Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Vanilka to czop odchodzi jak jest taki kolor... MArzena ale wróciłaś z super wiadomością do nas :) GRATULUJE Ewelka trzymam kciuki :) Agatko jak wszystko jest ok to ok 30 minut trwa KTG u mnie trwały oba po 20 minut :) bata czekam na wiadomości i trzymam kciuki :) Wróciłam. W przychodni przyszpitalnej tłumy ludzi i nie ma jak się wepchać. A na izbie przyjęć mnóstwo kobiet więc nie czekałam już nawet ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula pełnia jak widać działa :D Kapturki zakładaj tylko na czas gojenia się brodawek jak już będzie lepiej daj dzidzi cysia naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie doszła paczka z allegro z fotelikiem dla malucha, ale pan się pomylił i zamiast zielonego pomaranczowy przysłał :( ale już do niego dzwoniłam i ma nadac nową przesyłkę na swój koszt oczywiście i wymienić :) także jest szansa ze będę miała swój zielony :D całkiem miło się z panem gadało. spodziewałam sie większych trudności, ale zachował sie bardzo ładnie. szkoda tylko ze nadal nie mam fotelika, ale myślę że mały poczeka zwychodzeniem do czasu gdy fotelik już będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka dobrze, że doszliście do porozumienia, bo czasami zdarzają się osoby, które niestety nie dadzą sobie przetłumaczyć, że miało byc inaczej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no pan zachował się ładnie. zwłaszcza że otrzymał ode mnie maila z kolorem i dodatkowo na potwierdzeniu nadania też ma podany kolor, tylko po otworzeniu pudełka kolor jest inny. jejku czy wy też tak szybko sie męczycie? posprzątałam troszkę pokój i normalnie padam. miałam usiąść na chwilkę i dokończyś sprzątanie, ale co wstaję to m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata Ewelka trzymam kciuki :) Kasiula moja szwagierka karmila przez 5 miesiecy i do konca w kapturkach ,tez nie miala odwagi podac cyca bez kapturka , a poztym mala sie juz przyzwyczaila do takiego ssania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dziwewczyny! Moje maleństwo wybudziło się po operacji z narkozy i ma się dobrze :) Boże jak ja się cieszę!!!! Teraz muszą go jeszcze prześwietlić, obserwować, zobaczyć jak żołądek znosi pokarm itd... ale wszystko jest na dobrej drodze :) Beatko trzymam kciuki ... i za te nierozpakowane też. Poród boli to fakt, ale jaka niespodzianka :) moją co prawda odrazu mi zabrano, ale to nie ważne... i niby boli, ale jakby mój mały urodził się zdrowy to mogę rodzić 10x dłuzej i 10x boleśniej - dla Niego by nie musiał przeżywać tego wszystkiego co już przeżył i też bym wytrzymała więc nie jest źle - to tak na pocieszenie :) Czuję, że to będzie piękny dzień nie tylko dla mnie :) Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwarty dzień po terminie a ja nawet maleńkiego skurczu nie czuję. Aj, aj. Marta ja pewnie też bym nie czekała. Mała Agatko- Ty pewnie prędzej od nas przeterminowanych urodzisz. Iskierki dla mam w szpitalu. Ja też chyba pójdę się przejść bo wariuje już w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Karolinko aż sie popłakałam jak Cię przeczytałam ;) tak bardzo się cieszę że z maluszkiem lepiej! jeszcze troszeczkę i będziesz mogła się nim nacieszyć. normalnie to będzie najbardziej kochane dziecko na świecie :D co do mojego urodzenia to nie jestem pewna. miałam tej ciaży nie donosić dalej jak do 36 tygodnia a tu proszę. mały nie chce wyjść i już. to znaczy on chce ale nie tędy co trzeba :) on by przez pępek wylazł, albo bokiem jakoś bo kopie i kopie i kopie ciagle. a podobno miały te jego ruchy sie zmienić, stać się mniej intensywne a tu wręcz odwrotnie się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka moje dziecko też kopie i kopie szczególnie wieczorami jakby wcale nie zamierzało wychodzić. i wydaje mi się że jeszcze zmienia pozycje, a powinno już do porodu się szykować. A to raz czuje nóżki na jednym boku, a następnego dnia na drugim, a tyłek z drugiej strony. Coś mu tam chyba za dobrze:) Ja dziś byłam na półtoragodzinnym spacerze, ale jakoś na mnie to nie działa i nie rodzę, a zimno strasznie się zrobiło i trochę przemarzłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do patuni nikt nie ma ;/ Bo nie podała nam..... A mówiłam żebyście wpisywały w swoje kontakty na naszej poczcie nie byłoby takich problemów. Patunia mi pisała że jak coś będzie wiedziała to do Ciebie Lorinko będzie pisać, więc ona chyba ma Twój numer kom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:)Z wielką radością oznajmiam wam ze 12 listopada o godz.2:07 przyszedł na świat nasz synuś Kubuś ważąc 3410 i mierząc 58 cm.Poród był naprawdę błyskawiczny choć ciężki (bóle krzyżowe)bo trwał zaledwie 2 godz.Maluszek jest prześliczny i co najważniejsze zdrowiutki.Jesteśmy już w domku i cieszymy się naszym maleństwem.Jak będę miała chwilkę to wyśle jakieś zdjęcia i napiszę coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJĄCE MAMUSIE NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAGA.. .... .IMIĘ Joasiella........................ 