Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

No ja właśnie wiem tylko że u mnie było coś takiego tylko www.nasza-klasa.pl i to wszystko ale już doszłam do tego i wyślę do wszystkich których mam na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o masowanie brzuszka, to tak jak juz pisałyście- powoduje to przedwczesne skurcze- więc lepiej z tym masowaniem poczekać do terminu porodu;) co do termometru, to ja mam elektroniczny- do uszka. Podobno sprawdzają się też te na czoło, ale nie mam doświadczenia. Taki do ucha, elektroniczny jest o tyle dobry, że szybki, więc dziecko sie nie denerwuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w;asnie martus o cos takiego mi chodzi wlasnie chyba taki najlepszy bo jak dzidek podrosnie to nie zawsze da sobie zmierzyc temp. a tak przejedziesz po czole raz dwa a nie sie mieczyc:)tak jak moja szwagierka:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja chyba też taki termometr sobię kupię :-). Bo on jest praktyczny :-). Ale poszukam może będą troche tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nawet nie próbuje nadrobic zaległości. Nie piszę, bo nie mam czasu, mąż w szpitalu, Kacpi na mojej głowie i na dodatek musze leżeć. Nieoceniona jest pomoc rodziców. W środe byłam u gina i ten ból w dole brzucha to niestety łożysko. W poniedziałek mam specjalistyczne usg i ocenimy jego stan. Prawdopodobnie zostane juz w szpitalu i w przeciąśgu tygodnia będą robic cesarkę, Boje sie o Karolinę:( Mała ważyła w środę 3100. POozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.PŁE Ć lub IMIĘ 01.Milla77..........Warszawa.....36.......10.10.....57+20... ...Maciuś 02.Daffodile.......Wojkowice.....36.......01.11.....56+12... .....Inga 03.Joasiella..........................34........01.11....56+ 8........Córka? 04.Patuniaa........Anglia..........36........01.11....60+18. ........Julia 05.Kasika1.........Rzeszów.......36.......02.11.....64+15 ...Karolinka 06.mother.........Warszawa.....36.......04.11.....62+12....K acperek 07.agniesza26.....Lublin..........36.......04.11.....53+23,5 . ...Olafek 08.**ewelka**......Poznań.........36.......05.11........+15. ......Nadia? 09.Kasiula82.......Cieszyn........36.......06.11.....54 +11,5....Amelka 10.happymama....Irlandia........36.......06.11......65+11... .....Zuzia 11.Green_Gable...Szczecin.......35......06.11.....65+dużo... Mikołaj 12.MałaMi80......Warszawa.....36.......06.11................ ....Bartuś 13.Ann31...........Tarnów.........35.......08.11....... +17.........Alicja 14.karuczek.......Warszawa.....35.......08.11........+11 ....córeczka 15.agnesa1983....Poznań.........33.......09.11.....57+12 ........Kubuś 16.Aneta30........Kraków.........33.......09.11.....53+1 7.........Synek 17.elwiraelwira...Rzeszów........35......10.11......65+1 1........córka 18.Małgorzata....Wrocław.......35.......10.11.....64+9.. .......Helena 19.Jokasta.........Gdynia.........34......11.11......58+ 12.........Synek 20.C.internautka..Poznań.......32.......11.11......56+12 ...chłopczyk 21.Marta1983.....Warszawa.....34......13.11......65+12.. ...Robercik 22.**Vanilka**......Szczecin......34.......13.11......70 .........Hubercik 23.fajnaaj..........Białogard......32......14.11........ .+13.....Natalka? 24.MarzenaMol....Wisła...........33...... 14.11.........+12.....Arturek 25.mysza1980.....Warszawa....34.......15.11......59+13.. ...... Zosia 26.KarolinkaLinka..Gliwice.......34.......15.11......50+ 10........Synek 27.Beata1987.......Śląskie.......34.......16.11.......62 +16,5 ....Zuzia 28.pingusia_22.....Mielec........34.......16.11...... 44+8,5....Marika? 29.magmall..........Warszawa...34.......16.11.......62 +11 ......Zuzia 30.bonizz...........Opatów.......33.......17.11.......66 +14.......Synek 31.Balbin ...........Warszawa....33.......17.11.......69+9........Kubu ś 32.KochamMojeSerduszko.Dębica.29....17.11.......60+8.......J agoda 34. Yella..........Mielec.........34..........18.11.......66+10. ......Córcia 35.lorinka...........Anglia.........34.......19.11...... .55+13......Zuzia 36.dunia26..........Kraśnik/Lublin..32...20.11.......duż o........Kubuś 37.kaaczuuchaa...Lublin.............33....20.11......66. ........Damian 38.kajtoch..........Dublin/Kraków..27...20.11......53+10 .......Córka 39.anabelkaaa......Garwolin......34......21.11......48+1 7...wstydliwiak 40.mała_agatka....Łódź...........32......25.11......65-5 +10,5...Synek 41elus............Międzyrzecz..33.....20.11......55+ 9,5......Adaś 42maminka1.......Łódź.............33....27.11..... 53+9.. .....Córka 43Zaczatowana...Warszawa......33....27.11......49+ 6.........Syn 44.Maja_21..........Kielce.........32......29.11.....64+ 2+10 ..Wiktorek 45mucha............Warszawa....32......30.11.....bu.... .......córka NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię 01.Marsjanka...Śląskie...19.09..-35...SN.....2390g ....51cm.....TOMUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1 nic sie nie martw wszystko bedzie dobrze! karolinka juz jest duuuza:)!! bardzo mi przykro ze maz w szpitalu bo jak nieraz sie wali to wszystko naraz!!ale wszystko sie ulozy!! mamy do ciebie kontakt na kom. wiec jak bedziesz w szpitalu bedziemy cie nawiedzac smsami!:)musimy wiedziec co i jak aby sie nie martwic bez potrzeby!