Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Ojoj świat dziecka dajcie spokój drożyzna.. lepiej poszukać gdzieś indziej.. np na zaciszu jest hurtownia, albo niedaleko dworcka na kijowskiej w podwórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny....dobrze, ze to piszecie, bo ja nie mam o tym zielonego pojęcia;) zresztą na pewno nie kupiłabym czegoś od razu, bez poszukania w innych sklepach;) dzięki za radę;) zresztą już sie przekonałam, ze ten sklep jest drogi, bo na jednej zabawce przepłaciliśmy 10 zł :( ale niestety....człowiek uczy sie na błędach... wczoraj bylismy u znajomych na grillu. Było bardzo fajnie... pogoda cudna, atmosfera tez....no i przede wszystkim poza Warszawą- na obrzeżach Pruszkowa;) niedziela gorąca i leniwa;) a ja sama w domu...wiec siedze i oglądam w necie ciuszki i inne pierdółki dla Maluchów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo....stuk, puk.... czyzbym byla tu sama?? pewnie tak?? bo kto miałby ochote w taką pogode siedziec przed kompem?? miłej niedzieli Wam życzę... a mnie boli brzucho i leżę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mysza ja chwilowo siedze przed kompem czekam az rozczyn na paczki podrosnie ....nie chce nam sie isc do sklepu wiec robie no i u mnie leje od rana pogoda beznadziejna.. moj didek jus sie rozpycha i czuje delikatne ruchy jakbym miala ryke w brzuchu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!! Ja też chwilowo na necie siedzę, bo u mnie w domu coś net zaszwankował i nie działa więc korzystam z pobytu u rodziców i piszę. Fak pogoda cudna. Byliśmy na zakupach i mam już dość ludzi wszędzie pełno. Oj zazdroszę tym które już czują dudulka ja czasem coś poczuję, ale nie wiem czy to dzidzia. Pozdrawiam was kobietki trzymajcie się!!Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Cudowna pogoda, wprost upalna:) No ale maleństwa tez jeszcze nie czuję- u mnie zacznie się 17 tydzień, ale podobno w I ciąży nawet do 25 tygodnia można nie czuć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo - mamusia
Dziewczyny !!!!!!!! a napiszcie mi jedną rzecz Jak jestem w 17-stym tyg to mój didek już słyszy? Jak tak to co słyszy? Tylko bicie mojego serca itd? Czy może mój głos też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj lorinka;) ale masz fajnie z tymi pączkami.... powiem szczerze, ze ja nigdy nie robiłam sama takich rzeczy....zresztą jkaoś mi nie wychodzą drożdżowe rzeczy :( koniecznie daj przepis na pączki;) mniaaammmm..... ja po obiedzie miałam drzemkę, a teraz czekam na jakiś film.... posiedzę trooche z mężem i dlaej spać;) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedługo mamusia.. Twoja dzidzia już wszystko słyszy i co lepsza reaguje na drgania marszczy buźke robi dziwne miny jak jest za głośno to też najchętniej zatkałaby uszy :) u mnie piękna pogoda nawet teraz. Chętnie by się gdzieś poszło na spacer tak na wieczór ale chyba zaraz padne większość dnia na dworzu festyny i inne ... Lecę zaraz spać bo dziś mnie wymęczyło wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
hej wszystkim!! ja wczoraj tez polezalam na dworku troche na lezaczku, ale wiekszosc dnia spedzilam sama ogladajac tv:(ja juz po sniadanku. tak patrze na wasze wpisy, ze sa jak dla mnie pozno ja juz o 21 padam spac ale za to o 5 juz wstaje:) paczki mniam mniam zjadlabym takie swojskie:):)wczoraj opedzlowalam prawie pol opakowania ptasiego mleczka- a ja za slodyczami nie przepadam, zjem raz na jakis czas ale dla mnie slodeycze nie musza istniec:)a teraz prosze!! mam pytanko dziewczyny czy ktoras z was obrasta w wloski nigdy nie mialam problemow z owlosieniem raczej bylo go u mnie brak a teraz jak malpka hehe pewnie to przez hormony musze powiedziec o tym swojej gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka, te włoski to normalka..ja tez się muszę golić co 2 dzień..to tylko hormony. Mysza, Marta, znajdziemy jakies dobre miejsce na zakupy. Ja mam plan dot. wózka. w arkadii jest sklep chicco i tak upatrzyłam sobie wózek, taki sam jst na allegroi tam go kupię - kilkaset zł taniej! Tylko czekam kiedy dowiem sie płeć malucha, bo zakupy bez tej wiedzy trudniejsze. wszystko w tych sklepach dla chłopca lub dziewczynki, trudno wynależć coś pomiędzy ( coś juz kupiłam ale to tylko body i spiochy w 6 paku )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
