Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Mała Agatko - bardzo mi przykro, że Twoi teściowie tak zareagowali. Zobaczysz jak zobaczą maluszka będą go pewnie zasypywać prezentami. zyczę Ci, abyście jak najszybciej zamieszkali u siebie, będziesz miała więcej spokoju. Dobrze, że możesz liczyć na swoją rodzinę. Trzymaj się dzielnie. Fajna aj - jaką msz dużą dzidzię już! 16 cm? Kiedy te maluszki tak szybko zdążyły urosnąć? Nie martwcie się tak bardzo toksoplazmozą. Nie oznacza to, że z naszą dzidzią coś się stanie. Moja siostra miała w ciąży cytomegalię, a też nie miała kontaktu ze zwięrzętami, jej córka też miała cytomegalię, ale na szczęście nic złego się nie stało. Jest zdrowa. Dlatego pisałyśmy jakiś czas temu, aby nie bagatelizować tych badań, bo są ważne. Będzie wszystko dobrze. Trzymam mocno kciuki. Joaksto a ile cm ma Twój maluszek? Ja idę do lekarki 2 czerwca. Mnie piersi jeszcze troszkę bolą. No nic, zmykam, bo trzeba posprzątać mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! U mnie wkońcu zrobiła się ładna pogoda!! Brzuszek już przestaje boleć więc wizyta w szpitalu nie jest konieczna a w poniedziałek mam wizytę u ginki więc powiem jej o tym bólu. Dzisiaj normalnie jakieś fatum u nas jest!!Rano sąsiadomi zablokowała się skrzynia biegów i nie dało się jechać potem jego dziewczynie padł akumulator i też nie dało się odpalić. Pożyczyliśmy sąsiadowi nasz samochód żeby mógł jechać do szkoły i okazało się, że gotuje się woda w chłodnicy a potem w ogóle samochód stracił swoją moc i zaczął bardzo głośno chodzić no i stanął na światłach i dalej nie chciał jechać Mąż musiał pojechać i scholować go na warsztat. Normalnie nie wiem czy ktoś w nocy coś porobił przy tych samochodach czy sąsiad to taka psuja??Zobaczymy co teraz będzie z naszym autem!!Dobrze że chociaż mój samochód jeździ bo tak to zostalibyśmy bez samochodu!!Makabra!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
no to ladnie!jak pech to pech do konca:)marzenko mozesz sobie brac no-spe Ja od 3 miesiecy biore 2 razy dziennie i to ta forte.macica robi sie wtedy bardziej elastyczna wlasnie od takich boli tez wskazane!takze bez problemu mozesz sobie brac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
w szoitalu dawali mi nawet 3 razy dziennie!ale pozniej zmniejszyli na 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie mamusie:) mam małe pytanko czy męczą was te okropne bóle korzonków? Byłam u gin i mówi że to rzadkie , ale jak dzidzia się położy na ujściu nerwu to może boleć i boli jak cholera! nie mogę chodzić siedzieć i stać. Na to gin to proszę leżeć;) to już 2 tydz tak boli jestem umówiona z rehabilitantką na odblokowanie czy coś takiego. Dopiero niestety na piątek , może znacie domowe sposoby na korzonki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mother - mnie coś czasami kłuje jak szpilką w dolnej części kręgosłupa. Nie czuję tego cały czas, ale np. jak chcę zmienić pozycję, wstać, czasami jak źle stanę i wtedy czuję taki przeszywający ból, że kolana mi si uginają. Ciebie boli stale kręgosłup? Ja nie mówiłam o tym lekarzowi. Może to te wiązadła się rozluźniają i dlatego tak się dzieje. Mi to dolega już od ok. 3 tyg. To faktycznie pecha mieliście. Mój M miał takiego kolegę, czego się nie tknął wszystko się psuło, odpadało, pękało,i td.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Coś dzisiaj pustki pewnie to dlatego że jest taka piękna pogoda!!Ja też zmykam na chwilkę na pole posiedzieć sobie w ciepełku!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas akurat pogoda okropna, zimno i leje:) Ja też mam te nerwobóle, niestety:( Mi mówił lekarz, że dziecko może się przesunie i odblokuje nerw, a jeśli nie to dopiero po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki mnie boli z tylu w krzyzu ale tylko jak wstane z lozka tez nie wiem co to moze byc. powiedzcie mi czy ktoras z was miala konflikt serologiczny??bo ja niestety mam i boje sie co moze byc dalej.to jest moja pierwsza ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
