Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

anabelkaaa a u mnie bylo wszystko dobrze normalnie wszystkie badania i wogole!i pierwsza ciaze stracilam a druga musze lezec! a u mojej siostry wszystko bylo zle poczawszy od PCO i tym ze dali jej tylko 10% szansy na zajscie w ciaze, badania miala przed ciaza straszne!to za pierwszym razem zaszla w ciaze i latala jak samolocik potrafila byc 14h na nogach bez chwili odpoczynku:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uciekam juz!nie moge powiedziec ze ide spac bo chodzic nie chodze wiec powiem przekrecam sie na drugi boczek i tez bede spiochac!:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesza26 najważniejsze, żeby teraz było z Wami wszystko w porządku :) Nie ważne, czy leżysz, czy biegasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam też swoje zdjęcie:-) Anabelka na tym najnowszym zdjątku to już Ci brzusia widać, bo na tamtych starszych to płaściutka byłaś. Fajniutki masz brzusio:-) Małgorzata ty też masz superowy brzusio, taki duuuzy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pingusia też nie masz dużego brzuszka i bardzo ładnie wyglądasz na zdjęciu. Tamto przedostatnie zdjęcie robiłam tydzień temu, a inne w 23 tyg. Więc chyba tylko przez tą bluzkę wydaje się, że na dzisiejszym mam większy brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zależy co ubiorę, w niektórych ciuchach wydaje się większy, w innych mniejszy, ale ogólnie schylać się mogę jeszcze czyli nie jest taki duży:-) Jeszcze bym chciała z nim pochodzić do listopada, ale coż zrobić jak malutkiej się już zaczyna śpieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam zajrzeć dopiero jutro, ale się powstrzymać nie mogłam :D ...a czytania tyle, że ho ho! Uprosiłam męża, żeby zgrał mi fotki i oto jestem :) Brzusio mam faktycznie całkiem spory teraz, a do 6-go miesiąca niewiele było widać i prawie nie tyłam. Może dlatego zaczęły boleć mnie kości miednicy. Ostatnio jakbym zwolniła tempo tycia, a i kości mniej mnie bolą :) Wy też fajnie wyglądacie z brzuszkami :) Jak coś jeszcze mąż mi pstryknie, to również wrzucę :) Dobranoc moje miłe 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff odnośnie mojego szpitala, to co pisałam wcześniej to juz nie aktualne, chociaz brane ze strony rodzicpoludzku.pl. Okazalo się, że ginekologię od 15 wrzesnia przeniesli juz do nowego pawilonu, sale porodowe sa dwu- odobowe, ale oddzielone scianka, zas poporodowe sa takze dwuosobowe i kazda z lazienka, wiec jestem bardzo szczesliwa. :) A teraz już naprawdę znikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamcie! powstał portal specjalnie dla rodziców mojmalec.pl ogromnie polecam bo można wrzucać fotki naszych pociech za darmo bez limitu, dodawać ogłoszenia i najfajniejsze - stworzyć pamiętnik naszych skarbów:) zalogujcie się i chwalcie się swoimi szczęściami!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, proszę o przesłanie adresu tej stronki gdzie wrzucacie fotki, dzisiaj zrobie sobie zdjątko i tez dodam. Ja u Was z siarą? :) , ja jak ucisne lekko brodawki, pojawiają się pierwsze krople

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciężarówki. Moja noc dnia dzisiejszego była okropna. Nie mogłam się ułożyć, a jakiegoś wielkiego wyboru nie miałam (albo jeden, albo drugi bok), budziłam się co 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam podobnie, obudzilam się o 2.30 i koniec spania, może mamy pelnie i to dlatego? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi w takim razie mi odszedł już czop śluzowy. He he. Pytałam się mojego lekarza i powiedział że ten śluz jest dobry że nic się nie dzieje. Taka galareta, ciągnąca się przeźroczysta. Opisał mi również jak wygląda czop śluzowy- jest koloru białego bądź lekko żółty i bywają w nim czasem plamki krwi bądź inne. Więc to na pewno czop nie jest. Pisałaś również o twojej koleżance. Moja bratowa miała tak samo i przy jednej ciąży i przy drugiej wogóle nie czuła skurczy. Pierwszą córe rodziła 16 godzin a drugą 20 minut :D Anabelkaa ja tak samo miałam mieć poważne problemy z donoszeniem ciąży o ile wogóle uda mi się zajść :) Tak lekarze twierdzili, a tu proszę za pierwszym razem się udało i do tego nie mam większych problemów z noszeniem dzidzi :) Na początku tylko plamiłam po tym jak się kochalismy ale teraz nie ma problemu. Jeżeli chodzi o tycie to w ostatnich dwóch miesiącach tak to wszystko wygląda :) Najwięcej teraz utyjemy. Ja już tyle nie jem co wcześniej bo nie mogę przekroczyć 15 kg. Małgorzata, pingusia, anabelkaa, super brzuchalki... PIszecie o nieprzespanych nocach ja się dziś namęczyłam nie mogłam przez dobrą godzinę zasnąć :( i przed położeniem się biegalam 