Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

o ja tez mam jakies dziwne sny ..np. ostatnio snilo mi sie ze kontaktowalam sie z ufo:D...albo moja przyjaciolka ktora wyszla gdzies z mezem zostawila mi woje dziecko pod opieka i nie powiedziala kiedy wroci ....naszczescie to tylko sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
NICK............MIEJSCOWOŚĆ......TC.....TERMIN ....WAGA.......PŁEĆ Daffodile.......Wojkowice..........16.......01.11......56kg+3 Marsjanka......Śląskie...............16.......01.11......57kg+4 Kasika1.........Rzeszów…...........18.......02.11......64kg+2,5...❤️ Milla77...........Warszawa..........18.......02.11.....57kg+5 mother..........Warszawa...........18.......04.11.....62kg.........🌻 agniesza26.....Lublin................17.......04.11......53-3+1,5 ewelka1234.....Poznań..............18.......06 .11 happymama.....Irlandia.............15........06.11.....65kg +3 Green_Gable....Zach-Pom...........14.......06.11......65kg+2,2 agnesa1983.....Poznań..............17.......09.11......57kg+4 Aneta30..........Kraków.............17........09.11.....53kg+6,5 Jokasta.......... Gdynia............. 16.......11.11 Marta1983.......Warszawa.........17.......13.11.......66,5kg MarzenaMol......Wisła...............15.......14 .11..... +1,5kg fajna-aj...........Białogard..........17.......14 11.......+3,5kg mysza1980.......Warszawa.........16.......15.11.......59kg+3 Karolinka Linka...Gliwice............17.......15.11.......50kg+2 Beata1987.........Śląskie............16........16.11......62kg+3 bonizz..............Opatów...........14.......17 .11 .....66kg+2 lorinka..............anglia.............15.......19.11.......55kg+2 kaaczuuchaa......Lublin.............14........20.11 mała_agatka.......Łódź..............14........25.11......61kg-1 eluś..................Międzyrzecz.....14.......25.11......55kg-1 Myszkaa25.........Irlandia/Slask....10.......28 .11......53kg Maja_21............Kielce..............13.......29.11.......64kg-2 myślę, że teraz będzie dobrze. Wywaliłam ten wiek i SERCE różowe zamiast słowa DZIEWCZYNKA, oraz KWIAT niebieski zamiast słowa CHŁOPIEC ... myślę, że u nikogo nic nie pomieszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............MIEJSCOWOŚĆ......TC.....TERMIN ....WAGA.......PŁEĆ Daffodile.......Wojkowice..........16.......01.11......5 6kg+3 Marsjanka......Śląskie...............16.......01.11..... .57kg+4 Kasika1.........Rzeszów…...........18.......02.11. .....64kg+2,5... Milla77...........Warszawa..........18.......02.11.....5 7kg+5 mother..........Warszawa...........18.......04.11.....62 kg......... agniesza26.....Lublin................17.......04.11..... .53-3+1,5 ewelka1234.....Poznań..............18.......06 .11 happymama.....Irlandia.............15........06.11.....6 5kg +3 Green_Gable....Zach-Pom...........14.......06.11......65 kg+2,2 agnesa1983.....Poznań..............17.......09.11......5 7kg+4 Aneta30..........Kraków.............17........09.11..... 53kg+6,5 Jokasta.......... Gdynia............. 17.......11.11 Marta1983.......Warszawa.........17.......13.11.......66 ,5kg MarzenaMol......Wisła...............15.......14 .11..... +1,5kg fajna-aj...........Białogard..........17.......14 11.......+3,5kg mysza1980.......Warszawa.........16.......15.11.......59 kg+3 Karolinka Linka...Gliwice............17.......15.11.......50kg+2 Beata1987.........Śląskie............16........16.11.... ..62kg+3 bonizz..............Opatów...........14.......17 .11 .....66kg+2 lorinka..............anglia.............15.......19.11.. .....55kg+2 kaaczuuchaa......Lublin.............14........20.11 mała_agatka.......