Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Fajna nie przejmuj się to wcale nie jest za wcześnie, ja też tak czułam. W pierwszej ciąży płeć znałam w 17 tygodniu, a teraz w 18:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna-aj a co teściowa może wiedzieć o tym :D ciąże przechodziła daaaawno temu a teraz dzieci szybciej rosnął. Mi też nie wierzą niektóre osoby ale przecież nie uroiłam sobie tego hehe.. idę się zwarzyć bo coś mi wczoraj waga więcej pokazywała... Agnieszka te zimne stopy to problemy z krążeniem powiedzo tym ginekologowi stosuj masaże stóp i trzymaj je 30 cm wyżej od reszty ciała to powinno poprawić krążenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny ja i moja dzidzia musimy jeszcze odśpiewać 2 wesela w czerwcu( 31 maja i 7 czerwca ) zanim zrobię sobie pauzę z hałturami na jakis czas . Moja mama się śmieje że dziecko urodzi sie z jakimś talentem do śpiewania albo tańczenia hehe . Ja jestem odrobinę przerażona bo jednak 12 godz będę miała urwanie głowy ,ale nie mam wyjścia bo umowa byla spisana już rok temu. Wtedy jeszcze nie wiedzialam że będę mamą za kilka mies:-) Rozmawiałam z lekarzem i powiedzial że jak nie będę się zbytnio przemęczać to będzie ok i że trochę tańca i muzuki dziecku nie zaszkodzi . Ale ja martwię się tym że ciągle chce mi się spać i jak tu dożyć do godz 4-5 rano ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna mój mąż też gra wesela i właśnie zaczął mu się sezon i gra wszystkie soboty, a czasem i niedziele aż do końca pażdzietrnika. Śmiejemy się, że skończy akurat jak bedzie potrzebny przy drugim dziecku. Oglądam właśnie na allegro śliczne różowe ubranka:) Wczoraj rozmawiałam z ginem o cesarce i mówi, że chyba zaplanuje,y ją w połowie pażdziernika, żeby nie powtórzyła się sytuacja z poprzedniej ciąży (odklejanie łożyska, przyduszenie, sinica małego). Także jak dobrze pójdzie to bedzie dzidek jeszcze zpażdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to ładnie mi się dziś śniły porody i pierwsze co wstałam to myślałam jakbym chciala urodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też o tym myśle. I boję się, wiem już że to nie est łatw doświadczenie. Poród naturalny boli sam w sobie, ale za to w następnym dniu jesteś już na "chodzie". Cesarka nie boli, za to nastęonego dnia masz za swoje:) Nie ma idealnego rozwiazania, ale przecież jakoś musimy wydać nasze maluchy na świat. Jakoś damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......TC.....TERMIN ... .WAGA……….PŁEĆ……IMIĘ…. Daffodile........ 27.....Wojkowice..........16.......01.11....56+3 Marsjanka.......29.....Śląskie...............16...... .01.11...57kg/+4 Kasika1...........23....Rzeszów…...........18.... ...02.11...64kg +2,5….dziewczynka..?.. Milla77............30....Warszawa...........18........02 .11...57+5kg mother...........25.....Warszawa..........17........04.1 1...62 agniesza26........26...Lublin..............17....... .04.11....53-3;+1,5 ewelka1234......24.....Poznań..............17........06 . 11 happymama......26.....Irlandia.............15........06 .11...65 +3kg Green_Gable.....26.....Zachodniopom.....14........06.11. ..65 kg/+2,2 agnesa1983......24.....Poznań..............15........09. 11...57kg/+2kg Aneta30..........31.....Kraków..............16........09 . 11...53kg/+4 Jokasta.......... 31.....Gdynia............. 16........11. 11 Marta1983.......21.....Warszawa..........16........13.11 ...66,5kg MarzenaMol......23.....Wisła................15........14 .11 ..... +1,5kg fajna-aj...........27....Białogard...........16........ 14 11... + 2,5kg mysza1980........28...Warszawa..........16.........15.11 ...59 kg+3 Karolinka Linka...21...Gliwice..............15.........15.11....50k g+2 Beata1987........21....Śląskie..............16........ 16.11....62kg/+3 bonizz.............29....Opatów.............14........17 .11 .....66kg/+2 lorinka.............21....anglia...............14....... ..19.11....55kg/+2 kaaczuuchaa.....27...Lublin................14......... 20.11 mała_agatka......23...Łódź.................14......... 25.11....61kg/-1 eluś.................30...Międzyrzecz........9.......... 25.11.....55kg Myszkaa25........26...Irlandia/Slask.......10.........28 .11....53kg Maja_21...........21....Kielce................13........ 29.11....64kg/-2 kg w góre hihihi ale jestem szczęśliwa. W nocy budzę się conajmniej 4 razy na siusiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika z dwojga złego wolę rodzić naturalnie i później móc spokojnie samej zajmować się moim dzieckiem. Co z tego że cesarka nie będzie mnie bolała jak później da mi wycisk będę musiała uważać na siebie nie nosić nic nie chodzić bo szwy się rozłazą i do tego w takim miejscu rana gdzie dziecko się przytyka do karmienia.. o nieee wole naturalnie w wielkim bólu urodzić.. Chyba że będą wskazania to wtedy zdecyduje się na CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak się dowiedziałam, że bedzie cesarka w pierwszej ciąży, to przepłakałam całą noc, bo tyle się o niej złego nasłuchałasm, Moja mam bardzo żle ją zniosła, za to wychwalała poród naturalny. Na szczęście nie było tak żle, co ma być to bedzię,. Ja się najbardziej boje problemów z laktacją, zapaleń, pogryzionych sutków itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymamy to wszystko nie martwcie się :))... Ja teraz zmykam się położyć bo wzięłam paracetamol..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jezu podjęłyście temat którego najbadziej się boję !!!