4 razy do toalety i za każdym razem sikałam jakbym dopiero z łóżka wstała :O mały mnie tak kopał w pęcherz i widocznie musiało troszkę wód i innych cieczy ze mnie zejść bo te wyprawy były co 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki w ten wredny poranek aj i mokry do tego:O ależ się rozpisalyście odkąd poszłam z Martą1983 oglądać wirtualnie taniec na lodzie:P :D dopiero przeczytałam co naskrobałyście od tamtego momentu:) Ja jutro zaczynam 33t.c a według ost.usg4d 35 bo maluch za duży jak na33.... dziewczyny czy Was też tak bolą żebra???matyldziu od 3dni coś mi się z nimi dzieje jakby mnie ktoś skopał,coś jakby mega zakwasy,nie wiem co to jest?????i prawie nie spałam bo źle mi i tak i tak,brzuch w nocy jak leżę boli i ciężko mi oddychać aż duszności mam:O ja chcę już się rozpakować,ciekawe czy to za 4tygodnie przepowiedziane przez gina okaże się prawdą??!! Agniecha26 ja miałam jak Twoja siostra o której pisałaś! mam PCO tylko zajść nie mogłam do póki nie trafiłam do tej kliniki leczenia niepłodności,też przeszliśmy szereg badań i rozmawialiśmy już nawet o inseminacji kiedy niespodziewanie zaskoczyłam po Clostilbegytcie (lek na owulację itd) no i się udało tyle że od pierwszych dni chciało się poronić no ale jak widać po ciężkich chwilach udało się donosić do dziś i jest z małym wszystko oki:) ;) zaraz rozkładam deske do prasowania:O i prasuje poschnięte już ciuszki Kubusia a w między czasie nastawiam 1szą pralkę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero przed śniadaniem jestem, ale w między czasie szybka podróż odkurzaczem po pokojach, jeszcze tylko łazienka została i też pranie i prasowanie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemaneczko :) 🖐️ oj widać że nas coraz więcej :) bo ciągle ktoś coś nowego pisze i ciągle mam zaległości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszna mam dzisiaj pogode :( więc raczej sie nie będe nigdzie wybierać , a zresztą czeka mnie kupa sprzątania :O wczoraj pomyłam wszystkie okna :P ale tylko od środka bo od zewnątrz zawsze myje jakaś firma takimi szczotkami na kijach :P dziewuchy widziałam nowe fotki :) ale fajowo wyglądacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy musisz częściej zaglądać :) Ja prawdę mówiąc ciągle podglądam co dziewczyny piszą ale nie mam jakoś weny na pisanie bo chora jestem głowę mam ciężką katarek męczy, gardziołko powoli zaczyna mniej boleć, mam nadzieję że szybko przejdzie a jak nie to w poniedziałek idę do lekarza niech mnie zbada da zwolnienia dalej :D i może coś przepisze. Strasznie nie lubię być chora i zawsze mnie coś łapie na zmiane pogody, wiosna/lato, lato/jesień, jesień/zima, zima/wiosna haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas lekka mrzawka :( Też nigdzie się nie ruszam chyba żebym miała pójść po zakupy, ale wolałabym nie wychodzić żeby się nie dorobić. W norwegii to już śnieg leży!! Jak mi brakuje słoneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta współczuję choróbska :( ja sie dopiero co wykurowałam :O jeszcze mi tylko katar został ale to też już końcówka bo nawet dzisiaj calutką noc przespałam bez budzenia się na smarkanko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i polecam ten syrop z czosnku co agniesza przepis dawała :) nie kusi smakiem ale naprawde pomaga :) kurcze nie pamiętam na której on był stronie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha ale ładniutka jesteś fakt,tylko na tym ślubnym to bym Cię nie poznała za nic :) to ja jedno ślubne też wstawie bo śmieszne:P Małgorzata ale brzusio duuuży jak na bliźniaki:) tylko na 1tam zdjęciu widzę pustą siatkę a grzybków nic :P Pingusia ale Ty szczuplutka aż pozazdrościć tylko:) tylko czemu taka smutna:( Anabelkaaa mam takie samiusie spodnie u góry na pasie praawda??:) ja kupiłam na allegro jak tylko w swoje zaczęłam się nie mieścić i biegam w nich do dziś takie wygodne:P po porodzie też posłużą zanim nie wrócę do wagi:P dlatego nie dałam wynieść mi z sypialni mojego rowerka stacjonarnego:Dstoi przy łóżeczku małego i czeka a narazie służy jako wieszak:D na rogach kierownicy sterta wisi ciuchów męża hihi ale już niedługo będzie musiał go odkurzyć ;) Agnieszka na jednej fotce widzę maliny!!!:D ja wraz z mężem przyjęłam jego plantacje i do groma malin:O aby ten rok mi się upiekł od zbiorów:P Marta Ty ścięłaś włoski czy tak jakoś jesteś uczesana inaczej na tym przy tv??? Milla Ty również ładniutka babeczka:) Zaczatowana to przeraża mnie tą chudzinką,jeju jak to inni mają że rośnie jedynie brzusio a reszta wręcz chuda:) aj i bardzoo młodziutko wyglądasz:)taka dziewczyneczka:) Patunia też mi kogoś przypominasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×