Łódź..............14........25.11..... .61kg-1 eluś..................Międzyrzecz.....14.......25.11.... ..55kg-1 Myszkaa25.........Irlandia/Slask....10.......28 .11......53kg Maja_21............Kielce..............13.......29.11... ....64kg-2 U mnie zaczął sie 17 tydzień, jeszcze jeden tydzień i zacznie się 5 miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za wywaleniem wieku. będzie więcej miejsca. Ja mam skromną obrączkę w 1 kolorze złota i jestem z niej bardzo zadowolona. Poszerzaliśmy ją, bo była wąska. ale jak Agatko macie mało wydatków w związku z weselem to można sobie pozwolić na ładniejszą i droższą. TSH mam powyżej normy a nie poniżej, czyli jak norma jest do 4 to ja mam 4,5. Ciekawa jestem czy uda mi się dostać dzisiaj do lekarki. Przed południem dzwoniłam jeszcze, żeby w razie czego na jutro załatwić inny termin u kogoś innego. Prywatnie terminy są tygodniowe. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokasto - my mamy skończony 17 tc. a nie zaczęty. Mi teraz zaczął się 18. Dokladnie mam 17 tc i 3 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
to czyli anetko masz nadczynnosc tarczycy ani niedoczynnosc na to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka, Ja już sama nie wiem, lekarz mówi ze jak jest na przykład 17 tydzieńi 1 dzień to jest 17. No ale może masz racje. W kazdym razie rozpoczyna się powoli 5 miesiąc, jeszcze 5 miesięcy!!! Wyobrażasz sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
U mnie też jak byłam w 16 tyg i 5 dniu to lekarz mówił, że to 16-sty ... zawsze myślałam, że to już ten nastepny tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
bo u mnie bylo tak ze jak stracilam pierwsza ciaze moja gin. zaczela szukac powodow robilam wszelkie badania wszystko bylo wporzadku tylko cos nie podobal jej sie wynik przeciwcial tarczycowych!kazala pojechac do endokryn. pojechalam on powiedzial ze jest wszystko dobrze nie ma sie do czego przyczepic!znowu pojechalam do mojej gin.ona kazala pojechac mi do innego znowu pojechalam i on tez mowi wszystko dobrze!!ale ona byla tak uparta ze kazala mi jechac jeszcze raz do innego i tamten dopiero skierowal mnie na usg okazalo siue ze mam 8 guzkow (narazie nie grozne)na lewym placie i te przeciwciala tarczycowe wplynely na moje poronienie!teraz jestem pod scisla kontrola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo lekarze liczą skończone tygodnie ciąży a nie zaczęte :)) Najadłam się truskawek mniam pycha słodziuchne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Uporałam się z czytaniem waszych wpisów oj sporo się tego nazbierało. U mnie pogoda super chociaż głoszą straszne burze dzisiaj w nocy już zaczynam się bać. Ja niestety ani do szczupłych ani do chudych nie należę i mam wielki problem żeby kupić jakie spodnie. Marzy mi się jakaś ciążowa sukienka taka cienka ale też nie mogę nigdzie znajść. Patrzyłam na ale też nici!! NICK............MIEJSCOWOŚĆ......TC.....TERMIN ....WAGA.......PŁEĆ Daffodile.......Wojkowice..........16.......01.11......5 6kg+3 Marsjanka......Śląskie...............16.......01.11..... .57kg+4 Kasika1.........Rzeszów…...........18.......02.11. .....64kg+2,5... Milla77...........Warszawa..........18.......02.11.....5 7kg+5 mother..........Warszawa...........18.......04.11.....62 kg......... agniesza26.....Lublin................17.......04.11..... .53-3+1,5 ewelka1234.....Poznań..............18.......06 .11 happymama.....Irlandia.............15........06.11.....6 5kg +3 Green_Gable....Zach-Pom...........14.......06.11......65 kg+2,2 agnesa1983.....Poznań..............17.......09.11......5 7kg+4 Aneta30..........Kraków.............17........09.11..... 53kg+6,5 Jokasta.......... Gdynia............. 17.......11.11 Marta1983.......Warszawa.........17.......13.11.......66 ,5kg MarzenaMol......Wisła...............16.......14 .11..... +2kg fajna-aj...........Białogard..........17.......14 11.......+3,5kg mysza1980.......Warszawa.........16.......15.11.......59 kg+3 Karolinka Linka...Gliwice............17.......15.11.......50kg+2 Beata1987.........