-poród .Brrrr. Ja próbuje sobie tłumaczyć że tyle kobiet dało radę to i ja dam ale tak szczerze to na samą myśl o porodzie ciarki mam na całym ciele . Oczywiście wybrałabym poród naturalny bez znieczulenia itp ale jak potoczy się wszystko to nie mam pojęcia . Na tą chwilę staram się myśleć o przyjemniejszych rzeczach np przeglądam ceny rzeczy dla maluszka i próbuję wyliczyć ile pieniążków muszę przeznaczyć na wyprawkę dla dziecka . I wiecie wcale nie będzie to mała kwota, ale wiem że te pieniążki wydam z największą przyjemnością. Już nie mogę się doczekać tej chwili . Kiedy zamierzacie robić 1 zakupy dla didka??? Ja myślę że tak w 7-8 mies. ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja k wstanie Kacper to też zmykam jeść obiad, bo już umieram z głodu:) Byłam na takgu nakupiłam warzyw i mam dzis zupę kalafiorową i młode ziemniaczki, sałate i mięso. Na deser truskawki:) MNiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna śliczne rzeczy, ja łóżeczko mam po Kacpim, ale pościel zakupie, ta rózowa albo zielona mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
jejku ale sliczneeee!!az mi swieczki staja w oczch jak sobie wyobraze takie lozeczko z taka posciela i z malenstwem!!!!achhh ale to jeszcze troche!!pewnie czas wam sie tak nie dluzy jak mi:(jeszcze na dodatek skonczyla mi sie umowa na polsat i zostalam z 4 programami:(ale moze dzis maz wezmie nowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi agnieszko strasznie leci, tydzień za tygodniem. Nie przejmuj się, ja też mam 4 programy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......TC.....TERMIN ... .WAGA……….PŁEĆ……IMIĘ…. Daffodile........ 27.....Wojkowice..........16.......01.11....56+3 Marsjanka.......29.....Śląskie...............16...... .01.11...57kg/+4 Kasika1...........23....Rzeszów…...........18.... ...02.11...64kg +2,5….dziewczynka..?.. Milla77............30....Warszawa...........18........02 .11...57+5kg mother...........25.....Warszawa..........17........04.1 1...62 agniesza26........26...Lublin..............17....... .04.11....53-3;+1,5 ewelka1234......24.....Poznań..............17........06 . 11 happymama......26.....Irlandia.............15........06 .11...65 +3kg Green_Gable.....26.....Zachodniopom.....14........06.11. ..65 kg/+2,2 agnesa1983......24.....Poznań..............15........09. 11...57kg/+2kg Aneta30..........31.....Kraków..............16........09 . 11...53kg/+4 Jokasta.......... 31.....Gdynia............. 16........11. 11 Marta1983.......21.....Warszawa..........16........13.11 ...66,5kg MarzenaMol......23.....Wisła................15........14 .11 ..... +1,5kg fajna-aj...........27....Białogard...........16........ 14 11... + 2,5kg mysza1980........28...Warszawa..........16.........15.11 ...59 kg+3 Karolinka Linka...21...Gliwice..............16.........15.11....50kg+2 Beata1987........21....Śląskie..............16........ 16.11....62kg/+3 bonizz.............29....Opatów.............14........17 .11 .....66kg/+2 lorinka.............21....anglia...............14....... ..19.11....55kg/+2 kaaczuuchaa.....27...Lublin................14......... 20.11 mała_agatka......23...Łódź.................14......... 25.11....61kg/-1 eluś.................30...Międzyrzecz........9.......... 25.11.....55kg Myszkaa25........26...Irlandia/Slask.......10.........28 .11....53kg Maja_21...........21....Kielce................13........ 29.11....64kg/-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta1983 - ogladałam wiele łóżeczek ale to chyba najbardziej mi przypadło do gustu . Wiadomo były piękne za 700 zł ale tak małe że po 6 miesiącach musiałabym zakupić drugie bo dzieciątko by sie do niego nie mieściło . Poza tym sądze że drewniane będzie najpraktyczniejsze i na jakiś czas wystarczy . A baldachim po prostu musi być - taka mamina słabośc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż ja się zastanawiam czy baldachim też będzie.. Zobaczymy.. dla mnie byłby dobry żeby chronić dziecko przed wiatrem od okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta 1983 - mnie zastanawia najbardziej fakt -jak ja pomieszczę się z tymi całym sprzętem dla dzieciątka w 30 m kawalerce :-( ?? No ale cóż ludzie mają gorsze warunki a jak sie kochaja to razem przejdą przez wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można juz kupić podwójne baldachimy w tym 1 z części baldachimu jest z grubszego materiału a druga delikatna cos w stylu moskitery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kawalerka to będzie duże wyzwanie ale dacie radę. My mamy pokój 25 m i musimy się w nim jakoś urządzić właśnie kombinujemy jak to wszystko ustawić ale jak już prawie wszystko pasuje to jedna rzecz się nie mieści :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta czy to znaczy że już zakupujesz łózeczko i meblujesz pokoik dla malca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie... Kupiliśmy tylko komody żebyśmy mogli te wszystkie ciuszki, które dostajemy gdzieś pakować :) Ale odrazu zrobimy miejce na łóżeczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zdecydowaliśmy się na większy remont i jeszcze mamy 2 podłogi i ściany do malowania:( a urządzanie pokoju zostawiamy na ostatnią chwilę. Poza tym mały będzie spał na początku z nami, że to takie naturalne i w ogóle. co do wagi to mi się potłukła i będę się dopisywać co 4 tyg po wizycie:) imię już wpisuję choć będą pewnie jeszcze zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×