milla77 bardzo ci dziekuje juz myslalam ze jestem samotna w tej kwestii:):) ale dzis jest suuper dzien pogoda wymazona, niestety ja ja podziwiam tylko przez drzwi tarasowe:) wczoraj mialam straszna ochote na grilla ale moj maz wrocil z pieskiem ze szkolenia wiec nie bylo sensu juz rozpalac, ale dzis pogonie go:):) nie tyle chce mi sie kielbaski (bo nadal mam odrzut, a o kurczaku juz nie wspomne)co takiego chlebka i ziemniaczka z grilla:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym tygodniu :) no i z tym mieszkaniem nic nie wyszło. ten kolega owszem miał, ale taką ruderę że bałabym się tam mieszkać. było to mieszkanko po starszej osobie, nie remontowane od 50 lat co najmniej, z zarywającą się podłogą, bez gazu, bez ciepłej wody. osoba ta zmarła 2 lata temu, a na stole ciągle stoi cukiernica z cukrem, inne rzeczy sporzywcze też zostały, więc zapewne robali tam więcej niż na wysypisku...normalnie aż strach wchodzić. no nic będziemy szukać dalej :) w piątek nie zamówiliśmy tej wycieczki. okazało się ze już nieaktualny jest termin 10.06 :( no za tani był żeby tak długo pozostać niezamówiony, ale mamy coś na 11.06. z innego biura. tyle że na razie czekamy na potwierdzenie czy faktycznie jeszcze są miejsca. zobaczymy. dziś mamy mieć odpowiedź. jak nie to płakać nie zamierzamy. już sobie poszukaliśmy inne miejsca w które chcielibyśmy jechać, więc jak nie teneryfa to na Korfu, Kretę, albo do Turcji. to takie nasze typy :) u mnie wszystko ok. czuję się świetnie i oby zostało tak jak najdłużej :) co prawda szybciej się męczę i np w piątek byłam ledwo żywa po powrocie do domu, ale chodziłam wtedy po mieście, prawie non stop od 7 do 19, więc i bez dzidziusia byłabym nieżywa :) my jeszcze nic nie kupujemy, nawet nie chodzimy po sklepach. myślę że po powrocie z wakacji i po usg połówkowym na jakieś wstępne oględziny się przejdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza;) ja niestety też mam problemy z owłosieniem:( nie tyle w tych samych miejscach co zwykle... ale pojawił mi sie np taki paseczek włosków od pępka w dół.... a nigdy tak nie miałam. Ale ja właśnie od razu zrzuciłam winę na hormony, tym bardziej, że przez perwsze trzy miesiące brałam luteinę.... ja właśnie jem śniadanko... a ochota na pączki domowej roboty mi nie przeszła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do włosków to ja mam nieco więcej na brzuszku ;) taki puszek mi się zrobił. nigdy tak nie miąłam, ale lekarka powiedziała że to hormony i że po ciąży wszystko powinno się unormować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
no wlasnie wlasnie nie w tych samych miejscach tylko na brzuchu mowie do meza jak to bedzie pozniej skoro teraz juz je widac:)bede sie golic cala:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała-agatko;) nie wiem, jak Korfu, bo nie byłam, ale zarówno Kretę jak i Turcję- polecam;) chociaz jeśli bierzecie wakacje z wyzywieniem, to ja polecam z całego serca Turcję;) mają tam przepyszne jedzonko....mniammm i owoce są fantastyczne;) ja na Krecie byłam w podróży poślubnej prawie 6lat temu i było bardzo fajnie;) byliśmy w okolicach Chanii, w spokojnej okolicy troche na odludziu- bo na tym nam zależało;) a w Turcji byłam w ubiegłym roku- niezapomniane wakacje;) no i tak jak mówię- TO JEDZONKO;) polecam;) my byliśmy w Side;) ale zwiedzania w tym stanie nie polecam, bo upał, i autokarem jeździ sie daleko.... na pewno cos dla siebie znajdziecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mysza :) zobaczymy. może jeszcze z tą Teneryfka się uda :) bo tak strasznie nam zależy żeby jechać tam jeszcze we dwoje, tzn już we troje ale jeszcze nie :) a na te greckie wyspy to za rok z maleństwem jechać można. w końcu 3 godziny samolotem to nie ponad 5 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny muszę kupić sobie jakąś fajną sukieneczkę na lato, bo za dwa tygodnie jadę nad morze, a tu w sklepach nic nie mogę dla siebie znaleźć:( chce kupic jakąś taką luźną, żeby była na całe lato,a do tej pory nie chodziłam w kieckach, więc w szafie nie mam nic... jutro moze sie z koleżanką wybiorę na zakupy i moze jest dla mnie jeszcze jakaś szansa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol:) paczki domowej roboty byly ...byly pycha poszly w oka mgnieniu hihi :D robie z przepisu internetowego o to link : http://www.kuradomowa.com/kuchnia/przepis_na_paczki.html przepis jest prosty no i ilosc produktow potrzebnych do zrobienia tych pysznych paczkow tez normalna :) ja robie cukrem pudrem choc baaardzo lubie z lukrem ale teraz sobie odpuscilam :) co do owlosienia to ja jestem brunetka wiec u mnie to ciemniejsze te wlosy i mam ich troche na brzuchu:o za to na nogach mam slabe wloski bo je od kilku lat traktuje depilatorem ... jest czerwiec a my zakladamy wiosenne kurtki ...:o bo szaro i chlodno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam sukienke taka odcinana pod biustem cycki mam w niej dosc zucajace sie w oczy i nie moge przejsc nie zauwazona :o tym bardziej ze brzuszka jesze w niej az tak nie wiedac... a no i jeszcze strasznie mnie wypryszczylo na plecach :(:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała agatko - gratuluję wyjazdu . mysza1980 - He he wiesz te owłosienie nad pępkiem i u mnie się pojawiło . Jestem w szoku bo zawsze byłam gładka jak dupka niemowlaka a teraz te włoski w dziwnych miejscach . No ale to chyba wina hormonów . Wesele które śpiewałam było bardzo udane . 