Śląskie............16........16.11.... ..62kg+3 bonizz..............Opatów...........14.......17 .11 .....66kg+2 lorinka..............anglia.............15.......19.11.. .....55kg+2 kaaczuuchaa......Lublin.............14........20.11 mała_agatka.......Łódź..............14........25.11..... .61kg-1 eluś..................Międzyrzecz.....14.......25.11.... ..55kg-1 Myszkaa25.........Irlandia/Slask....10.......28 .11......53kg Maja_21............Kielce..............13.......29.11... ....64kg-2 Ja wpisuję skończone tygodnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
ale mam dzis faze na owoce wlasnie pojadlam gruszke, winogron, truskawki i pomarancza jedno za drugim no i teraz tylko siusiac mi sie co chwile chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M też dzisiaj kupił truskawki, więc wezmę sobie jutro do pracy, o ile dzisiaj ich nie zjem :-) Ja też liczę skończone tygodnie. Słyszłam, że jak TSH jest powyżej - to jest niedoczynność, a poniżej normy to nadczynność. Niedługo wychodzę z pracy i jadę do lekarza. Naczytałam się już w necie o wadach wrodzonych, umysłowych, fizycznych itd. I o tym, że jak jest źle leczona tarczyca, to dziecko może być chore. Nakręciłam się. Oby mi to lekarka wybiła z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
trzymam kciuki zeby z tarczyca bylo wszystko ok nic nie czytaj lepiej anetko bo tylko po nocach spac nie bedziesz mogla!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) do tematu obrączek na razie nie wracamy. u nas koszty związane ze ślubem będą śmieszne dosłownie - moja sukienka, bo w nic się nie zmieszczę we wrześniu (ok 200 zł), koszt ślubu u USC (ok 100 zł), obiad dla najbliższych (ok 200 zł - sami zrobimy w domu, bez alkoholu), kwiaty (ok 50 zł), no i obrączki. reszta jest. więc na tych obrączkach nie popuszczę :P nie chcę nic masakrycznie drogiego bo nie o to chodzi. tylko coś skromnego, ale efektownego. te co mi się podobają to są okrutnie drogie, ale bez przesady, chyba od razu musiałaym ubezpieczyć swój palec, no i protezę kupić, bo wiem że ktoś by się na niego połakomił ;) tabelka fajna bez wieku :) ja też skończone tygodnie wpisuję :) tak więc w piątek skończę 15! hurra!!! ja fazę na owoce mam od dawna. właściwie głównie na nich żyję. wczoraj wieczorem poszliśmy zbierać truskawki na pole. zebraliśmy całe wiadro! oczywiście teściówka stwierdziła że niepotrzebnie, ale do dziś by je ptaki wyjadły i tyle by było, a tak chociaż sobie pojedliśmy i jeszcze na dziś mam do pracy cały pojemniczek :) mam nadzieje że z tymi waszymi hormonkami wszystko będzie ok. co do snów ostatnio też ciągle mam koszmary - śniły mi się lwy i dziecko w zamrażarce. ja nie mogłam mieć mojego dzidziusia, więc pożyczyliśmy dziecko od koleżanki i lekarz miał odciąc nóżkę z której miało powstać moje maleństwo. brrr. a potem te lwy zjadały dzieciaczki. normalnie aż się popłakałam. cały czas pamiętam ten sen a on był przedwczoraj. dziś nie wiem co mi się śniło, ale normalnie aż boję się zasypiać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak jestem dziś witajcie brzucholki :)) No i 5 miesiąc u mnie się zaczął aż sama jestem w zachwycie że to wszystko tak szybko leci. Co do TSH i innych hormonów... U mnie w rodzinie też jest osoba która ma podwyższoną tarczycę i niedoczynność. JEst na diecie a tyje. To jest straszne. Ja też mam zawyżone mocno niektóre hormony ale cóż zrobić. Mam nadzieję że na dziecko źle to nie wpłynie. TSH miałam w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agato co do obrączek wcale nie warto tak się upierać przy najdroższych. Wcale nie są takie piękne. Ja za sukienke płaciłam 500 zł plus pranie prasowanie buty 160 bielizna 70 wiązanka 220 ozdoby na samochód 80 obrączki obie 560 a na obiad zaprosiliśmy w sumie 15 osób i kosztował nas ok 800zł z alkoholem. Bo alkohol do obiadu musisz kupić żeby rodzina za zdrowie się napiła przynajmniej flaszke jedną jak mało osób bo to nieładnie tak alkoholu po takiej uroczystości na stół nie postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile.......Wojkowice..........16.......01.11......5 6kg+3 Marsjanka......