...a ja się lekko przeziębiłam - kaszelek i katarek, ale radzę sobie jakoś domowymi sposobami i oby było tylko lepiej. Dziewczyny napiszcie ile mają mniej więcej Wasze dzidzie w tym czasie? W srode mam usg - moja dzidzia zawsze była mniejsza od waszych... chcę zobaczyć czy nadgoniła? Poza tym jak widzę te 16cm o których pisze Fajna aj to Łohoho nic tylko gratulować :) no, a poza tym pytam o to z ciekawości ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! dzięki za pocieszenie :) ta baba jest coraz gorsza. wczoraj zrobiła kolejną awanturę. tym razem ubzdurała sobie ze to ja namówiłam R na remont domu, tego w którym ona mieszka, a my mamy mieć piętro, bo chcę zagarnąć cały majątek. chcę ją wymeldować i mieć wszystko!!! że od zawsze miałam taki plan i ten bachor ma mi w tym pomóc! normalnie szok!!! zwłaszcza że to R mnie namawiał przez ostatnie 2 lata na zamieszkanie tam. to jest wiocha zabita dechami, do najbliższego autobusu 5 km, do miasta 30 km, nie ma parku, nic. z dzieckiem mogę spacerować ruchliwą drogą do kościoła i z powrotem. nuda jedna wielka!!! przekonałam sie do tego mieszkania tam tylko dlatego że nie stać nas na budowę własnego a mieliśmy dość płacenia za wynajem. a ona mi teraz z czymś takim wyskakuje!!! masakra normalnie! ja mam po malutku dość, R też. normalnie czuje sie tak strasznie winny, bo to przecież on mnie przekonywał że będzie ok. a ja wiedziałam że tak będzie, że teściowa tak będzie robiła, ale on mi nie wierzył. w końcu i ja zaczęłam myśleć że może będzie ok. ale nie jest i teraz trzeba coś wymyśleć. właśnie wydaliśmy wszystkie oszczędności na projekt tego domu i wcale nie chce nam sie robić tego remontu. wsadziliśmy w to 5000 i jesteśmy na lodzie. R wpadł na jeszcze jeden pomysł, ma mi go wyjawić po procy zobaczymy co to :) ja ogólnie coraz lepiej się czuję, choć przez te nerwy coraz częściej boli mnie głowa. choć brzuszek jakby się uspokoił. ale rośnie jak na drożdżach :) w środę mam wizytę u lakarza, ciekawe jaki duży jest już mój mały człowieczek :) pewnie sporo urósł :) oj biedne jesteście z tą toxo. ja bym oszalała, jakby coś było nie tak. trzymajcie się i bądźcie dobrej myśli 🌼 wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mamy i przyszłe mamy ! Wszystkiego naj z okazji waszego święta!!! Ja nadal jestem na zwolnieniu, mam tak mało siły że jak pójde po zakupy na obiad to wracając mni ejuż boli brzuch. Biorę nospe forte 2 razy dziennie. mam straszne kołatania serca, ciężko mi się oddycha, boli mni egłowa...a brzuszek już dosyć duży! nie wiem czy będzie taki czas że dobrze się poczuję...póki co jestem obolała i wykończona. ale bardzo szcześliwa! Nie mogę się doczekac USG połówkowego - jeszcze 2 tygodnie- ciekawe co za maluszek tam siedzi. niestety nie czuję jeszcze ruchów...a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile........ 27.....Wojkowice..........16.......01.11....56+3 Marsjanka.......29.....