38......01.11...... 56+8...... Córka? Patuniaa........Anglia......... 41......01.11...... 60+20..... Julia karola678.......Gdańsk........ 39......01.11................... Franuś **ewelka**......Poznań........ 40.....05.11......... +17 ...... ??? Małgorzata..... Wrocław...... 41.....10.11.......64+11...Juliusz-Tomasz Jokasta......... Gdynia........ 40......11.11......58+15...Jeremi-Tadeusz C.internautka.. Poznań........ 40.....11.11....... 56+12..... Staś?Zosia? Marta1983...... Warszawa..... 41.....13.11..... 65+17..... Robercik **Vanilka**...... Szczecin...... 41.....13.11....... 50+25..... Hubercik fajnaaj.......... Białogard..... 38.....14.11......... +17..... Natalka? Beata1987....... Śląskie....... 40......16.11...... 62 +20..... Zuzia pingusia_22..... Mielec........ 40......16.11...... 44+10,5... Marika magmall......... Warszawa.... 39......16.11...... 62 +13.... Zuzia bonizz........... Opatów....... 38......16.11...... 66 +14.... Synek Yella............. Mielec........ 39......18.11....... 66+12..... Gabrysia Andzia_M......................... 39......18.11...... 49+10,5.....Maja Malvina74....... Strzyżów...... 37..... 19.11...... mało...... Amelcia lorinka.......... Anglia.......... 40......19.11...... 55+13..... Zuzia dunia26......... Kraśnik/Lublin. 37......20.11...... dużo...... Kubuś kaaczuuchaa... Lublin........ 39(38?)...20.(24?)11....... ...... Damian kajtoch......... Kraków........ 39.......20.11...... 53+26..... Córka anabelkaaa.... Garwolin....... 39....... 21.11..... 48+19..... Syneczek mała_agatka... Łódź............ 39.......25.11..... 65-5+16... Franek elus............. Międzyrzecz... 33.......20.11..... 55+9,5.... Adaś maminka1...... Łódź............ 38........27.11..... 53+11........ ?? Zaczatowana... Warszawa..... 39.......27.11...... 49+11..... Adam Maja_21......... Kielce.......... 37.......29.11..... 64 +12.... Wiktorek MajkaMB1....... Rzeszów....... 37.......29.11.................. Rafałek mucha........... Warszawa..... 32.......30.11........buu...... Córka MAMUSIE I DZIECI NICK..........MIASTO......DATA.. TC..PORÓD..WAGA.. DŁ....IMIĘ Marsjanka....Śląskie...... 19.09...35...SN... 2390g.... 51..... Tomuś Aneta30......Kraków..... 16.10...36...SN... 3060g.... 53..... Adaś Balbin........Warszawa...17.10...36...CC... 1824g.... 44..... Kubuś Milla..........Warszawa...17.10...38...SN... 3440g.... 57..... Maciuś Kasika1.......Rzeszów.... 22.10...39...CC... 3300g.... 50.... Karolinka Green_Gable...Szczecin.. 29.10.. 39...SN... 4010g.... 56.... Mikołaj Daffodile....Wojkowice.. 30.10.. 40...SN... 3950g.... 55.... Lilianna Kasiula82.....Cieszyn...... 30.10...39...SN... 3200g.... 52.... Amelka mother.......Warszawa... 30.10...39...SN... 3700g.... 57.... Kacperek Zuzanna_.................... 31.10...40...SN... 3350g.... 53.... Kornelia Karuczek.....Warszawa... 01.11...39...SN... 3270g.... 52.... Tosia KarolinkaLinka...Śląsk..... 01.11...38...SN... 3400g.... 55.... Natanek MałaMi80..... Warszawa... 02.11....... CC... 3420g.... 52.... Bartuś happymama...Irlandia..... 03.11...40...SN... 3285g.... 52.... Zuzia Ann31..........Tarnów...... 06.11...40...CC... 3250g.... 57.... Alicja elwira elwira..Rzeszów... 09.11....40..SN....3200g.... 51....Córka Agniesza26.... Lublin....... 09.11...41...SN...3710g.... 61.....Olafek MarzenaMol.....Wisła.......10.11...40....SN...4060g..... .57....Arturek Mysza1980...Warszawa....12.11...40...SN...3200g.....54.. ..Zosia agnesa1983..Poznań.......12.11....41...SN....3410g.....58....Kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes :):) gratulacje 🌼 szczerze zazdroszcze tak szybkiego porodu i powrotu do domku :) pozdrawiam cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyście chciały zobaczyć mojego przystojniaka to fotki już są dostępne na naszej stronce.Ostrzegam tylko, że jest oszałamiająco boski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnesa jak ja Ci zazdroszczę, że tak szybko wszystko się potoczyło, a to, że już w domu jesteście, to bomba! Też tak chcę. A ten Twój maluszek, to aniołek, taki słodziutki :D Mój pewnie też tak będzie wyglądał w swoim kombinezoniku :) Kasiula mała boska a i zdobycz fajna :P A co się dzieje z Małgorzatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnesa!!! Ale super KUBUŚ Jaki słodki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AMELKA jakie piękne oczka!!!!!! Małgorzato co tak szyjesz zawzięcie?? Super skarpeteczki :D Happy Twój Zozolek piękny :) Ale Wam zazdroszczę :D Wyczyściłam właśnie podłogi i cały kibelek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale super:) Gratuluje Agnesa tez tak chce:) Karolnko ale nam dostarczylas fantastyczna informacje trzymamy kciuki nadal teraz juz tylko bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta mąż Małgorzaty napisał wczoraj, że została w szpitalu na obserwacji, ale nie wiem właśnie dlaczego albo przeoczyłam jej wpis, gdzie pisała, że ma jechać :( i stąd właśnie się zastanawiam co z nią. Może już urodziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×