Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stara mama

36 lat i ciąża!!!!

Polecane posty

Gość stara mama

Mam 36 lat, 17 letnią córkę i więcej dzieci nie planowaliśmy a teraz jestem w 9 tc. Jestem załamana. Wszyscy prócz mnie się cieszą. Moja córka mogłaby już być matką, ale nie ja! Ja już stanowczo jestem za stara i na ciąże i na ponowne wychowywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
e tam za stara-w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
i myślę,że lepiej jak rodzą "stare" 37 letnie niż 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mama
i tak zagłębiając się w lektury, które proponuje mi sieć śmiem stwierdzić, że zaczynam obawiać się o dziecko, bo po 30 może być już różnie z prawidłowym rozwojem płodu. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
ja urodziłam jak miałam 35 -zdrowa córę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze gratuluję serdecznie!!! moja mama miała 42 lata jak rodziła mojego brata! ja miałam wtedy 18 i też teoretycznie mogłabym być matką! moja ciocia w wieku 36 lat rodziła swoje pierwsze dziecko! więc jak widzisz nie jesteś stara :D spokojnie niedługo minie ci ten pierwszy szok i zobaczysz pozytywne strony późnego macieżyństwa :) zobaczysz będzie dobrze! znów poczujesz się młodo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mama
No właśnie. Moja energia gdzieś tam kiedyś była, ale się wypaliła. Niby z córką nie miałam jakiś większych problemów nawet bunt nastolatki przechodziła umiarkowanie co mnie oszczędziło, ale drugie dziecko w tym wieku? ja to już za jakieś 5 lat babcią chciałam być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
a ja właśnie dostałam energii jak sie okazało,że jestem w ciąży i cieszyłam się baaaardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarówno mój brat jak i kuzyn mają się doskonale!!! więc co do tych chorób to ja bym nie przesadzała. oczywiście że jest większe ryzyko ale to wcale nie oznacza że twoje dziecko nie będzie zdrowe :) spokojnie wcale nie jesteś stara!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mow tak
nie uwazam ze jestes za stara, tak jak i ja - w maju urodze swoje drugie dziecko a mam 35 lat. Nie czuje sie staro - no moze sam przebieg ciazy jest trudniejszy niz przy pierwszym. Maz sie cieszy ze pieknie odmlodnialam, znajomi mowia to samo - ja sie czuje ociezala teraz ale milo slyszec takie pozytywne opinie. Zycze Ci zmiany nastroju - zobaczysz to wspanialy okres na drugie dziecko. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mama
to jeden z atutów, że znów poczuję się młodo, ale wbrew pozorom bycie matką nie jest łatwe wręcz przeciwnie. stało się i się nie odstanie, ale strach to chyba normalne? chyba, że ja jakaś dziwna jestem. Moja córka, mąż i cała rodzina też się cieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mama
jesteście kochane! niesamowicie pomagacie :):) myślę, że kwestia czasu i mój nastrój się zmieni i w pełni zaakceptuje fakt bycia "starszą mamuśką" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mow tak
pewnie ze nie jest latwe, pewnie ze mozesz miec obawy - mysle ze kazda kobieta je ma niezaleznie od wieku - tylko o rozne inne sprawy. Widzisz, rodzina sie cieszy- to najwazneijsze - ich akceptacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
zwróć uwagę na to,że teraz wiele kobiet świadomie decyduje sie na urodzenie dziecka po 30 wszyscy się cieszą więc myślę,że wkrótce ta radość udzieli sie Tobie zrób sobie USG 3D -wtedy napewno zakochasz się w tym dziecku,jak g0o zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa do góry
Urodziłam 3 dziecko mając 37 lat. na początku też byłam załamana, ale to bardzo szybko minęło. A jak weźmiesz ją na ręce i przystawisz do piersi to dopiero zrozumiesz jakie to błogosławieństwo. Ja czuję sie bardzo młodo no i tak wyglądam. dziecko podmłodziło. A ponadto mimo iż jestem sporo po 40 ciągle jestem na czasie. Powodzenia, będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mama
Niby też wizualnie wyglądam na młodziaka, z córką mam bardzo dobry kontakt nie odstaję jakoś bardzo od społeczeństwa i właściwie moglibyśmy planować 2 dziecko, ale nie chciałam, nie widziałam i nie czułam potrzeby. Los chciał inaczej. Maluszka pokocham jestem tego pewna, ale muszę stopniowo przyzwyczaić się do myśli zostania znowu mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ci gratuluję.I nie uważam żebyś była"starą' matką!!Kochana,jesteś dojrzałą matką i pewnie będziesz lepszą niż dla córki.Masz wiecej czasu,stabilizację,więcej cierpliwosci.Ja uważam ,że jesteś matką "w sam raz" :)Już nie wspomnę o tym ile to dziecko doda ci energii,młodosci.Jak skorzysta na tym twoje małżeństwo........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczka
moja tesciowa zaszla w ciaze majac wlasnie 36 lat, kiedy jej syn byl juz moim mezem i co? teraz moja chrzesnica ma skonczyla 4 latka i wszyscy ja chowaja jak nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczka
tzn kochają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glowa do gory:)Znam starsze matki :).Moja kolezanka niedawno urodzila dziecko w wieku 38lat i jest przeszczesliwa. W koncu to Twoje drugie dopiero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki..
Co za głupoty wypisujesz--36 lata stara na dziecko???? Własnie wtych czasach wtym wieku sie rodzi dzieci!!!!a nie jako dziecko 19 lat!!!!! Zastanów sie dziewczyno co za bzdury wypisujesz!!!!! Powiedz ze zrobiłaś się wygodna i nie chce ci sie wychowywać dziecka a nie ze jestes za stara!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
Kasieczka czy Tobie rachunki się nie pomyliły? 36 lat miała Twoja teściowa jak była już teściową? to ile lat miał wtedy Twój mąż?chyba,że bardzo młodo go urodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dziwnego że czuje się sta
nic dziwnego, ze czujesz się staro. Bo już jesteś styrana, stara baba - MENTALNIE. Zabrałaś się za rodzenie w wielku 19 lat to nic dziwnego, że już nie masz energii. Jestem od ciebie 5 lat młodsza i mniej więcej w twoim wieku urodzę pierwsze dziecko. Jestem wypoczęta, pełna energii, zadowolna, zdrowa...i będzie mi jeszcze lepiej..dopiero mi na swiat :) Stękać i jęczeć o starości zamierzam zacząć około 70- tki. No, ale faktem jest, że mam dobre geny i nawet teraz nie dają mi więcej jak 20 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nianiafrania2
Uwielbiam kobiety, ktore majac ponad 30 lat twierdza, ze wygladaja jak 18latki:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję! Nic się nie martw! Moja mama urodziła moją siostrę w wieku 40 lat, zdrowiuteńką. To samo moja szefowa - w wieku 43 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dziwnego że czuje się sta
Kompleksy ? :) Widzisz, nie ma sprawiedliwości na świecie :) Przykre, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kasieczka
matko kochana, przed kim oni chowają to dziecko?:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nianiafrania2
Tak, oczywiscie, kompleksy mnie zzeraja:D Fajnie miec dobre samopoczucie, ale 30latka nigdy nie bedzie miala spojrzenia dwudziestolatki i tyle🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×