie mogę się przestać hihi. Teraz mi bardzo gorąco rozgrzałam się i dobrze :D Ale mnie mija okazja gdybym w ciąży nie byla to bym bardzo dobrze płatną pracę miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martoo nie rob smaka bo ja juz jestem glodna!ale narazie meble wnosza wiec siedze cicho i narazie nie marudze zeby mi jesc dali, narazie musze zadowolic sie jabluszkiem:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w biurze. Znajomy otwiera biuro bo ma firmę przewozową ok 2 tyś na rękę bym miała :) Agniesza dawaj do mnie poczęstuje a zrobiłam pomidoróweczkę z prawdziwych pomidorków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×