100 osób bawiło się do 6 rano . Za to jak wróciłam to padłam na cycki . Wiecie co? Mojemu didkowi chyba się podobało bo czułam sie bardzo dobrze i miałam wrażenie następnego dnia że mój didek się troszkę przebudził i dawał mamusi znać że ma się dobrze . Są to co prawda pierwsze ruchy ale coraz bardziej odczuwalne . W niedzielę zaprosiłam męża na obiadek na powietrzu w pobliskim zajeździe a później cały dzień spędziłam w łóżku . Nawet do kościoła nie poszłam mimo postanowienia . BYłam zmasakrowana . No ale dziś już jest ok . Siedzę właśnie w pracy ale już nie dlugo . O 13 tej zamykam biuro i robię sobie wolne . Z uwagi na brak pracownika nie mam nawet jak pozałatwiać naglących spraw . Poza tym w poniedziałki i tak zawsze jest u mnie cisza więc wyskocze na miasto połatwić to co i tak od dawna miałam w planach załatwić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie teraz to i ja mam ochotę na cieplutkie pączki!!! i co tu teraz począć??? niestety takich własnej roboty to nie zrobię (brak własnej kuchni, a teściowej pod nogami kręcić się nie będę) ale może choć jakiegoś pysznego obie kupię. oj głodna sie zrobiłam na samą myśl :P też będę musiała jakąś sukieneczkę kupić. chciałam kupić bluzkę ciążową bez dekoltu, taką pod szyjkę, ale nie ma nigdzie :( R stwierdził że łatwiej będzie kupić kapelusz w wielkim rondem żebym sobie dekoltu nie paliła (niestety przy tym slońcu on jest najdelikatniejszy i wiecznie mnie piecze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
a ja dziewuszki mam fajnie z tymi ciuszkami bo mojaa kochana sasiadeczka ma sklep z ciuszkami dla babeczek wiec co rusz mi podrzuci jakies nowosci:)wiec leze w lozeczku i tylko wybieram co prawda moge to ubrac raz na 2 tyg. jak jade do lekarza ale co tam satysfakcja sie liczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko mi sie marzy jakis sliczny kapelutek ale jeszcze nie spotkalam godnego uwagi ...co do paczkow to obiecalam sobie ze do konca ciazy juz ich nie zrobie ...wole kupic 6paczkow dla kazdego po dwa ...a tak zjadlam ich toche i mam wielka nadzieje ze az tak nie pojdzie mi w kg swoja droga ciekawe ile juz przytylam ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak bym chciała przytyć!!! ale nie od jedzenia słodyczy, tylko tak normalnie, jedząc rzeczy wartościowe, ruszając się tak jak do tej pory, a tu nic. już mi kości obojczykowe mocniej wystają. nie należę do soób chudych, ewentualnie szczupłych, choc i to nie tak bardzo, ale jak bym przytyła to czułabym się lepiej. choć w sobotę byliśmy u cici R. starsza kobieta, 75 lat, wie już o ciąży i jak mnie obaczyła to od razu wypaliła "o ja Agata jaka ty gruba jesteś!" normalnie aż mnie zatkało :D bo jak na razie urósł mi brzusio i cycki ale nic poza tym. no dobra talię już prawie straciłam. ale aż takiej reakcji bym się nie spodziewała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka...ja własnie szukam takiej sukienki odciętej pod biustem....ale ni moge nigdzie takiej znaleźć;) ale pobuszuje jeszcze na allegro;) mnie tez osyfiło na plecach...a nigdy tak nie miałam :( wprawdzie nie jest jakoś strasznie, ale mi to przeszkadza,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
agatko ja tez bym chciala przytyc jem jem i nic ale ja to jestem nie szczupla tylko chuuuuda wysoka i chuda zawsze jadlam duzo ale nigdy nie tylam zawsze moje kolezanki po pare kilo do przodu liczyly kalorie a ja zjadalam cala pizze do tego lody i nigdy nawet pol kg nie przytylam, i teraz tez mam ten problem a jestem juz po 3 sniadaniu i dalej jestem glodna!!!!wszyscy tylko jakas ty chuda jesz cos wogole a mi jest przykro tego sluchac moja siostra mimo ze jestesmy z tego samego roku jest ode mnie 10cm nizsza ale i sporo grubsza a zawsze jadla jak kurka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
ale za to nigdy nie mialam problemow z anemia zawsze hemoglobine mialam bardzo wysoka a moja siostra non stop tylko anemia i anemia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×