Śląskie...............16.......01.11..... .57kg+4 Kasika1.........Rzeszów…...........18.......02.11. .....64kg+2,5...❤️ Milla77...........Warszawa..........18.......02.11.....5 7kg+5 mother..........Warszawa...........18.......04.11.....62 kg.........🌼 agniesza26.....Lublin................17.......04.11..... .53-3+1,5 ewelka1234.....Poznań..............18.......06 .11 happymama.....Irlandia.............15........06.11.....6 5kg +3 Green_Gable....Zach-Pom...........14.......06.11......65 kg+2,2 agnesa1983.....Poznań..............17.......09.11......5 7kg+4 Aneta30..........Kraków.............17........09.11..... 53kg+6,5 Jokasta.......... Gdynia............. 16.......11.11 Marta1983.......Warszawa.........17.......13.11.......66 ,5kg MarzenaMol......Wisła...............15.......14 .11..... +1,5kg fajna-aj...........Białogard..........17.......14 11.......+3,5kg mysza1980.......Warszawa.........16.......15.11.......59 kg+3 Karolinka Linka...Gliwice............17.......15.11.......50kg+2 Beata1987.........Śląskie............16........16.11.... ..62kg+3 bonizz..............Opatów...........14.......17 .11 .....66kg+2 lorinka..............anglia.............15.......19.11.. .....55kg+2 kaaczuuchaa......Lublin.............14........20.11 mała_agatka.......Łódź..............14........25.11..... .61kg-1 eluś..................Międzyrzecz.....14.......25.11.... ..55kg-1 Myszkaa25.........Irlandia/Slask....10.......28 .11......53kg Maja_21............Kielce..............15.......29.11... ....64kg-2+0,5 Hej dziewczyny :):) Dano mnie tu nie było ale jestem taka zajeta ze na nic czasu nie mam za 3 tygodnie wesele :) do tego jeszcze cały czas zaliczenia a do szkoły mam 50km :( i jeszcze od poniedziałku mnie straszna alergia dopadła ze kicham co 5 sekund :( Ale ogolnei czuje sie dobrze :) Starsznie wam zazdroszcze ze juz znacie płeć swojeg maleństwa tez bym już chciała :) poni doktor powiedziała ze moze przy nastepnej wizycie czyli 26 czerwca mi powie :) fajnie by było :) A wogole to ostatnio zminił mi sie termin porodu na 25 listopada :) takw ychodzi z USG ale nie zmieniam juz nic w tabelce bo i tak didek przyjdzie na swiat keidy bedzie mu sie podobało :):) hihih Pozdrawiam was cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja to powodzenie z zaliczeniami ja wiem jak to się przeżywa szczególnie jak tak daleko masz szkołe to dodatkowo ale napewno jesteś zdolna i dasz radę :). A Ty bierzesz ślub cywilny czy kościelny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
hej dziewuszki!! jasne zgadzam sie z marta jakas flaszeczka albo jakies dobre winko do obiadu za wasze zdrowko by sie zdalo;):) my kupilismy obraczki za 580zl i sa sliczne kazdemu sie bardzo podobaja, moja siostra ma za 5tys. z 3 diamentami powiem szczerze bez rewelacji jak dla mnie!!ja sukienke mialam za 900zl juz ze wszystkim moj slub byl 3 lata temu, moja siora miala suknie za 3,5tys+700zl bolerko i miala slub we wrzesniu w tamtym roku i kazdy pamieta teraz moja sukienke a jej nikt:); takze moim zdanim skromniej nieraz jest ladniej niz z niezlym rozmachem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym że mi nie chodzi o najdrożesze tylko o takie jakie mi sie podobają :). te piękne które widziałam kosztowały o wieeeeele za dużo. ale widziałam też takie śliczne, delikatne, malutkie za 300 zł. a R się uparł że jak już musi coś takiego założyć to te najtańsze (koszt 140 zł). wszystkie ceny za sztukę. chodzi o to że te taniutki mi się po prostu nie podobają i tyle :( wiem że wydatków w tym roku jest sporo, ale chyba warto poświęcic