Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

happymama ale sie usmialam hehehe Ja mam juz tyle ciuszkow ze nic nie musze dokupowac a moja ciotka z niemiec znowu se kolejna paczke gdzie ja to wszystko pomieszcze to nie mam pojecia!ale ciesze sie bo ciuszki sa tak swietne ze naprwde nie moglam przestac ogladac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic z ciuszków dla dzidzi nie kupuję, bo wszystko dostałam w ogromnych ilościach... ...za to mebli musiałam dokupić, bo nie miałam gdzie tego upchnąć :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wlasnie czekam malgosiu na meble tylko za 4tyg. beda gotowe a sofa za 5tyg. wiec pewnie razem z dzidkiem zawitaja do domku") zaraz mi lozeczka skreca wiec zobacze jak wyglada w realu:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ja też mam masę ciuszków i już zakupionych i trzy wory stoją na szafie, muszę to właściwie przejrzeć, bo nie pamiętam co tam mam, ale tak mnie kuszą te ciuszki, że nie mogę się powstrzymać. dziewczyny a jak z wózkami? zakupione już? jakie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dziś w końcu poprasowałam rzeczy dla synka. Nie mam tego jakiś strasznych ilości, ale uważam, że to niepotrzebny wydatek kupować pełno sztuk tego z czego i tak zaraz mały wyrośnie. Mam wiec 10 pajacyków, 10 kaftaników, z 10 spiochów i trzy kompleciki, 1 kombinezon, kilka czapeczek, skarpetek- myślę, że to straczy, jak myślicie? No ale pzrede mną jeszcze większe zakupy typu wózek, nosidełko, fotelik samochodowy, łóżeczko etc...... Jak wiecie ja dopiero za 3 tygodnie wprowadze się do nowego mieszkania, wiec nie chce tu zagracać. Happymama moja psiapsiółka urodziła się 31 października i mój Tata też- uważam, że to bardzo dobry i mi dobrze się kojarzący termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka niech wyśle ten co zamawiałaś jaka różnica cenowa!!!! a siostra może poczeka kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawiłam pokoik mojej niuni, kiepska jakość, bo ja nie fotograf, ale co tam :) nie mam jeszcze wózka :-o i nie mogę się zdecydować... podobują mi się takie małe, ale sama nie wiem czy byłyby wygodne dla dziecka. http://bi.gazeta.pl/im/8/4359/z4359868X.jpg http://www.allegro.pl/item440590106_wozek_roan_marita_gondola_spac_nowy_model_w_wa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie taki mamy jak Aga wstawila ;) ja to z ubrankami mam spokoj przynjamniej na 6 miechow nic nie musialam kupowac wszystko dostalalm i tak sie obawiam czy moja mama w tym wszystkim zdazy pochodzic.. hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszka śliczny pokoik i zakochałam sie w tej karuzelce z owieczkami :) ja mam pypcia na punkcie owieczek pluszowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale wy szybko piszecie a ja nie mogę za często bo mi ekran z kompa przygasa i wtedy już koniec siedzenia. A ja mieszkam z teściami ale ja planuję wziąć kredyt i się budować bo tak razem to się za bardzo nie da. Mi chyba dzidzia zmieniła lekko położenie i znów naciska na pęcherz moczowy :-(. A mnie lekarz mówił aby nie masować za bardzo brzuszka bo to też prowadzi do pojawienia się skurczy. No dziewczyny ile zdjęć nowych na naszej stronce :-).Wszystkie super wyglądacie :-). Dziś dziewczyny zauważyłam że z piersi już mi leci taki płyn żółto pomarańczowy a do tej pory jeszcze był jak woda i coraz więcej tego. Pizama poszła do prania :-). Kiedyś pisałam że ja mogę spać i spać ale ta sytuacja się niestety zmieniła. W nocy już się budzę i cierpię na bezsenność :-(. No włąśnie dziewczyny może prześlemy sobie namiary na naszą klasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko widziałam twoje zdjęcia na NK i powiem że w brązowych włoskach bardzo tobie do twarzy :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa dziewuszki jakie kupujecie termometry dla dzidka?takie zwykle, laserowe na czolo, do uszka, w smoczku bo ja nie moge sie zdecydowac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie się nad tym zastanawiam. O tym w smoczku myślałam ale nie wiadomo czy to się sprawdzi czy dziecko smoczek będzie chciało. Ja wezmę chyba taki elektryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×