Śląskie...............16...... .01.11...57kg/+4 Kasika1...........23....Rzeszów…...........17.... ...02.11...64kg +2 Milla77............30....Warszawa...........18........02 .11...57+5kg mother...........25.....Warszawa..........15........04.1 1...62-1 agniesza26........26...Lublin.................16........ .04.11....53kg ewelka1234......24.....Poznań..............16........06 . 11 happymama......26.....Irlandia.............15........06 .11...65 +3kg Green_Gable.....26.....Zachodniopom.....14........06.11. ..65 kg/+2,2 agnesa1983......24.....Poznań..............15........09. 11...57kg/+2kg Aneta30..........31.....Kraków..............15........09 . 11...53kg/+4 Jokasta.......... 31.....Gdynia............. 15........11. 11 Marta1983.......21.....Warszawa..........15........13.11 ...65kg MarzenaMol......23.....Wisła................15........14 .11 ..... +1,5kg fajna-aj...........27....Białogard...........15........ 14 11... + 2,5kg mysza1980........28...Warszawa..........14.........15.11 ...59 kg+1 Karolinka Linka...21...Gliwice..............15.........15.11....50k g+2 Beata1987........21....Śląskie..............15........ 16.11....62kg/+3 bonizz.............29....Opatów.............14........17 .11 .....66kg/+2 lorinka.............21....anglia...............14....... ..19.11....55kg/+2 kaaczuuchaa.....27...Lublin................14......... 20.11 mała_agatka......23...Łódź.................13......... 25.11....60kg/-2 eluś.................30...Międzyrzecz........9.......... 25.11.....55kg Myszkaa25........26...Irlandia/Slask.......10.........28 .11....53kg Maja_21...........21....Kielce................13........ 29.11....64kg/-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku Milla jak masz fajnie! oczywiście nie z tymi bólami brzucha czy dusznościami, ale z tym połówkowym :) ja jeszcze do 10 lipca muszę czekać, a ty już prawie!!!! ale tak to jest że jak ma się termin na początek i na koniec miesąca to te różnice są niezłe! ty już będziesz tylić maleństwo a ja jeszcze będę się kulać :) mam nadzieję że wkrótce poczujesz się lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
oj agatko z calego serca ci wspolczuje!!moim zdaniem Twoja tesciowa ma ostry objaw menopauzy:)i cos jej bije naprawde z deka na glowke:) Ja tez w srode ide do lekarza takze bedziemy porownywac nasze dzidzie:) a wogole musze sie pochwalic ze wczoraj czulam juz wyrazne ruchy!jestem dosc szczupla takze jak sie poloze to az jak sie gdzies wierci moj wiertek to widac przez brzuch taka golke twarda z jednej albo z drugiej strony, ale to zadko!dzis bylam na badaniu WR i normalnie nawet nie wiecie jaki mialam usmiech kiedy moglam przejs sie kawaleczek i przejechac samochodem:) a co do boli krzyza to ja je mialam na poczatku ciazy tak do 8tyg. ale od kad biore asmag forte(magnez) nic mnie juz nie boli.takze mozliwe ze to tez ma jakis wplyw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra mi się czas kończy. uciekam, ale może jeszcze wpadnę za kilka godzin :) jak nie to do jutra!!! jak zawsze długi weeken się skończył to i pogoda się ładna zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ MOJE DROGIE MAMUŚKI . Ja dzis w lepszym humorze .W sobotę spotkalam się ponownie z moim lekarzem i bardzo mnie pocieszylł. Zaczęłam mysleć bardziej optymistycznie i od tego czasu przestałam płakać a zaczęłam nastawiać się tak pozytywnie do tej ciaży jak wczesniej , przed badaniem na tokso . Kocham moja dziecinę najbardziej na świecie mimo iz widzę ją tylko na usg ale 1 jest pewne bez wzgl na wszystko tak zostanie . Lekarz powiedzial mi że mój orgnizm wytwarza przeciwciała , biorę antybiotyk i będzie ok . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile........ 27.....Wojkowice..........16.......01.11....56+3 Marsjanka.......29.....Śląskie...............16...... .01.11...57kg/+4 Kasika1...........23....Rzeszów…...........17.... ...02.11...64kg +2 Milla77............30....Warszawa...........18........02 .11...57+5kg mother...........25.....Warszawa..........15........04.1 1...62-1 agniesza26........26...Lublin..............17....... .04.11....53-3;+1,5 ewelka1234......24.....Poznań..............16........06 . 11 happymama......26.....Irlandia.............15........06 .11...65 +3kg Green_Gable.....26.....Zachodniopom.....14........06.11. ..65 kg/+2,2 agnesa1983......24.....Poznań..............15........09. 11...57kg/+2kg Aneta30..........31.....Kraków..............15........09 . 11...53kg/+4 Jokasta.......... 31.....Gdynia............. 15........11. 11 Marta1983.......21.....Warszawa..........15........13.11 ...65kg MarzenaMol......23.....Wisła................15........14 .11 ..... +1,5kg fajna-aj...........27....Białogard...........15........ 14 11... + 2,5kg mysza1980........28...Warszawa..........14.........15.11 ...59 kg+1 Karolinka Linka...21...Gliwice..............15.........15.11....50k g+2 Beata1987........21....Śląskie..............15........ 16.11....62kg/+3 bonizz.............29....Opatów.............14........17 .11 .....66kg/+2 lorinka.............21....anglia...............14....... ..19.11....55kg/+2 kaaczuuchaa.....27...Lublin................14......... 20.11 mała_agatka......23...Łódź.................13......... 25.11....60kg/-2 eluś.................30...Międzyrzecz........9.......... 25.11.....55kg Myszkaa25........26...Irlandia/Slask.......10.........28 .11....53kg Maja_21...........21....Kielce................13........ 29.11....64kg/-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile........ 27.....Wojkowice..........16.......01.11....56+3 Marsjanka.......29.....Śląskie...............16...... .01.11...57kg/+4 Kasika1...........23....Rzeszów…...........17.... ...02.11...64kg +2 Milla77............30....Warszawa...........18........02 .11...57+5kg mother...........25.....Warszawa..........15........04.1 1...62-1 agniesza26........26...Lublin..............17....... .04.11....53-3;+1,5 ewelka1234......24.....Poznań..............17........06 . 11 happymama......26.....Irlandia.............15........06 .11...65 +3kg Green_Gable.....26.....Zachodniopom.....14........06.11. ..65 kg/+2,2 agnesa1983......24.....Poznań..............15........09. 11...57kg/+2kg Aneta30..........31.....Kraków..............15........09 . 11...53kg/+4 Jokasta.......... 31.....Gdynia............. 15........11. 11 Marta1983.......21.....Warszawa..........15........13.11 ...65kg MarzenaMol......23.....Wisła................15........14 .11 ..... +1,5kg fajna-aj...........27....Białogard...........15........ 14 11... + 2,5kg mysza1980........28...Warszawa..........14.........15.11 ...59 kg+1 Karolinka Linka...21...Gliwice..............15.........15.11....50k g+2 Beata1987........21....Śląskie..............15........ 16.11....62kg/+3 bonizz.............29....Opatów.............14........17 .11 .....66kg/+2 lorinka.............21....anglia...............14....... ..19.11....55kg/+2 kaaczuuchaa.....27...Lublin................14......... 20.11 mała_agatka......23...Łódź.................13......... 25.11....60kg/-2 eluś.................30...Międzyrzecz........9.......... 25.11.....55kg Myszkaa25........26...Irlandia/Slask.......10.........28 .11....53kg Maja_21...........21....Kielce................13........ 29.11....64kg/-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