troszkę więcej kasy na cos co się będzie do końca życia nosiło na palcu? my planujemy tylko cywilny, zadnego smaochodu nie wynajmujemy, żadnych ozdób. a sukienkę to jakąś taniutką chcę bo nie podejrzewam abym szybko ja ponownie założyła :P i nas na obiedzie będzie max 8 osób. co do alkoholu to tylko szmpan i to 1 butelka. ja wogóle jestem przeciwnikiem picia na wszelkich uroczystościach rodzinnych i moja rodzina o tym doskonale wie. większą imprezę zrobimy po kościelnym, ale to za kilka lat jak mała/ mały podrośnie :) tak wogóle to myślę że nie zrozumiałyśmy się. może źle to wczoraj ujęłam. w całej sprawie z obrączkami najbardziej zabolało mnie to że R wogóle nie rozumie sensu ich noszenia!!! jeśli by powiedział że rozumie jakie to dla mnie ważne ale na razie nie chce wydawać na to kasy to tak naprawdę zgodziłabym się założyć kawałek zwykłego metalu na palec. a tu chodzi o to że on nie rozumie tego że dla mnie to jest pewien symbol! symbol który jest strasznie ważny. bo z całego tego zamieszania najistotniejsze jest to że będziemy razem, połączeni pewnym zobowiązaniem, aktem. dla mnie najważniejszy jest sam fakt że dla mnie zmienił swoje przekonanie odnośnie ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
...ehhh, a mnie w nocy 4 razy budzi chęć wysiusiania się... dosłownie aż brzuch boli od nadmiaru moczu jak wstaje... Mam nadzieje, że to normalne ???????? Koszmary mi ustąpiły... ale tez miałam obawę przed pójścim spać :) Trochę chłodniej na dworku... w nocy były burze... to dobrze, bo właśnie wybieram się \"głębiej\" w miasto na zakupy... Nie będzie mi ciężko i gorąco :) Tak bardzo chcę poczuć ruchy, że czasami przyglądam się długimiiiiiiiiiiiii chwilami na brzuch ... trzymam rękę... ale NIC :D Choć wczoraj wieczorem poczułam takie jakby chwilowe drganie od środka, a dziś raniutko takie wyraźne puknięcie od środka... ale potem odrazu CISZA ... więc nie wiem czy to to ???? Pozdrawiam Was dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ MOJE DROGIE :-) Ja mam dziś wystrzałowy humor ponieważ rano miałam wizytę u gina . Maluszek rozwija się prawidłowo i rośnie jak na dożdżach . Zaczyna się 18 tydz ciąży . Wstępnie będzie to dziewczynka ( tak jak mi się marzyło ) Przytyłam 4 kg i na ta chwilę lekarz kazał mi już zacząć się oszczędzać z jedzonkiem abym za mocno nie przytyła :-) . Cieszy mnie ta uwaga i zacznę wsuwać więcej warzyw i owoców a mniej mięsa . Na słodkie nie mam wcale ochoty ale za to na kwaśne jak najbardziej . Pozdrawiam Was i mocno całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KArolinka wiesz różnie to bywa mi od 14 tc ciągle podobnie od środka mam uczucie więc tego jestem pewna że to dzidzia. Jak powtórzą się tobie te ruchy to wtedy stwierdzisz co to:) Mnie też aż boli brzuch od takiej ilości moczu i budzę się conajmniej dwa razy w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesza26
ja od wczoraj czuje takie inne ruchy:)przedtem bylo to takie bardziej rozciaganie i widac bylo ta gulke widac raz z jednej raz z drugiej str. a nieraz na srodku teraz mnie wlasnie tak cos puka nawet czuc jak przyloze reke jak stuka nawet moj maz dzis juz wyraznie czul jak sie rozpycha:)-sporowiec:) wlasnie zakupili mi arbuza jest tak slodki ze nie moge sie od niego oderwac!! a co do siusiania to ja tez w nocy wstaje 2-3 razy i to zazwyczaj o stalych porach!! a co do snow to tak do 8 tyg. mialam straszne az balam sie isc spac. bo snilo mi sie ze zaczynam plamic i zaraz na drugi dzien dostawalam plamien i juz bylam w szpitalu:( Fajna bardzo sie ciesze ze wszystko jest dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ciężko się przyglądać na brzuch bo jakiegoś oczopląsu dostaje ale czasem widać jak po którejś stronie lekko się wybrzusza. A później co to będzie jak dzieciaczki zacznął szaleć hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×