Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sękata

Ważne jest, by gonić króliczka, a nie go złapać...?

Polecane posty

dubduus naprawdę chcesz miec bolerko? przeciez w lipcu bedzie cieplutko :) kurde moj K. nawet nie ma jeszcze garituru ani nic, mam nadzieje, ze jak bedziemy w krk 9 czerwca to cos wybierze. Jakie salony z garniturami polecacie w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie chce zabardzo bolerka ale wiesz nieraz ksieza krzywo patrza jak dziewczyny maja odkryte ramiona a moze przydac sie na wieczor jak zrobi sie chlodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ,hej no i co tam u was dziewczyny....? Ja juz od ponad dwuch tygodni jestem szczesliwa mezatka :D wredniak ty juz tez po? sekata,mi mala wam zostalo jeszcze pare dni jak tam ostatnie przygotowania? ja moje weselicho jeszcze bardzo chetnie bym powtozyla bylo super niepotrzebnie sie tak stresowalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sękata, ja mam podobną refleksję ostatnio :) Podoba mi się bycie narzeczoną, to taki uroczy stan zawieszenia między \"dziewczyną\" a \"żoną\" :) Śmieję się do mojego przyszłego, że\"narzeczona brzmi tak romantycznie a \"żona\" tak... nudno! Hehe, ślub za 3 dni i tak naprawdę nie mam żadnych wątpliwości że tego chcę, ale tak przez myśl przemknęło ;) P.S. Ja tez jestem nauczycielką. :D A czego uczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
zauwazylam,ze nauczycielki najszybciej za maz wychodza.wiadomo dlaczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byyyyy
Wiele tez zostaje starymi pannami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
clarissa napewno nie kazda,a powodow jest duzo,1 to tkai,ze malo zarabiaja i sama sie nie utrzymaja,wiec wiadomo,ze musza miec meza zeby je wspomagal,a 2 to taki jak napisal ktos powyzej,ja nie napisze,bo mnie tu zlinczuja,bo sa brzy..........:)dalej sie domysl,nie kazda,ale duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miała 26 lat jak będę już żoną i tez sie zastanawiam że ten czas tak szybko ucieka....... już się złapie tego królika i co wtedy, dzieci, dom itp... heh teraz też jest fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
no bez urazy,co zlego to nie ja,bo tak szczerze,to ladnych nauczycielek to widzialam chyba na palcach 1 reki zeby nie sklamac mozna policzyc.reszta konczy jak pani frał z czesia:)hehe.reszta same zolzy i wiedzmy zakomplexione:)moze teraz sie zmienilo,ale za moich czasow tak bylo.madzianetka ja mam 25 i nie chcialabym byc zona w tak mlodym wieku i sobie na garb i na plery brac dodatkowe obowiazki,ale kazdy lubi co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to na pewno nie były moje powody do zamążpójścia, hehe ;) Rozumiem doskonale wasz stosunek do urody nauczycielek, bo myślicie o tych, które nas kiedyś uczyły... a fakt, do miss universe to było im daleko ;) Ja akurat znam bardzo wiele ślicznych, młodych, fajnych babeczek, które uczą, bo ja mam \"uaktualnione dane\" :) A tak na marginesie to brzydota chyba raczej dyskwalifikuje z małżeńskich zawodów niż je przyspiesza... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
zalezy,bo jak jest brzydka,to sie kurczowo 3-ma 1 manego .jak tu pisza,ze 6 lat z 1 manym,a laska dosc mloda jeszcze,przesada gruba,albo za 1 lepszego wychodzi,1 poznanego,i lapie jakiegos placa co sie chce od razu zenic,a takich pelno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
clarissa a ja u nas w zach.pom ich nie znam,a u nas sa najladniejsze szmule.wiadomo,ze we wlasne gniazdo nie naplujesz,a jak widac w salonach u fotografow na zdjeciach pary,to jak widze u nich te paszkwile na fotkach,to mam ochote spier..z krzykiem,bo na tych zdjeciach slubnych u nich 90%par,to pasztety,wiec jak widac brzydota przyciaga,o brzydcy tz nie chca zostac na lodzie,a ja jak te fotki ogladam ,to sie dziwie,ze nawet te pary w ten 1 wazny dzien dobrze nie wygladaja i sie pozniej zastanawiam jak mozna byc z takim plackiem lub pzteciara.albo milosc jest slepa albo ktos tak lubi$$;)jakos malo widzialam urodziwych par.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×