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agnieszka. Dokładnie, jak się wali to wszystko, jescze ta pogoda..buuu mam doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1- trzymam kciuki za Ciebie i Karolcię... na pewno wszystko będzie ok i juz niedługo będziecie wszyscy razem;) najgorsze jest jednak to, ze wszystko zwaliło Ci sie w jednej chwili na głowę... na dodatek jeszcze mąż... dobrze, że masz rodziców;) tylko trochę się sama przestraszyłam... bo mnie też często boli brzuch na dole i czasami po którejś stronie. To takie uczucie, jakbym miała kolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem, martwie się, żeby czasem w domu się to łożysko nie odkleiło i żeby zdąrzyli zrobić cięcie, acpra wyciągnęli mi z brzucha w ostatnim momencie, był już przyduszony i siny. Waga jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ja tez tak to odbierałam i ani mi do głowy nie przyszło, że to może być coś poważniejszego. Przepraszam, że tak smucę, byle do poniedziałku. Pamietacie jak pisałam o tej kuzynce co urodziła w 34 t.c.?? Wszystko już dobrze, najdalej za dwa tyg. dziewczyny będą w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko za wami nadążyć teraz. Przykro mi z powodu problemów, ale dobrze będzie, nie ma wyjścia... już bliżej końca i pozbędziemy się nadmiernego dbania o siebie ;) Później przyjdzie podwójne dbanie o dzidka, ale poradzimy sobie, no nie? Chociaż boję się, że pierwsze miesiące będą dla nas ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha, ja jeszcze nie mam wózka, ale chcę kupić taki wypasiony: http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=15&products_id=638 Albo kupię u tego sprzedawcy, co powyżej, albo w sklepie we Wrocku. Porównam tylko ceny. Dla mnie wózek musi być bezwzględnie lekki (ten akurat jest), bo ja na 3-cim piętrze bez windy mieszkam, no i musi mieć sztywną gondolkę, bo będzie robił za łóżeczko do pół roku. Jakoś przełknę tą cenę. Pokoik też już mamy zrobiony, ale i tak chcę mieć małą przy sobie, tzn. w naszym pokoju przez kilka miesięcy. Dopiero potem dzidzia powędruje do swojego pokoiku. Pokoik Helenki nie jest taki ładny, jak u Muchy, bo jeszcze nic ekstra dla dzidzi w nim nie ma, ale postaramy się :) Ja nie wiem... Ze mnie to chyba wyrodna matka będzie... Wy już macie wózki, wyprawki przyszykowane, popakowane jesteście, jakieś termometry i podgrzewacze, a ja jeszcze nic... Obym tylko zdążyła... Kasika, nic si ę nie martw o dziecko. Ja ważyłam 2950, a urodziłam się 2 tyg. po terminie. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helka super imię :) ja nie jestem kompletnie spakowana do szpitala, muszę zobaczyć, czy w ogóle cokolwiek mam i dla siebie i dla dziecka, bo się okaże, że nie mam nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem spakowana kompletnie:) Muszę tylko jeszcze dokupić czapeczkę na spacery, taka grubszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, fajną masz galerię fotek na fotosiku :) Mucha - dzięki :) Pełne imiona, to Helena-Julia. Po babciach :) czyli rodzinne tradycje :) Helena będzie na pierwsze... Helena... Elena... Lena... Helenka... Elenka...Lenka... Heluśka... Eluśka... Luśka... i jeszcze ze 100 innych zdrobnień, a ta różnorodność właśnie najbardziej podobała się mojemu mężowi :) Dzidzia będzie miała sto imion w jednym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie!!! ale się rozpisałyście i ile nowych zdjęć na naszej stronce :) wczoraj ten brzusio jakimś cudem przeszedł i juz dziś jest wszystko ok. byłam z R na małych zakupach a teraz siedzę i odpoczywam :) a klusek kopie jak szalony :P kasika - nic się nie martw, dzidzia duża to jak teraz ją wyciągną to nic jej nie będzie :) mam nadzieję że wcześniej nic się nie zacznie dziać i normalnie wytrzymasz do tej cesarki za tydzień. no to jak wszystko pójdzie tak jak zakładamy to na następny tydzień będziemy miały dwie nowe dzidzie po tej stronie brzuszka :) chyba ze któraś jeszcze się pospieszy :P małgorzatko jeśli ci to pomoże to ja też jeszcze praktycznie nic nie mam. mam to co dostałam czyli jakieś ciuszki dla maluszka, jeszcze w kartonie nie rozpakowane. ale od jutra pranie zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu dzięki :) Co do Helenki, to rzeczywiście zdrobnień jest co niemiara, Moja babcia też była Hela i chyba dlatego mam taki sentyment do tego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia, Helena, Helka, Halszka, Halka, Halinka ;) jest tego sporo. wspomniałam mężusiowi o Neli, to tylko mruknął coś pod nosem, jak się zdenerwuje... ;) właściwie dął mi wolną rękę w wyborze imienia dla naszej córuchny, bo on wybierał kolor pokoju i mebelków, więc jest git, oczywiśice każdy nowy pomysł jest dyskutowany i omawiany, no zobaczymy, może prześpi się z tą Nelką i odpowie mi jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
... To ja też dorzuciłam najświeższe fotki ... Robione dziś... w sumie przed chwilą z nudów :D ...i taki z brzusiem ...i takie bez :) Pozdrawiam i idę coś zjeść, bo głodna jestem :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×