agniesza26 jak Cię przeczytałam to aż mi się lepiej zrobiło. Jak ja leże na plecach to tam nisko w brzuchu też mam wyczuwalną pod palcami \"gulkę\" dosyć nawet dużą... Raz po lewej, raz po prawej, raz po środku a jeszcze innym razem na całości dołu brzucha. Martwiłam sie, że to źle bo ta gulka też twardawa taka... cały brzuch u góry miękki, a ona twardawa. Jak sie położe na lewy czy prawy bok to ona tak jakby zanika i już pod palcami jej nie wyczuje... Mam tak od jakiegoś już czasu i jest ona coraz większa. Balam sie, ze coś nie tak :) ... opisz dokłądnie jak to u Ciebie wygląda. Ja ruchów jeszcze nie czuje, ale mam termin 11dni po Tobie ... też jestem bardzo szczupła... Jeszcze na kazdym usg lekarz pokazuje mi właśnie to miejsce w którym mam tą \"gulkę\" czyli tam nisko i mówi, że tu nie może mnie boleć, że jak bedzie bolało to dzwonić... ale na szczęście nic tam nie boli ... Czekam na odpowiedź, bo martwiło mnie to, ale pocieszył mnie Twój tekst :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
ta gulka to poprostu dzidzia sie przemieszcza na ogol mam tak nisko ale wczoraj byla juz z boku po prawej raz a potem po lewej.ale mowie wam za pierwszym razem mialam takie dziwne mrowienie jakby cierpniecie trudne do opisania normalnie a potem czulam wlasnie jak wychodzi ta gulka:)u mnie ruchy moge wyczuc wczesnie z tego wzgledu ze caly czas leze plackiem.mam nadzieje ze dzidzius i lozysko sie do 22tyg. podniesie wtedy troszke bede mogla chodzic, jesli nie to juz do konca sobie poleze. fajna- mojej kolezanki siostra tez miala toxo i urodzila sliczna zdrowa zuzie:)takze nic sie nie martw bedzie dobrze wszystko zobaczysz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Czyli jeśli byłoby tak jak piszesz i to dzidziuś to znaczy, że za nisko? :( Ja chodze normalnie i w niczym mi to nie przeszkadza, ale to źle? ...i napisz jeszcze czy czułaś tą gulkę już wcześniej pod palcami np? Zanim jeszcze zaczeła sie ruszać? Tyle, że po prostu była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
tak czulam ta gulke wczesniej pod palcami zanim zaczela sie przemieszczac, zawsze taka twarda.Ja mam nisko lozysko blisko sciany przez to w pierwszych 3 miesiacach plamilam i bylam w szpitalu.Jesli lekarz mowi ze u Ciebie jest wszystko w porzadku to mozesz chodzic!mi od razu powiedzieli lezymmy wstajemy tylko do lazienki!takze niczym sie nie martw!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
poza tym mialam skurcze macicy i jeszcze biore leki na podtrzymanie!! dzis jest takie swietne sloneczko ze az dech zapiera, otworzyli mi balkon takze swieze powietrze az dech zapiera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dziękuję :* a który to u Ciebie dokładnie tydzień i dzień, że już czujesz ruchy? Zazdroszczę :) i to pierwsza ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
jutro bedzie rowno 18 tygodni:). to moja druga ciaza pierwsza stracilam w 5 tyg. ciazy!a bierzesz cos na ten twardy brzuch??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
cos mi sie zle link wkleil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Nic nie biorę, bo u mnie niby wszystko w jak najlepszym porządku. Brzuch mam twardy tylko jak leże na plecach i wtedy brzuch sie robi płaski no i czuć to twarde... a jak wstane albo leże na boku to wszystko tak jak być powinno. Mam w środe usg - zapytam o to DOKŁADNIE lekarza :) dzięki za kalendarz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×